Fero - A pe din qysh

43 885
8 837
 
Σχόλια
ZzapnChriss Onrecords
ZzapnChriss Onrecords - Πριν 10 μήνες
Find A pe din qysh on Itunes/Spotify/Deezer...
Choose your favorite platform here --------> https://fanlink.to/APeDinQyshByFero
Vizion Shqip
Vizion Shqip - Πριν 17 ημέρες
#vizionshqip
Vizion Shqip
Vizion Shqip - Πριν 18 ημέρες
Kush nderron Subscribe...
Mergim Softolli
Mergim Softolli - Πριν μήνα
SUBCRIBE MEE
Mergim Softolli
Mergim Softolli - Πριν μήνα
ZzapnChriss Onrecords Imadhje fero
Hysen Maps Tv
Hysen Maps Tv - Πριν 2 μήνες
fero
erzmak axb
erzmak axb - Πριν 8 ώρες
ta ha loqken
Bleri Eni
Bleri Eni - Πριν 3 ημέρες
je njish Fero
anes is back anes
anes is back anes - Πριν 4 ημέρες
Gang gang
dark Skull
dark Skull - Πριν 4 ημέρες
kinh 😂😂😂😁😃😁😃👑👑👑
dark Skull
dark Skull - Πριν 4 ημέρες
unikatil
Ina Selimllari
Ina Selimllari - Πριν 5 ημέρες
sa her qe me sheh bich jam tu e thy..... a po din qysh bich apo din ..... Fero ✴🍁❤
Elena Rushiti
Elena Rushiti - Πριν 7 ημέρες
Shum ebukur. Epleqen. Aleksi. rushiti
Deniz Baysal Baysal
Deniz Baysal Baysal - Πριν 7 ημέρες
Zemra ime💋💋💋❤❤❤
Dejona Dabs
Dejona Dabs - Πριν 9 ημέρες
PSE DREQIN U BO KJO VIDEO ATA T KLASES SIME E KNOJN GJITHE DITEN😂😂😂😂😂😂
Naim Daçi
Naim Daçi - Πριν 12 ημέρες
Kjo eshte genka me kurv me pelqen
Naim Daçi
Naim Daçi - Πριν 12 ημέρες
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄💖💖💖💖❤❤
_ iceswalowcum
_ iceswalowcum - Πριν 12 ημέρες
Like kush mendon
qe kjo kenge eshte super
imeri arben
imeri arben - Πριν 13 ημέρες
Edhe nipat shurdhana kan me t'dal bitch mos je edhe ti njoni prej nipat t'tina se boll shurdhan te kokshe bitch
Arlind Shabiu
Arlind Shabiu - Πριν 14 ημέρες
osht 1 qik nklas e don shum feron ama kat sillna e nguci ta ka rreh feron ligrit uka i Vjen inati
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH
Fero
Fero - Πριν 14 ημέρες
Falemindert
Suela Loka
Suela Loka - Πριν 14 ημέρες
GANG GANG
Endrit Azemi
Endrit Azemi - Πριν 15 ημέρες
gang gang FERO
Marianna Vodičková
Marianna Vodičková - Πριν 16 ημέρες
Where do you come from?
Foot.Kosova. TV.
Foot.Kosova. TV. - Πριν 21 ημέρα
A pe din qysh bitch a pe din qysh gang gang bitch gang gang
Kylie Jenner
Kylie Jenner - Πριν 21 ημέρα
A pe din qush bech a pe din qush???
Ardi RL
Ardi RL - Πριν 23 ημέρες
Ti je nje femij I vogel dhe azgje tjeter
zm loqka
zm loqka - Πριν 23 ημέρες
Ape din qysh biq ape din qysh ej 💥💥💥💥💥💥😊😊
Leonela Rr
Leonela Rr - Πριν 24 ημέρες
F💋
Fe💋💙
Fer💋💙❤
Fero💋❤💙💚
Ferom💋❤💙💚💛
Ferome💋❤💙💚💛💜
Foremen💋❤💙💚💛💜💓
Foremeni💋❤💙💚💛💜
F👑
Fe👑💓
Fer👑💓💋
Fero👑💓💋❤
Ferom👑💓💋❤💙
Ferome👑💓💋❤💙💜
Feromen👑💓💋❤💙💜💛
Feromeni👑💓💋❤💙💜💛💚

Gang gang 👀
Zelfije Morina
Zelfije Morina - Πριν 25 ημέρες
Fero je shum i mrekullueshe genga Ime ma e perferume o a pe din qysh biq I love youu fero zemer tkom kerkush ty nuk ta kalon i math je ★☆
Donis Rexhepi
Donis Rexhepi - Πριν 26 ημέρες
Shum gengsta je babush
Yll Aliçkaj
Yll Aliçkaj - Πριν 27 ημέρες
Sdi a mka met naj bri pa mu thu
A pe din qysh bitch a pe din qysh
Ti um rreh mu bitch un strrehi ty
A pe din qysh bitch a pe din qysh
lorik lorik
lorik lorik - Πριν 28 ημέρες
Bejeni like kush epelqen feron koment kush e urren 😂😂😂
VaidosS
VaidosS - Πριν 29 ημέρες
Nice !
Mikel Damini
Mikel Damini - Πριν μήνα
bohu me noizi ke per tqi pidha super
Mikel Damini
Mikel Damini - Πριν μήνα
bohu se ke me bo lek edhe edi sa ke per tqi do qish encen
Zarife Bashota
Zarife Bashota - Πριν μήνα
ha mut ha
gulsum useyin
gulsum useyin - Πριν μήνα
TÜRKIYE
Luena Vrenozi
Luena Vrenozi - Πριν μήνα
super
Olti Rina
Olti Rina - Πριν μήνα
E lash macen tu ngju ket...kur u ktheva ishte bo tiger
Ada Gkinh
Ada Gkinh - Πριν μήνα
Saa karrrrt
Agim Mataj
Agim Mataj - Πριν μήνα
Ma i keqi ne bote je
Bleri Bler
Bleri Bler - Πριν μήνα
A pe din fero se je me I miri ne bot
Joni Flori
Joni Flori - Πριν μήνα
sdi te besh nje keng te sakte
Joni Flori
Joni Flori - Πριν μήνα
fero je kot fare
mbretrit e vertet
mbretrit e vertet - Πριν μήνα
T ka pru dy qe t jeni tre kurva
Kida's News
Kida's News - Πριν μήνα
mbretrit e vertet. ha ha ha
fero fera
fero fera - Πριν μήνα
fero je vertet 1-eshi i rrepi. Kenga qe me pelqen me shum kjo eshte!!!
Chabo_ 069
Chabo_ 069 - Πριν μήνα
A pe din qysh bitch👩 mirë! Flmdrt . 2018?
Xhevat Jahaki
Xhevat Jahaki - Πριν μήνα
Ty su dash me t lan me kendu keng sepse i ke 19 duhet mi pas 30 per me kendu keng hahahahahahahahaha
tentaciondit official music channel
Personalisht mendoj se Fero po e mban gjall trepin ne kosove. Buta Gjiko vetem vjedh, ndersa ky qe eshte me i vogel krijon. nese nuk do ishte te zzapnCHriss do pelqehej nga te gjithe, normal se fero influencohet qe ben dhe keng vari karin vetem prej menaxherave tkarit... une e urreja feron, por me pas kuptova qe esht i talentuar dhe eshte krijimtar dhe tani nuk ka kuptim ta urrej dhe do ta suportoj edhe kurr te arrij famen me tmadhe se ai
Orges Ism
Orges Ism - Πριν μήνα
Fero je mi forte
OLSI THE GAMER
OLSI THE GAMER - Πριν μήνα
Shum mir fero veq einen vlla te paqa rehe fort nukja ato buz 😇🙀
Frida Arapi
Frida Arapi - Πριν μήνα
Ma i miri
Leda Dallashi
Leda Dallashi - Πριν μήνα
kenge shume e bukur
Besim Hamiti
Besim Hamiti - Πριν μήνα
Okjooo sharrohettt kurr🌹🌹🌹💎👊👊
Olti TV maliqi
Olti TV maliqi - Πριν μήνα
Fuck
Bajram Bajrami
Bajram Bajrami - Πριν μήνα
A pe din qysh 👌👌👌
Miftar Olluri
Miftar Olluri - Πριν μήνα
Jejeje
Miftar Olluri
Miftar Olluri - Πριν μήνα
JEJE
Lindi Qaka
Lindi Qaka - Πριν μήνα
Kush jon more kta fmi
Arieta Muqaj
Arieta Muqaj - Πριν μήνα
Veq kuku kur je ba edhe ti kengtar bre nan
neta neta
neta neta - Πριν μήνα
Veq. Me bo une. Met. Sha. Veq me. Bo une. Met. Sha. Edhe. Nipat. Shurdhana. Kan Met. Dal. Biq
Edmond Krasniqi
Edmond Krasniqi - Πριν μήνα
Gang gang 4rever
Halil Hida
Halil Hida - Πριν μήνα
Nese kujton se ky eshte kendim ateher je i cmendur me mir degjoi paron e irini qiriakon sesa te degjoi ty prandaj keto keng qe ke hedhur fshi sepse shfaqin rrezik semundje
donche x01
donche x01 - Πριν μήνα
Fero Legenda❤
Arbenit Musliu
Arbenit Musliu - Πριν μήνα
sdi a mkamet naj bri pa mu thy ti um rre mu biq une strrehi ty
Fillorete Kukaj
Fillorete Kukaj - Πριν μήνα
gangBang
Ina Prifti
Ina Prifti - Πριν μήνα
Vjollca braha ashtu mendoj edhe une
MASAR morina
MASAR morina - Πριν μήνα
A pe din qysh biqqqqq
Loqica*
Loqica* - Πριν μήνα
harbiden çüş
endri sinani
endri sinani - Πριν μήνα
Fero 👌👌gang gang je
Ina Prifti
Ina Prifti - Πριν μήνα
Shine farizi ik pirdhu fero është artist i lindur
roel shytllari
roel shytllari - Πριν μήνα
BANGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGBANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Mevledin Berisa
Mevledin Berisa - Πριν μήνα
💣💣💣💣
eli Bylykbashi
eli Bylykbashi - Πριν μήνα
GANG GANG I FORT JE BRE 💓💓👍👍🤘🤘🤘🤘
Μιρελα Κολα
Μιρελα Κολα - Πριν μήνα
Kengetari me pa lidhje ne estraden shqiptare..
Qysh munde te degjosh kte njeri qe smunde te lidhi dy fjale!!
Σαχίντ ΣΧ
Σαχίντ ΣΧ - Πριν μήνα
Gamaw
Sara Sara
Sara Sara - Πριν 2 μήνες
A pe din qysh bitch a pe nin qysh Rin 👇
alp navruz melisa
alp navruz melisa - Πριν 2 μήνες
😉😉👑👑
samire aliu
samire aliu - Πριν 2 μήνες
fero geng neng
Vali Osmanaj
Vali Osmanaj - Πριν 2 μήνες
I thash me pru nji kurv ajo i pruni dy ape din qysh bich ape din qysh zdi a mka met nai ligj pa e thy ape din qysh bich ape din qysh ti mnjeh mu bich une ste njoh ty ape din qysh bich ape din qysh te dua shum shpirti im shum je veni par
Vali Osmanaj
Vali Osmanaj - Πριν 2 μήνες
Sa her qe mshe bich jom tu e thu ape din qysh bich ape din qysh
Dardan Dobratiqi
Dardan Dobratiqi - Πριν 2 μήνες
Dardan
Erdi yt
Erdi yt - Πριν 2 μήνες
Gang gang
Mina Sakoli
Mina Sakoli - Πριν 2 μήνες
jetmir123100
Arianit Hamza
Arianit Hamza - Πριν 2 μήνες
Jo spo di
Blerta Muca
Blerta Muca - Πριν 2 μήνες
A pe din qysh a pe din qysh
Nico F
Nico F - Πριν 2 μήνες
richtiger hurensohn
peinlich dass der Albaner ist
Hipstarschwuchtel
Leandra Fejzullahu
Leandra Fejzullahu - Πριν 2 μήνες
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Sa her qe m'sheh BITCH jom tu e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
I thash me pru ni KURV, ajo i pruni dy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
S'di a m'ka met naj ligj pa e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Ti m'njeh mu BITCH, une s'te njoh ty
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Dridhe, dridhe, dridhe, dridhe, dridhe ej
Bethen e madhe dridhe, dridhe ej
Sille, sille, sille, sille, sille ha
Trupin e mir sille, sille aa
Dealer-in ma t'mir thirre, thirre
(Thirre, thirre bi**h)
E splifin mos e maj myte, myte
(Mos e maj bi**h)
E nese nuk e ki lype, lype
(Lype, lype bi**h)
Femnen ma t'mir hype, hype (hype,hype)
Njerzt po m'vesin a pi njeh,
njerzt po m'vesin a pi njeh
Amo une s'po njoh sen BITCH
Njerzt po m'vesin a pi sheh,
njerzt po m'vesin a pi sheh
Amo une s'po shoh sen hiç
Njerzt po m'vesin a po t'shajn,
Njerzt po m'vesin a po t'shajn
Amo une s'po i shaj sen hiç
Veç me bo une me t'sha,
veç me bo une me t'sha
Edhe nipat shurdhana kan me t'dal BITCH
(Bang BITCH)
Sa her qe m'sheh BITCH jom tu e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
I thash me pru ni KURV, ajo i pruni dy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
S'di a m'ka met naj ligj pa e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Ti m'njeh mu BITCH, une s'te njoh ty
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Why you flexin' like you mean bro?
Mun me m'gjet tu pi kilo (kilo)
Kallxom qysh don mu shty me mu hoe (qysh hoe)
N'ket gar jom Buggati, ti je Clio (Clio)
Shokt e mi po hekin kilos (gang,gang,gang)
Vec prom i f**ked three hoes
Un Zappi, Chrisi jena weirdos
Ta mysim hitin veç per ni or
Direkt prej Tirone mu po m'thirin Nachot
Kta nuk shesin mall kta veç kshyrin narkos
Senet qe pi fol jon n'film t'Pablos
I'm exposin' these hoes
E per femen qe po fol
E kom qit n'overdose
Plus apet mun me ndodh
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Sa her qe m'sheh BITCH jom tu e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
I thash me pru ni KURV, ajo i pruni dy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
S'di a m'ka met naj ligj pa e thy
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
Ti m'njeh mu BITCH, une s'te njoh ty
A pe din qysh BITCH, a pe din qysh
A pe din qysh BITCH, a pe din
Λεοναρντο Κουκα
Λεοναρντο Κουκα - Πριν 2 μήνες
kush eshte Otr eshte hut
kush eshte me feron eshte njish
lorisa berisha
lorisa berisha - Πριν 2 μήνες
bravo
Eljesa Hoti
Eljesa Hoti - Πριν 2 μήνες
H
Connar Sebastian
Connar Sebastian - Πριν 2 μήνες
#GANG GANG BITCH
Shege Dervishaj
Shege Dervishaj - Πριν 2 μήνες
A pe din qysh
Bahtije Hyseni
Bahtije Hyseni - Πριν 2 μήνες
Alles Baba
Lirim Brruti
Lirim Brruti - Πριν 2 μήνες
Shko ne kar o fero kari
Rrustem Kokollari
Rrustem Kokollari - Πριν 2 μήνες
dosia ki me qit qetro
Big 2.E.E
Big 2.E.E - Πριν 2 μήνες
a me ka met naj bri pa mu thy aapendin qysh apedin qysh
YoungLeend MUZIC
YoungLeend MUZIC - Πριν 2 μήνες
mos tish kon mozzik dhe getinjo ne grup ju hala 100k views i kishi pas!!
Roni Zeqiraj
Roni Zeqiraj - Πριν 2 μήνες
Gang gang
idea hacks
idea hacks - Πριν 2 μήνες
a pe din qysh bitcg
Zana Veseli
Zana Veseli - Πριν 2 μήνες
😓😓😓😵😵
Sergi Berberi
Sergi Berberi - Πριν 2 μήνες
A PE DIN KAR
Sara Meta
Sara Meta - Πριν 2 μήνες
Fero
Sara Meta
Sara Meta - Πριν 2 μήνες
Allavju
Sara Meta
Sara Meta - Πριν 2 μήνες
🍓🍓🍓🍓sara
Επόμενο