Eranda Libohova - Buzet me ishin thare

4 455
170
 
Σχόλια
Enxhi Enxhi
Enxhi Enxhi - Πριν 3 ημέρες
Super kenge my life o sa te kam dashur UN ty buzet me IShin thar syt me nuk ti pash👀💗💗
Laurenc Hebeja
Laurenc Hebeja - Πριν 16 ημέρες
MBRETERESH
Μαρια πηγή
Μαρια πηγή - Πριν 17 ημέρες
Nostalgji 👍
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi - Πριν 22 ημέρες
❤⭐😘👍🙏👏❤
Impostor82
Impostor82 - Πριν 22 ημέρες
Kënga eshte shume e mire...
Komentet jane...🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
romeo aliaj Aliaj
romeo aliaj Aliaj - Πριν 25 ημέρες
Dëgjohet 22.09.2018🇦🇱🇦🇱😍🌹🌹këngë prekse
Juventus Italy
Juventus Italy - Πριν μήνα
Super keng super text e pa haruueshme deri sa t vdes do e degjoj
Enver Krasniqi
Enver Krasniqi - Πριν μήνα
Goja te lumt
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν μήνα
Superrrrrrr......kenge........te pershendes
Reni...Reni....Fier.......
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν μήνα
Super kenge....pershendes.....R...fier....fier....
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν μήνα
Te lumte goja....je as per kenget .....bravooooooo.......
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Mark Pllumi
Mark Pllumi - Πριν μήνα
2018 te shijon si heren e pare
Bajram
Bajram - Πριν 2 μήνες
Dhe tani ska te sosur degjimi kesaj :)
Nole Sinanaj
Nole Sinanaj - Πριν 2 μήνες
2018
Kristiana Hysi
Kristiana Hysi - Πριν 2 μήνες
💔 😢😢🤕🤦‍♀️ edhe ne 2025 ngelet nje hit
Alice Bejleri
Alice Bejleri - Πριν 2 μήνες
Teksin e ka shkruar Ardita Jatru, poete e shkëlqyer.
Vladimir Kuse
Vladimir Kuse - Πριν 2 μήνες
2018
Marinela Vasili
Marinela Vasili - Πριν 2 μήνες
😉😉😉 Kenge njesh!
paola paola
paola paola - Πριν 2 μήνες
Kenge prekese.
Aldo Capja
Aldo Capja - Πριν 2 μήνες
Dikur te dashuruar sot si dy te huaj
Dajana Hajderdhi
Dajana Hajderdhi - Πριν 3 μήνες
Nje nder kenget e mia te preferuara
Lumton Krasniqi
Lumton Krasniqi - Πριν 3 μήνες
Muzik me ndjeshmeri te veqant dhe dashuri nkujtimesh
Benart Print
Benart Print - Πριν 3 μήνες
2018
Olluri Elsa
Olluri Elsa - Πριν 3 μήνες
Sa e bukur kjo kënge ende ndëgjohet
Stavri Dredhaj
Stavri Dredhaj - Πριν 3 μήνες
super kenge
Ola Olushi
Ola Olushi - Πριν 3 μήνες
2018 akoma e degjoj keng qe te qeteson shpirtin💝💝💝
Klodjan Allaraj
Klodjan Allaraj - Πριν 3 μήνες
Like kush e degjon 2018...
Bes Krasniqi
Bes Krasniqi - Πριν 3 μήνες
08.2018
Blerim Arifi
Blerim Arifi - Πριν 3 μήνες
07.2018 😍
Alb 92
Alb 92 - Πριν 3 μήνες
2018
Lazaros Kola
Lazaros Kola - Πριν 3 μήνες
Kenge qe zgjon disa zemra te fjetura ,shum bukur eranda.
vanessa eichinger
vanessa eichinger - Πριν 3 μήνες
Skam fuqi ta ndëgjojë sepse më rrjedhin lotët
Behar Kaloshi
Behar Kaloshi - Πριν 3 μήνες
2018
Red Pisha
Red Pisha - Πριν 3 μήνες
2018
GEZIM DURO
GEZIM DURO - Πριν 3 μήνες
Nje kenge e bukur ,e interpretuar bukur, nga nje kengetare lozonjare.
Donat Mehmeti
Donat Mehmeti - Πριν 3 μήνες
2018....
Salla Tauland
Salla Tauland - Πριν 3 μήνες
Je e mrekullushme eranda libahova
s h
s h - Πριν 3 μήνες
Uaaauuu sh bukur ...si nuk e kam degju me pare ?....💕💕💕
Bruna Koco
Bruna Koco - Πριν 4 μήνες
2018 super keng 😍
Joana Giulia Mario
Joana Giulia Mario - Πριν 4 μήνες
Sa me pelqen❤️❤️❤️❤️
Isa Toska
Isa Toska - Πριν 4 μήνες
Keng shum nostalgjike💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗💗💖
Anesti Dhamo
Anesti Dhamo - Πριν 4 μήνες
Eranda & Irma,dy stare,DIVA te muzikes & artit shqiptar ! Goca Tirone te mrekullueshme ! Me respekt,miku juaj,prof.Anesti DHAMO
Bora V
Bora V - Πριν 4 μήνες
E pavdekshme😉😍
queen en
queen en - Πριν 4 μήνες
2018 ❤ ❤ ❤
Ende Ende
Ende Ende - Πριν 4 μήνες
Ich vermisse dich
Kristina Jupi
Kristina Jupi - Πριν 4 μήνες
😍❤️
Kejsi Tarelli
Kejsi Tarelli - Πριν 4 μήνες
O Zot po pse nuk m del asnjehere nga qejfi kjo keng?
Rossi746
Rossi746 - Πριν 4 μήνες
Super
vala gashi
vala gashi - Πριν 4 μήνες
😑😯😢😢👌💗
Lola Troka
Lola Troka - Πριν 5 μήνες
2018
Skender Tahiri
Skender Tahiri - Πριν 5 μήνες
2018 👌🏻
Luli Podo
Luli Podo - Πριν 5 μήνες
7 maj 2018 👆😭💪
Thisis Private
Thisis Private - Πριν 5 μήνες
2018 🌹
romeo aliaj Aliaj
romeo aliaj Aliaj - Πριν 5 μήνες
Dëgjohet 28 April 04 2018
Ina Kurti
Ina Kurti - Πριν 5 μήνες
2018
Leonor Duraj
Leonor Duraj - Πριν 5 μήνες
👌💙
Rea Islami
Rea Islami - Πριν 5 μήνες
😍😍😍
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 6 μήνες
20.4.2018 💖
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 6 μήνες
💋💋💋💋💋💋💋💋
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 6 μήνες
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 6 μήνες
💪💪💪💪💪💪💪
leta jaupi
leta jaupi - Πριν 6 μήνες
👏👏👏👏👏👏
Ana Plaku
Ana Plaku - Πριν 6 μήνες
💚
Emiljano Gurakuqi
Emiljano Gurakuqi - Πριν 6 μήνες
17.04.2018 🌟
Music Albania VEVO
Music Albania VEVO - Πριν 6 μήνες
2018 play music ?
Edmond Isufi
Edmond Isufi - Πριν 6 μήνες
eranda e papare
Jona Ona
Jona Ona - Πριν 6 μήνες
Degjohet dhe ne 2018 👏👏👏👏
Boli Permet
Boli Permet - Πριν 6 μήνες
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Andrea Andreaa
Andrea Andreaa - Πριν 6 μήνες
2018 like kush e degjon akoma
Fatjon Lleshi
Fatjon Lleshi - Πριν 6 μήνες
akoma 2018 e pavdekshme kjo kg
Meto Dita
Meto Dita - Πριν 6 μήνες
Kenge e pavdekshme♥️😚
Alkjon Yllka
Alkjon Yllka - Πριν 6 μήνες
Shum e bukur kenga bravo
Kola Auto Service
Kola Auto Service - Πριν 7 μήνες
Degjohet akoma ne 2018
Dashmir Rimshad
Dashmir Rimshad - Πριν 7 μήνες
2018 :)
Dr Behar Selimaj
Dr Behar Selimaj - Πριν 7 μήνες
2018
Kev mula
Kev mula - Πριν 7 μήνες
super kenge
Grasiela Lika
Grasiela Lika - Πριν 7 μήνες
25.02.2018 hala dgjohet 😍😍
Landi Thanasi
Landi Thanasi - Πριν 7 μήνες
Like kush e degjon akoma ne 2018.super kengee
Lorena LG
Lorena LG - Πριν 26 ημέρες
Jam fiksuar unë sot 😅😅😅 . 20.09.2018
Kleidi Vlogs
Kleidi Vlogs - Πριν 2 μήνες
une po e degjoj tani ngela gjithe diten duke e degjuar eshte shume e bukur
Dashnim Memeti
Dashnim Memeti - Πριν 7 μήνες
2018 degjohet ende
Mala vidas
Mala vidas - Πριν 7 μήνες
mallengjim kur e degjoj dhe sot
shpetim Kadriji
shpetim Kadriji - Πριν 7 μήνες
2018 😌
AK 47
AK 47 - Πριν 8 μήνες
18/2/2018 super kenge
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 8 μήνες
sa e bukur me merr madhi per kto muzik qe te qetsojn shpirtin jo te hallakasin si kto te sodit
Ani Tupi
Ani Tupi - Πριν 8 μήνες
Super 07.01.2018
Torben Zarp
Torben Zarp - Πριν 8 μήνες
Man rrufakv min
Irdi Rira
Irdi Rira - Πριν 8 μήνες
👍👌
rentian alilaj
rentian alilaj - Πριν 8 μήνες
Fantastica 👍👍👍
Violeta Boboci
Violeta Boboci - Πριν 8 μήνες
super keng
Omar Saidene
Omar Saidene - Πριν 8 μήνες
Zemra te henksha picken
Omar Saidene
Omar Saidene - Πριν 8 μήνες
I love you
sajmir berdhashi
sajmir berdhashi - Πριν 9 μήνες
2018 ... 🤙🤙
Sherbime klienti1
Sherbime klienti1 - Πριν 9 μήνες
2018
Elsi Elezi
Elsi Elezi - Πριν 9 μήνες
2018
Stephen Thomson
Stephen Thomson - Πριν 9 μήνες
This is way much better version of Elsa Lila https://www.youtube.com/watch?v=E-CmNygxdPA
Relative e
Relative e - Πριν 9 μήνες
2018
Moon Safari
Moon Safari - Πριν 9 μήνες
https://www.youtube.com/watch?v=E-CmNygxdPA
Riza Gjorllaku
Riza Gjorllaku - Πριν 9 μήνες
Akoma degjohet ne 2018
Alvin R
Alvin R - Πριν 2 μήνες
Po po
Desara Cemeri
Desara Cemeri - Πριν 9 μήνες
akoma ne 2018
klou k'
klou k' - Πριν 9 μήνες
03.01.2018😊😊
Denis Lewis
Denis Lewis - Πριν 9 μήνες
Super keng !!!!!!!
Batman93 Batman93
Batman93 Batman93 - Πριν 9 μήνες
Nk e di..pse me kap telat kjo kenge..me zgjon shum kujtime..😕
Επόμενο