NO VIDEO :o(

Alban Skenderaj - Nentor, 26

19 083
377
 
Σχόλια
Monar Am
Monar Am - Πριν 5 ώρες
Të marrtë e mira Alban, more vesh! Na ngrive gjakun shoku! 😍
Erika A
Erika A - Πριν 14 ώρες
Beautiful♡♥♡
Zurijeta Saliu
Zurijeta Saliu - Πριν 15 ώρες
Teksti shumë shumë i mirë.
Xhuljano Manxharaj
Xhuljano Manxharaj - Πριν 17 ώρες
Kushdo qe i ka bere Dislike e ka pas cel me kok poshte me shume mundesi 🤔
Mariglen Sheri
Mariglen Sheri - Πριν 19 ώρες
SUPER keng je nje yll i vertet ❤💝
Jwz 013
Jwz 013 - Πριν 20 ώρες
Super kenga urime
Zwillings Kukaj
Zwillings Kukaj - Πριν ημέρα
Nuk ka fjalë
Është kengë Perfekte e Vitit 2018 2019 e me më Kuptim...! Bravo Alban Skenderaj...
Katerina Kote
Katerina Kote - Πριν ημέρα
si gjithmon ti asnjeher nuk zhgenjen 1 artist i vertet i vetmi ne Shqiperi, bravo ALBAN je krenaria jon e vetme
Jurgena Brecani
Jurgena Brecani - Πριν ημέρα
Omggg ma rrenqeth trupin kjo kenge! 🥰
Elton Kadiu
Elton Kadiu - Πριν 2 ημέρες
🙂🙂😀😀
Elton Kadiu
Elton Kadiu - Πριν 2 ημέρες
Shum urime
Vlora Vloree
Vlora Vloree - Πριν 2 ημέρες
I vetmi kengetar i mire
Vlora Vloree
Vlora Vloree - Πριν 2 ημέρες
Je me i miri Alban
Inaa Inaa
Inaa Inaa - Πριν 2 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤
nessi Channel
nessi Channel - Πριν 2 ημέρες
Uau i kam degjuar fjalet e kenges nje per nje dhe kam qar pastaj nga fundi i kenges ishte e gezueshme
MigenaFilaj Megi
MigenaFilaj Megi - Πριν 2 ημέρες
😘😘😘
Er Il
Er Il - Πριν 2 ημέρες
Ohhh sa e bukurrrr😍😍
ledi lediza
ledi lediza - Πριν 2 ημέρες
Skam fjal,thjesht e mrekullueshme
Gentian liko
Gentian liko - Πριν 3 ημέρες
👍1️⃣
fatime brahja
fatime brahja - Πριν 3 ημέρες
bellissimo
Milot Sadriu
Milot Sadriu - Πριν 3 ημέρες
👍👍👍
Aqifi Kopertoni
Aqifi Kopertoni - Πριν 3 ημέρες
Plak do vrasi veten ndnjeri nga kto kenget 😂😂 super ❤️😍
GOGO MANO
GOGO MANO - Πριν 3 ημέρες
E bukur , shume e bukur por ne 2.50 prishet magjia....
love albania
love albania - Πριν 3 ημέρες
English lyrics(sorry if I have made any mistakes)
Tight skirt, red lips
straightened hair and eyes with eyeshadow, where are you going?
Where are you going? Where are you going?
Impatient, eyes on the phone
and drunk in scent tonight where are you going?
Where are you going? Where are you going?
Why did you leave to go to the movies with your friends so late?!
I did not say you were betraying me
but where are you going?
Where are you going? Where are you going?
Who are you waiting for?
Tell me, where are you going? Where are you going?
It's almost midnight

High heels and the medallion I gifted you for our anniversary
hanging on the neck
Where are you going? Where are you going?
Ignoring my disappointed eyes
You lower your head down and look at your watch
Where are you going? Where are you going?
No, I'm not a festive guy
I never expected much
but you are giving me a sleepless night,
a sleepless night
Where are you going? Where are you going?
Who are you waiting for?
Tell me, where are you going? Where are you going?
It's almost midnight
All day as a naive I waited from you to spend the evening together
Today is November 26, 26
Now the clock is marking four zeros
Only Facebook remembers my birthday
No one is wishing me
Only Lucky(the dog) is licking me
With his eyes he reminds me of the faithfulness
love, love
A knock came from the door
Who can be now
The heart would stop because
there are all the people I love
With gifts in hand
And somebody moves through people
With a kiss in the lips and says "Surprize"
Dea Barttolini
Dea Barttolini - Πριν 4 ημέρες
😭😭
Ervin Ndrukaj
Ervin Ndrukaj - Πριν 4 ημέρες
Respekte... per thjeshtesine dhe bukurine... si ne cdo kenge tende. :)
Klaudia Habili
Klaudia Habili - Πριν 5 ημέρες
Pse smore pjese tek kenga magjike me kte ? Te pkten tja kishe kaluar florit me fjale te perseritura dhe te njejten kenge ritem si kenga me fjale te vogla edhe kenga e tij plas . Pff
Elvi Flori
Elvi Flori - Πριν 5 ημέρες
thjesht suuuuper
next next
next next - Πριν 5 ημέρες
Kenga jote Alban te prek thelle ne zemer
Izabela v
Izabela v - Πριν 5 ημέρες
Greetings from Croatia amazing song
manjola kurti
manjola kurti - Πριν 6 ημέρες
Super 😍😍
Liljana Demolli
Liljana Demolli - Πριν 6 ημέρες
Ai butoni dislike nuk ekziston fare per kete kenge
Xhesi Mucaj
Xhesi Mucaj - Πριν 6 ημέρες
Nga un ke nder dhe respekt te madh sepse e meriton te quhesh artist duke I ber njerezit te ndihen pjes e jetes dhe tja din rendesin asaj bravo
Elona Manaj
Elona Manaj - Πριν 6 ημέρες
Thjesht ju uroj nje muaj te mbare dhe niseni me kengen e bkr edhe pse eshte per nentorii keni ber gabim qe keni ber dislike pucc albani
Bujar Toska
Bujar Toska - Πριν 7 ημέρες
pse se bere nentor 25 .
ate dit ku un kam ditelidjen 😭😭😭😭
Durres Durres
Durres Durres - Πριν 7 ημέρες
Po ta dredh o Baneee...i madh je
Marsiglia cvttj
Marsiglia cvttj - Πριν 7 ημέρες
Kenga ime e preferuar kohet e fundit. E degjoj gjithmone. Me pelqen shume teksti ne gjuhe letrare. Me pelqen me shume fakti qe e kuptova te gjithe tekstin heren e pare qe e degjova kengen. Shume urime per muziken tende. Muzike e shpirtit.
Lediona Aliaj
Lediona Aliaj - Πριν 7 ημέρες
Si gjithmon befasues me kenget e tua askush nuk te arrin dot as noizy as stresi . Number one
Adelina zaimi
Adelina zaimi - Πριν 7 ημέρες
Uau shume shume e bukur.
Kur e degjova ne fillim ndjeva keqardhje per "Albanin" qe e kishin tradhetuar per ditelindje.
Por kur degjova fjalen SURPRIZE .....❤😢
Borana Pashollari
Borana Pashollari - Πριν 7 ημέρες
.....dhe sa here them " kjo eshte kenga me è bukur e Albanit" dhe sot mendova per nentor 26.
elio jani
elio jani - Πριν 7 ημέρες
Fenomen
Sokol Fusha
Sokol Fusha - Πριν 7 ημέρες
Alban ashtu quhet edhe shkolla jone 26 nentori
luljeta kullolli
luljeta kullolli - Πριν 7 ημέρες
thjesht paster dhe bukur 😍😍😍
Floriana Metushi
Floriana Metushi - Πριν 7 ημέρες
Perle!!!
Armela Mitrai
Armela Mitrai - Πριν 7 ημέρες
Love albania!
klarida kapllani
klarida kapllani - Πριν 8 ημέρες
Alban je UNIK , SKA TJETER SI TI, MUZIKA JOTE = TERAPI SHPIRTI! TE ADHUROJ
Ana Alushi
Ana Alushi - Πριν 8 ημέρες
NO COMMENT
FLOWERS TV
FLOWERS TV - Πριν 8 ημέρες
Masterpiece
Erind Vlore
Erind Vlore - Πριν 8 ημέρες
Qetesi...... i vetem me nje got vere ne dore ,dhe kjo kenge esht nje mrekulli . Bravo Alban kenge BIO vertet
Emin Loka
Emin Loka - Πριν 8 ημέρες
Suuuuuuuuprer
jona jona
jona jona - Πριν 9 ημέρες
të lë pa fjalë të prek ne zemer kjo keng sikur të gjithë kengetaret te ishin si Albani sa mire do ishte
Jola Rama
Jola Rama - Πριν 9 ημέρες
Je unic alban bravo.zeri yt esht ilac👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
ilda miraka
ilda miraka - Πριν 9 ημέρες
I vetmi kengetar shqiptar qe kendon SHQIP, dhe i vetmi qe gjithmone ka nje mesazh per cdo kenge, nje legjend e vertet qe te qeteson shpirtin kur e degjon, TE LUTEM MOS NDRYSHO
Eriselda Pirraj
Eriselda Pirraj - Πριν 9 ημέρες
super e bukur
Ana Kostreni
Ana Kostreni - Πριν 9 ημέρες
Je i vetem kegentare ne gjith Shqiperin qe na fal muzik cilsore ... shum bravo per ty 😍😍
Neke Lamce
Neke Lamce - Πριν 9 ημέρες
Looking from you Alban 🌹🌹🌹👏👏👏💞💞💞❤️❤️⭐⭐
kuksi k
kuksi k - Πριν 9 ημέρες
Wow sa super
Flowers Are Cool
Flowers Are Cool - Πριν 10 ημέρες
like,like,like
Art Gogeta
Art Gogeta - Πριν 10 ημέρες
Je i papar 👌👌
Altina Musabelli
Altina Musabelli - Πριν 10 ημέρες
Je i pazevendesueshem ❤
kuksi k
kuksi k - Πριν 10 ημέρες
Me kuptimin e plote te fjales kjo quhet "kenge" BRAVO ALBAN je kengetar me nje thesar shume te madh Brenda teje e di sé cfare eshte te kendosh keto te tjeret e kan harruar
Ornold Sharra
Ornold Sharra - Πριν 10 ημέρες
Uaaaa albaaaan te ndjekim zemeeerrrrr
Esra Vejseli
Esra Vejseli - Πριν 10 ημέρες
Kjo eshte kenga me e mir qe kam ndegjuar deri tani kjo melodi ky tekst te shtyen ta degjosh dhe ta degjosh pa nderprer
Fatma Aliaj
Fatma Aliaj - Πριν 10 ημέρες
Mbrekullia Vete
krenare me Ty Alban..Flm per keto kenge.Je shembull per shume njerez.
lorenzo
lorenzo - Πριν 10 ημέρες
👏👏👏
lorenzo
lorenzo - Πριν 10 ημέρες
Sono italiano ma amo questa canzone
Inda Bryan
Inda Bryan - Πριν 10 ημέρες
Je nje brilant I vertet, thjesht nje artist me kuptimin e plote te fjales
Silvia Rrapaj
Silvia Rrapaj - Πριν 11 ημέρες
Je nje kengetar i mrekullueshem
kristi kri
kristi kri - Πριν 11 ημέρες
Sa e bukur ...😍😍
oltjana kola
oltjana kola - Πριν 11 ημέρες
Shkelqyeshem super 😍😍😍😍😍
Gent M
Gent M - Πριν 11 ημέρες
Tani do ta mbaj mend ditelindjen gjithmone 26/11
Danielia S
Danielia S - Πριν 11 ημέρες
Alban u are legendary, love u ❤️🙏🏻💋
Lusmina Toska
Lusmina Toska - Πριν 11 ημέρες
super kenge 😍😍😍😍😍
Bora Shehi
Bora Shehi - Πριν 11 ημέρες
Omg 😭😭😭😭😭 sa e bukur
Stelina Kurti
Stelina Kurti - Πριν 11 ημέρες
...🎶
Besjan Resulaj
Besjan Resulaj - Πριν 11 ημέρες
Kenget e Albanit jane kenge qe mund ti degjoj dhe shoh bashke me gjithe familjen pasi ska skena intime dhe as "fjale te pista".
Endri Zhuri
Endri Zhuri - Πριν 11 ημέρες
No comment.Thjesht super.Alban Skenderaj pergezime❤
elisa tushaj
elisa tushaj - Πριν 11 ημέρες
Sikur vetem nje melodi te krijosh ajo lë nje ndikim shume te madh tek te gjithë personat qe e kuptojnë muziken tende, dhe qe e gjejn veten aty. Kurse fjalet e tua jane ato qe na çojnë ne nje dimension tjeter krejt te panjohur per njerzimin.
Glorja Aliaj
Glorja Aliaj - Πριν 11 ημέρες
Bravo je unik!!!
Arbenita Gashi
Arbenita Gashi - Πριν 12 ημέρες
26 nentor ditlindja ime danke dir
Klarida Serani
Klarida Serani - Πριν 12 ημέρες
edhe e imja
Paola TuS
Paola TuS - Πριν 12 ημέρες
#1 😍
Fabjon Gjuzi
Fabjon Gjuzi - Πριν 12 ημέρες
Ato qe kane bere dislike kane menduar se shkarkohet kenga aty... si dreqin mund ti besh dislike kesaj kenge, apo se ska bythe dhe makina ne videoklip?
Fijeìooollu000ppő Saramati
Fijeìooollu000ppő Saramati - Πριν 12 ημέρες
Zëri yt qetësi për shpirtin,lum ne që të kemi!
Bledi Allko
Bledi Allko - Πριν 12 ημέρες
Thjesht nje ze unik
Bleona Hazrollaj
Bleona Hazrollaj - Πριν 12 ημέρες
2:50 😍pa fjal
Njomza Peja
Njomza Peja - Πριν 12 ημέρες
Un kam ditelindjen me 26 nëntor
Falemnderit per ket keng te mrekullueshme Alban je me i miri ❤️
Besnike Alla
Besnike Alla - Πριν 12 ημέρες
Faleminderit qe na kenaq shpirtin me keto kenge ❤️
Ami jon
Ami jon - Πριν 12 ημέρες
Woooow
Tea & Sam Sulejmani
Tea & Sam Sulejmani - Πριν 12 ημέρες
Bravo !!
Artlir Backa
Artlir Backa - Πριν 12 ημέρες
227 Dislikes,shume per nje artist si ky.
Po sigurisht....
Ai ska ne vidioklip:
Ferrari
Ora roleks
Varse
Ai ka :
Ndjenje
Emocion
Thjeshtesi
Tekst Realist
Por thjesht shume pak nga brezi I ri I kupton.
Alban vazhdo keshtu sepse sukses do kesh gjithmon.
Gladi Arapi
Gladi Arapi - Πριν 12 ημέρες
😍😍😍😍😍super keng 😍😍😍😍
Vera Vera
Vera Vera - Πριν 12 ημέρες
bravo
Marija Trajković
Marija Trajković - Πριν 12 ημέρες
❤❤
Rezi Zara
Rezi Zara - Πριν 12 ημέρες
Veç 1 fjale: WOOOW
rainyroses
rainyroses - Πριν 12 ημέρες
ditlindja ime, nëntor 26 💖
Ani Ali
Ani Ali - Πριν 13 ημέρες
Bravooooo❤❤
Turi Ngjela
Turi Ngjela - Πριν 13 ημέρες
Superrrr.nese muzika shqiptare po shkon drejt gremines ky eshte i vetmi qe nuk e lejon
Kristina Tinka
Kristina Tinka - Πριν 13 ημέρες
Faleminderit per kenget e bukura qe na dhuron!!
Wendi Borakaj
Wendi Borakaj - Πριν 13 ημέρες
Edhe pse i ngjirur zeri ,
Je faantaastik ,
Te aaadmiroi😍😍
Giannis Pal
Giannis Pal - Πριν 13 ημέρες
Κατσιφας !
Reno Lako
Reno Lako - Πριν 12 ημέρες
po ti ca do ketu
Επόμενο