Eranda Libohova - Buzet me ishin thare

4 700
177
 
Σχόλια
Ergy Shimi
Ergy Shimi - Πριν ημέρα
👌👌👌 emocion i pa perseritshem
kos vah
kos vah - Πριν 5 ημέρες
♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍🌟🥂
Toska Egur
Toska Egur - Πριν 5 ημέρες
😅😅😅😅
Sovjena Metaj
Sovjena Metaj - Πριν 17 ημέρες
Vazhdon te jet keng e bkr bravo eranda
Andrea Gorea
Andrea Gorea - Πριν 18 ημέρες
2018 2019 2020 3000.....
Dance with us Vlore
Dance with us Vlore - Πριν 28 ημέρες
Oh Sa te kam dashur un ty
Edhe pema ku ne putheshim me pare,deget ishin thare Per Ne !
2018
Ergys Bedian
Ergys Bedian - Πριν μήνα
12.11.2018 💖💖💖
Entela Shehu
Entela Shehu - Πριν μήνα
Super kong
RUBI GURRA
RUBI GURRA - Πριν μήνα
💋 me ishin thare
2😁18
XHULIA LITI
XHULIA LITI - Πριν μήνα
Keng qe nuk mi harrur kurr... oh sa te kam dash...🇦🇱🎶😍🇬🇧
Agron Ymeraj
Agron Ymeraj - Πριν μήνα
gjithmon e bukur super si diten qe ke dal per her te par ne sken te dua
Telekom B
Telekom B - Πριν μήνα
Kjo muzike eshte nder me te bukurat
Elton Unaza
Elton Unaza - Πριν μήνα
18/10/2018 🤗
Enxhi Enxhi
Enxhi Enxhi - Πριν μήνα
Super kenge my life o sa te kam dashur UN ty buzet me IShin thar syt me nuk ti pash👀💗💗
Laurenc Hebeja
Laurenc Hebeja - Πριν 2 μήνες
MBRETERESH
Μαρια πηγή
Μαρια πηγή - Πριν 2 μήνες
Nostalgji 👍
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi - Πριν 2 μήνες
❤⭐😘👍🙏👏❤
Impostor82
Impostor82 - Πριν 2 μήνες
Kënga eshte shume e mire...
Komentet jane...🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
romeo aliaj Aliaj
romeo aliaj Aliaj - Πριν 2 μήνες
Dëgjohet 22.09.2018🇦🇱🇦🇱😍🌹🌹këngë prekse
Juventus Italy
Juventus Italy - Πριν 3 μήνες
Super keng super text e pa haruueshme deri sa t vdes do e degjoj
Enver Krasniqi
Enver Krasniqi - Πριν 3 μήνες
Goja te lumt
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν 3 μήνες
Superrrrrrr......kenge........te pershendes
Reni...Reni....Fier.......
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν 3 μήνες
Super kenge....pershendes.....R...fier....fier....
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν 3 μήνες
Te lumte goja....je as per kenget .....bravooooooo.......
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Mark Pllumi
Mark Pllumi - Πριν 3 μήνες
2018 te shijon si heren e pare
Bajram
Bajram - Πριν 3 μήνες
Dhe tani ska te sosur degjimi kesaj :)
Nole Sinanaj
Nole Sinanaj - Πριν 4 μήνες
2018
Kristiana Hysi
Kristiana Hysi - Πριν 4 μήνες
💔 😢😢🤕🤦‍♀️ edhe ne 2025 ngelet nje hit
Alice Bejleri
Alice Bejleri - Πριν 4 μήνες
Teksin e ka shkruar Ardita Jatru, poete e shkëlqyer.
nesti sufa
nesti sufa - Πριν 4 μήνες
2018
Marinela Vasili
Marinela Vasili - Πριν 4 μήνες
😉😉😉 Kenge njesh!
paola paola
paola paola - Πριν 4 μήνες
Kenge prekese.
Aldo Capja
Aldo Capja - Πριν 4 μήνες
Dikur te dashuruar sot si dy te huaj
Dajana Hajderdhi
Dajana Hajderdhi - Πριν 4 μήνες
Nje nder kenget e mia te preferuara
Lumton Krasniqi
Lumton Krasniqi - Πριν 4 μήνες
Muzik me ndjeshmeri te veqant dhe dashuri nkujtimesh
Benart Print
Benart Print - Πριν 5 μήνες
2018
Olluri Elsa
Olluri Elsa - Πριν 5 μήνες
Sa e bukur kjo kënge ende ndëgjohet
Stavri Dredhaj
Stavri Dredhaj - Πριν 5 μήνες
super kenge
Ola Olushi
Ola Olushi - Πριν 5 μήνες
2018 akoma e degjoj keng qe te qeteson shpirtin💝💝💝
Klodjan Allaraj
Klodjan Allaraj - Πριν 5 μήνες
Like kush e degjon 2018...
it's Besjani
it's Besjani - Πριν 5 μήνες
08.2018
Blerim Arifi
Blerim Arifi - Πριν 5 μήνες
07.2018 😍
Alb 92
Alb 92 - Πριν 5 μήνες
2018
Lazaros Kola
Lazaros Kola - Πριν 5 μήνες
Kenge qe zgjon disa zemra te fjetura ,shum bukur eranda.
vanessa eichinger
vanessa eichinger - Πριν 5 μήνες
Skam fuqi ta ndëgjojë sepse më rrjedhin lotët
Behar Kaloshi
Behar Kaloshi - Πριν 5 μήνες
2018
Red Pisha
Red Pisha - Πριν 5 μήνες
2018
GEZIM DURO
GEZIM DURO - Πριν 5 μήνες
Nje kenge e bukur ,e interpretuar bukur, nga nje kengetare lozonjare.
Donat Mehmeti
Donat Mehmeti - Πριν 5 μήνες
2018....
Salla Tauland
Salla Tauland - Πριν 5 μήνες
Je e mrekullushme eranda libahova
s h
s h - Πριν 5 μήνες
Uaaauuu sh bukur ...si nuk e kam degju me pare ?....💕💕💕
Bruna Koco
Bruna Koco - Πριν 5 μήνες
2018 super keng 😍
Joana Giulia Mario
Joana Giulia Mario - Πριν 5 μήνες
Sa me pelqen❤️❤️❤️❤️
Isa Toska
Isa Toska - Πριν 5 μήνες
Keng shum nostalgjike💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗💗💖
Anesti Dhamo
Anesti Dhamo - Πριν 6 μήνες
Eranda & Irma,dy stare,DIVA te muzikes & artit shqiptar ! Goca Tirone te mrekullueshme ! Me respekt,miku juaj,prof.Anesti DHAMO
queen en
queen en - Πριν 6 μήνες
2018 ❤ ❤ ❤
Ende Ende
Ende Ende - Πριν 6 μήνες
Ich vermisse dich
Kristina Jupi
Kristina Jupi - Πριν 6 μήνες
😍❤️
Kejsi Tarelli
Kejsi Tarelli - Πριν 6 μήνες
O Zot po pse nuk m del asnjehere nga qejfi kjo keng?
Rossi746
Rossi746 - Πριν 6 μήνες
Super
vala gashi
vala gashi - Πριν 6 μήνες
😑😯😢😢👌💗
Lola Troka
Lola Troka - Πριν 7 μήνες
2018
Skender Tahiri
Skender Tahiri - Πριν 7 μήνες
2018 👌🏻
Luli Podo
Luli Podo - Πριν 7 μήνες
7 maj 2018 👆😭💪
Thisis Private
Thisis Private - Πριν 7 μήνες
2018 🌹
romeo aliaj Aliaj
romeo aliaj Aliaj - Πριν 7 μήνες
Dëgjohet 28 April 04 2018
Ina Kurti
Ina Kurti - Πριν 7 μήνες
2018
Leonor Duraj
Leonor Duraj - Πριν 7 μήνες
👌💙
Rea Islami
Rea Islami - Πριν 7 μήνες
😍😍😍
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 7 μήνες
20.4.2018 💖
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 7 μήνες
💋💋💋💋💋💋💋💋
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 7 μήνες
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 7 μήνες
💪💪💪💪💪💪💪
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 7 μήνες
👏👏👏👏👏👏
Ana Plaku
Ana Plaku - Πριν 7 μήνες
💚
Emiljano Gurakuqi
Emiljano Gurakuqi - Πριν 7 μήνες
17.04.2018 🌟
Music Albania VEVO
Music Albania VEVO - Πριν 8 μήνες
2018 play music ?
Edmond Isufi
Edmond Isufi - Πριν 8 μήνες
eranda e papare
Jona Ona
Jona Ona - Πριν 8 μήνες
Degjohet dhe ne 2018 👏👏👏👏
Boli Permet
Boli Permet - Πριν 8 μήνες
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Andrea Andreaa
Andrea Andreaa - Πριν 8 μήνες
2018 like kush e degjon akoma
Fatjon Lleshi
Fatjon Lleshi - Πριν 8 μήνες
akoma 2018 e pavdekshme kjo kg
Meto Dita
Meto Dita - Πριν 8 μήνες
Kenge e pavdekshme♥️😚
Alkjon Yllka
Alkjon Yllka - Πριν 8 μήνες
Shum e bukur kenga bravo
Kola Auto Service
Kola Auto Service - Πριν 8 μήνες
Degjohet akoma ne 2018
Dashmir Rimshad
Dashmir Rimshad - Πριν 9 μήνες
2018 :)
Dr Behar Selimaj
Dr Behar Selimaj - Πριν 9 μήνες
2018
Kev mula
Kev mula - Πριν 9 μήνες
super kenge
Grasiela Lika
Grasiela Lika - Πριν 9 μήνες
25.02.2018 hala dgjohet 😍😍
Landi Thanasi
Landi Thanasi - Πριν 9 μήνες
Like kush e degjon akoma ne 2018.super kengee
Lorena LG
Lorena LG - Πριν 2 μήνες
Jam fiksuar unë sot 😅😅😅 . 20.09.2018
Kleidi Vlogs
Kleidi Vlogs - Πριν 3 μήνες
une po e degjoj tani ngela gjithe diten duke e degjuar eshte shume e bukur
Dashnim Memeti
Dashnim Memeti - Πριν 9 μήνες
2018 degjohet ende
Mala vidas
Mala vidas - Πριν 9 μήνες
mallengjim kur e degjoj dhe sot
shpetim Kadriji
shpetim Kadriji - Πριν 9 μήνες
2018 😌
AK 47
AK 47 - Πριν 9 μήνες
18/2/2018 super kenge
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 10 μήνες
sa e bukur me merr madhi per kto muzik qe te qetsojn shpirtin jo te hallakasin si kto te sodit
Ani Tupi
Ani Tupi - Πριν 10 μήνες
Super 07.01.2018
Torben Zarp
Torben Zarp - Πριν 10 μήνες
Man rrufakv min
Irdi Rira
Irdi Rira - Πριν 10 μήνες
👍👌
rentian alilaj
rentian alilaj - Πριν 10 μήνες
Fantastica 👍👍👍
Violeta Boboci
Violeta Boboci - Πριν 10 μήνες
super keng
Επόμενο