Yllka Kuqi - Je dashnia (Official Video)

7 301
646
 
Σχόλια
liam krosi
liam krosi - Πριν ημέρα
balada me e bukur qe kam degjuar nder kohe ...
Adler Ks
Adler Ks - Πριν ημέρα
💔💔💔💔💔😭😭😭👍
Ardıta Saramatı
Ardıta Saramatı - Πριν 2 ημέρες
Kendone mire
Ruby 77
Ruby 77 - Πριν 3 ημέρες
❤❤*** RudinaSajMir ***❤❤
Ruby 77
Ruby 77 - Πριν 3 ημέρες
FOREVER ** RudinaSaMir ** 💑
Ahmed Jovovich
Ahmed Jovovich - Πριν 3 ημέρες
thank yllka https://www.youtube.com/watch?v=EjlGhgH2qZQ
Ahmed Jovovich
Ahmed Jovovich - Πριν 3 ημέρες
ilove this song thank yllka https://www.youtube.com/watch?v=65pML16Y0js
Ahmed Jovovich
Ahmed Jovovich - Πριν 3 ημέρες
subhanallah alhamdulillah beatiful girl
Ahmed Jovovich
Ahmed Jovovich - Πριν 3 ημέρες
AYU TENAN WONG DANZA IKI
Treblatrueblood 82
Treblatrueblood 82 - Πριν 4 ημέρες
Me ka mar malli edhe per ty YLlKa
Rozeta Lazaj
Rozeta Lazaj - Πριν 7 ημέρες
je gabimi dhe dhimbja ime
Bardha Jeme
Bardha Jeme - Πριν 7 ημέρες
ah bre po sa e mir je kon kur isha ne liri me mall te kujton nga burgi yt MILKAMATIQAN
Tech Review
Tech Review - Πριν 19 ημέρες
Je gabim që prap e kisha ba ❤️
Bukurije Dhjaku
Bukurije Dhjaku - Πριν 20 ημέρες
😂😂
Lijmane Kryeziu-Cerimi
Lijmane Kryeziu-Cerimi - Πριν 20 ημέρες
Sa baladë e mirë Suksese Ty Yllka
gona Gashi
gona Gashi - Πριν 22 ημέρες
kjoooo keng shum e mir👌👌😘
Filloreta Salijaj
Filloreta Salijaj - Πριν 23 ημέρες
Shum keng e bukur
Zeliha Murrizi
Zeliha Murrizi - Πριν 24 ημέρες
Eeeeeehhh jetaaaa te con ne ca ngushtica qe nuk ke rrug tjt car te zgjedhesh do detyrohesh te marresh nje vendim qe te shkatarron gjith jeten
Anila Sadiku
Anila Sadiku - Πριν 25 ημέρες
shum e bukur 😍😍
Flavia Gjozi
Flavia Gjozi - Πριν 26 ημέρες
Jeeeeeeee qetesia e ndjenjave te mia 🤗🤗
Alketa Lladrovci
Alketa Lladrovci - Πριν 28 ημέρες
omg hallall bravo yllka t lumt vallahin 😁😍😙😙👏👏👏👏👏💜💓
Marinela Nikollii
Marinela Nikollii - Πριν μήνα
je dashnia 😍
Elmira Baruti
Elmira Baruti - Πριν μήνα
Waw unike.
Donjeta Berisha
Donjeta Berisha - Πριν μήνα
Thjesht e pakrahasueshme🖤
FORCA ESHTE SEKRETI JETES,PA TE JE KOT leo
je gabimi qe prap e kisha ba😘
Ardita Sulejmani
Ardita Sulejmani - Πριν μήνα
Keng e bukur
Happy Life
Happy Life - Πριν μήνα
Je ilaqqq I shpirtit temmmm🎼🎼💋💖💋💖💋🌟🎼larg je po te un afer ke mbett💖💖💖💖💖
Alida Alida
Alida Alida - Πριν μήνα
..... Ahh sa e bukur kjo këngë.
Edhe pse duke e dëgjuar lotët rrjedhin pësëri mbetet mrekulli që të bën ta ridëgjosh.
Sa realisht e keni përshkruar dhimbjen e një dashurie që më shumë lëndon se sa të gëzon.
Suksese!
Jack Krieger
Jack Krieger - Πριν μήνα
Yllka si modele asht.Super femer dhe kengetare e talentuar.
Elegant Lady
Elegant Lady - Πριν μήνα
❤️shume bukur😍
Luisa Lui
Luisa Lui - Πριν μήνα
Jeeee Je gabim qe prape e kisha ba
Dome Tome
Dome Tome - Πριν μήνα
Je dashnia qe hala po dhemb 😭😭😭
Liana
Liana - Πριν μήνα
Shum të ëmbël zërin te lumt😍😍❤❤❤
Liana
Liana - Πριν μήνα
Bravo yllka❤❤👏
Mustafa Sabri
Mustafa Sabri - Πριν μήνα
Dashuria për Shqipërinë nga Palestina ❤️🇵🇸❤️🇦🇱❤️🇵🇸❤️🇦🇱❤️🇵🇸❤️🇦🇱❤️🇵🇸
Lule Kujtimi
Lule Kujtimi - Πριν μήνα
Ti je gabimi im...je gabim qe kurr me se kisha ba...🤔
lorik fusha
lorik fusha - Πριν μήνα
Perfekt Balad zoni perfekt 😍😍
Ardi Gashi
Ardi Gashi - Πριν μήνα
Bravo yllka tlumt veq vazhdoo♡♡♡
lule lule
lule lule - Πριν μήνα
🎧🎧😦😦🙁🙁😔😔😢😢🔥🔥💕💕
lule lule
lule lule - Πριν μήνα
👍👌
bone ju pre shndes shum Shala
bone ju pre shndes shum Shala - Πριν μήνα
Yllka te pre bukr po kedon ket kanga
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali - Πριν μήνα
Bravo 👍👍👍👍👍👍
Ze te embel
Nixhmet Duli
Nixhmet Duli - Πριν μήνα
larg je por te un afer ke mbet
e jeta shkon me njerz te tjer takohem por ti je gabimi im per te cilin nuk pendohem .......👏🏻👏🏻👏🏻😔😔😢😢
Lindita Pocesta
Lindita Pocesta - Πριν μήνα
eli fara
Sara Kryeziu
Sara Kryeziu - Πριν μήνα
Bravo Yllka
Sara Kryeziu
Sara Kryeziu - Πριν μήνα
O Zot qfar këng
Fat Ime
Fat Ime - Πριν μήνα
Bravo 🙌 Yllka ⭐️
Egzon Veliu
Egzon Veliu - Πριν μήνα
O njerz hajdeni ktu ngoni qka osht muzika me ndi cdo melodi e cdo shkronj ne tekst
Po mdhem pse kangt tmira si kjo nuk marin at qka meritojn
Kang Epike
Shalalabije Labija
Shalalabije Labija - Πριν 2 μήνες
Un hala Sem ka ndodh me ngu ka sdi sa here en dit edhe veq ma shum e du ket kang ohhh te lumt Yllka bravo te qoft👏👏👏👏👏💗💗
Denis Visha
Denis Visha - Πριν 2 μήνες
Sot veshtir se ka dashni
Love Presheva
Love Presheva - Πριν 2 μήνες
Si ke emrin dhe je vet e mrekullueshme
schiki Krasniqi
schiki Krasniqi - Πριν 2 μήνες
Larg je por ...te une afer ke mbet
E jeta shkon me njerz takohemi
Pot ti je gabimi qe kurr nuk pendohem , je gabim qe prap e kisha ba...
Mirsada Hakaj
Mirsada Hakaj - Πριν 2 μήνες
Bravo 👏
1ta kr
1ta kr - Πριν 2 μήνες
17.08.L❤
Shaban Zeqa
Shaban Zeqa - Πριν 2 μήνες
Jo x
Enkelejda Elmazi
Enkelejda Elmazi - Πριν 2 μήνες
Super 😢😢😢😢😢
Sarfraz Ahmed
Sarfraz Ahmed - Πριν 2 μήνες
Beautiful song
Jessie Myrteza
Jessie Myrteza - Πριν 2 μήνες
Mund te me thoni kush e di te lutem emrin eketij qe kercen me kengetaren
Jessie Myrteza
Jessie Myrteza - Πριν 2 μήνες
Flm prandaj pyeta se duket qe eshte valltar i talentuar dhe me pelqen plastika e tij qe nuk tregon as me te voglin emocion
Jessie Myrteza
Jessie Myrteza - Πριν 2 μήνες
Kenga eshte shume e dhimbshme po e bukur Faleminderit
Jozefina Shllaku
Jozefina Shllaku - Πριν 2 μήνες
Nji perfeksion kjo kang
Hamit Demiri
Hamit Demiri - Πριν 2 μήνες
Kjo këngë vërtetë edhe shëron , edhe vret : Vargjet : "Ka momente që kjo jetë nuk mundet me i fshi " kan një domethënje shumë të madhe dhe prekse por edhe melosi është i jashtëzakonshëm ! Ju përgëzoj për këtë këngë të jashtëzakonshme !
maria maria
maria maria - Πριν 2 μήνες
teper bukur 😍😍
julia julia
julia julia - Πριν 2 μήνες
shummm shummm keng mallengjyse tamam per persona qe jan me plag ne zemer nga dashnia😢😢
Vjollca Hasani
Vjollca Hasani - Πριν 2 μήνες
julia julia mir e ke kjo kèng si mej qit kryp varres po djeg
mira miraaa
mira miraaa - Πριν 2 μήνες
Jee dashnija se halla po dhem je dashnija e hellm i shpirtit tem 🙁🙁🙁
Naser Kuqishta
Naser Kuqishta - Πριν 2 μήνες
Bravo yll
Naser Kuqishta
Naser Kuqishta - Πριν 2 μήνες
Bravo yllka
Alketa Lladrovci
Alketa Lladrovci - Πριν 2 μήνες
😉😍😲😱😱
Merita Draga
Merita Draga - Πριν 2 μήνες
Bravo per kengen ,super kang super kercim je ma e mira Yllka
Baki Ceka
Baki Ceka - Πριν 2 μήνες
😍😍😍👏👍
Berkim-Bennu Sabo
Berkim-Bennu Sabo - Πριν 2 μήνες
Bravo Yllka.... shum këng e bukur si ti vet.
xheve ahmeti
xheve ahmeti - Πριν 2 μήνες
🔥❤️
NitiKMN GamingTV
NitiKMN GamingTV - Πριν 2 μήνες
👑💕🎶👍
No Name
No Name - Πριν 2 μήνες
Ah bre Met ma
Ke kalll shpirtin per sgjalli krejt i kisha jep veq me dit qysh je qeshta a menon per mu kurgjo ma shum !
ALBD3n15
ALBD3n15 - Πριν 2 μήνες
Syper nice music
E2 E2
E2 E2 - Πριν 2 μήνες
Nuk munden pa dhimbje, te ndahen dy vetë
Larg je, por te unë afër ke mbet 😐😐
ALBD3n15
ALBD3n15 - Πριν 2 μήνες
Very nice music
Rezarta Hasanaj
Rezarta Hasanaj - Πριν 2 μήνες
💥🔥💎👌🏻
Er Ion
Er Ion - Πριν 2 μήνες
je je dashnia qe hala po dhemb je je ilac e helm i shpirtit tem je je dashnia qe kur sisha nda je je gabim qe prap e kisha ba ka momente qe kjo jet nuk mundet me i fshi shum bukur loqk je perfekte me pelqen shum klipi yt i ri eshte fantastike kenga gjithashtu dhe ti te DUA zemer suksese
enes draogobuzhda
enes draogobuzhda - Πριν 2 μήνες
yllka yll je super keng vetem vazhdo keshtu
Shqipron Morina
Shqipron Morina - Πριν 2 μήνες
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Danijela Vujic
Danijela Vujic - Πριν 2 μήνες
Shume shume e bukur
Danijela 123
Danijela 123 - Πριν μήνα
Egzon Veliu shum faleminderit!!! Esht shum e mir 💪🏼
Egzon Veliu
Egzon Veliu - Πριν μήνα
Ti si ljubav koji jos boli Ti si lek i otrov mog duse Ti si ljubav od koji nikad ne bih razvedeo Ti si greh koji opet bih uradio Ne znam bas dobro hrvatski ali mozda razumes sto sam pisao
Fi fi
Fi fi - Πριν 2 μήνες
Refren- It is the love that the needles are hurting You are the poison of the soul soul It's the love that ever was It's a mistake I still had.
Sait Qamili
Sait Qamili - Πριν 2 μήνες
UN nuk e di qka asht dashina kshtu ma mir e kom
marjaB Krasniqi
marjaB Krasniqi - Πριν 2 μήνες
Liza Liza pash ropt qeshtu duhet me than po ku koke kan kap per koment temin se a spate tjeter kua edhe un e kam dit qe nuk duhet me i kerku falje po ky asht veq hajt koment e ti masem shit men ktu mu.
Zeni Geci
Zeni Geci - Πριν 2 μήνες
Apsolut 👌👍👍👌👌👌👌🌹🌹🌹🌹🌹from USA 🇺🇸
Naile Hardolli
Naile Hardolli - Πριν 2 μήνες
Shum bukur ..suksese
Saranda Beka
Saranda Beka - Πριν 2 μήνες
Shum shum e mir 😘😍😍😍
wakamé -xd
wakamé -xd - Πριν 3 μήνες
Kur e ka knu dragana mirkovic kjo as nuk a kan e lindur a muziken jav paska vjedh grekve
Bedri m
Bedri m - Πριν 3 μήνες
jeeee je gabim qe prap e kisha ba
10enka
10enka - Πριν 3 μήνες
Suksese ⭐️ka
bambi agovic
bambi agovic - Πριν 3 μήνες
Seljake piff
Shqipe Kacurreti
Shqipe Kacurreti - Πριν 3 μήνες
👌👌👂
Pranvera Mici
Pranvera Mici - Πριν 3 μήνες
pty a
ALBAN DER ALBO
ALBAN DER ALBO - Πριν 3 μήνες
Je shum i bukur
Vjosa Kurban
Vjosa Kurban - Πριν 3 μήνες
Oh sa mir qfar fjal 😑
Alboz
Alboz - Πριν 3 μήνες
Super
unicorn haufen-msp
unicorn haufen-msp - Πριν 3 μήνες
😍
mira zogaj
mira zogaj - Πριν 3 μήνες
👍😍😍
kadriu besa
kadriu besa - Πριν 3 μήνες
Oj Dashni flaka dalt sa njeri koka tu vujt 😔😔😔
Luan Ismaili
Luan Ismaili - Πριν 6 ημέρες
P
liza liza
liza liza - Πριν 3 μήνες
je dashnija qe hala po dhem❤😚😢😢😢
Red flower
Red flower - Πριν 3 μήνες
#jepra❤
Arben Siri
Arben Siri - Πριν 3 μήνες
Ah cme hape plage te shpirtit qe dergjeshin ne letargjine e se shkuares...mrekulli e shkruar ne leter e melodi te derdhura mbi dhimbje...😏
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao - Πριν 3 μήνες
👍
Jenajena Jena
Jenajena Jena - Πριν 3 μήνες
Nje ze kaq i embel e tekst kaq prekes.E brishte Yllka Kuqi.Shkelqen. Adhuruesja Myzejene Shtraza Shijak.
Milja Ahmeti
Milja Ahmeti - Πριν μήνα
4a
Mergim.tigani Tigani12
Mergim.tigani Tigani12 - Πριν 2 μήνες
Tu gm iam ir e m iausa m b rem po b am irei
Επόμενο