NO VIDEO :o(

Portokalli, 13 Maj 2018 - Melamini dhe Jang (Lee Kpop)

1 657
107
 
Σχόλια
Misi Lezha
Misi Lezha - Πριν 9 ημέρες
Ahahaha mos me bertit ne syt e sokve o macok
Music TV 2
Music TV 2 - Πριν 9 ημέρες
si e ka emrin kjo muzika ne fillim
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts - Πριν 17 ημέρες
Omg portokallia
Mikel Qerimi
Mikel Qerimi - Πριν μήνα
Hahahahhahahahhaha oo melamin mos bertit shum hahahahhahha
IBIGHITS
IBIGHITS - Πριν μήνα
WHO LOVE KPOP AND BTS BAND,BLACKPINK,TWICE,MAMAMOO, MOMOLAND ,WANNA ONE ,EXO,TARA,KARD ETC OR DISBAND BAND LIKE SISTAR OSE 2N1 ???
Albanian Army
Albanian Army - Πριν μήνα
OMG jungshok !!!what ??!?!?!Kpop ne shqiperi ose me sakte ne portokalli e pabesushme!Ve bast qe kjo video e protokallise ka marre me shume views dhe like!lol
Une nuk para e shoh portokalline por ishte dikush qe me tha shife ket videon edhe une si me zor e pashe po kur filloj go go dhe kercimi i njejte me iku truri!Dhe kur pashe komene qe gati te gjitha ishin nga army shqipetare 2x jungshok!Jam shume e gezuar qe ka edhe army shqipetare♡☆sot eshte data 11,09,2018 histori per mua dhe bts po thyen me sakte ka thyer rekorde me kengen e re 'idol' R.I.P taylor swift
Go and check it out!
Jessica Jess
Jessica Jess - Πριν μήνα
BTSS ARE LEGENDS! Ah sikur te vinin ne Shqiperi >.
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
From all of you does anyone leave in elbasan? If you do write me a comment so in the future we can talk if you want to
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
I leave in greece but i am from albania. Iam a army almost 2 years and when i was in elbasan i heard them in a cafeteria in a radio. I thought that i am crazy but it was real. I ve heard them in greece many times and almost every week they are in the top charts i also saw them in the news. THATS AWESOME GUYSSS
Zhbznznznznz Bzbsbsnsjsjsjs
Zhbznznznznz Bzbsbsnsjsjsjs - Πριν μήνα
Fun of fortnite
Ana_Ana 3
Ana_Ana 3 - Πριν μήνα
Gjeji kinez e rrasja melaminit 😂😂😂
Mega TV chanel
Mega TV chanel - Πριν μήνα
Si asht titulli i asaj kenges se qe e bukur
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Bts go go
Aurora Lola7
Aurora Lola7 - Πριν μήνα
👑👑GOGO BTS👑👑
Aurora Lola7
Aurora Lola7 - Πριν μήνα
E pushtuan boten BTS💜KINGS👑😉YASSS WHERE R MY ARMYs AT???WHO'S UR BIAS??❤
Aurora Lola7
Aurora Lola7 - Πριν μήνα
BTSSSS👑👑👑
Ejvis Gishti
Ejvis Gishti - Πριν μήνα
yeyyy bts
CNCOwers CNCOwers
CNCOwers CNCOwers - Πριν 2 μήνες
Ndersa nga grupet ose kengetaret latin america kam plot..por me shm esht grupi CNCO nga grupet latine..joel,christopher,richard,zabdiel,erick..
(LIKE KUSH ESHT FANSE E GRUPIT LATIN CNCO DHE E GRUPIT KPOP BTS)
CNCOwers CNCOwers
CNCOwers CNCOwers - Πριν 2 μήνες
BTS FOREVER..ARMYYYY LOVE!!!(jam shqiptare dhe kam qe ne vitin 2014 qe jam njohur me grupin BTS dhe i degjoj shmm kenget e bts dhe i u dua tgjitha kenget..)te preferuarit e mi jan Jimin & V & Jungkook..love u..un i degjoj dhe i kam shm qejf kenget e kpop..si Exo ,Blackpink,Winner,twice etj
Marin Bylyku
Marin Bylyku - Πριν 2 μήνες
M duket se
Jam I vetmi qe them ,te Kam dhi mu n mut kpop-i e n mu Korean e bts 🖕
Giste Dedjonai
Giste Dedjonai - Πριν 2 μήνες
Btssssssss
albanian_greek_ bts_army
albanian_greek_ bts_army - Πριν 2 μήνες
0:15 un Kur kercej bts edhe vjen mami 😂😂😂

Me falni qe nuk flas mir shqipen jetoj ne greqi
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Έχεις insta?
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
*οοο
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
ΟΛΟ είσαι σαν εμενααααα
Rea _
Rea _ - Πριν 2 μήνες
Im cringing
International Playkook
International Playkook - Πριν 3 μήνες
Omg bts in albaniannnnn me ne fund im proud
Jimin anarmy
Jimin anarmy - Πριν 3 μήνες
WOW tani e zbova kush eshte ai tipi Cimi XD lol Melamini ka fol gjate gjith kohes me Chimmy from BT21 XD hahahaha lol.
jirosemyloves s
jirosemyloves s - Πριν 3 μήνες
Amon mos i thuni "asian" "kinez" se jan KOREAN plus i ofendoni edhe ata edhe neve si fansa ;)
jirosemyloves s
jirosemyloves s - Πριν 3 μήνες
YAS KINGS OMG DJDJSJSJXNSJX
rainbow kookies
rainbow kookies - Πριν 3 μήνες
Im jungshook and im screaming. Ja sa te famshem jan Bts. 💖
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK - Πριν 3 μήνες
po ndonje kenge tjeter te bts kur do e kerceni
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK - Πριν 3 μήνες
A.R.M.Y SHQIPTARE
Raisa Çollaku BTS suga and rm
Raisa Çollaku BTS suga and rm - Πριν 3 μήνες
WOW!It's amazing because bts is everywhere together with army!
eva s.
eva s. - Πριν 3 μήνες
3:40 My parents after I got into Kpop and Kdrama 😂😂
eva s.
eva s. - Πριν μήνα
+Margh Hiixha I do (evachan184) but I don't upload much. You?
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Do you have indtagram
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Thats so truee😂😂😂
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Ohh my godd😂😂😂
eva s.
eva s. - Πριν 3 μήνες
I love Bangtan😍
And also fun fact BTS's Go go is my ringtone 😂😂😂
Nikoleta Vercani
Nikoleta Vercani - Πριν 3 μήνες
Faleminderit shume qe vendoset kengen e BTS ne sfond❤
Ermira Sulejmenaj
Ermira Sulejmenaj - Πριν 4 μήνες
Sa bukur😍😍😘😘😘
kristi nico
kristi nico - Πριν 4 μήνες
Kush te ka fotokopjur📷
_wxkt_
_wxkt_ - Πριν 4 μήνες
Grupet e tjera ku i keni lënë???
Blackpink
Exo
Got7
Twice
Red Velvet
Mamamoo
Shinee
Legjendat Big Bang dhe 2NE1 etj.
Present:Git
Present:Git - Πριν 28 ημέρες
Cdo grup ka tmiren e vet ,TGJITH KAN PREFERENCAT E TYRE.. GOT7 GOT7 GOT7
Fatmir Boshnjaku
Fatmir Boshnjaku - Πριν 29 ημέρες
Bts Esht ma I miri
Alba Kongoli
Alba Kongoli - Πριν 4 μήνες
motra ime shikon go gon
Alba Kongoli
Alba Kongoli - Πριν 4 μήνες
ca gjuhe foli melamini me shkriu
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Jam nje army e bts. I love bts. Kjo eshte kenga e tyre. Omg. Quhet Go Go
jeon han jiah
jeon han jiah - Πριν 4 μήνες
I always like Albania but going so down. is just so bad for you. Being so much a racist I'm just so fucking done. it's okay I will go to Albania and put that song so all they can hear some GOOD MUSIC.
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Hello do you have insta?
jeon han jiah
jeon han jiah - Πριν 4 μήνες
I saw this and got really offended. I really didn't know people in Albania do such things. I have so many friends from there that got offended too. sometimes I even feel bad saying I'm Albanian and it's not my fault. like look what you are doing. would you like it if they did the same to you but with and Albanian song? I asked so many Albanians and they all said no. so I would really appreciate it if you could keep the hate to yourself. and just to let you know... being a racist makes you go bellow zero for me. I don't know what other people think. You just show what albania is in real I always knew what it is. and I always thought I'm doing something wrong but no. I'm not . with lots of Love ARMY. I'm and army and I glad for it.
Arsela Bita
Arsela Bita - Πριν 4 μήνες
What are you thinking they are so rude to make the korean people like that. By the way Im ARMY!
es tae tike
es tae tike - Πριν 4 μήνες
nuk e di se si mund ju albanian armys te mbeshtetni nje video kaq raciste dhe te shpifur. gjithmon e kam ditur se protokallia esht e tmerrshme fare por me ket video sa e bet veten akoma me te shpifur. shpresoj ta dini se me tere kete racizem nuk do te mberrini askund. por me se shumti jam e zhgenjyer tek armyt qe po kenaqen me ket video. mjaft i dhat vemendje dhe lavderim racistave si keta
Serendipity98
Serendipity98 - Πριν 3 μήνες
Per fat te keq menyra sesi fansat shqiptare ne pergjithesi reagojne nuk ndihmon fare qe bts te merren seriozisht si artiste ketu ne shqiperi. Me te rinjte jane me te zhurmshem e nje pjese e tyre me te pamatur,e si rrjedhoje nuk e promovojne grupin sic duhet. Te maturit qe kane mundesi ta bejne kane frike te shfaqen si fansa se mos paragjyjohen nga te tjeret. Shumica i sheh si boyband tipik i viteve 90,qe ne fakt nuk eshte r vertete e fatkeqesisht shumica nuk ua japim nje shans vetem per kete. E vetmja menyre qe te merren seriozisht ketu eshte qe fansat te mesojne te promovijne sic duhet sic bejne fansat ne shtetet e tjera.Ose po te realizojne ndonje hip hop track si ato te albumeve te para mund te ule paragjykimet e shqipove me burreri fragjile e ti bejne te shikojne vete diskografine e tyre.🤷🏻‍♀️
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Por gjithsesi te gjithe pjesetaret jane shume te mire.
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
es tae tike OMG living mochi ose chim chim.Sa i mire qe eshte ai,por mua me plq me shume the golden maknae
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Mine is jungkook ose kookie
es tae tike
es tae tike - Πριν 4 μήνες
Andja Shpuza jimin! yours?
Iza Meelo
Iza Meelo - Πριν 4 μήνες
Portokalli eshte emision i deshtum qe sa edhe ky skec i deshtuar dhe ofendues sdi si ju duket juve ne rregull ky skec racist edhe fansat e kpop dhe bts duhet te ndiheni te ofenduar nga kta racista. Hiqeni kete skec katastrof.
agi -
agi - - Πριν 4 μήνες
kjo osht absolutisht e shpifur. shqiptaret thone qe nuk jane racist e bejne skite raciste si kto...
Arra Arra
Arra Arra - Πριν 4 μήνες
Alo cimi ble nje Maune oriz dhe ma shkarko para shpis
Haaaaaaaaaasaaaaaaa...
Arra Arra
Arra Arra - Πριν 4 μήνες
Glupi im
Ha ha ha ha ha ha...
Arra Arra
Arra Arra - Πριν 4 μήνες
E bukur kenga e Jang Lee me cunat
Vlora Vl
Vlora Vl - Πριν 4 μήνες
A.R.M.Y. I ♡ you
Vlora Vl
Vlora Vl - Πριν 4 μήνες
BTS grupi Korean i detgjuar ne gjith boten un kam 3 vjet qe i degjoj ata jane arsyeja qe un jetoj ju lumte tani BTS u degjua edhe ne shqiperi Bangtan Boys JIMIN , JONKOOK , J-JOPE , RAP MONSTER , JIN , SUGA , V . A.R.M.Y forever
jeon han jiah
jeon han jiah - Πριν 4 μήνες
bravo Armys keep fighting
fiona pula
fiona pula - Πριν 4 μήνες
Aaaaaaaaa BTS permendet ne Shqiperi.Jam shume e lumtur! #BTSCOMETOALBANIA #ARMY4EVER
Klaudja Deda
Klaudja Deda - Πριν 4 μήνες
the stereotypes tho o:
Klaudja Deda
Klaudja Deda - Πριν 4 μήνες
BAHAHA I am ssooo happy that I found some albanian ARMY's hyahahyaahyah My bias is Suga btw...love yall
Klaudja Deda
Klaudja Deda - Πριν 14 ημέρες
Cool I love jungkookie he is such cutie <3
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Klaudja Deda My bias is Jeon jungkook and Jimin
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Klaudja Deda . Yepp
BTS jimin
BTS jimin - Πριν 4 μήνες
BTS grupi qe degjuar ne te gjith boten ata qe mendojne se bts jan g** e kan shum gabim korean shqiptar indian japonez jane te gjithe njerez perse i paragjykoni njerezit JIMIN , RAP MONSTER ,JONKOOK ,SUGA , J HOPE ,V . A.R.M.Y for life
Jimin ARMY BTS
Jimin ARMY BTS - Πριν 4 μήνες
BTS army I love you
kingtan boys
kingtan boys - Πριν 4 μήνες
I am jungshook right now..Im so proud for bangtan 💗 Proud that all albanians (and kosovos) know BTS now ☺❤😍
Rachell Lycan
Rachell Lycan - Πριν 4 μήνες
BTS ARMYYY AHHAHAHAGJYSA JENA ARMY KTUU
agg agg
agg agg - Πριν 4 μήνες
Ate qe ta beka femija sta beka as policia. Te dua Gaz♡♡♡♡♡
Amela Kim
Amela Kim - Πριν 4 μήνες
Serizisht e kan keta.
Ja pse kpop nuk duhet te vij ne shqiperi.
Shqiptaret din vetem te tallen me kulturen e tyre
Amela Kim
Amela Kim - Πριν 4 μήνες
Andja Shpuza Edhe une isha shume e lumtur por ata po tallnin talentin dhe kulturen e tyre.
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Amela Kim . Ama ne armyt ishim shume te lumtur qe nje kenge e BTS u dha ne portokalli
amela kim
amela kim - Πριν 4 μήνες
Duke tallur kulturen e tyre nuk te ben per te qeshur,perkundrazi eshte mosrespekt.Gjeja qe me pelqeu ishte se vune Go go,por ju lutem mos paragjykoni se kpopi eshte nje thesar i vertet.
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK - Πριν 3 μήνες
ke te drejt edhe une kete mendoj se shumica e atyre qe njoh i pargjykojne
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Yep you are right
adli hoxhaj
adli hoxhaj - Πριν 4 μήνες
Me ne fund kenga e bts ne televisorin shqiptar
adli hoxhaj
adli hoxhaj - Πριν 4 μήνες
Sa fiks
adli hoxhaj
adli hoxhaj - Πριν 4 μήνες
Yea bts go go
Unnie Swag
Unnie Swag - Πριν 4 μήνες
it doesnt make me laugh... and its kind of rude...
jeon han jiah
jeon han jiah - Πριν 4 μήνες
+Unnie Swag lol same. they may don't know what funny means
Unnie Swag
Unnie Swag - Πριν 4 μήνες
i dont understand why they find it so funny...
jeon han jiah
jeon han jiah - Πριν 4 μήνες
it's not kind. it is rude.
mirmel bts
mirmel bts - Πριν 4 μήνες
*lMAO I'M DYING* nga 405 komente 399 jan nga ARMY
mirmel bts
mirmel bts - Πριν 4 μήνες
Where my Albanian ARMY yah ??
For real i was JungSHOOK when i saw this ♥-♥
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts - Πριν 4 μήνες
♡♥♡♥♡♥
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts - Πριν 4 μήνες
Bts!army
Jennie Kookie
Jennie Kookie - Πριν 4 μήνες
lovee btsss
The best Elizabeth
The best Elizabeth - Πριν 4 μήνες
Si e ka emrin kenga
Jennie Kookie
Jennie Kookie - Πριν 4 μήνες
bts- gogo
Maria Terolli
Maria Terolli - Πριν 4 μήνες
Si quhet kjo kënga?
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her - Πριν 4 μήνες
Maria Terolli Ska problem...
Maria Terolli
Maria Terolli - Πριν 4 μήνες
Love Yourself/Her faleminderit shume 😍
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her - Πριν 4 μήνες
Maria Terolli Quhet BTS - Go Go, nqs nuk i njeh ende Welcome to Kpop my friend ! Nuk do zhgenjehesh, ta siguroj...
cute me
cute me - Πριν 4 μήνες
Melamin njeshi💪💪💪💪💪👍👍👌👌
Mentor Kariqi
Mentor Kariqi - Πριν 4 μήνες
Ozot ,me kengen e BTS,amund te beni dhe te tjera julutem😍😢😢
Jonnies Expensive Gal
Jonnies Expensive Gal - Πριν 5 μήνες
Ne fakt kjo eshte shume e papershtatshme dhe ofenduese. Si do te ndoheshim ne si shqiptare nese koreanet do te imitonin vallen e Tropojes, nje valle aq te bukur e simbolike per ne, ne nje emision medioker "humori"? Ose nese do te imitonin nje aksent shqiptar ne te folurin e tyre ? Ju lutem boll iu besuat stereotipeve te tilla ofenduese kpop dhe sidomos ndaj gjuhes e kultures koreane
Henri Kapo
Henri Kapo - Πριν 5 μήνες
si e ka emrin kjo kenga kineze?
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her - Πριν 4 μήνες
Henri Kapo Nuk eshte kineze, eshe KOREANE. Quhet BTS - Go Go...
leo stefanovski
leo stefanovski - Πριν 5 μήνες
cha me ngjitet ore macok
Mauro tv
Mauro tv - Πριν 5 μήνες
Btsssss
HENRI fan
HENRI fan - Πριν 5 μήνες
Greisa Korreshi edhe o ti shkruhet BTS jo btsssssss !! 😑
Mauro tv
Mauro tv - Πριν 5 μήνες
jam army ,kishit ndonje problem😡😡
HENRI fan
HENRI fan - Πριν 5 μήνες
Greisa Korreshi ????
HENRI fan
HENRI fan - Πριν 5 μήνες
Greisa Korreshi 😂😂😂😂😉😉😉😉
HENRI fan
HENRI fan - Πριν 5 μήνες
Greisa Korreshi po ti ca do me bts ???
A.R.M.Y
A.R.M.Y - Πριν 5 μήνες
Le ta pranojme
Kemi ardhur te gjithe per BTS ketu❤
leo stefanovski
leo stefanovski - Πριν 5 μήνες
haahahhhahahaha
Ismet Metaliaj
Ismet Metaliaj - Πριν 5 μήνες
Ahahahahah jollojollojollo je korea k-pop moda 😚 saraneyo 😘
duble bro
duble bro - Πριν 5 μήνες
BTS po ju shikojne
Ersjona Dervishi
Ersjona Dervishi - Πριν 5 μήνες
Bravo BTS👏💜🌹❤
Duhet ti perdorni m shpesh kenget e Bts..Balerinet duhet t provojne t kercejn FAKE LOVE nese jan aq t afte 😆😜😂
Jeta Rama
Jeta Rama - Πριν 5 μήνες
Sa e lumtur jam army shqiptare edhe kpop fan jam une
ari chan
ari chan - Πριν 5 μήνες
po dihet nga kush do te ishin tjeter komentet vetem nga A.R.M.Y love bts
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Ke shume te drejte
Tani Flori
Tani Flori - Πριν 5 μήνες
OPA njere
dhimiter roko
dhimiter roko - Πριν 5 μήνες
Kush keng e bts esht kjo
Jennie Kookie
Jennie Kookie - Πριν 4 μήνες
gogo
Yllza Yllzushe
Yllza Yllzushe - Πριν 5 μήνες
Love bts songs
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official - Πριν 5 μήνες
Tani beni nje puntat me EXO plzzzzzzz
EXO jan njishat e kpop , ndersa bts mori popullaritet vetem ne vitn 2017
Ne youtubin kinez EXO ka mbi 2bilion klikime
#EXOL WE ARE ONE
Leo Jason
Leo Jason - Πριν 3 ημέρες
Margh Hiixha ahaha new k pop are so funny i can't ahaha gines record has and exo too my dear and for billboard exo was nominated too don't be so rude maybe you like bts but that doesn't mean that you can offend exo relax girl
Margh Hiixha
Margh Hiixha - Πριν μήνα
Hey BTS are thrills! Exo its a little group in front of bts. They ve been first to billboard?no.. Theyve broken gines record ?no.. so... dont say that... you maybe like them but you cant talk if you dont knoelw the real thing
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official - Πριν 4 μήνες
Keriajla Hoxha exok kishte reper chanyeol ndersa exom isht ne mos gaboj kris dhe tao (Per te exom nuk jam e sigurt)
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 4 μήνες
Hmm nuk e di po ne informacione nga faqe te ndryshme dhe kur kam pyetur ne lidhje me ta te gjithe me kane thene se exok ishin vokalist dhe exom rappers (po norame sic e di rappersat ose dhe vokalistat mund edhte te bejne rap edhe te kendojne po pjesa rapper/vokalist quhen nga pozicioni qe kane. po ata jan te talentuar kuptohet, dhe mund ti bejne te dyja) tani une se di po kto lloj infosh kam marre ndac te sakta ndac te gabuara
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official - Πριν 5 μήνες
eri exo me erdhe njoftimi por nuk e kam par se nuk kam internet te mir por besoj se do jet super
Nikos Bidika
Nikos Bidika - Πριν 5 μήνες
po ndize puron o melamin njer se su be qameti haha
Cery Ayla
Cery Ayla - Πριν 5 μήνες
ARMYYYYYY!!!!!!!!!!!!!
You know that rule never changes!!
"ARMY's everywhere!"
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 4 μήνες
Cery Ayla yep you are right
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
ikr XDDD
Cery Ayla
Cery Ayla - Πριν 5 μήνες
If you're a Albanian ARMY (like me) Reply and tell me when did you fall to BTS and ARMY 'blackhole' and who's your bias
I myself found BTS around 15th Agust 2017 what about you?
And...I don't have biases but *ULTIMATE biases*
My ULTIMATE bias is: *Jungkookie* ❤️
My ULTIMATE bias WRECKERs are: *the rest of the members* ❤️❤️❤️ but lately Tae is bias wrecking me to hard!!!!! 😭😭💔💔💔💔😍😍😍😵😵😵
(Wbu?)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Nese je nje ARMY shqiptare (so une) Me thoni kur u bet ARMY ose kur (dhe ndoshta si) e zbuluat per BTS-in
Dhe kush eshte Biasi yt nga 7 engjejte tane 😍😍😍😍
Arlind Muja
Arlind Muja - Πριν 7 ημέρες
Cery Ayla l
Exo For life
Exo For life - Πριν 9 ημέρες
I found bout bts ne 2015 ne maj me duket ne 2014 isha fanse e shinee exo snsd suju dhe big bang got7 pastaj bts dhe kto grupet e tjera Nga pelqimi Grupi im i pare esht exo i dyti shinee i 3 bigbang 4 bts 5 got7 pastaj wanna one monstax etj Nga bts me plq shummmeeeeeee jimin he is so cute and omg 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Cool Girl
Cool Girl - Πριν 10 ημέρες
+Cery Ayla po ke shume te drejte edhe un kur e pashe qe po luhej kenga Go go gati sa nuk plasa te qarit nga gezimi.
Cool Girl
Cool Girl - Πριν 10 ημέρες
Ateher un e zbulova ne date 30 prill 2018 per here te pare e pashe me kengen DNA pastaj kam pelqyer si ti jeon jongkook po tani jam Army dhe pelqej Rm dhe suga
Rap Monster
Rap Monster - Πριν 22 ημέρες
+Taeshookookie •3• Mua me pelqejne te gjithe por bias kam RM.💍💞💞💍
Cery Ayla
Cery Ayla - Πριν 5 μήνες
Waaa ARMY vazhdoni te jeni gjalle tani qe BigHit dropped FAKE LOVE
Albanian Army
Albanian Army - Πριν 9 ημέρες
BTS idol right now breaking records
Aurora Lola7
Aurora Lola7 - Πριν μήνα
Now they dropped IDOL 😂and BTS been breaking a lot of records with it👑
Cery Ayla
Cery Ayla - Πριν 3 μήνες
Tae's Sunshine same 😆
Tae's Sunshine
Tae's Sunshine - Πριν 3 μήνες
Im replying from my grave
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
JO...
Oof Idk
Oof Idk - Πριν 5 μήνες
I hope they will invite bts here (edhe pse nk besoj) LET’S J-HOPE
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
IKRRRRRR IVE BEEN STREAMING YESTERDAY AND TODAY ALL.THE.TIME! USING 5 PHONES AND MY COMPTUTER XDDD I STILL CANT BELIEVE WE BROKE PSY'S RECORD!!!!!!! J-HOPEFULLY WE HAVE BROKEN TAYLOR SWIFT RECORD ASWELL!! I'M HELLA HAPPY!!!!! I'M SO PROUD OF ARMYs I BET BTS IS PROUD OF US TOO NOT THAT THEY ARENT ALREADY BUT STILL.... X)
Oof Idk
Oof Idk - Πριν 5 μήνες
Keriajla Hoxha hahahaha, also IM DEAD BECAUSE OF FAKE LOVE, BEEN STREAMING A LOT AND I LOVE EVERY SONG OF THE ALBUM YSGSOSTSISTS
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
dhe me plq sh username yt XDDDD
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
uaa sikur te ndodh po sma ha mendja.....po mire e ke LET'S *JHOPE*
Kristina Mbrozi
Kristina Mbrozi - Πριν 5 μήνες
kush e degjoi tn comebackun e ri Fake Love 😱😱😱😱😱😂😂😂😢😢❤❤❤😍❤ 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤
Fatma Capi
Fatma Capi - Πριν 5 μήνες
10 M per 4 or
Fatma Capi
Fatma Capi - Πριν 5 μήνες
Kristina Mbrozi meeeee
Andi Kanxha
Andi Kanxha - Πριν 5 μήνες
Ate floss dance sdini ta bani ma mir se une
korea cute
korea cute - Πριν 5 μήνες
I really have remained speechless, as bts has come to the Albanian actress
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
ARMY pse nuk perpiqemi te arrijme 375M views DNA para se BigHit te hedhi FAKE LOVE??
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
OOOOO ZOOOTTTT DO VDESSSSSS BTS JETA IME ESHTE NE PORTOKALLI!!!!!!
KU JANE ARMY KTUUUUU
WAAAAA ARMY JENI GATI PER COMEBACK-UN E RI TE BTS
Clashboy Boy
Clashboy Boy - Πριν 5 μήνες
ARMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBANIAN ARMY WHERE YOU AT?
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh - Πριν 5 μήνες
Over here crying from happiness seeing all these albanian ARMYs is not usual IM DYING!!!!!
Antonela Cina
Antonela Cina - Πριν 5 μήνες
Gjej kinez e rrasja melaminin😂😂😂😂me lot
Επόμενο