Shkumbin Ismaili - Se ç'mu desh

19 171
1 394
 
Σχόλια
popullore Zamira
popullore Zamira - Πριν 4 ημέρες
Hit jane te gjitha kenget e tij..suuuper
Enver Baftiu
Enver Baftiu - Πριν 9 ημέρες
Bravo bravo shkumbin top top te kendoft zemra
Entela Qendro
Entela Qendro - Πριν 11 ημέρες
Eshte nje der kengetaret me mire me ze brilant 😍😍
Gdhbdhh Hdjdjudj
Gdhbdhh Hdjdjudj - Πριν 11 ημέρες
Zemra lendohet por kur don me semer veshtir te harrohet
Gdhbdhh Hdjdjudj
Gdhbdhh Hdjdjudj - Πριν 11 ημέρες
Shum veshtir nese do dikon me zemer po aj dahet a kur rasesisht e takon zemra thot ndryshe se e don e apet zemra tradhton kur dikon me zemer
Pullumb Misiri
Pullumb Misiri - Πριν 22 ημέρες
Keng me vend, fjale me shum kuptim pershendes familjen time qe i dua shum
Nardivasili Vasili
Nardivasili Vasili - Πριν 23 ημέρες
dardi sebesoj që exsiton mundesija sepse ky ēshtē vetem një i cilli Ju tregon kolegve se zeri dhe texsti jon ata qe e eshte me rendesi e jo spotet Me vajza te zveshura . ështē mbreti i një kënge te mirfillt shqipe . Shkumbin Ismaili jetofsh 100 kendofsh si qtka hije Të dojna shummmë
Vina Malvi
Vina Malvi - Πριν 23 ημέρες
😍😍
gjergji aliaj
gjergji aliaj - Πριν 24 ημέρες
Bravo Shkumbin Ismaili kenget e tua jan pjesë e jetesës t'ime ngelesh tingtur belladone kur jam shum i stresuar Gjergji aliaj
Enver Baftiu
Enver Baftiu - Πριν 25 ημέρες
Bravo bravo shkumbin top 1
Gjyle Veseli
Gjyle Veseli - Πριν 26 ημέρες
Like like like
Shqipe Husaj
Shqipe Husaj - Πριν 28 ημέρες
Legjend nr1 👌👌👌👌WOW RESPEKT, ZÈRIT TEND SHPIRTROR,
Atifete Shabani
Atifete Shabani - Πριν 28 ημέρες
Ase ni her se kuptova ❤️
IL PADRINO ALB
IL PADRINO ALB - Πριν μήνα
Je i madh
Alket Dida
Alket Dida - Πριν μήνα
O zot me qmene me kto kenge te bukura
Liza Deda
Liza Deda - Πριν μήνα
numer 1 je nuk lind ma ksi kengtari me kyt za 😍😍zemra te kendoft gjothmon
alfred kurti
alfred kurti - Πριν μήνα
Alfredkurti
Dorin Lala
Dorin Lala - Πριν μήνα
👌👍👍
Sara Glass
Sara Glass - Πριν μήνα
Kenge te mrekullyeshmeeeeee
Jeni grupi me i bukur ne bote ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Next Records
Next Records - Πριν μήνα
Sara Glass nuk eshte grup? eshte solo kengetar apo e ke ngatru me elita5
Albi Shota
Albi Shota - Πριν μήνα
Kega ime preferusr ja pssjenuar pas keges shkubinit
Kegtar im i preferur
Jetmir shum mir flm Tahiri
Jetmir shum mir flm Tahiri - Πριν μήνα
krenohet tetova me ti bravo i mrekullushem
FIDAN Rrahmani
FIDAN Rrahmani - Πριν μήνα
Legjend a e muzikes nje zè qe askush se kah 🙏 tlumt 🙏
Ardian Vrioni
Ardian Vrioni - Πριν μήνα
shum e bukur kenga si cdo keng e jotja i bukur durrsi im
Adelina Sulejmani
Adelina Sulejmani - Πριν μήνα
Hala degjohet,mbret i muzikes.👏👏👏👏
Arlinda Aliu
Arlinda Aliu - Πριν μήνα
me pelqen shum kjo kang nga ti
Edvin Tora
Edvin Tora - Πριν μήνα
Gjigand
Rubin Kacnia
Rubin Kacnia - Πριν μήνα
legjend i madh si kengetar!!!!!! vip ky eshte ne kuptim te plote te fjales jo zagaret qe sdin te mbajn mikrofonin dhe i thone vetes kegekar
Enea Rukaj
Enea Rukaj - Πριν μήνα
Super bravo
Vjollca Osmani
Vjollca Osmani - Πριν μήνα
😍😘❤️💋
Ardit kaca
Ardit kaca - Πριν μήνα
Zdo doja kurr ta takoja sepse. Eshte e kaluar. Eshte kapitull i mbyllur 👍 👍 👍
Fatime Imeri
Fatime Imeri - Πριν 2 μήνες
T lumt i nderuar ashtu eshte si po kendon
fikrije verbovci
fikrije verbovci - Πριν 2 μήνες
kenge me ktheu mbrapa
shpend nrejaj
shpend nrejaj - Πριν 2 μήνες
lalala
shpend nrejaj
shpend nrejaj - Πριν 2 μήνες
shpand n
shpend nrejaj
shpend nrejaj - Πριν 2 μήνες
❤❤❤💜💜💜
Camcja Erjola
Camcja Erjola - Πριν 2 μήνες
Je i madherishem 👏👏
Ana Nuhaj
Ana Nuhaj - Πριν 2 μήνες
Sa her e degjoj kete kenge mendoj per ty
funny videos
funny videos - Πριν 2 μήνες
Zeri ma i mir shqiptar sukseee kudo ❤
Emi pèrmet
Emi pèrmet - Πριν 2 μήνες
Pershendes fredin me ket keng
Alban Kapaj
Alban Kapaj - Πριν 3 μήνες
Je legjenda Shqiptare.
BUTCH ROYAL
BUTCH ROYAL - Πριν 3 μήνες
halllallllll ylll qe dote shendrit gjithmon
Ardian Vrioni
Ardian Vrioni - Πριν 3 μήνες
Po ca deshe qe u bere kenktar na shkatrrove
Drilon Zeneli
Drilon Zeneli - Πριν 3 μήνες
Yll jeO:-)
Niko Baro
Niko Baro - Πριν 3 μήνες
Bravo urine te kendoft zemra gjithmon
arian Haliti
arian Haliti - Πριν 3 μήνες
non comment
Nora Marena
Nora Marena - Πριν 3 μήνες
Te takoj un dhe nji here, mu se ç'mu desh!.Shume e bukur!! Si te gjitha kanget e zeri yt.❤
Paola olsjana Buzani
Paola olsjana Buzani - Πριν 3 μήνες
You are the best 🙏🏻
Adri Pajo
Adri Pajo - Πριν 3 μήνες
SE CMU DESH TA TAKOJE UNE PERSERI , TE FILLOJE UNE TE MENDOJE PRAPE PER TY, MBAS 15 VJETESH, SI E BIE JETA GJERAT, ASNJEHERE NUK TE HARROVA POR PER TE MOS TE PRISHUR JETEN TY ZEMER KENGET E SHKUMBINIT JANE HISTORIA JONE
Mimoza Bardhoshi
Mimoza Bardhoshi - Πριν 3 μήνες
big like😘
Niki Guci
Niki Guci - Πριν 3 μήνες
As niher nuk e kuptova
xhesi esii
xhesi esii - Πριν 3 μήνες
Super
Dorina Kapaj
Dorina Kapaj - Πριν 4 μήνες
help you with the same time as the other side of things to see if you have any queries about this property has been designed with the new one of our customers with other things to see if you have a good idea
lili shyta
lili shyta - Πριν 4 μήνες
Shkumbin je shume i mire. Shkruan gjera reale qe ndodhin ne jete. Bravo Shkumbin te duam shume. Bravooooooooo👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Shkelzen Shoshi
Shkelzen Shoshi - Πριν 4 μήνες
Shkelzen shoshi
Shkelzen Shoshi
Shkelzen Shoshi - Πριν 4 μήνες
👉😚😎❤💪👈
Bona Allkushi
Bona Allkushi - Πριν 4 μήνες
Nje ze shume i vecante te kendofte zemra bravo
jurgen Filja
jurgen Filja - Πριν 4 μήνες
Si gjithmon frymzues bravo 👌👌👌👌
Lajdo Lajdo
Lajdo Lajdo - Πριν 4 μήνες
E adhuroj si kengetare
Majlinda Hasrama
Majlinda Hasrama - Πριν 4 μήνες
Je I paperseritshem 💜💜
Igballe Selmani
Igballe Selmani - Πριν 4 μήνες
Ambasador i fjalëve shqipe je në këngët e tua .
Eri Eri
Eri Eri - Πριν 4 μήνες
O Shkumbin je këngëtari më imirë i të gjitha kohërave na rinove zemrën.
Selv
Selv - Πριν 4 μήνες
Ti je numer 1 askush smund te kendoj si shkumbim ismajli
Xhuljeta ****
Xhuljeta **** - Πριν 4 μήνες
As një her se kuptova
Pse ishte e vështirë t'i them Ati Lamtumirë 😢😢😢😢
Jam Ballkan
Jam Ballkan - Πριν 4 μήνες
Jo per gje po shqiptaret e maqedonis kendojn me mire nga te gjith
Eshref Rrustemi
Eshref Rrustemi - Πριν 4 μήνες
Numer një je shkunim
Melse Hoxha
Melse Hoxha - Πριν 4 μήνες
😍😍😍🌹🌹🌹❤❤❤
VALI STRATI
VALI STRATI - Πριν 4 μήνες
E degjoj pa pushim kete kenge .
AlbanianBoy82
AlbanianBoy82 - Πριν 4 μήνες
Shkumbin ke gjetur 1 nga qytet më të mrekullushëm të SHQIPËRISË.
Durrësin e mrekullushëm 😍😍😍😍
Dorina Kapaj
Dorina Kapaj - Πριν 4 μήνες
The Salford Wem the same as the one of our customers with other people who have beent the first
Dorina Kapaj
Dorina Kapaj - Πριν 4 μήνες
The Salford Wem the best
Dorina Kapaj
Dorina Kapaj - Πριν 4 μήνες
And other friends
Aleks Agolli
Aleks Agolli - Πριν 4 μήνες
Kengetar si ti ska me dal tjeter je me i miri bravo
Kristian Simoni
Kristian Simoni - Πριν 4 μήνες
💍⁉👍👑✋
Makfire Sopjani
Makfire Sopjani - Πριν 4 μήνες
Un edegjoj shum shum shpesh se me peleqen shum edhe si gatar edhe kshtu si person osht ibukur shum ika keget e bukra me tekst te veqant
Berhold Shparthi
Berhold Shparthi - Πριν 5 μήνες
je shume i madh dhe origjinal bravo
BMW E39
BMW E39 - Πριν 5 μήνες
o Shkumbin ti je legjend ska me ty je i veqant
enes Sulejmani
enes Sulejmani - Πριν 5 μήνες
Shume bukur kendon allahu te shperbleft
FullDll Com
FullDll Com - Πριν 5 μήνες
shkumbin Ismaili shum mir muzik ft poni edhe muzik edhe melodija fort super
Doni Doni
Doni Doni - Πριν 5 μήνες
Ti je mbreti 👑 i këngtareve shqiptare
Besiana Mani
Besiana Mani - Πριν 5 μήνες
Shkumbini ka nji za shume karakteristik qe me kujton Eliten 5 dhe Grupin qe kendon kangen “Bjondine me syte e zi” dhe “200 dite”. Me kishte marre malli per kyt za dhe music. 😍
linda acum
linda acum - Πριν 5 μήνες
Atje ku themi njehere lamtumire nuk duhet te kthehemi me nuk ja vlen
adi selaj
adi selaj - Πριν 5 μήνες
Kengetare i pelqyer nga te gjithe brezat ,Ben muzike te mire me tekste kuptimplote pa femra te cveshura e makina luksoze me nje ze brilant .Suksese
Gjyla Mataj
Gjyla Mataj - Πριν 5 μήνες
E muzikes
Gjyla Mataj
Gjyla Mataj - Πριν 5 μήνες
Legjenda
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci - Πριν 6 μήνες
shummm e bkr kengaaaa
Elsida Verlaku
Elsida Verlaku - Πριν 6 μήνες
Se cmu desh ta takoj une perseri 😔😔
Alban Marquez
Alban Marquez - Πριν 6 μήνες
Këngë super. Po kam 1 porosi për Shqiptarët e maqedonis. Kur bëhet fjal për Kombin lejeni fen dhe do jemi gjithmon 1. Ju përshëndes nga Tirana ❤❤🇦🇱🇦🇱⚫🔴⚫🔴
Bukurije Dhjaku
Bukurije Dhjaku - Πριν 6 μήνες
👍👌
Vina Malvi
Vina Malvi - Πριν 6 μήνες
yll
Lee
Lee - Πριν 6 μήνες
So reall👍
Sanije Salihu
Sanije Salihu - Πριν 6 μήνες
Nuk.ka si shkumbini person me tekstrt keng e ze
Natasha Reshitaj
Natasha Reshitaj - Πριν 6 μήνες
Tè lumte goja o shkumbin
Vina Malvi
Vina Malvi - Πριν 6 μήνες
super😘😙
Luce Kalariu
Luce Kalariu - Πριν 6 μήνες
11/4/2018 super keng
Milano Mor
Milano Mor - Πριν 6 μήνες
👍👍👍
Herald Buzali
Herald Buzali - Πριν 6 μήνες
🦉
daniel ismailaj
daniel ismailaj - Πριν 6 μήνες
po ctu desh qe e takove
AHAHAHAAHHAH
Egli Chanel
Egli Chanel - Πριν 6 μήνες
Legjend ke lind dhe legjende do ngelesh ,fuck kengetaret pordhace pederaste e prostituta
G r.
G r. - Πριν 6 μήνες
hhhhhhhhhh
Thekla Thelka
Thekla Thelka - Πριν 6 μήνες
Je i madhe
comonncom
comonncom - Πριν 6 μήνες
kandshem video! ndryshe nga te tjerat.. sinqerisht.. super song optimal video record
Επόμενο