NO VIDEO :o(

Varrimi i Kacifas/ Flamur gjigand e himni grek, nis ceremonia

0
0
 
Σχόλια
Dritan Leka
Dritan Leka - Πριν 5 ημέρες
Keshtu do te vdesin te gjithë miushet grekë
Lori Ahmeti
Lori Ahmeti - Πριν 5 ημέρες
Po te isha un kisha bobardu koplet fshatin se. Shko ne greqi slejojn as nje flamur shqipta
Gta Online
Gta Online - Πριν 6 ημέρες
PSIXOPATHIS O RAMA APO TO 1982 EXEI KARTELA TRELO GIATROY..GIA TON POYTSO KABALA DILADI O SKYLOFATSAS RAMA
Durres Al
Durres Al - Πριν 6 ημέρες
O ju qifsha motren,o ju qifsha fisin...po ne ca toke jeni qe po i boni kto thirrje mer moterqira...jeni ne toke shqiptare o klysha kurve,,,kemi shum hallexhinj emigrant ne vendin tuaj e kjo na pengon ne shum gjera po e dinim ne ca ju benim...i kishit pa shqiptaret ju mer qifsha motrat
Έφη UH
Έφη UH - Πριν 6 ημέρες
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ ΣΑΣ ΓΑΜΩ
Demosthenes Asproudis
Demosthenes Asproudis - Πριν 6 ημέρες
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!🇬🇷🔵
Koala Gamer GR
Koala Gamer GR - Πριν 6 ημέρες
U bastard albanians
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 6 ημέρες
perse gazetaret tone thojne ka filluar ceremonia e varrimit kjo nuk eshte ceremoni varrimi kjo eshte manifestim fashist racist perse nuk guxojme as te japim lajmet si duhet greqia dha lajmet e veta kurre u vra teroristi se shqipetaret e vran nji grek per flamur duke genjuer me vetedije kurse ne te verteten nuk e themi kjo nuk eshte normale
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 6 ημέρες
e policia jone rri duarkryq TURP per shtetin dhe sigurine tone qe armiku te vije e te ben keto gjera ne toke te shqiperis TURP i madhe ti futesh ne burg per shume vite dhe te tregohet se shqiperia ka nji kushtetute dhe duhet te respektohet asnji politikan grek nuk ka denuar keto raste ne kemi frike te themi terroriste apo ekstremiste ne nuk jemi normal qe lejojme lojerat e felliqta te greqis her pas here duhet te largohen eshtrat e te gjitha varreve qe ne lejuam se do te kemi problem qdo vit e me shume mjaft o polittikan shqipetare legena te lejoni pushtuesin te hap varreza shikoni tani kjo eshte vetem vazhdimi i rradhes
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 6 ημέρες
Githeqka qfare ndodhi  me kete ekstermist grek qe erdhi me Kalashnikov e qiti kunder policis dhe shtetit e popullit shqipetare u be edhe me keq kurre shteti nuk respekton kushtetuten e shtetit vet, per keto mangesi shteti nuk do te kete suksese, ne jemi populli dhe shteti me budalla ne evrope duke lejuar teroriste ekstremist neonaziste te vijne e te vrasin e te na perkulin ne vendin e shtetin tone. dhe ajo me e keqja ka shqipetare ne nji menyre apo tjeter   mundohet te mbroje keto situate keta ekstremist grek, sikurse ata te punojne per greqin dhe jo qe te ken ndjenja per shqiperin po si munde te lejohet  nji populle si greku nji shtet si greqia ku ne nuk kemi asnji te drejte ama as te drejta minoritare, kurre neve na varsin e pushkatojne pa asnji arsye qindra  shqipetare jan te vrare nga greqia si munde shteti te lejoeje keto lojera te felliqta vit pas viti nga shteti grek dhe greket fashist mos te themi se nuk jan te gjithe greket te njejte se PO ata jan une personalisht kam biseduar me shume se 30 vite me grek te ndryshem sidomos minoritare dhe gjithmone ankohen dhe nuk kan respekt per shtetin apo popullin shqipetare kjo eshte befasi edhe kurre ata gezojne te gjitha te drejtat nder me te mirat ne evrope ju them une,minoritaret ja teprojne me te gjitha, flamura dhe bertitje te shumta nuk na respektojne.shteti shqipetare duhet te ndryshon kete gjendje ,tani kjo  gjendje munde te ndryshohet vetem kurre respektohet kushtetuta pastaj te kerkohet nga shtetet nderkombetare per te gjitha problemet me greqin te zgjidhen nepermjet unionit evropian dhe Washingtonit dhe te mos ndalemi dhe te  vazhdojme ne kete menyre JO te bisedohet me greqin por nepermjet shteteve nderkombetare ,pastaj duhet te  perdoret reciprociteti ne mes shteteve ballkane perndryshe  kurre nuk do te kete te suksese, me shpres se populli I mjere shqipetare do  pjeket e nuk lejon dhe nuk mbron fashistat grek ne asnji menyre ,dhe politikanet tone te kuptojne se me grek dhe serbe nuk munde te zgjithesh kurre asnji gje vetem me shume humbje,dhe  keto gjera antikombetare nga greket fashist  shteti te denon keta persona duke respektuar kushtetuten dhe te kujdeset per shqipetaret si qdo vend per popullin e vet kujdeset shikoje greqin ata kujdesen edhe per terroriste dhe ekstremist te tyre dhe kushtetuta duhet te respektohet nga qdo pushtet JO nji pushtet ndryshe nji tjeter apo policie ne gjithe cep te shqiperis te respektohet mjaft me shkel e shko siq po luajne disa populline dhe nderin tone
vLAD Tsepes
vLAD Tsepes - Πριν 6 ημέρες
Kill all the monkey albanians they smell so bad
Stelios D
Stelios D - Πριν 6 ημέρες
Έχω μια αδερφή κουκλίτσα αληθινή την λένε Βόρειο Ήπειρο την αγαπώ πολύ θα φύγω ένα πρωί χωρίς διαταγή να πάω να συναντήσω την δόλια μου αδερφή 🇬🇷🇬🇷🇬🇷
jutt james bound
jutt james bound - Πριν 4 ημέρες
ade gamisu kseftila to moni tis manasu ine eliniki gamuto spiti su gamimene elate na to parents an thelete tha gamithite skolikia
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
Pussy boy fuck grece
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
Είσαι μεγάλο ταλέντο το κλαρίνο το δουλεύεις καλά όπως το δουλεύει η μητέρα σου γ*** το Σπίτι η αδερφή που έχεις που έχεις την έχεις π******
Joana Ribaj
Joana Ribaj - Πριν 6 ημέρες
dobicat grek racista te qelbur.
Aristarchus Samios
Aristarchus Samios - Πριν 6 ημέρες
Αθάνατος
mostar mostar
mostar mostar - Πριν 7 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis - Πριν 7 ημέρες
Γαμω το αίμα σας θα σας κάψουμε όλους
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis - Πριν 6 ημέρες
+Gta Online για κάθε βρωμιάρη Αλβανό στειστε κόλο μήπως και σας δώσουμε λίγο ψωμί να φάτε γαμω τις αλβανιες σας γαμω και τον λαός σας δν είστε τπτ ένα παράνομο κράτος με φασίστα προθηπουργο γαμω το έθνος σας ΖΗΤΏ Η ΕΛΛΑΣ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Gta Online
Gta Online - Πριν 6 ημέρες
+Mario Mirakaaa xaxaxa miraka lene ton skylo mou re albanoskylo
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis - Πριν 6 ημέρες
+Mario Mirakaaa πάρε πρώτα αεροπλάνα τανκς πλοία και αντιαεροπορικα σύστημα και μέχρι τότε συνέχισε τα τσιμπουκια
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis - Πριν 6 ημέρες
+Mario Mirakaaa χαχαχ άρε μπασταρδο δν ξέρεις τι έχεις για πατέρα
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
Φαίνεσαι από το όνομα που έχεις Είσαι gay με τον κώλο θα πολεμήσεις
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis - Πριν 7 ημέρες
🇬🇷🇬🇷☦️🇬🇷🇬🇷
Lulzim Dosku
Lulzim Dosku - Πριν 7 ημέρες
Fuck you bich grece
Iraklis Ultras
Iraklis Ultras - Πριν 7 ημέρες
Στα @@ μου ο φασιστοκατσιφας και τα λοιπά φασιστακια ..Παρ' όλα αυτά 🇬🇷🇬🇷🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
Και εσείς και οι Σέρβοι Έχετε ωραίες γυναίκες γαμιουνται με Αλβανούς γιατί εσείς είστε όλοι gay😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Ados Trik
Ados Trik - Πριν 7 ημέρες
Unë jam grek dhe mund të flas pak shqip ... Mendoj se të dyja qeveritë tona janë shumë të këqija dhe po rrisin urrejtjen mes nesh. Ne të dy duhet të mësojmë se si të respektojmë njëri-tjetrin dhe të trajtojmë situatat si kjo më mirë. Kacifas nuk duhet të vendosë një flamur grek në tokën shqiptare dhe qeveria shqiptare nuk duhet ta vrasë atë. Unë shpresoj se mund të gjejmë zgjidhje më të mira dhe të bëjmë paqen të gjitha gati!
Ados Trik
Ados Trik - Πριν 7 ημέρες
Gjithashtu unë jam i njohur se kacifat sulmuan policinë shqiptare ... media nuk ua tha këtë popullit grek dhe ata nuk e dinë këtë. Kjo ' Por ka një media Chance që u tha njerëzve se qeveria shqiptare sulmoi të parët .. dhe kështu media shqiptare ndoshta bëri të njëjtën gjë, tha se kacifas sulmuan së pari policët, por ndoshta kjo është një gënjeshtër ... kacifas nuk ka vrarë askënd .
gdp fan
gdp fan - Πριν 7 ημέρες
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΑΔΕΡΦΕ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Love Albania
Love Albania - Πριν 2 ημέρες
I think he is dead😂😂😂😂
jutt james bound
jutt james bound - Πριν 4 ημέρες
skata sto tafo tu zita I alvania fuck greek
kostas kokonelis
kostas kokonelis - Πριν 7 ημέρες
Fuck Shqiptare!!Fuck all Albanians,🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷😆🇬🇷🇬🇷😆
Joana Ribaj
Joana Ribaj - Πριν 6 ημέρες
soj e sorollop TY dobici i mutit rac e degjeneruar!
skill-to-win
skill-to-win - Πριν 7 ημέρες
Σας γαμαει η Ελλάδα ρε αρχιδια
Love Albania
Love Albania - Πριν 2 ημέρες
Greeks only underground hahahahahaha who greek is next maybe u 😂😂😂😂duck grreece
Er. Tse.
Er. Tse. - Πριν 5 ημέρες
+Gta Online τω ξαιρω 😂😂😂
Gta Online
Gta Online - Πριν 5 ημέρες
+Er. Tse. nai esena perimena na moy pis kai pws tha grafo 🤔
Er. Tse.
Er. Tse. - Πριν 5 ημέρες
+Gta Online εγω Τουρκάλα...και εσυ δεν ξέρεις καν να γράφεις ελληνικά Ελληναρα 😂😂
Gta Online
Gta Online - Πριν 5 ημέρες
+Er. Tse. apo xtes poy ta diabazis mia xara akri ebgazes mogola tourkala
Jack Montana
Jack Montana - Πριν 7 ημέρες
PO HAJT SE SI KASIFA O SI KR E KA .... I MJERI QE SHKOJ PER LESH...I PERDORUR NGA SHTETI GREK SI NJE PEDIN SHAHU.MOS TE PROVOKOJNE SHUM,SE KAN SHUME JETA SHQIPTARI MBI SPATULL..,DHE TA DIN MIR QE NE JEMI SHQIPTAR DHE SDORZOHEMI KURR.
xenon
xenon - Πριν 7 ημέρες
Epo ca tu besh ??! Rrespekt per policine tone qe ka ruajtur qetesine e zhurmshme ne qender te fshatit dhe me gjere. Flm o Ed Rama. Shqiperia qe duam, Rilindje! Dilni tani e thoni 5 fjale ne parlament, gjasme kacafyteni me tone te ashpra. E gjitha klasa politike ,te majte e te djathte kane shitur interesat e Shqiptareve. Pas 100 vjetesh nuk kemi ende shtet. Mjere ne.
Yunus - Jonah
Yunus - Jonah - Πριν 7 ημέρες
O Shqiptaret katolik patriotik ku jeni bre burra ?
Jeni zon tu mar me Turqine ?
Hahahahaha 🤣👍🏻
Arben L
Arben L - Πριν 7 ημέρες
Nuk jemi shtet ne! Pas ketije Rasti qe te gjith te pranishmit diheshin te arrestohen!
Arben L
Arben L - Πριν 7 ημέρες
Ne na as nje rast nuk duhet te nenvlersojme nje gje te tille! Çfar do te mdodhte nese ne do te benim nje gje te tille ne Çameri, Atike apo Peleponez ku eshte toke shqiptare!
Ariel Ariel
Ariel Ariel - Πριν 7 ημέρες
Ore a kemi shtet ne a kemi qeveri
O Edi Rama per ca te ka zgjedh populli ty.Si te kalojn neper kemb kta minj grek ne vendin tone shqiperi e ti i ben sehir.O ata duhen djegur aty ku jan ku e gjeten greqin ata legenat.Le te ikin greqi moss rrin me funderinat aty apo do te behet luft si 97 e t q robt grekut maqedonsave e kush guxon te mohoj token e vendin ton.Turp per shtetin ton turp nuk mund te kendohet himni grek ne shqiprie e te vin ata rob qima ska vorjo e pir grek ta harrojn se gjaku esht derdh nga heronjt ton e po duan do rrjedhi prap
Illyrian Albania
Illyrian Albania - Πριν 7 ημέρες
Kuq e Zi ? ku eshte kjo Parti apo ku ta di un se cfar i thone asaj Organizate ne Shqiperi ? Ku ndodhet qe nuk e ngren Popullin kunder ktyre shkeljeve qe po u behet Shqiptareve dhe Shqiperise 🤷🏻‍♂️
Kto po shkelin cdo rregullore te Shqiperise o Shtet leshi largoj nga aty kto qe bejne sipas qefit ne token Shqiptare largojjjjjjj nga atyyyyyyyy pse nuk i largo perse ?🤔🤷🏻‍♂️
Mos u frikesoni nga Greket

Kuq e Zi qe mbahet si nje Sindikate apo Parti e ku ta dij un ?🤷🏻‍♂️ ku ndodhet sot perse nuk e ngre zerin apo jan fshehur 😡
gezim shqipetari
gezim shqipetari - Πριν 7 ημέρες
Edi rama te behet burr tju jape rruge ketyre shkerdhatave o me force o me dipllomaci ca pret k frik se i ndjek refugjatet dhe po i ndoqi ska problem ne shtepite e tyre do vijne
Gta Online
Gta Online - Πριν 7 ημέρες
🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Gta Online
Gta Online - Πριν 5 ημέρες
+Mario Mirakaaa geraka attikis..skyle miraka
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
+Gta Online αν εχεις τα αρχιδια γαμω το σπιτι σου Πες μου πού θες να συναντηθούμε θα έρθω σπίτι να σου γ***** ότι έχεις τι δεν έχεις
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
+Gta Online από το internet κάνεις το μάγκα το ξέρω άμα είσαι άντρας Έλα από κοντά Πάρε και την παρέα σου τους γύφτους και ελα θα σε κάνω τραβεστί θα σε βγάλω Συγγρού να μου το σπίτι σου
Gta Online
Gta Online - Πριν 6 ημέρες
+Mario Mirakaaa miraka skyle hahaha..idio onoma me ton skylo moy...ala esena ipame miraka einai to bromo epitheto soy miraka 🐕🐕🐕🐕🐕🐕miraka hahahahaha🐕🐕
Gta Online
Gta Online - Πριν 6 ημέρες
+Mario Mirakaaahahaha miraka lene ton skylo moy re zoon..skylisio epitheto exis xaxaxa
Gta Online
Gta Online - Πριν 7 ημέρες
Fuck albania
sandrin kodra
sandrin kodra - Πριν 7 ημέρες
cian keta mo plera grek pfffffffffffffffffffff keta deshin me bo mas me u nes zjar me keto xheste
ate te bejn keta ene e marin vesh ca behet
bynightful
bynightful - Πριν 7 ημέρες
Γαμημενοι αλβανοι... Λαθος αυτος... Μουνοπανα εσεις..
Tony Tony
Tony Tony - Πριν 7 ημέρες
Bythqira.
Epirus Highland
Epirus Highland - Πριν 7 ημέρες
Kur shteti shqiptar tregoi koqet dhe beri ate qe duhej me gjysemopingen e Bularatit, sinqerisht me beri te ndjehesha krenar Nje te cmenduri, apo terroristi ju tregua vendi. Fatkeqesisht, Greqia ka plot te tille dhe ky gjeti fundin aty ku pak e prisnin...
Sot, i njejti shtet vendosi te tregoje bythen !! Dhe nga krenari ajo qe ndjej sot eshte poshterim. Te vijne ne SHQIPERI gjifare lloj qelbesirash, qensh, pseudopatriote, sipune, provokatore te paguar etj etj.., te nxjerrin shkume nga goja kunder shqiptareve dhe shteti me bythen e ekspozuar hesht ! Dhe te gjithe shqiptaret ndjehen sikur dikush u plasi qurrat ne mes te dites dhe jo vetem qe duhet te kafshojne gjuhen, po te kerkojne edhe te falur !!!
Mundohem te mos perdor vulgaritete ne postimet e mia, po sot e kam te pamundur.
Shtet bythqire !!!
Bilbil Dautaj
Bilbil Dautaj - Πριν 7 ημέρες
Janullatos,varreza greke,falje e detit.....dhe ja rezultati.Rrofshi o politikane.S'mund te mbani as qendrim se keni ngrene corben e prishur.
Pasko Lulgjuraj
Pasko Lulgjuraj - Πριν 7 ημέρες
Pse ky kriminel nderohet
Ιωαννης Μπιπερτζης
Ιωαννης Μπιπερτζης - Πριν 7 ημέρες
Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΖΗ ΓΙΑΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΟ ΜΕΓΑ ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΘΕΟΥ ΥΙΟΣ ΣΩΤΗΡ. ΙΧΘΥΣ. ΙΣ.ΧΡ.ΝΙΚΑ.
eli eli
eli eli - Πριν 7 ημέρες
ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ
eli eli
eli eli - Πριν 7 ημέρες
HUMAN RIGHTS FOR NORTH EPIRUS
Harris Tylissanakis
Harris Tylissanakis - Πριν 7 ημέρες
Harris Tylissanakis
5 Νοεμβρίου στις 9:41 π.μ. ·
https://www.youtube.com/watch… Βόρεια Ήπειρος δημιουργήθηκε πριν από περίπου έναν αιώνα μετά τη διχοτόμηση της Ηπείρου από της Μεγάλες Δυνάμεις. Όλα ξεκίνησαν με το Πρωτόκολλο της Φλωρεντίας που υπογράφηκε στις 13 Φεβρουαρίου του 1914 στην ιταλική πόλη από τις Μεγάλες Δυνάμεις και με το οποίο χαράζονταν τα αλβανικά σύνορα. Η περιοχή της Βόρειας Ηπείρου παραχωρούνταν στην Αλβανία, η οποία είχε αναγνωριστεί επίσημα ως ανεξάρτητο κράτος με τη Συνθήκη του Λονδίνου. Σύμφωνα με την απόφαση το Αργυρόκαστρο, το Βουθρωτό, το Δέλβινο, η Κορυτσά, η Χειμάρα, οι Άγιοι Σαράντα και η νήσος Σάσων ήταν πλέον αλβανικά εδάφη. Οι Μεγάλες Δυνάμεις, οι οποίες μετείχαν στη συνδιάσκεψη ήταν η Αγγλία , η Γαλλία, η Ιταλία, η Ρωσία, η Γερμανία, και η Αυστροουγγαρία. Η συμμαχία της Ιταλίας και της Αυστρίας, ήθελε ένα ανεξάρτητο κράτος στην περιοχή για να αποτελεί μία ζώνη ουδέτερη που να μπορεί να μετατραπεί εύκολα σε προγεφύρωμα σε πολεμική φάση.... Μέσα σε μια νύχτα οι ελληνικοί πληθυσμοί της περιοχή ανήκαν σε διαφορετικό έθνος. Αρχικά ο Ελευθέριος Βενιζέλος αρνήθηκε να παραχωρήσει την περιοχή, καθώς εκεί ο ελληνικός στρατός μετά την απελευθέρωση των Ιωαννίνων από τους Οθωμανούς (21 Φεβρουαρίου 1913) είχε απελευθερώσει και όλες πόλεις της Βορείου Ηπείρου. Ωστόσο, τον Φεβρουάριο του 1914 οι Μεγάλες Δυνάμεις έστειλαν υπόμνημα στο ελληνικό κράτος στο οποίο διαμήνυαν ότι αν δεν αποχωρούσαν οι ελληνικές δυνάμεις δεν θα γινόταν αναγνώριση των νησιών του Αιγαίου....Μέσα σε μια νύχτα οι ελληνικοί πληθυσμοί της περιοχή ανήκαν σε διαφορετικό έθνος. Αρχικά ο Ελευθέριος Βενιζέλος αρνήθηκε να παραχωρήσει την περιοχή, καθώς εκεί ο ελληνικός στρατός μετά την απελευθέρωση των Ιωαννίνων από τους Οθωμανούς (21 Φεβρουαρίου 1913) είχε απελευθερώσει και όλες πόλεις της Βορείου Ηπείρου. Ωστόσο, τον Φεβρουάριο του 1914 οι Μεγάλες Δυνάμεις έστειλαν υπόμνημα στο ελληνικό κράτος στο οποίο διαμήνυαν ότι αν δεν αποχωρούσαν οι ελληνικές δυνάμεις δεν θα γινόταν αναγνώριση των νησιών του Αιγαίου.... Τελικά, η Ελλάδα έκανε πίσω όμως σύντομα ξέσπασαν αναταραχές ανάμεσα στους Βορειοηπειρώτες και τους Αλβανούς. Ακολούθησε το πρωτόκολλο της Κέρκυρας, με το οποίο η Βόρεια Ήπειρος αναγνωρίστηκε ως αυτόνομη περιοχή υπό αλβανική κυριαρχία. Όμως η κατάσταση άλλαξε όταν ξεκίνησε ο Α’ Παγκόσμιος Πόλεμος. Στις 14 Οκτωβρίου 1914 ο ελληνικός στρατός προήλασε για δεύτερη φορά στη Βόρεια Ήπειρο, όμως πάλι με τη λήξη του πολέμου οι Σύμμαχοι επιδίκασαν τα εδάφη στην Αλβανία, με αποτέλεσμα πολλά ελληνικά σχολεία να κλείσουν και η ελληνική μειονότητα να περιοριστεί από το αλβανικό κράτος.... Οι Έλληνες κατάφεραν για τρίτη φορά να καταλάβουν ξανά τα εδάφη στον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο όταν αντεπιτέθηκαν στον ιταλικό στρατό και μπήκαν θριαμβευτές στα ελληνικά χωριά της Β. Ηπείρου. Ωστόσο, μετά την επίθεση των Γερμανών, ο Ελληνικός Στρατός εγκατέλειψε και πάλι την περιοχή. Τα χρόνια της κατοχής η αγγλική κυβέρνηση προέβη σε ευνοϊκές δηλώσεις για το βορειοηπειροτικό ζήτημα στη Βουλή των Κοινοτήτων, αλλά η κατάσταση παρέμεινε ίδια. Όταν ο πόλεμος τελείωσε, ο στρατηγός Ν. Ζέρβας εισηγήθηκε να ενσωματωθεί η Βόρειος Ήπειρος στην Ελλάδα. Στις 19 Οκτωβρίου 1944 ο Γεώργιος Παπανδρέου ως πρωθυπουργός, διακήρυξε ότι η Βόρειος Ήπειρος είναι αναπόσπαστο τμήμα της Ελληνικής επικράτειας. Ωστόσο, το 1945 ο Ενβέρ Χότζα ανέλαβε την εξουσία και υπήρξαν αντιδράσεις από τους σοβιετικούς αξιωματούχους. Οι Βορειοηπειρώτες υπέστησαν καταπίεση και πολλοί αναγκάστηκαν να μεταναστεύσουν στα αστικά κέντρα. Σημειώνεται ότι σύμφωνα με τη νομοθεσία μόνο όσοι κατοικούσαν στη μειονοτική ζώνη θεωρούνταν Έλληνες. Εκείνο το διάστημα η ελληνική γλώσσα απαγορεύτηκε και ο πληθυσμός διδάσκονταν πλέον την αλβανική ιστορία.... Τον Ιούνιο του 1960 ο Γεώργιος Παπανδρέου σε ομιλία του στη Βουλή επανέφερε το ζήτημα της Βόρειας Ηπείρου: «Εκείνο πάντως το οποίο οφείλουν όλαι αι Ελληνικαί Κυβερνήσεις να γνωρίζουν, είναι ότι το θέμα της Βορείου Ηπείρου υφίσταται. Και εκείνον το οποίον απαγορεύεται εις τον αιώνα, είναι δι΄ οιονδήποτε λόγον η απάρνησις του ιερού αιτήματος…..Καθ΄ όσον αφορά την Βόρειο Ήπειρο… η διεκδίκησις είναι ιερά και απαράγραπτος». Στο τέλος της ομιλίας του ανέφερε: «Αλλ’ εκτός της εθνικής διεκδικήσεως, υπάρχει και κάτι άλλο καθημεριvόν, επείγον θέμα: Η προστασία του πληθυσμού της Βορείου Ηπείρου. Η προστασία της ζωής, της τιμής και της περιουσίας του. Εις το σημείον αυτό, έχομεν χρέος να διεξαγάγωμεν συνεχώς αγώνας. Οι μάρτυρες αδελφοί μας, ζητούν από την Μητέρα πατρίδα μόνον συνεχή στοργικήν συμπαράστασιν. διότι ζουν, υπό το κράτος της αφορήτου τυραννίας. Και αυτήν την στοργήν, οφείλομεν να τους παράσχωμεν!». Τη δεκαετία του ’60 η αλβανική κυβέρνηση ακολούθησε μια πολιτική αφελληνισμού της ελληνικής μειονότητας και τον Μάρτιο του 1984 ο ΟΗΕ εξέδωσε απόφαση με την οποία καταδικαζόταν διεθνώς η καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων από την Αλβανία, σε βάρος των Ελλήνων της Βορείου Ηπείρου. Τα επόμενα χρόνια οι σχέσεις των δύο χωρών άρχισαν να βελτιώνονται, αν και κατά καιρούς υπήρξαν επεισόδια που καλλιέργησαν εθνικιστικοί κύκλοι.... Σήμερα υπολογίζεται ότι υπάρχουν 99 χωριά όπου ζουν Έλληνες, εκ των οποίων οι περισσότεροι μιλούν την ελληνική γλώσσα και ζουν αρμονικά με τους Αλβανούς....
eli eli
eli eli - Πριν 7 ημέρες
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΗΡΩΑΣ
eli eli
eli eli - Πριν 7 ημέρες
HUMAN RIGHTS HELLENIC NORTH EPIRUS.KONSTANTIN IS HERO - ΗΡΩΑΣ.ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ
Epirus Highland
Epirus Highland - Πριν 7 ημέρες
+eli eli, you know what else prohibit fire and shooting ? The Penal Code of Albania, Greece or any other country for that matter, prohibit an individual to posses illegal weapon(s), communicate threat, shoot, or otherwise endanger the life of other citizens and law enforcement agencies. He was called to surrender. He never did and the only thing he won is his grave. Albania may have a thousand problems, minority rights is not one of them. It is exactly those human rights, under the Constitution of Albania that allowed for the whole ceremony to take place, for the Greek Anthem to be played, for the Greek national symbols to be displayed, for the Greek language to be cultivated in schools, for the Greek community to have its own police, that same one the pseudo hero of yours shoot at !!! Why is it so hard to understand reality ? Dare I ask that thousands of Albanian migrant kids in Greece to have a school to learn their language ? Can I remind you of their every day treatment of thousands of Albanian migrants ? How about the executed, beaten, abused and sent to jail without a process ?! You know, the same ones that helped to enrich Greece with their unpaid labor. You cannot come here and claim high moral ground, because it is insulting ! Albania has a violent past, as it comes from 50 years of communism. Its institutions are still learning to function under the law. What's your excuse for what has taken place in Greece over the last 20 years ?! Can you imagine the response of the Greek police if an Albanian, or anyone else, did the same thing as this clown you call hero ?! What was his cause anyway ? To provoke peaceful people in some imaginary cause ?! You and a lot of misinformed people in both sides of the border are just pawns. Can you please, elaborate what do you mean by "punishment coming very soon" ?! I am reporting your posting as threat of violence to the Admin of this page.
eli eli
eli eli - Πριν 7 ημέρες
​+Epirus Highland HUMAN RIGHTS PROHIBIT FIRE AND SHOOTING. KONSTANTINOS ΙS HERO. HE HAS WON. ΗΕ COULD HAVE KILL ΒUT nobody KILLED........ ALL THE WORLD HAS LEARNED ΤΗΑΤ ALBANIA IT IS VERY VIOLENCE ΤΟ THE GREEK COMMUNITY !!!!!!!HUMAN RIGHTS DO NOT EXIST!!!!!!! . Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΝΙΚΗΣΕ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΩΡΑ.CONSTANTINOS KATSIFAS IS THE WINΝΕR. CONSTANTINOS KATSIFAS ΗAS WON ! BECAUSE ALL ΤΗΕ PEOPLE HAVE BEEN INFORMED ΤΗΕ WRONGDOING RAMA'S POLICE . ΤΗΕ PUNISHMENT WILL COMING VERY SOON . ΤΗΕ PUNISMENT IS COMING . Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ. HUMAN RIGHTS FOR NORTH EPIRUS.FREEDOM FREEDOM FREEDOM.
Epirus Highland
Epirus Highland - Πριν 7 ημέρες
eli, there is absolutely noting heroic about this individual. He got exactly what he deserved, nothing less ! Human rights were in display, there was plenty of Greek flags, ceremonies, etc that took place during the Greek Holiday ! Respecting those rights, allowed for all that to take place. What's not tolerable, is a terrorist in uniform brandishing assault rifle, shooting at the police and ignoring the calls to surrender. Nothing heroic, just completely idiotic. Do you have any doubt that had he surrendered, he was going to be alive today ? Stop trying to fill the spiritual vacuum of pseudo patriotism with pseudo "heroes". It does not do you any service.
Servisi Durres
Servisi Durres - Πριν 7 ημέρες
si ka munci te hapet nje flamur grek ne vendin ton ne token ton o shqiptar qohuni dhe ti dalim zot vendit ton po na ulin dhe po na ofendojn a keni gjak shqiptari si mi leju kto rop qira te na knojn ymnin e tyre ne vendin ton si me i leju shteti jon kto gjera
Albert Rexhepaj
Albert Rexhepaj - Πριν 7 ημέρες
Edi Rama eshte spiun i grekut, po te kish burra ky vend sdo ja mbant njeriut, po sot politikanet Shqiptar jan kurva greku.
Θάνατος στα αλβανά
Θάνατος στα αλβανά - Πριν 7 ημέρες
🖕🏼🇦🇱🖕🏼
Ψόφος στους Αλβανούς
Lupo Solitario
Lupo Solitario - Πριν 7 ημέρες
Sa Konstantino shqiptare ka vra greku ne greqi kurse ky pederasti po e bejne hero
Lupo Solitario
Lupo Solitario - Πριν 7 ημέρες
Keto kurva gazetare kacifa kacifa ka ik per lesh te karit
Lupo Solitario
Lupo Solitario - Πριν 7 ημέρες
Keto imazhe nuk duhet ti publikojne ne tv shqiptare
Spyros Maragiannis
Spyros Maragiannis - Πριν 7 ημέρες
μουνοπανα αλβανοι..την καταρα της μανας του κωστα να κρατατε μια ζωη
Aziz Ziza
Aziz Ziza - Πριν 7 ημέρες
Qija robt. 7 PRIFTA ME VARROS NJE TERRORIST PEDERAST.
Turp per kishen ortodokse.
Geri Kuper
Geri Kuper - Πριν 7 ημέρες
Turp turp per ne.kjo nuk eshte varrim,por pushtim I shqiperise pa lufte..
Turp per faqe te zeze
Gabriel Shaknajan
Gabriel Shaknajan - Πριν 7 ημέρες
E lashe shqiperine 28 perpara. Jo se nuk dua vendin tim nuk dua rregjimin komunist.hate here valviteshe vetem flamuri Shqipetare por sot valviten flamujte e shum vendevet te europes.
Por kur shikoj flamurin e mallkuar grek qe valvitet ne gjirokaster dhe balarat me mbushen syte me lote.
Ku eshte krenaria kombetare
Fain e ka Ilir Meta qe i dha pashaport shqiptare Janollatos
Jeni pergjegjes ju president i karit qe bere nje marreveshje me serbogrek
Jeni ju tradhetari kombit shqiptare
Do te pergjigjeni per shume krime mostruhoze qe i ka bere shqipers. Qeveria heshte
Greket kendojn hymin e tyre ne token shqipetare qe eshte lare me gjakun e shum patrioteve.
Ata qe nuk donin gjuhen greke ne vendin tone
Turp per shtetin
Mirton Mirt
Mirton Mirt - Πριν 7 ημέρες
Freedom and human rights for over 7 million ethnic Albanians in Greece (living there for 4000 years) - who are totally and brutally oppressed, mass murdered and under holocaust for 200 years by the dictatorial klepto-theocracy regimes in Greece!
Drejtesi per 171 Shqiptaret e vrare e masakruar brutalisht ne Greqi (qe nga viti 1991 e ketej), nga zombie-t Greke te qeverise Greke dhe xhihadistet e Agimit te Arte, etj. ne Greqi.
-----------------------------------------------------
Qeveria Shqiptare nuk duhet te lejoje asnje individ qe vjen nga Greqia per funeralin e terroristit alla-xhihadist Grek Kacifa (qe mohoi atdheun e tij Shqiperine dhe besimin e vertete Shqiptar Kristian, dhe u kthye ne muxhahedin Ortodoks Grek), te hyje ne Shqiperi. Ky varrim nuk duhet te perdoret per qellime politike - sipas standarteve te Bashkimit Europian, duhet te jete thjeshte nje funeral e varrim familiar.
Ashtu sic veprohet ne SHBA e Europe per raste te tilla varrimesh terroristesh, muxhahedinesh e xhihadistesh - ne funeral e varrim duhet te lejohen vetem njerez me te afert nga familja, dhe fshati (nese fshati do te marre pjese ne funeral) - dhe pa perjashtim asnje tjeter.
Dhe funerali e varrimi duhet te behen te zakonshem sic behet nje varrim I zakonshem ne fshat per cdo banor tjeter qe humbet jeten per nje arsye apo nje tjeter. Si ne Europe e SHBA - nuk duhet te lejohet asnje veprim ne funeral e varrim (si psh mbajtja e nje minute heshtje nga keshilli bashkiak I Dropullit per xhihadistin Kacifa, veshja ushtarake xhihadiste e kufomes se Kacifas qe ai kishte veshur kur sulmoi per te masakruar policine Shqiptare dhe popullin e Bularatit, etj.) qe mund te fyeje ndergjegjen dhe dinjitetin e kombit Shqiptar dhe bashkefshatareve te tjere Shqiptare ne Bularat e tere Dropullin.
"Vendimi unanim" i bashkise se Dropullit, per te mbuluar tere shpenzimet e varrimit per familjen e Kacifas eshte i bazuar ne korrupsion masiv dhe krim. Familja e muxhahedinit Ortodoks Grek Kacifa merr dy pensione, nje ne Shqiperi e nje nga Greqia. Po ashtu familja Kacifa ka shtepi si vile ne Bularat - sic duket edhe nga filmimet e mediave.
Prandaj pretendimi i Mihal Mano-s (zv. kryetari i bashkise se Dropullit) qe "po i mbulojme shpenzimet e varrimit per familjen Kacifa se jane te varfer" - eshte nje mashtrim dhe vjedhje e hapur ne mes te dites qe I behet popullit dhe taksapaguesve Shqiptare te Gjirokstres dhe Dropullit.
A jane bashkefshataret Shqiptare te Bularatit e tere fshatrave te Dropullit te perfaqesuar ne menyre te drejte ne bashkine e Dropullit dhe keshillin bashkiak te Dropullit?! Bularati dhe fshatrat e tjere te Dropullit kane ne perberje te tyre nga 40-60% te popullsise banore me kombesi Shqiptare, pervec atyre banoreve qe vetequhen "minoritare".
Pra jane fshatra me popullsi te perzier. A jane pyetur banoret me kombesi Shqiptare ne Bularat e ne tere fshatrat e tjere te Dropullit, per kete vendim "unanim" te bashkise se Dropullit - qe te paguaje per varrimin dhe mjetet audio per ceremonine varrimit te nje xhihadisti Ortodoks Grek qe desh masakroi tere fshatin e Bularatit dhe policine e Bularatit e Dropullit, dhe ku do te marre pjese edhe nje kengetar elegjik Epirot ?!
Kengetari "Epirot" eshte ne vetvete nje provokim tjeter qe do ti behet bashkefshatareve Shqiptare te Bularatit e te gjithe Dropullit - kur dihet se Eipiri eshte emer i lashte Shqiptar/Arberor dhe kengetaret Epirote jane ne te vertete kengetaret Came dhe Labe.
Sic shihet bashkefshataret Shqiptare te Bularatit dhe Dropullit jane te shtypur e neperkembur nga "minoritaret" ne Dropull, dhe nuk gezojne te drejta te barabarta me "minoritaret". Kjo shihet edhe nga vendosja pa kriter e me shumice e flamujve Greke ne Bularat - ku shihet se perbri tyre nuk ka nje flamur korrespondues Shqiptar qe te perfaqesoje bashkefshataret Shqiptare te Bularatit e gjithe Dropullit.
Po ashtu fshataret Shqiptare ne Bularat dhe tere Dropullin, desherojne te ngrene nje permendore tek vendi ku u be perpjekja me arme midis terroristit xhihadist Grek Kacifa (te futur nga Greqia), dhe forcave RENEA - per te perkujtuar qendresen heroike te popullit te Bularatit dhe forcave RENEA kunder sulmit te armatosur kunder Republikes se Shqiperise dhe integritetit territorial te saj nga terroristi xhihadist Grek i derguar posacerisht nga Greqia per te masakruar e terrorizuar fshatin e Bularatit dhe popullin Shqiptar.
Kjo permendore do te kete te gdhendur ne te, edhe tere siluetat simbolike te portreteve te pjestareve trima te grupit RENEA dhe policise se Bularatit e Dropullit. Nje flamur i madh Shqiptar do te valvitet atje po ashtu - dhe populli i Bularatit, Dropullit, Gjirokastres dhe gjithe Shqiperise do te shkoje atje per nderime dhe tufa lulesh manxura e borzilok cdo 28 tetor per te perkujtuar e mos harruar.
Besojme qe kete kerkese modeste bashkia e Dropullit do ta aprovoje me unanimitet ne te mire te bashkejeteses dhe harmonise njerezore dhe humane.
-----------------------------------
Neri Veleshnja
Neri Veleshnja - Πριν 7 ημέρες
Grek o grek, mos mendoni se kemi frike apo fleme gjume por keshtu e do puna. Do vije dita qe do ta hani vet corben qe po gatuani. Jane te thella keto pune.
eno zeqiri
eno zeqiri - Πριν 7 ημέρες
A pa nuk kemi shtet ne kemi tradhetare ne krye ku jemi ne shqiperi apo greqi?
Almir Krasniqi
Almir Krasniqi - Πριν 7 ημέρες
o  ktyre byth qira  vec  Turku ju jep hak
Tony M
Tony M - Πριν 7 ημέρες
Nese nuk i përmbahi Rregullave te shtetit shqiptar dot keni shpesh ksi manifesteme.
Do e bëni Terroristin Hero?!? Kjo tregon fytyren dhe Rrenat e historis Greke.
Duhet gjuajtur ne det si shum terrorist tjer!
Labinot Krasniqi
Labinot Krasniqi - Πριν 7 ημέρες
fuck fuck fuck fuuuuuuuuccck
Gta Online
Gta Online - Πριν 6 ημέρες
Fuck fuck fuck you albania small
Mario Neziri
Mario Neziri - Πριν 7 ημέρες
Republika e bananeve shqiptare
Almir Krasniqi
Almir Krasniqi - Πριν 7 ημέρες
pse  mor shteti shiptar kan len kta   terorista me hy ne shipri     po vet shiptaret kan faj   qe hyn kta  gabel grek  e bejn ca te dojn  ne shipri
arberi
arberi - Πριν 7 ημέρες
lesh më tresh se më katërsh koklavitet i lumtë bytha grekut kur kemi shtet kurvë ne dhe lejon të bëhet hero i biri putanës e merritojmë të mos flasim fare se kemi shtet koti nuk duhet ta vriste RENEA por ta kapnin të gjallë ta fusnin në burg për nja 10vjet tja bënin vrimën si gjyryk vapori atje dhe po tja mbante pastaj le ta bënte prap por tani e bëm hero dhe ngelemi ne si të shkërdhyer na shkel greku në tokën tonë këndon himne dhe pidhin e motrës së tij edhe hajde të flasësh pastaj një enver duhet për raste të tilla
Dark Mentality
Dark Mentality - Πριν 7 ημέρες
Couni mor shijni me kallash robqirave se po na ulin posht me ato gjeste
shqip zzz
shqip zzz - Πριν 7 ημέρες
mor ca beni keshu kemi shtet burra ka ky vend couni se po na poshterrojen ne token ton. ne u japim kishtin ketyre e keta na moren krahun. medjat edhe politikan kanceri ne fyt qe mirren me kete kelyshin grek
Gerto Halili
Gerto Halili - Πριν 7 ημέρες
Ore si mund te bertasin at ne mes te shqiperis qe vorio ipir esht tok greke edhe shteti jon nuk ben as nje gje e pa besushme
SOFI STO
SOFI STO - Πριν 7 ημέρες
ΑΘΑΝΑΤΟΣ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Albano Gashi
Albano Gashi - Πριν 7 ημέρες
E rroft turqia qe ja qin racen tani ...
ILIRIAN RACE
ILIRIAN RACE - Πριν 7 ημέρες
I HAVE NEVER SEEN BEFORE SO MUCH TRAITORS GATHERED TOGETHER AGAINST THEIR COUNTRY , GO BACK TO YOUR FAKE GREEK COUNTRY RISED UP BY GERMANS AND ARVANITI (OTHER ALBANIANS) IN 1821. TRAITORS WILL TAKE WHAT THEY DESERVE JUST BULLETS AND ROPES TO HANG THEY UP . REMEMBER , ALL ÇAMERIA IS ALBANIAN LAND AND WE WILL TAKE IT SOON , THIS IS A CERTAINLY !
Dragon Dimosthenis
Dragon Dimosthenis - Πριν 6 ημέρες
You didn't even fight for your independence... stfu and those arvanites made a civil war just after the revolution where the Greeks defeated them
riviera jonica
riviera jonica - Πριν 7 ημέρες
Ore kacifas mori ate qe kerkoj, se nuk qellohet kunder shtetit , edhe i kendoni ju rrac qira u mart me vete kacifas te gjithve
Albano Gashi
Albano Gashi - Πριν 7 ημέρες
Rroft Adolf Hitler Qe Ja Qiu Rracen
Albano Gashi
Albano Gashi - Πριν 7 ημέρες
Te ghithe ato qe e quajne veten greke te importohen ne greqi ose hapni Auschwitz
raldi mujsaku
raldi mujsaku - Πριν 7 ημέρες
Ropt qeveris shqiptare. Ropt gazetarve. Ropt te gjith televizioneve ne shqipri. Ropt fshatit kacikles. Ropt presidentit shqiptar ropt kryeministrit ropt ministra e te gjith qfar na qeverisni. Si ka munsi qe ne token shqiptare vijn lloj lloj cigansh e jevgjish brohorasin ngrene flamur kurvash e shteti nuk Reagan fare ti kap kta ropqira ti qoje atje ku kan vendin. Turp turp per shtetin shqiptar. Se nigjova nji gazetar te nji televizioni ti thoj terroristi po varriset po i thon I ndjeri. Skan faj se skemi shtet edhe nji her them dhe te gjith ne tv shqiptare jan te bler nga greket.
malvi bushi
malvi bushi - Πριν 7 ημέρες
Po MIRE TV GREK . Por si ka mundesi qe I jepet kaq hapsire ne TV SHQIPTARE NJE TERRORISTI GREK . Qe hapi zjarr ne forcat e policis shqiptare . Po sa shqiptare kan vdekur ne Greqi qe sju dihen Varret Turp qe ti behet kaq jehon nje territoristi GREK
Albano Gashi
Albano Gashi - Πριν 7 ημέρες
Ja qime racen per 24 ore ..,lufte kurrvave
Albano Gashi
Albano Gashi - Πριν 7 ημέρες
Ky u bo pederast si Alexandra i madh ...haaa si leter tualete ky flamur
Shqiperia Imee
Shqiperia Imee - Πριν 7 ημέρες
Rraca me e poshter ne bote ku eshte kryeministri Rama qe lejone keta mute flamunje ne tokate tona
andreas19ist
andreas19ist - Πριν 7 ημέρες
Φασιστικη δολοφονια απο το ραμα σε ελληνικο χωριο
Αννα Σουτη
Αννα Σουτη - Πριν 7 ημέρες
Do ta varrosin bashke me flamurin grek?????????????
theshqiptar10
theshqiptar10 - Πριν 7 ημέρες
shkoni e groposnje mutin
One Piece
One Piece - Πριν 7 ημέρες
Po qe me mendjen se kacifa ju drejton keni per te ikur te gjithe per dhjam qeni
Xhuljeta Banaj
Xhuljeta Banaj - Πριν 7 ημέρες
Cf bejn keto pushtat sikur u vra nje deputet .nje kriminel grek u vra .cf bejn keto pushtetaret e ton qe lejojn te tilla gjera ne token shqiptare???ju shoft rraca ketyre pushtave ..ju marrt kacifa me vete te gjith ..legena ordinera ..zoti jua theft qafen .ju raft nje bomb automike tju shfarrosi te gjithve .
luanyy cenalia
luanyy cenalia - Πριν 7 ημέρες
Rraca ma e ndyr....ne erop...si su zhduku hitleri.nga faqja dheut.popull kurv.
Lulzim Abazi
Lulzim Abazi - Πριν 7 ημέρες
Nje.grek.me.pak.
Alexander29854
Alexander29854 - Πριν 7 ημέρες
Ο Εθνομάρτυρας Κατσίφας δε θα ξεχαστεί ποτέ !
Έγινε ένα ακόμη άστρο στον γαλάζιο Ελληνικό Ουρανό !
Οι φονιάδες του θα πληρωθούν όπως τους πρέπει !
Alexander29854
Alexander29854 - Πριν 6 ημέρες
Mario Mirakaaa Έχεις κουράγιο και μιλάς επειδή έχεις χορτάσει με ψωμί από την Ελλάδα οι Αλβανοί είστε χειρότεροι από σκύλους το σκύλο μιά φορά να τον ταϊσεις το θυμάται μέχρι να πεθάνει. Αυτοί ήταν οι πρόγονοί σας μπάσταρδοι όπως τα μπάσταρδά τους εσείς υπήρέτες χασάπηδες Τούρκων και Γερμανών ζείτε είσαι βάρος της κοινωνίας κλέφτες και εγκληματίες τομάρια άχρηστα που το στόμα σας βρομάει από την πείνα σας λυπηθήκαμε και σας μαζέψαμε και σεις μας το ανταποδείδετε με αυτό τον τρόπο δεν έχετε καταλάβει ρε άμοιροι πως αν καταλάθος κλάσουμε προς τη μεριά σας θα σκορπιστείτε ποιοί νομίζετε ότι είστε ρε άπλυτοι
Epirus Highland
Epirus Highland - Πριν 6 ημέρες
Ehe, pordhi kali ne dere te hanit !
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa - Πριν 6 ημέρες
Κόμμα Ήθελε ο σκύλος κόμμα πήρε θέλετε αποζημίωση τι μαλακες είστε πήγατε Αλβανία τις γυναίκες σας αφήσατε Αθήνα Κάναμε πάρτι με τις γυναίκες παρτούζα
Anduel Anduel
Anduel Anduel - Πριν 7 ημέρες
e mbolllen t presin sate bije prap eroi atyre byth qirave
Lule Ebukur
Lule Ebukur - Πριν 7 ημέρες
Çfarë bohet në Shqipëri nuk ka çfarë të them po ju që jetoni në Shqipëri çfarë thuhet nuk hahet kjo vëllezër dhe motra? ?????
Ernest Hamitaj
Ernest Hamitaj - Πριν 7 ημέρες
Borne in Albanian and spike greek for 300 euro monthly
zere ngul
zere ngul - Πριν 7 ημέρες
O gazetar po ci nxirni keto lajme me kaq detaje sikur esht hero
Mos haroni se ku ish nje kriminel
Pse ini ka debila
rebeli otr
rebeli otr - Πριν 7 ημέρες
Qisha robt shtetit ton
Aris Selen
Aris Selen - Πριν 7 ημέρες
NORTHEN EPIRUS IS GREEK ➕➕➕➕🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 7 ημέρες
Na henkshi karin o greke
Aris Selen
Aris Selen - Πριν 7 ημέρες
🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷➕🇬🇷🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Fran Vata
Fran Vata - Πριν 7 ημέρες
Ju qifsha rracen
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 7 ημέρες
Na henkshi karin o greke
Afrim Imeri
Afrim Imeri - Πριν 7 ημέρες
Si e lejuan tradhtaret e kombit shqiptar gjith ket flamur terrorist te futet ne shqipri! Nderkoh qe greku ka vrare 170 shqiptar dhe nuk i dha kujt llograi
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 7 ημέρες
Na henkshi karin o greke
Nathan Dervishi
Nathan Dervishi - Πριν 7 ημέρες
Kostadin jeto ne pill te nanes vet e paskan vesh me unform greke me vete mere vete dhe uniformen ta qifsha motren o kostandin mos e ke Mark motren se è ke ne durt e shpive ta knaqim ne shko i qet aty ne varr
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 7 ημέρες
Na henkshi karin o greke
Επόμενο