NO VIDEO :o(

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )

33 743
883
 
Σχόλια
Liridon Maliqi
Liridon Maliqi - Πριν 9 ώρες
Shum suksese per te 2yt zerin perfect
Gjeth diten sot ne pun e kam.degju ket kang 😍😍💪💪
Riona Elezi
Riona Elezi - Πριν 11 ώρες
Donjeta je super
lenci hamolli
lenci hamolli - Πριν 13 ώρες
Zera dhe tekst perfekt
elizabeta Sulejmani
elizabeta Sulejmani - Πριν 14 ώρες
Like nese edhe juve ju pelqen zeri i donjetes😍🌹
mendim gashi
mendim gashi - Πριν 18 ώρες
shum fort hallat ju koft
orsina Rustani
orsina Rustani - Πριν 20 ώρες
Super♥♥♡♥
rinesa spahiu
rinesa spahiu - Πριν ημέρα
Bravo
Tolis Tota
Tolis Tota - Πριν ημέρα
Nje nder konget me te bukura. 👍
Leart Jashanica
Leart Jashanica - Πριν ημέρα
2ton donjeta bravo shum mir
ODal Kanga gang gang
Gaming Of
Gaming Of - Πριν ημέρα
20:11:2018 hala ngohet 😛😆
Rron Simnica
Rron Simnica - Πριν ημέρα
Donjeta e ka ndreq kengen me ze bomb😻😻😻😻💋😂
mirlinda gashi
mirlinda gashi - Πριν ημέρα
jn
blerenta neziri
blerenta neziri - Πριν ημέρα
Po mir po kenon oj donjet 👭👭👭
Cavit Öztürk
Cavit Öztürk - Πριν ημέρα
Seviyorum albana
Hip Hopp Legends
Hip Hopp Legends - Πριν ημέρα
Wer ist hier vor 10 Milly zuschauer...👑
Νικος bdc
Νικος bdc - Πριν ημέρα
Ca ze ka qio vajza super 😍😍💪💪🤩🤩
kada Gashi
kada Gashi - Πριν ημέρα
Sa zerin e bukur 😘😘😘
Sai4ik2602
Sai4ik2602 - Πριν 2 ημέρες
What is the text about? I don't understand it 😊😅😅
Marsilda Cani
Marsilda Cani - Πριν 2 ημέρες
Super bravooo
Calisthenics kledis Airwalk
Calisthenics kledis Airwalk - Πριν 2 ημέρες
Ti qe i ben like ishalla behesh milioner...
Ekşi Karpuz
Ekşi Karpuz - Πριν 2 ημέρες
https://youtu.be/iArRSRvlLsI
Mirjeta Bajraktari
Mirjeta Bajraktari - Πριν 2 ημέρες
Vallah paskan perdor autotune pa fund gjithkush po bahet kengtar dit sodit cncncn
ahmet ahmet
ahmet ahmet - Πριν 2 ημέρες
🇦🇱 & 🇹🇷 🍾
Wenhar I
Wenhar I - Πριν 2 ημέρες
Like from Germany 🇦🇱
Yt.
Yt. - Πριν 2 ημέρες
I am Frome German and Found that song are so amazing
Mira Korfu
Mira Korfu - Πριν 2 ημέρες
❤❤💙💙💚💚💛💛💜💜💖💖💕💕
Adis
Adis - Πριν 2 ημέρες
Donjeta
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash

2Ton
Qysh je kon dikur me mu
A je njejt edhe me tjetrin?
A je , a je , a je ?
A je qajo qe ja thu fjalt e njejta sikur mu
A ti a je , a je , a je

Me ty u msova
Per ty ndryshova
''Une edhe ti'' , t 'ardhmen planifikova
E ron o kjo teme
kur dashni nuk kem
Ke thon shum sene qe s'duhen
po sun t'harrova

Sikur ti s'kam me dasht
s'muj me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja


(Ref) Donjeta
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash


2Ton

Hala km inati , hala kam inati
pse nuk po t'harroj
ca mki ba ti
Hala nuk t'kam pa
edhe hala sem ki pa ti
shum u dashtem
s'na buzqeshi fati
T'kom pas pik t'dobt
hala ty'kam dhe sot
M'dhemb ma shum se ty
nese un t'kisha pa me lot
U ba nje koh e gat
qe nuk t'kam pa deri sot
her du me t'pa
her nuk du me t'pa
zemra kshtu po m'thot


Sikur ti s'kam me dasht
s'muj me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja


Donjeta
Sikur ti, sikur ti s'kam me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja

(Ref)
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash (x2)
Ylli Gashi
Ylli Gashi - Πριν 2 ημέρες
shum keng e mir
albana nikkaa
albana nikkaa - Πριν 2 ημέρες
Veq sukse edh donjets per fekt zanin ju du dyve@2tonofficjal
albana nikkaa
albana nikkaa - Πριν 2 ημέρες
Shum mir loqk
Dardan Gashi
Dardan Gashi - Πριν 2 ημέρες
Autotune
Harry Potter
Harry Potter - Πριν 3 ημέρες
2Ton pa syze shyqyr o Zot 😍😍 😂😂👑👑💫💫
Leart Mehmeti
Leart Mehmeti - Πριν 3 ημέρες
Shumë mir viq vazhdo
Xhemile Tairi
Xhemile Tairi - Πριν 3 ημέρες
Shum emir kjo kenga ✌ ju lumt suksese
Arbim Blakqori
Arbim Blakqori - Πριν 3 ημέρες
Sa gabime i bane e kurr nuk tlash sa shum fjal kisha dasht me ti than qe kurr sti thash 😔😔
Goran Petrovic
Goran Petrovic - Πριν 3 ημέρες
si une edhe ijemi da
Goran Petrovic
Goran Petrovic - Πριν 3 ημέρες
si une edhe ijemi da
Levi Munishi Shehu
Levi Munishi Shehu - Πριν 3 ημέρες
Bravo breeee👌😘
and1fer
and1fer - Πριν 3 ημέρες
Mjeshtri i blerjes se views-av.
Entiljonaa
Entiljonaa - Πριν 3 ημέρες
Shuuum kang e mire! Perfekt!! Sidomos zani i Donjetes. Shum bashkpunim i mire !! Suksese
1992GermanDream
1992GermanDream - Πριν 3 ημέρες
kann das jemand auf deutsch übersetzen??
paloka 3
paloka 3 - Πριν 3 ημέρες
Sa
Ebukur konga dyy tt
Ina lushnje
Ina lushnje - Πριν 3 ημέρες
Sa e bukur qe eshte kjo kenga ime e preferuar bravo 👏 ❤️❤️❤️❤️😁😁💋💋💋😍😘😘😘
Idriz Tahiri
Idriz Tahiri - Πριν 3 ημέρες
like hiti osht kjo
Antoneta
Antoneta - Πριν 3 ημέρες
👌🏻👌🏻❤️😘
ALBANIAN AL
ALBANIAN AL - Πριν 4 ημέρες
Malisheva Gurl 🇦🇱
Emil Mamedov
Emil Mamedov - Πριν 4 ημέρες
Salam Albaniya, Azerbaydjan
maurice317m
maurice317m - Πριν 4 ημέρες
Which language is this?😂
Geg Toska
Geg Toska - Πριν ημέρα
Albanian langue
Flora encanta
Flora encanta - Πριν 4 ημέρες
Schom mir
Sarasara Sara
Sarasara Sara - Πριν 4 ημέρες
😍😍😍😍
No NAME
No NAME - Πριν 4 ημέρες
me mungon shum nje person. qe ni dit veq ka ik prej meje, skom mujt as lamtumir mi than. Prej qasaj date ma se kom pa as sjom ni me ta.
Me mungon shum veq dije zemren ma ke thy e ma ke n‘xi! Po prap te dua edhe gjith ka met dasht. tkom pas gjithqka! Ishallah gjen qka po don se te une mir e ke pas po nuk ke dasht..
Peace-World SD
Peace-World SD - Πριν 4 ημέρες
im Türkish I don't know (this Song Text) .anyway is this Song Perfect.Respect
div dav
div dav - Πριν 4 ημέρες
https://youtu.be/ybbZmK-XsUM
Malek Nassim
Malek Nassim - Πριν 4 ημέρες
Nice 🔥🔥🔥
Labi X
Labi X - Πριν 4 ημέρες
O Donjeta I love your voice zemra e Vogel ta ha syrin 🇦🇱😘👀
Hajri Sulmataj
Hajri Sulmataj - Πριν 4 ημέρες
Mallengjyese 🙏super
Elvan Tabaku
Elvan Tabaku - Πριν 4 ημέρες
Super song 👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏
Gjelal Kerolli
Gjelal Kerolli - Πριν 4 ημέρες
Super🤩🤩🤩
borana kryeziu
borana kryeziu - Πριν 4 ημέρες
Super 😍❤❤👏
bebe 21
bebe 21 - Πριν 4 ημέρες
Ich bin zwar türkin aber ich Feier dieses Lied so hart
Neale Aliti
Neale Aliti - Πριν 4 ημέρες
Tedu zërat eperkryer
Tu menu metharru podu mashum💖
jeta jeta
jeta jeta - Πριν 4 ημέρες
Like nese medon se donjeta ka talente
jeta jeta
jeta jeta - Πριν 4 ημέρες
Tu mendu met harru Po du ma shum
Alban Koka
Alban Koka - Πριν 4 ημέρες
SUPER JENI MA TE MIRET!!!😎🔥✌
Hikmete Idrizi
Hikmete Idrizi - Πριν 4 ημέρες
hah
Adonis Hysenaj
Adonis Hysenaj - Πριν 4 ημέρες
😂😂😂😊
yees kom
yees kom - Πριν 4 ημέρες
2TON UN JAM ARIJANA MEMEDI DUA SHUM 2TON 2TON DUA SHUM LOVE
Adea Adea.
Adea Adea. - Πριν 4 ημέρες
👌👌👌👌👌
Gresa Gashi
Gresa Gashi - Πριν 4 ημέρες
O zot kur e pasha qet kang si profil thojsha kang palidhje esht a hiq pa e ngu
A sod e ngova OMG supet nice koka pse se ngojsha ma heret
Brikena Erebara
Brikena Erebara - Πριν 5 ημέρες
Sa e bukur kjo kenge me e bukur se te gjitha kenget
Tani Limushaj
Tani Limushaj - Πριν 5 ημέρες
shum keng e bukur
2 Ton me i miri suksese🎤
Fatlum Tafilaj
Fatlum Tafilaj - Πριν 5 ημέρες
💖❤️💖💖💖❤️❤️❤️❤️
Vasyl Semenyuk
Vasyl Semenyuk - Πριν 5 ημέρες
What leanguage is this?
Geg Toska
Geg Toska - Πριν 4 ημέρες
Albanian langue
sonila hoxha
sonila hoxha - Πριν 5 ημέρες
I
Zaide Saljiji
Zaide Saljiji - Πριν 5 ημέρες
😢😢😢😘😙😚💏💏💏💋👅💝💘💖👍👌
kleanth kananaj
kleanth kananaj - Πριν 5 ημέρες
Che bella canzone
Gera Nazeraj
Gera Nazeraj - Πριν 5 ημέρες
super keng 😍😍😍
Enes Ademi89
Enes Ademi89 - Πριν 5 ημέρες
😇😇😇😇
albana bardhi
albana bardhi - Πριν 5 ημέρες
2ton ma i miri
albana bardhi
albana bardhi - Πριν 5 ημέρες
one
Hhshsh Bdbdhdb
Hhshsh Bdbdhdb - Πριν 5 ημέρες
e paska myt autotunen kjo qika lol
white angel
white angel - Πριν 6 ημέρες
2Ton cdoher antistress ka qenn 😋😋😍😍❤
AKGaming
AKGaming - Πριν 6 ημέρες
Pa syza 2ton/i hahhhahah LOL
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Πριν 6 ημέρες
hahhahahaha
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Πριν 6 ημέρες
mvm👍👍👍
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Πριν 6 ημέρες
a hahahahahahah sa gabime matik
Judo fighter
Judo fighter - Πριν 6 ημέρες
👑✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻superrr
rildi xh
rildi xh - Πριν 6 ημέρες
bravo...superrr keng
bashkpunim perfekt ❤❤
luli berisha
luli berisha - Πριν 6 ημέρες
Bukur bro 😉😍
Mergim Ademi
Mergim Ademi - Πριν 6 ημέρες
Ti je ma e mira
Lina Era
Lina Era - Πριν 6 ημέρες
Të lumtë Donjeta👍
Arijana Memedi
Arijana Memedi - Πριν 6 ημέρες
2ton un dua shum ti je zemra ime 2ton dua shum
Drita Lezi
Drita Lezi - Πριν 6 ημέρες
Ska si tayna
Rei Redi
Rei Redi - Πριν 6 ημέρες
we need for old 2 ton
Erjon Gashi
Erjon Gashi - Πριν 6 ημέρες
shum bukur bravo sat mir zanin kjo qika edhe ebukur koka
ami l
ami l - Πριν 6 ημέρες
bravooo
ami l
ami l - Πριν 6 ημέρες
2 ton te lumt si gjithmon kenge te mrekullueshme suksese dhe zeri i ksaj vajze qenka shum i embel dhe videoklip i passtervetem ti dhe kengetarja dhe pa lakuriqsi ...suksese
Buki Buki
Buki Buki - Πριν 6 ημέρες
❤😊💖💖👌super keng
Mirdita Berisha
Mirdita Berisha - Πριν 6 ημέρες
shum keng e bukur bravo dyve
Daa Rmes
Daa Rmes - Πριν 6 ημέρες
🎶🎶🎶🎶❤❤
Επόμενο