Gjiko - Maybach me shofer

13 148
542
 
Σχόλια
Ali Krasniqi
Ali Krasniqi - Πριν 5 ώρες
Bravo gjiko❤❤
Blerim Gashi
Blerim Gashi - Πριν 22 ώρες
Shum tmira kangt
Fitore Sejdiu
Fitore Sejdiu - Πριν ημέρα
Bravo ma i miri 😍😍
Martin Leka
Martin Leka - Πριν 3 ημέρες
1:10
Valdete Uflla
Valdete Uflla - Πριν 4 ημέρες
Me spot ma mire ish dal 🔥
Matriks Shpendi
Matriks Shpendi - Πριν 6 ημέρες
Kjo asht kanga ma e bukur qe ka ba😉😉😉😉
Nashidehaxhiolli Haxhiolli
Nashidehaxhiolli Haxhiolli - Πριν 7 ημέρες
Nice
Amir Saliji
Amir Saliji - Πριν 7 ημέρες
Sgkfkcbirbdobdojjihhibihij&
Feim Telaku
Feim Telaku - Πριν 9 ημέρες
andi
Feim Telaku
Feim Telaku - Πριν 9 ημέρες
👍👍
Feim Telaku
Feim Telaku - Πριν 9 ημέρες
like
Amza Fieri
Amza Fieri - Πριν 10 ημέρες
je njesh
Amza Fieri
Amza Fieri - Πριν 10 ημέρες
amc fjej
ķåmï ķåž
ķåmï ķåž - Πριν 10 ημέρες
The most wonderful song of greetings from 🇹🇳Tunisia🇹🇳 to you 😚
Amza Fieri
Amza Fieri - Πριν 10 ημέρες
njesh je
emamouil caco
emamouil caco - Πριν 12 ημέρες
Maybach made in Albania
emamouil caco
emamouil caco - Πριν 12 ημέρες
ALBANIAN STYLE of the BEST
Klotilda llapi
Klotilda llapi - Πριν 13 ημέρες
Energjik je 👏👏👏
Babahahahahhwhs Bahahahqhjqjqjqhq
Babahahahahhwhs Bahahahqhjqjqjqhq - Πριν 15 ημέρες
Bravo gjiko
👑👑
DjRed
DjRed - Πριν 17 ημέρες
THIS SONG NEED A PERFECT VIDEO CLIP
AMAZINGG
Hakan Eroglu
Hakan Eroglu - Πριν 18 ημέρες
2:25 ten sonra hayranım
Gang Gang
Gang Gang - Πριν 19 ημέρες
Te dua krejt shiptar
Melvin Slc
Melvin Slc - Πριν 20 ημέρες
❤️ From Bosnia 🇧🇦🇦🇱
Erlind Kolana
Erlind Kolana - Πριν 20 ημέρες
I Love albania 😎😙
emamouil caco
emamouil caco - Πριν 21 ημέρα
Gjikooooooo bravo plako
emamouil caco
emamouil caco - Πριν 22 ημέρες
O Gjiko me qe ke bër videoklip me Maybach dhe me Bugatti bëje dhe 1 me Ferrari I me Lamborghini mirë. Shumë suksese
Do** Camaj
Do** Camaj - Πριν 23 ημέρες
Topp dudeee
Elina Heart
Elina Heart - Πριν 23 ημέρες
❤️
Bjoris Xhepa
Bjoris Xhepa - Πριν 24 ημέρες
like nese mendon se gjiko eshte me i miri i kengetarve
Tirana Tirane
Tirana Tirane - Πριν 28 ημέρες
Tri vija adidas une i nuhas
arbereta krasniqi
arbereta krasniqi - Πριν μήνα
King je GJIKO
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi - Πριν μήνα
O pejon
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi - Πριν μήνα
Hajde ne pej
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi - Πριν μήνα
Shum e fort
Hidajet Metalia
Hidajet Metalia - Πριν μήνα
Bravo Gjiko♥️♥️😍😍😍😘😘
1Tra_nce Æ Techno
1Tra_nce Æ Techno - Πριν μήνα
E kam nis me 50 cent dhe 30 gram Coke 28 per me i hek 2 me i marr me shoke 💙 !!!! It's Lit 🔥
Loresa Rexhepi
Loresa Rexhepi - Πριν μήνα
😘😘
manuel shllaku
manuel shllaku - Πριν μήνα
Lirisht policia lejen tma merr 💲💲💲
Mobile Shop00000
Mobile Shop00000 - Πριν μήνα
Shiko efort
Mobile Shop00000
Mobile Shop00000 - Πριν μήνα
Booss gjiko
nod p.i.n.t
nod p.i.n.t - Πριν μήνα
Lirisht policia lejen le tma merr, se spom vyn kurgjo pa kerr. Yaaa yaaaa
Shehrie Krasniqi
Shehrie Krasniqi - Πριν μήνα
🙈🤙🏻🤙🏻🤙🏻🤙🏻
Egzon Shabani
Egzon Shabani - Πριν μήνα
gjikoooo
Orli Alimusa
Orli Alimusa - Πριν μήνα
Gjiko 👍👑
leotrim Foniqi
leotrim Foniqi - Πριν μήνα
brawo gjiki
shaolin gang
fuck you
Elina Heart
Elina Heart - Πριν μήνα
❤️
ARKO 23
ARKO 23 - Πριν μήνα
Kuku Sa shume Autotune e krejt kta budalllt menojn se osht talent, me Autotune muned dhe mahmut ferati me knu qyshtu aj kuku
Challange Videos
Challange Videos - Πριν μήνα
Ska si gjiko ama qi po shan pe prish pak muziken ama ska si gjiko 🙌
Armend Diamant
Armend Diamant - Πριν μήνα
veq like duhet me ba gang gang
Linda Duga
Linda Duga - Πριν μήνα
Gjiko ❤❤❤❤❤🔥🔥
Leondrit Sadikuu
Leondrit Sadikuu - Πριν μήνα
o ta qifsha motren gjiko se one jam shaollin gang
Kapiteni AL
Kapiteni AL - Πριν μήνα
LIT
Sabjan Shahu
Sabjan Shahu - Πριν μήνα
O shofer o lukum jepi gaze pak mo shum 😉😏🚘🚗🚫
Jetmir Fejzo
Jetmir Fejzo - Πριν μήνα
Boss
Elton toni
Elton toni - Πριν μήνα
1
King King
King King - Πριν μήνα
RESPEKT NGA POGRADECI
GJIKO BEN DALLIMIN SUPER KËNGË DO ISHTE AKOMA ME BUKUR ME VIDEOKLIP RESPEKT PER TY SHQIPE 🇦🇱🇽🇰
adnan aliu
adnan aliu - Πριν μήνα
Ju lutna uj mi jap popullit se e kalli kejt
Ajan Salihu
Ajan Salihu - Πριν μήνα
eagle
Hamdi is
Hamdi is - Πριν μήνα
Brravo Gjiko ma bossi je
Xhoi kosta
Xhoi kosta - Πριν μήνα
Kjo po qe esht keng
Shqiptar - Epirit
Shqiptar - Epirit - Πριν μήνα
Prsh nga Sanxhaku shum kenge e mir
SAM TV
SAM TV - Πριν μήνα
E ki idh
Lumi Gashi
Lumi Gashi - Πριν μήνα
Ta ha
Feim Telaku
Feim Telaku - Πριν μήνα
👑gjiko gucci andi👍
TEAM
TEAM - Πριν μήνα
3
VIJA
ADIDAS
UNE
I
NUHAS
#ENERGJIKO
Xhyla Jakupi
Xhyla Jakupi - Πριν μήνα
Bravo
Ervis Prela
Ervis Prela - Πριν μήνα
Mos e krahasoni me disa pleqt t'lodhur si Shaolinat qe po mundohen t'rinohen n'mes t'pleqnis. Cilesia e muzikes verehet prej planetit tjeter se e kujt eshte me e mire...dhe Gjiko po ja u verteton kete gje. Nuk e di pse po lodheni duke degjuar ata...
Ervis Prela
Ervis Prela - Πριν μήνα
Paramendoni o njerz : vec mixtape e jo album , pa beatat (muziken) e tij , pa videoklip , e vec me tekstet e tij edhe me rrepturen e tij dhe shihni cfare super kenge ! Shaolinat 1.5 milion shikime si kan me videoklip , Gjiko 2 milion... nje prej rrepereve me t'mireve ne estrade padyshim ! Shpresoj te mos bej mo konge komerciale dhe te vazhdoje underground , ne stilin e tij. Qendro vetvetja Gjiko , mos ndrysho ! Bej ate cka ben me mire , jo ate qe don shumica. Njejt sic ka bo Buta , apo Unikkatil ! Respekte plako !
joker albania
joker albania - Πριν 2 μήνες
gjikotheflyboy king in the estrad
Zymer Krasniqi
Zymer Krasniqi - Πριν 2 μήνες
o bravo GJIKO
Trap M
Trap M - Πριν 2 μήνες
Jallaa jalla Shofer ku mjetuu shkuuuu 😲
O ket Gjikon ton nkoncert ki me qu jaa jaa😍👌.
Name Changed
Name Changed - Πριν 2 μήνες
O shofer o pellumb je si llokum jepi pak me shum 😂
Klevis Ndoni
Klevis Ndoni - Πριν 2 μήνες
#GJIKO SUPER SONG ❤️❤️ 2:25❤️❤️
Redo Dervishi
Redo Dervishi - Πριν 2 μήνες
video clip when?
berat uka
berat uka - Πριν 2 μήνες
2m 🤩
JayJay Okocha
JayJay Okocha - Πριν 2 μήνες
Τι βρώμα έφτυσε ο τύπος ρε μλκες
Genti Shala
Genti Shala - Πριν 2 μήνες
Ma i forti je number 1
Verlind Shabani
Verlind Shabani - Πριν 2 μήνες
❤️❤️#kinG
Engjell YT
Engjell YT - Πριν 2 μήνες
Baba
Agron Hodaj
Agron Hodaj - Πριν 2 μήνες
#GJIKOBOSS
ADI GM
ADI GM - Πριν 2 μήνες
I ke lag krejt qull i ke bo #ENEGJIKo
MC Tiera
MC Tiera - Πριν 2 μήνες
Eyyyy, litttt bro 🔥🔥🔥
Mateo X boss
Mateo X boss - Πριν 2 μήνες
super bro
arber agolli
arber agolli - Πριν 2 μήνες
N.q.s e keni pare vidjon me shum se nje here like comentit😄😄
Adrian Nokaj
Adrian Nokaj - Πριν 2 μήνες
Shum fort
WIZARD tv
WIZARD tv - Πριν 2 μήνες
O shofer o llokum jepi gaz me shum
Pranvera Reqi
Pranvera Reqi - Πριν 2 μήνες
Gjiko energjiko shum mir loqk te kam 😍😍😍😗😗😗
Valentina Beshiri
Valentina Beshiri - Πριν 2 μήνες
Bravo Ghiko Energjiko
Liman Cuka
Liman Cuka - Πριν 2 μήνες
E ka kall
Shkelqim Krasniqi
Shkelqim Krasniqi - Πριν 2 μήνες
👌😉😀👍🎂
ToastyDan
ToastyDan - Πριν 2 μήνες
what language is this?
Sokol Berisha
Sokol Berisha - Πριν μήνα
ToastyDan Albanian
gentrit genti
gentrit genti - Πριν 2 μήνες
Ooo baba i repit. Gjikooo me shoferrrr 🔫🔫🔫😍😍😍😍😍😍
Drilonavdiu Drilonavdiu
Drilonavdiu Drilonavdiu - Πριν 2 μήνες
shaoullin sku sku 💦💦💦
Arsim Kabashi
Arsim Kabashi - Πριν 2 μήνες
Ma i forti
Shkelqim Krasniqi
Shkelqim Krasniqi - Πριν 2 μήνες
Lirisht lejen net ma merr
Arkiva Shqip
Arkiva Shqip - Πριν 2 μήνες
Sub... me plz
Arkiva Shqip
Arkiva Shqip - Πριν 2 μήνες
Sub me plz
Fisnik Tropoja
Fisnik Tropoja - Πριν 2 μήνες
Nal o shudder
Monda Ndoj
Monda Ndoj - Πριν 2 μήνες
bravo gjiko
BL endi
BL endi - Πριν 2 μήνες
🔥
Επόμενο