NO VIDEO :o(

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

53 944
1 591
 
Σχόλια
Fil Jon
Fil Jon - Πριν 2 ώρες
Artista te vecante jeni. Faleminderit dhe respekte per Kosoven )
Alex Galaxy
Alex Galaxy - Πριν 2 ώρες
M
Mc
Mc K
Mc Kr
Mc Kre
Mc Kresh
Mc Kresha👑
Mc Kresh
Mc Kre
Mc Kr
Mc K
Mc
M
Ky osht mbreti i repit👑 The King Kresha🔥 Like Komentin nese mendon qe Mc Kresha osht mbreti i repit👑
Aurora Sina
Aurora Sina - Πριν 3 ώρες
super
Aurora Duraku
Aurora Duraku - Πριν 4 ώρες
Qfar Kenge Ndihem..Shum e lenduar...😢😢
ervin ruko
ervin ruko - Πριν 4 ώρες
Like ata qe akoma sjan ngop me ket keng 😍😍
Agime Gashaj
Agime Gashaj - Πριν 7 ώρες
Wow! ❤️
leoo tft
leoo tft - Πριν 8 ώρες
Super
Arber Shala
Arber Shala - Πριν 9 ώρες
um knaqi mc kresha me qittt zoo 😍😍😍😍 fifii psikopatja joteee 😃😘
Bledi Zyli
Bledi Zyli - Πριν 9 ώρες
real kenga fituese
:D :D
:D :D - Πριν 10 ώρες
Kresha 😍❤
:D :D
:D :D - Πριν 10 ώρες
Hit i shekullit ❤🙏🏼
:D :D
:D :D - Πριν 10 ώρες
Kreshaaa ❤
Angel Eye
Angel Eye - Πριν 10 ώρες
Qka ka ne qant Mc Kresha ?
Angel Eye
Angel Eye - Πριν 10 ώρες
+:D :D hahahha
:D :D
:D :D - Πριν 10 ώρες
Reperat tjer.
Angel Eye
Angel Eye - Πριν 10 ώρες
Fifi e papare je
L. H.
L. H. - Πριν 11 ώρες
Ze fantastik ka ky mckresha bravoo sh kenge e bukur!!!!
Meso Gjermanisht Falas
Meso Gjermanisht Falas - Πριν 12 ώρες
Super 🇦🇱🇦🇱
Soccer Match
Soccer Match - Πριν 13 ώρες
bravo Mc Kresha
ari ina
ari ina - Πριν 13 ώρες
Kta 766 qe kan bo dislike f** off !
fatima sulejmani
fatima sulejmani - Πριν 14 ώρες
i loveee itt😍❤️
Menda 1411
Menda 1411 - Πριν 14 ώρες
aje ti dhurata jeme zotit mekati jem i preferun dashni ispeiment i joti mos me mundo mashumm shum keng e qellume ju uroj te keni ket za gjdo her me ket ritem ju dua te dy super ylla
Ermal Dullovi
Ermal Dullovi - Πριν 14 ώρες
Oj Fifi i a more fansat kejtve
sheki mulaku
sheki mulaku - Πριν 14 ώρες
100 % muzik gjynah qe skan fitu
Rovina Shkembi
Rovina Shkembi - Πριν 15 ώρες
❤❤
alesio brahaj
alesio brahaj - Πριν 15 ώρες
Shum bukur fifi po me vjen keq se mc.kresha si me i pas ngel naj gje ne fyt...
Teksti i papam
Kenga po ashtu
Edvina Celiku
Edvina Celiku - Πριν 15 ώρες
Fantastike👌👌 vendin e dyte e meritoshit e ndoshta edhe te parin
Adi Dervishi
Adi Dervishi - Πριν 15 ώρες
Super rep mc kresha yll yll si konge
Andi Lata
Andi Lata - Πριν 15 ώρες
Fifi meriton vendin e par
Muzik e pa pame
Snap Girls
Snap Girls - Πριν 16 ώρες
ATA qe I bon dislike ksaj vidjo kan menu se aty rregjisrrohet😂❤️💋
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous - Πριν 16 ώρες
Rob ma shpifi ky kar zo gomari fucking helll
Kritika T
Kritika T - Πριν 17 ώρες
Shume tekste pa kuptim po shkrun Fifi! Do fjale stingllojn mire kur i knon,ma mir paguje najkan ti shkrun tekstet se vet sje ka e lidh magarin kerka! Po masi e kan kap kta ndor industrine e spo dim ma shum ne ti mshojn qysh tdojn 😁
Kritika T
Kritika T - Πριν 14 ώρες
flawless .f ashu eshte
flawless .f
flawless .f - Πριν 15 ώρες
😂😂 sa budallaqe
Brikena Erebara
Brikena Erebara - Πριν 17 ώρες
Psikopstja jote shum bukur
Hashim Berisha
Hashim Berisha - Πριν 17 ώρες
wauuuu,e vetmja arsye për më hyn YouTube tashmë është kjo super paraqitje,👌.
Renato Mera
Renato Mera - Πριν 18 ώρες
Respekt ishit me te miret nuk din te votojn Si pune luka Modric qe fitoj topin e Arte Nuk e Meritojn te Na rrojn zileqart dhe servilat
nexhmie avdiu
nexhmie avdiu - Πριν 18 ώρες
Bash po shkojn kresha ma fifin😘
Ariana SuperFan
Ariana SuperFan - Πριν 18 ώρες
E dua shum kete kenge!💜
Fitore Perteshoni
Fitore Perteshoni - Πριν 18 ώρες
a je ti qaj qe kom me lon mem thirr edhe idiot edhe shpirt 😭😍
xhemsila tor
xhemsila tor - Πριν 18 ώρες
Fifi nje muzik qe ta ledhaton shpirtiN♥
Egina Egina
Egina Egina - Πριν 19 ώρες
Edhe live kendon super👏👏👏👏👏
Egina Egina
Egina Egina - Πριν 19 ώρες
Te lumte fifi
Lea Diamond
Lea Diamond - Πριν 19 ώρες
Love you Fifi❤️ je vertet nje artiste e kompletuar!
Kesjona Beluli
Kesjona Beluli - Πριν 21 ώρα
Fro
uwk jdjj
Isi Bytyci
Isi Bytyci - Πριν 22 ώρες
Fituesja e Kenga magjike 2018 urime ❤
Jurgen King
Jurgen King - Πριν ημέρα
Super edhe kjo po edhe flori ishte super te gjith kenget ishin per fitore sikur te isha aty do ishte magji per mua vetm per ju
Diana Hyseni Shala
Diana Hyseni Shala - Πριν ημέρα
Fifi👏Kresha👏definitivisht kengtaret kosovar me te miret Fifi eshte Adela shqiptare ju lumte
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani - Πριν ημέρα
Fifi je e para me ate ze,te dua shum je zemer😉😉😉
Adam Simaku
Adam Simaku - Πριν ημέρα
7 ML
Fidan Qarri
Fidan Qarri - Πριν ημέρα
Fifi mc kresha ❤
Juventus Italy
Juventus Italy - Πριν ημέρα
Kta artistat shqipetar me kto titujt e kengeve si adoleshenta qe duan te len gjurm dhe duan te shpikin fjal dhe shprehje te reja kur jan n shkoll qe gervishin emrin e tyre ne bankat e shkolles . Ndonje dit do shikojm tituj kengesh si Mc kresha ft fifi -te henksha mutin. Te lepifsha bythen kshu tituj te till per vemendje .psikopatja jote loooot. Robqirja jote pederastja jote pidhmotra jote 😂 ose pidhropshi im
branshi bum
branshi bum - Πριν ημέρα
I want you to know that I love you
And no matter how tough I wouldn't dare
Only to you I would reveal my tears
So tell the police I ain't home tonight
Messin' around with you is gonna get me life
But when I look into your eyes
You're worth that sacrafice
If this is the kind of love that my mom used to warn me about
Man, I'm in trouble
I'm in real big trouble
If this is the kind of love that the old folks used to warn me about
Man, I'm in trouble
I'm in real big trouble
I need y'all to do me a favor

Someone please call 911 (pick up the phone yo)
Tell them I just been shot down
and the bullet's, in my heart
And it's piercin through my soul (I'm losin blood yo)
Feel my body gettin cold
Somone please call 911 (pick up the phone yo)
The alleged assailaint, is five foot one
and she shot me through my soul
Feel my body gettin cold
alesio brahaj
alesio brahaj - Πριν ημέρα
Super Fifi
klaudio deliu
klaudio deliu - Πριν ημέρα
Jam fans i Florit por ketu me vjen keq Vendi i pare ishte per kete kenge si balade kjo ishte me è bukura nga te gjitha 👍👍👍👍
Behar Colja
Behar Colja - Πριν ημέρα
Me pelqen shum kenga e Florit por per mendimin tim Fifi ne vend te par Flori 2 Ronela 3 ky do ishte gjykimi me i drejt po kto fifit sja dhan dhe te 2 kengetar koti te gjith veq mbas interesit.
a. berisha
a. berisha - Πριν ημέρα
https://www.youtube.com/watch?v=h_o_SnMK6Cg
Blerim Mane
Blerim Mane - Πριν ημέρα
Ja kalojn edhe eminemit me rihannen. Fantastike
Frrokaj Fridolind
Frrokaj Fridolind - Πριν ημέρα
Bravoo fifi je e pa par je 1 ne ks
Bubabuba Bubabuba
Bubabuba Bubabuba - Πριν ημέρα
Fifi je yll 😘😘. Kresha... me i miri.... love from NYC xoxoxo
Adriana xhepa
Adriana xhepa - Πριν ημέρα
Fifi je unike
Keng super
Leonard Zmalaj
Leonard Zmalaj - Πριν ημέρα
💣💣💣
Mondi Kerri
Mondi Kerri - Πριν ημέρα
o zot cfar kange 👏
Kleo Gjishti
Kleo Gjishti - Πριν ημέρα
Super fifi. 😉😊
Elita Kllobuçishta
Elita Kllobuçishta - Πριν ημέρα
Shum bukur
De_lo 22
De_lo 22 - Πριν ημέρα
Lajmroni zyrtaret!💟
Ni vajze me te bardhe m'qelloi me arme, frymen ma ka nal....Thirre ndihmen e pare💥
a. berisha
a. berisha - Πριν ημέρα
Kenge eshte ajo edhe pasi mbaron festivali ndegjohe nga 10 here ne dite.Thjesht BRAVO.
Fab Nicera
Fab Nicera - Πριν ημέρα
Winner😏
reoland azisllari
reoland azisllari - Πριν ημέρα
superrrrr kenge
Lorenc Metushi
Lorenc Metushi - Πριν ημέρα
Bravooooooo bravoooo super keng
Eduart Kastrati
Eduart Kastrati - Πριν ημέρα
Edhe pse skeni fitu nkengen magjike keni fitu zemrat tona
Tam Tam
Tam Tam - Πριν ημέρα
Mc kresha gjigant
Leonora 27
Leonora 27 - Πριν ημέρα
😍😍😍 shum kenge e bukur
hyseni hilmi
hyseni hilmi - Πριν ημέρα
ADELA SHqiptare
barcley burrington
barcley burrington - Πριν ημέρα
Pa diskutim duhej te kishte marr qmimin e pare
kush ka te njejtin mendim me mua like please 😍
So nila
So nila - Πριν ημέρα
Nuk e di se sa e sa here e kam kete kenge,me rrenqeth trupin sa here e degjoj....Mrekulli 😍😍 Ju lutem beni dhe nje bashkpunim tjeter 😘😘
Ani G
Ani G - Πριν ημέρα
Shume kenge e bukur dhe e ndjeshme! Do me pelqente qe te na perfaqesonte ne Eurovision 2019! Bravo Fifi
dashuria e hidhur
dashuria e hidhur - Πριν ημέρα
o zott 🔥🔥🔥
Ersa Gerqari
Ersa Gerqari - Πριν ημέρα
Fifi mc kresha psikopatja joteeee
Fatmir Salihu
Fatmir Salihu - Πριν ημέρα
Dy kengetar te mrekullushem me tekst shume te mire dhe paraqitje artistike padyshim jeni me te miret mirepo edhe kete here ju i plasut me vendin e trete mos u ndalni kurrre sepse ju jeni fitues moral
yllka shaptafi
yllka shaptafi - Πριν ημέρα
Definitivisht,kenga ma e mira👏🏻
Argitomuca Anxhelaa
Argitomuca Anxhelaa - Πριν ημέρα
meritonte vendin e pare
por ja qe gjithmone fitojne te pamerituarit .
Kidator Fan
Kidator Fan - Πριν ημέρα
Fifi shum e bukur je
erdi bt sports
erdi bt sports - Πριν ημέρα
Fifi
Kosta Fier
Kosta Fier - Πριν ημέρα
a eshte dashni kjo ca po ndodh....
Blerina Bala
Blerina Bala - Πριν ημέρα
Wow super psikopatja joteee 🙈😍
Brajan Cocka
Brajan Cocka - Πριν ημέρα
Ti e meritoje te fitoje ska lidhje cmimi ti meritoje cmimin e par suuuuuper keng
ajo ajo
ajo ajo - Πριν ημέρα
Ishe e mrekullueshme!
E kendove me shpirt!
Per mua e ke fituar kengen magjike!
Shume urime!
😍😍
Kledi. Patania
Kledi. Patania - Πριν ημέρα
Me bere te dashuroi me shum me kete keng me ngjallet cdo ndjenj e te harroi gabimet Po te trasmetoi sa me shum dashuri faleminderit
TROPOJA 4EVER
TROPOJA 4EVER - Πριν ημέρα
👏👏👏
Ana Ana
Ana Ana - Πριν ημέρα
❤❤❤❤
festina rexha
festina rexha - Πριν ημέρα
Jeni me te mirtë edhe pse nuk e keni marre vendin e pare e keni siguru vendin e pare me zemrat tona ❤️😊
nessi Channel
nessi Channel - Πριν ημέρα
Hahahah fifi quajn qenin tim😂😂😂😅😅 bravo fifi super keng
Artan Collak
Artan Collak - Πριν ημέρα
Kresh kollitu pak nashta tnshohet zoni 😂😂😂
ARJONA. TOMA
ARJONA. TOMA - Πριν ημέρα
a je ti caj ce kam me lan me e thirr edhe idiot edhe shiiirtt
a je ti caj ce une kam me i kerku falje edhe pse ti ke bo gabim.......kaq fiksiiiiim
Silva Tr
Silva Tr - Πριν ημέρα
😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱super super super kengë😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao - Πριν ημέρα
kenga me e bukur e gjithe festivaleve te kenges magjike, bravooo fifi / kresha. best song 👑
carpe diem
carpe diem - Πριν 2 ημέρες
Shume kenge e bukur, meritonte edhe me shume ne festival!
Ezgi K
Ezgi K - Πριν 2 ημέρες
Soo good 🇲🇰🇹🇷♥️ Thanks Fifi and Kresha🙏🏼
Flori Misini
Flori Misini - Πριν 2 ημέρες
Ky rast I njejt si para Dy vite Arilena me kengen NENTORI qe nuk e mur qmimin e pare edhe kete vit Fifi Mc Kresha -PSIKOPATJA JOTE .Keng ma tmira nuk ka 👏👏
Flori Misini
Flori Misini - Πριν ημέρα
+flawless .f ahh nime poo, vitet PO ecin shume shpejt ,por ktu e shohin se a Kan karrier te gjat edhe I bejn fitues ,Fifi si ne at vit edhe ket vit e meritoi
flawless .f
flawless .f - Πριν ημέρα
Flori Misini edhe fifi vjet me zhurmen, e njejta gje
jesica junior
jesica junior - Πριν 2 ημέρες
Shume shume e bukur,nuk arrij te kuptoj pse nuk e fitoj vendin e pare?!!teksti,zeri,skena fantastic
Marko Lulashi
Marko Lulashi - Πριν 2 ημέρες
Amazing😍
Duri Ori
Duri Ori - Πριν 2 ημέρες
Super kenge !!!
Alma Nikolli
Alma Nikolli - Πριν 2 ημέρες
kenga me e bukur e festivalit bravooooooooo
Επόμενο