NO VIDEO :o(

Portokalli, 2 Dhjetor 2018 - Çifti i lumtur (Vakia e shokut të burrit)

1 708
166
 
Σχόλια
piccola fiorella
piccola fiorella - Πριν ημέρα
Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...
Danjel Rira
Danjel Rira - Πριν 3 ημέρες
Pjesa 3:17 kur shkon ne spital dhe doktori te ben gjilper pa lajmerim
leka leka leooo
leka leka leooo - Πριν 4 ημέρες
Nice
Samsung Peshkopi321
Samsung Peshkopi321 - Πριν 5 ημέρες
Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê
Aldi Cutaj
Aldi Cutaj - Πριν 6 ημέρες
Hahahaha
Bjordi Tirona
Bjordi Tirona - Πριν 7 ημέρες
Ahahahah
Besjana Basholli
Besjana Basholli - Πριν 7 ημέρες
😂😂😂
Altin Suli
Altin Suli - Πριν 7 ημέρες
Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo
idek ?
idek ? - Πριν 7 ημέρες
Kjo video eshte kot fare
tea lazaj
tea lazaj - Πριν 8 ημέρες
Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅
Kleiton Lita
Kleiton Lita - Πριν 9 ημέρες
Jeni çifti më i mirë
Juliansimon Bilo
Juliansimon Bilo - Πριν 9 ημέρες
Me loot
Oltjon Dule
Oltjon Dule - Πριν 9 ημέρες
portokalli pa keta ska vler jeni njesha
Smart Phone
Smart Phone - Πριν 9 ημέρες
Hahaha
Metà Italiano MitadLatino
Metà Italiano MitadLatino - Πριν 9 ημέρες
Ma perché è nelle tendenze italiane?
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 7 ημέρες
Ciao! Come stai?
ernest ernesti
ernest ernesti - Πριν 8 ημέρες
500 milla albanesi residenti in Italia non e poco
Matilde Mara
Matilde Mara - Πριν 8 ημέρες
Comunque è forte come pezzo😂
Rapper Emergenti
Rapper Emergenti - Πριν 8 ημέρες
🇦🇱
diseko Kokaj
diseko Kokaj - Πριν 9 ημέρες
Aktore shume e mire
Pira
Pira - Πριν 9 ημέρες
#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱
Kristina Bela
Kristina Bela - Πριν 8 ημέρες
ahahahah
George Luarasi
George Luarasi - Πριν 9 ημέρες
Kot fare...Humor kot.....
Alessandro Galli
Alessandro Galli - Πριν 9 ημέρες
Belle le tendenze di Youtube Italia!
white devil
white devil - Πριν 9 ημέρες
Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda
A como
A como - Πριν 10 ημέρες
Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂
Jeton Bujupi
Jeton Bujupi - Πριν 10 ημέρες
Degjenerim Ska lidhje me Humor
Gjithmone e njejta .
O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes .
Gjithqka Pornografike .
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 7 ημέρες
+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!
Thomas Thomas
Thomas Thomas - Πριν 9 ημέρες
fol per vete ti katunar
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 9 ημέρες
E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?
London London
London London - Πριν 10 ημέρες
😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 10 ημέρες
Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!
Gladiola Kuqi
Gladiola Kuqi - Πριν 10 ημέρες
Cifti perfekt 😂😂😂😂😂
Aleks Ago
Aleks Ago - Πριν 10 ημέρες
bravo!
Samsung Samsung
Samsung Samsung - Πριν 10 ημέρες
😂😂😂😅😅😅😅
Samsung Samsung
Samsung Samsung - Πριν 10 ημέρες
Kto te dy jan super aktor superrrrr
Toni Jon
Toni Jon - Πριν 10 ημέρες
A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....
D. Mysliu
D. Mysliu - Πριν 10 ημέρες
Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 4 ημέρες
+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte
sidorela senka
sidorela senka - Πριν 8 ημέρες
Fakti qe e shajn tregon qe eshte me te vertet e talentuar dhe e qan rolin aq sa fillon nuk ndan me personazhin dhe rolin nga aktorja. Super brava 💪
Denada Salkurti
Denada Salkurti - Πριν 8 ημέρες
Fe ta
Lorenc TM
Lorenc TM - Πριν 8 ημέρες
I thonë budallait hapi rrugë por duhet ta kthjeme duke then injorantit hapi rrugë 😅 vetëm në Shqipëri të gjykojnë në bazë të punës edhe profesionit 😑
aniii shila
aniii shila - Πριν 10 ημέρες
Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 10 ημέρες
Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Alban Strakosha
Alban Strakosha - Πριν 10 ημέρες
I fooort
Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje
Lefi Sallata
Lefi Sallata - Πριν 10 ημέρες
Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif
Redi Kokomani
Redi Kokomani - Πριν 10 ημέρες
Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪
Daniel Durra
Daniel Durra - Πριν 10 ημέρες
Turp a ka famiglie a po jo?
Tablet Tab
Tablet Tab - Πριν 10 ημέρες
Kjo esht aktore perverse
Erita Hoxha
Erita Hoxha - Πριν 10 ημέρες
+comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!
Lefi Sallata
Lefi Sallata - Πριν 10 ημέρες
Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire.
Per Hollywood eshte
τι λες τωρα
τι λες τωρα - Πριν 10 ημέρες
Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare
Lefi Sallata
Lefi Sallata - Πριν 10 ημέρες
Superpjeshk eshte kjo pjeshka.
Me fat Miku qe e shtyp
Anya Grace
Anya Grace - Πριν 10 ημέρες
cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi
aa te lumt goja 😂
ma a
ma a - Πριν 10 ημέρες
c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁
Music Lover
Music Lover - Πριν 10 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂
ROMAN 3
ROMAN 3 - Πριν 10 ημέρες
Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall
Matin E.
Matin E. - Πριν 10 ημέρες
BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE
Smart Phone
Smart Phone - Πριν 9 ημέρες
Sum bukur ke shkruar
Nardi Official Page
Nardi Official Page - Πριν 10 ημέρες
Eshte si yll ❤❤
Αννα Ντερβισαι
Αννα Ντερβισαι - Πριν 10 ημέρες
E tepruar
Denis Caca
Denis Caca - Πριν 10 ημέρες
Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja
Tita proko
Tita proko - Πριν 9 ημέρες
Qji
wendy wendy
wendy wendy - Πριν 10 ημέρες
Shum banale
Margerita Bella
Margerita Bella - Πριν 10 ημέρες
Shum bukur
lindsey lindsy
lindsey lindsy - Πριν 10 ημέρες
Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏
piccola fiorella
piccola fiorella - Πριν ημέρα
Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 4 ημέρες
+lindsey lindsy dases güt
Paulin Gjoni
Paulin Gjoni - Πριν 6 ημέρες
+anna luma E vertetë.
lindsey lindsy
lindsey lindsy - Πριν 7 ημέρες
Fjorela Beqo thank you😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 7 ημέρες
+lindsey lindsy ti je si kukull!
Eno Eno
Eno Eno - Πριν 10 ημέρες
https://youtu.be/sfPFWlbAiRU pjesa me e bukur
Επόμενο