NO VIDEO :o(

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (15 prill 2018)

1 187
283
 
Σχόλια
Klotiloa Hatia
Klotiloa Hatia - Πριν μήνα
bravo shum Romantike Respekte
The Noob Dude 2
The Noob Dude 2 - Πριν 3 μήνες
O zot zgjate dashurin e tyre.
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 4 μήνες
ti ke kerkuar per ndarje nuk kisha lejuar kurre qe ju te merrni vajzen por babai se ti nuk meriton
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 4 μήνες
ti zonje je ndare nga burri se je dashuruar sikurse te ishe 20 vjece po te benin te gjitha grate ne kete menyre do te behet katastofe nuk ben te lihet burri se ti je dashuruar ne nji djale tjeter nuk ben te lihet burri se ju nuk jeni te lumtur te gjithe nuk munde te behen te lumture por ne duhet te kuptojme se kurre martohesh ben familje nuk lejon veten te dashurohesh apo te behesh ...........gabim nga emisioni qe ju ka pranuar te e diela shqipetare nuk ja vlen
Emirjeta Cuni
Emirjeta Cuni - Πριν 4 μήνες
bravo bravo bravo qofshi te lumtur gjithmon
anaa annaa
anaa annaa - Πριν 4 μήνες
Nuk e di pse po gjykoni palidhje.. kur nuk e dini ne qfar rrug ka kalu e ne qfar situata.. kur ka vendos me dal para krejt njerzve ktu me ja shpre krejt kto sene..kush jeni ju? Me fol per dikon nuk e njoh personalisht kit vajzen po thjesht jemi femna e duhet me ja dit se jetes nuk i dihet ishallaah musheni men ju shiptart 😄
imerali ziberi
imerali ziberi - Πριν 4 μήνες
E keni bere
imerali ziberi
imerali ziberi - Πριν 4 μήνες
Shummm keq
imerali ziberi
imerali ziberi - Πριν 4 μήνες
Kjo nuk esht mir
Mifefee More
Mifefee More - Πριν 5 μήνες
Kur flisni, o njerez, pyeteni veten per tre gjera:
- Jeni te sigurte qe ajo qe do thoni eshte e vertete?
- Jeni te sigurte qe nuk demton dike?
- Jeni te sigurte qe i hyn dikujt ne pune?
Po e patet pergjijgen PO per te treja, jepini flisni. Perndryshe - QEPENI!
Elvis Kolndrekaj
Elvis Kolndrekaj - Πριν 5 μήνες
Burr me mend me paj eh me qdo gja ta gezofsh
viola Letaa
viola Letaa - Πριν 5 μήνες
Une mendoj qe duhet te thedhohemi me shum kur kalojme ne martese ne menyre qe ti parandalojm nje divorci kur ka femi.Une mendoj qe babain nuk zevendson asnje mashkull sado i mire qe te jete ai kshu qe duhet ta mendojm me mir cdo gje.Gjithsesi te kesh nje jete te lumtur.
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi - Πριν 5 μήνες
Kur di zemra duhen nuk i shpon as plumbi e kisha degjuar nga dajkua im kur behej fjal per martesen time me bashkshortin tim te shtrenjt ishte kundra babai i tha dhe kete firmen e hedh prindi po vulen e ven vet te rinjt prandaj me mir dhe von se sa kur per ate qe zemra te troket qe ne rini u trashegofshi per jet te lumtur dhe familje e shendosh respekte
tina hodaj
tina hodaj - Πριν 5 μήνες
rrall ksi mashkull ka hallall bravo qysh eka kuptu qe eka pasburrin idiot
Sy Kaltri
Sy Kaltri - Πριν 5 μήνες
Nese e dini naj kush,kush e knon kete kenge flm shum
Home Sweep Home
Home Sweep Home - Πριν 6 μήνες
Shkurt muhabeti kjo gru eshte lidhur me at djalin dhe ka lan burrin sepse ka gjet diken tjeter qe e ban te lumtur.
nertila kortoqi
nertila kortoqi - Πριν 6 μήνες
Va shtoft zoti dashurin mashum mpelqen kur shoh kaq tlumtur ni cift mashalla
blerina bardhaj
blerina bardhaj - Πριν 6 μήνες
Sa njeres injorat qe jan ngelen duke gjukuar jeten e te tjerve.kur ne bote nuk do tja dij njeri se cfar ben.ka jeten e saj ta menaxhoj si te doj .urimi respekte cifti.
gandia shtalpsi
gandia shtalpsi - Πριν 6 μήνες
pse vishesh me fusran ti lale
Miri Susaj
Miri Susaj - Πριν 6 μήνες
Kurv me patent turp x ta xjer ne tv
Zelie Oksana
Zelie Oksana - Πριν 6 μήνες
Atyre qe kane komentuar ju them vetem kaq ...sikur te gjitha kto qe ju prallisni te jene te verteta juve cju duhet ne fund fare eee ajo e mire e keqe eshte per familjen e vet per burrin e vet dhe per fmit e vet jo per ju ok 😠
Cdo njeri te shohe veten dhe pastaj te gjykoje dhe mos harroni se sot i shami te shan 😉.
Qent le te lehin karvani ecen perpara ...jeni shume te mjere dhe me dhimbseni. Zoti ju meshirofte 🙏
uragan ber
uragan ber - Πριν 5 μήνες
Zelie Oksana i89op
Flori Leonna
Flori Leonna - Πριν 6 μήνες
Akomaaaa ekzistojnnnn te till meshkujjjjj?!!
Genta Genta
Genta Genta - Πριν 6 μήνες
Jam ndar dhe une po besoj se kur ndahesh me femi pas disa vitesh martes mer kohe te rikuperosh veten nuk eshte e let .besoj qe e je len per kete burrin
Lili Adamo
Lili Adamo - Πριν 6 μήνες
Jini te martuar e kini te ngushte krevatin qe putheni ne publik
N New york
N New york - Πριν 6 μήνες
Urime ,beautiful ku ka dashuri ka dhe harmoni
N New york
N New york - Πριν 6 μήνες
Sa i bukur fustani 👌👌👌👌👌
Niku Vllaznia
Niku Vllaznia - Πριν 6 μήνες
Pershendetje oj putan nji komshiu jot jam si ste vjen turp qe del ne televizor ti je kokrra putanes ti ke dash valterin nga babrroi tropojanin ke dasht cunin e goces halles mamit tat e ka emrin miri gjohometrin qe i ka bere shpin mamit tat shkoshe ne 5 te mengjesit ju futshe ne krevat sa hikshin prindit tuj ti hikshe o baxhell ne ai rrota karit qe tka mar cfar edukate do i japesh fmijeve moj baxhell po shko e vrit veten se le nom
Zelie Oksana
Zelie Oksana - Πριν 5 μήνες
E di shume mire se kush je dhe un jam nena jote mor djal nuk eshte nevoja tme prezantosh njeri por po te them qe sben mire qe flet keshtu sepse ka zot nalt. Ti dhe vllai jot apo dhe shume djem te tjere skan per te pas shanc me marre nje grua si kjo mor i shkret ! Dhe dhelpra kur se kapi dot rrushin tha nuk eshte per mua mer i shkrete ...thuaj atij qe tka fut me i shkru kto gjera po ta them prap qe mos e ngaterro me motrat dhe mbesat e tua 😉
Niku Vllaznia
Niku Vllaznia - Πριν 6 μήνες
Zelie Oksana E para punes un moter skam kam nji vlla e dyta punes jam beqar shyqyr zotit po prap smar nje llojj baxhelle si puna ksaj plus nqofse don me ta prezantu vllain ta prezantoj po mylle gojen se la nom baxhella
Zelie Oksana
Zelie Oksana - Πριν 6 μήνες
Mos valle e ke ngaterruar me motrat e tua apo me mbesat e tua zotri??? Apo e ke ngaterruar me tet shoqe qe e ke ne shpi mor i degjenerum mor familje e cthurme 😠 une se kuptoj si merr mundimin e shkruan ktu duke e dit qe je i dhime koke e kembe😈 qepe gojen nese nuk do ta zmadhoj me shume e te shkojne gjerat me keq ok qepeeè😈
Sara jojo
Sara jojo - Πριν 6 μήνες
Sa keng e bukur
Me thoni si quhet ju lutem?!
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj - Πριν 2 μήνες
Xheni Peza sizes of your choice and I will not have
Sara jojo
Sara jojo - Πριν 6 μήνες
Xheni Peza 😚
Xheni Peza
Xheni Peza - Πριν 6 μήνες
Sara jojo Te lutemm☺☺😙😙😘
Sara jojo
Sara jojo - Πριν 6 μήνες
Xheni Peza Shummm flmmm e dashur😚
Xheni Peza
Xheni Peza - Πριν 6 μήνες
Sara jojo Un bonito final
nela nela
nela nela - Πριν 6 μήνες
ca esht kjo histori koti kshu si telenovel turke spanjolle si e ka mar ky kte femer me femi histori qe zduhet dhene 😈
Durak Xho Xhaj
Durak Xho Xhaj - Πριν 6 μήνες
Historia e ksaj bushtre esht thjesht
Degjenerim.....i kombit......
Jonida Kruja
Jonida Kruja - Πριν 6 μήνες
Me habisin gjithmon paragjykimet e njerze. Vetem negativ jeni, cdo gje e lidhni me dashnor, thjesht ska qene e lumtur edhe kaq!
Manushaqe Baha
Manushaqe Baha - Πριν 6 μήνες
Vetem kenga me ka pelqyer
Toni Montana
Toni Montana - Πριν 6 μήνες
Kot nuk thojn dashuria par nuk harrohet kurre un kam te njejten histori ishim me nje lagja ajo ishte 15 vjece dhe me donte shum por dhe un por ne 1991 un ika ne itali ajo ngeli atje dhe humbem kontaktet ate e martuan mbas disa. Kohesh larg qytetit Tim un jetoj akoma ne itali por nje dit shoh nje ftes ne FB mbas 25 vitesh. Dhe e pranova por ajo ka dy femij tani por un nuk dua qe ti shkatroj familjen dhe jemi thjeshte shok me vjen keq te shkatroj nje familje e kam taku kur kam ik ne shqiperi por vetem si shok shoqe ndersa kjo nuk ma mbush mendjen me fjalet qe thot me gjith ate te uroj nje jet sa me te lumtur
fatjona Tula
fatjona Tula - Πριν 6 μήνες
Nice story .. po prinderit kur e din se femija don tjera kend po si shkojn e martojn vajzen qysh 15 vjeqe me djalin huj ... marrin ne qafe te bijen dhe pastaj dhe djalin e botes ...
Mendimi im esht keta te dy jet te lumtun kan marre njeri tjetrin jan dashte bravo .. po rreziku i femijes se ajo nuk ka faj ...prinderit shqiptare vetem ti mbyllin gojen botes nuk asht problem se marrin femin e vet ne qafe ..
urime ketij qifti ...
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Ti kurv emadhe nbot po KI trapi sivjen turp tanjofin bota Lamar Kurven me fmi pinbur enbur posemore kur edashte
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Pomir qe eke edhe fmun mevete SE edge ajo kurv dobehet sinena pokitrapi edhe nja 8 vjet ta mer edhe vajzen per grua
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Psesundave papas fmi pokur bere fmi poaj buri qetkalen kaqen mefat seti qfarkurve qenke dojamushe shpin mefmi ezdotidike tkujna jan
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Mojkurv potiemore butin qe deshte poaja pyet zemren fmiut qesrka baban evet okurv popsesemore kirke vakti potukakru pidhi meshku memar kushtmer
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Emrin mirtakishe fatzeza ose faqezeza
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Posisju vije turp more sidilni neper TV tregoni paftyrsit ejuve AS romet ebotes nun bejn kshtu turp kurva dhe trapi
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Dot thiret shipria republika eprostetutave
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Vertet tedon historija dovij mokimerak sedoti lindnit fmit me vajzen zbashku pi njebabait cohu Enver SE shteti shqiptar okaindrohet emri dot thiret republika eprostetutkave
Shajja Sanaj
Shajja Sanaj - Πριν 6 μήνες
Po seshtcudi edhe pse bashkohen shkatrohen moj kurv potishe endershme eputhshe nshtepi emostregoni dashuri nmes TV enshpi kerset druri
ARTIN ARTVL
ARTIN ARTVL - Πριν 6 μήνες
Per te gjithe ju qe thoni "turp sepse la burrin per dashnorin" edhe nese ka qene keshtu , cfare pastaj? Nese me burrin nuk ka qene e lumtur dhe me kete djale eshte? Po meshkujt qe mbas ndarjes brenda 2 muajsh i gjejne nuse me shkuesi? Apo ata jane te rënë nga qielli? Lerini njerzit te jetojne te qete dhe shikoni jeten tuaj monotone dhe emocionalisht te varfer o popull i gjore .
Fididid Dj
Fididid Dj - Πριν 6 μήνες
Ozot ky si budall qysh e merr grun e martune zot runa
Nue Dini
Nue Dini - Πριν 6 μήνες
Mar
Nue Dini
Nue Dini - Πριν 6 μήνες
Jamie carragher- Kop hero ob
dija ademi
dija ademi - Πριν 6 μήνες
Oooh zoti i knaqt e jetofshin me ket dashuri qe kan njerzit blla blla blla njerz qe nuk din qa asht dashuri e lumturia kush flet keq jav marr te ligat e te kqiat i pershendes kush komenton fjal tmira per ket qift
lulu 2016
lulu 2016 - Πριν 6 μήνες
Bravoooooooo!!!
Ken Kaneki
Ken Kaneki - Πριν 6 μήνες
Perchè sto video é nelle tendenze?
Erinda Aliaj
Erinda Aliaj - Πριν 6 μήνες
S
Getti .P
Getti .P - Πριν 6 μήνες
Dashuri e vertet 🤗 sa bukur paqit fat e lumturi e jet te gjat bashk 💞
meti caco
meti caco - Πριν 6 μήνες
po ike gojore moj kurv
Janar Dhjetor2018
Janar Dhjetor2018 - Πριν 6 μήνες
Qofshi vec te lumtur te katert
Alketa Basha
Alketa Basha - Πριν 6 μήνες
Shume histori e bukur bravo jet te lumtur
lovi lovi
lovi lovi - Πριν 6 μήνες
mir ke ber qe ke lan sa ka tipa si aji ish burri jot alkolik genshtar dhe nuk din te maj familjen si duhet ...po ka dis qe deturohn te rrin me asi njezsh qe nuk ja vlej sot jem 2018 jo ne kohen e ster gjyshave ton...gjith e cila qe munt tja dal mos te rrin me psiko pata..se vetm nje jet kemo jo dy te je tojm mir jo vujte..
lovi lovi
lovi lovi - Πριν 6 μήνες
nuk e di pse fyin kta njerz po shikon punt tua oo njerz te pa tru shiptar te trash brravo ati djalit se mori ata qe deshi i shadha te lumtur je toni gjith mon ate histor kam dhe une si kta dy brravo.. shum bukur ..
ALE L
ALE L - Πριν 6 μήνες
Kjo histori shum e bukur ..por vertet njeriu nje her ne jet dashuron ..nuk duhet me lendu persona ..MOS te martoje me ate qe nuk e doje ..,..
Dona kapo
Dona kapo - Πριν 6 μήνες
Urime per ju,njerez shume pozitive dhe duhet te jeni te lumtur sepse kur te keni ndonje halle jane shume qe po jua "qajne hallin" mesa duket,shume lumturi per ju dhe krijesen tuaj ☺
ALBD3n15
ALBD3n15 - Πριν 6 μήνες
Ajo e ka len burrin per te dashurin idjote si ka mundes ajo u nda ne dhetore edhe e gjeti ne janare eshte krejte e blanefikuare
Ilir Ahmetaj
Ilir Ahmetaj - Πριν 6 μήνες
Kan digjeneruar krejt si te gazeta paloma dashuri e piklluar.
Eshte lehte te gjykosh te tjeret por vendimet jan te rendesishme.Ajo e paska shkatrruar familjen per as gje vetem qe te kape kete kallupin .Nje cift pa zenka kurr nuk ka edhe sa do te dashuruar qofshin .Nje divorc per gjera banale sic e quan ajo por nuk e vlersonte shtu nuk i falet.Edhe femijen 8 vjece e ka bo si vete ka marr shembull nga nena .Do rritet ajo pa baba dhe me nje dashnor .Pa pik turpi vejn edhe Publike e bene por sikur te dale ish ai burri jot e te those ato argumenta qe ti paske bo divorc si kur kishe te drejt.Nje femer e till as kujte si duhet .Kur femra vuaj per dashuri dhe bien ne dashuri shkatrron gjithecka per te arrite ate qe do.
Miri Miri
Miri Miri - Πριν 6 μήνες
Bravo i qoft ermirit qenka treguar zotni djal. Ne kte mes ti paske dal e fituar ish e martuar me nje femije dhe ne fund merr nje djal beqar. Lumturi paci gjith jeten.
Shkendije Brahimaj
Shkendije Brahimaj - Πριν 6 μήνες
😍😍😍
Drita Celaj
Drita Celaj - Πριν 6 μήνες
Wooo shume histori e bukur. Pacit jete te lumtur dhe te gezuar...jetoni per njeri tjetrin dhe mos ju thyejn mentaliteti I njerzve jeta eshte nje shijojeni..
Xristos Markos
Xristos Markos - Πριν 6 μήνες
ta gezosh baftjarin
dafine Hajdinaj
dafine Hajdinaj - Πριν 6 μήνες
Me sa po kuptoj une dhe femijen e pare do e ket me kete se nuk ka mundesi Menjehere pas ndarjes ai u gjet prane pufffffff genjeshtra Buxharda
Ana Rossi
Ana Rossi - Πριν 6 μήνες
Bravo. .E pershendes ate djale. .qe nuk niset nga paragjykimet. .E nga mentaliteti i kalbur. .te gjithve neve shqipetareve. .qe ai vlereson dashurin. .dhe personin..😍😍te pakte Jan Ato meshkujt qe len gjithshka per nje femer. .
Tonino Qarraj
Tonino Qarraj - Πριν 6 μήνες
ELATRO EUN CHOLINE
Tonino Qarraj
Tonino Qarraj - Πριν 6 μήνες
6. UNA GRANDE TROJA
Elona Sekja
Elona Sekja - Πριν 6 μήνες
Sa histori e bukur ishalla ju shkon gjithe jeta e lumtur bashke me princeshat tuaja. Sa per komentet negative ato qe shkruajne keq te shofin grate e tyre dhe motrat e tyre. Jeta juaj eshte me e neveritcme se mesazhet qe shkruani. Sidomos femrat qe vjellin vrer per femrat.
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 6 μήνες
Elona Sekja 👎👎👎
Etleva Emini
Etleva Emini - Πριν 6 μήνες
Djali shum i mir ,por familjet tona shqiptare kan pasur mentalitet shume te keq,te doje nje djale sta jepte familje ose flisni komshinjte,por do ishte nje lidhje e me emir ne moshen kur kan qe n nga 17 te vjec por i kan ndar,por megjithate dashuria ska kufi , NUK mund te lidhesh jeten me nje njeri qe se do ,shum perfundim i bukur kesaj historie qofshin te lumtur te trashegohen
Elsa91
Elsa91 - Πριν 6 μήνες
Lezet me i pa
Paskan lind per njeri tjetrin
Mirela Chekovikj
Mirela Chekovikj - Πριν 6 μήνες
Jeta kur ka dashuri osht shum e bukur ku ka mosmarrveshje nje dit te duket nje vit kurse ne nje harmoni nje vit nje dit dhe ata femije qe rriten ne ate harmoni osht nje bekim dhe i emitojn pastaj prinderit e tyre pa si do qofshin shembull i mir apo i keq dhe saper vajzen qe e rriten osht nji gest shum i mir sepse femijet do i kemi per pak koh pastaj secili fluturon me krahet e vete po vetem mo i mungoj dashuria dhe ajo do te vlersoj ma shum se ata qe do i lindni bashk qofshit gjithmon te lumtur
Channelejda L
Channelejda L - Πριν 6 μήνες
Donna con le palle, jeta 1 eshte po nuk patì dashuri nuk la lumturi urime bukuroshe gjithmon te lumtur qofshit
Naila Bezati
Naila Bezati - Πριν 6 μήνες
Super foto bravo
Silvana Osma
Silvana Osma - Πριν 6 μήνες
Po kesaje i shkonte mendja po rrugen per cefare e mori nga bari ne xhenova
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 6 μήνες
Silvana Osma vajti te provonte kallacnikovin se sa i fuqishem ishte ne hedhjen e plumbave
Naxhije Salihu
Naxhije Salihu - Πριν 6 μήνες
Oooo zot pot mir e pot dashuruar sa me behet qefi qe isho te lumtur se qenkeni te lindur per njeri tjetrin. Uroj qe mos te ndaheni kurr ne jet dje nje qytet u beft prej jush. Temper te bukur zoti ju ruajt me gjitha tmirat nga zemra ju uroj
Naila Bezati
Naila Bezati - Πριν 6 μήνες
Qofeshite te lumtur zemer leri njerzite te flasin si te duan ndiqe jeten tende renci ka te jeni te lumtur e te dish ta mbash ate djal mos te iki duke qen nje grua e vertet per hir te goces por dhe per veten tende kalofshit bukur
Ditasuper keng Rexhaj
Ditasuper keng Rexhaj - Πριν 6 μήνες
si e ditka kjo kur ka ik ermiri ne gjenova kjo e ditka edhe kur ka ik ne gjenova ermiri ...gjithmon ne kontakt ka qen kjo me.te mendoj un
Lovè LoVè
Lovè LoVè - Πριν 6 μήνες
Sa cudi kur s ka tradheti nga burri nese gruaja kerkon te ndahet i bie qe kjo e ka tradhetuar sepse eshte e pa mundur te lidhesh kaq shpejt pas ndarjes ncncnc kot fare
dafine Hajdinaj
dafine Hajdinaj - Πριν 5 μήνες
Bonjou
rafael rafael
rafael rafael - Πριν 6 μήνες
po dhe une e atij mendimi jam kjo e karregulluar me kete tjetrin prandaj e ka lene burrin
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 6 μήνες
Lovè LoVè i atij mendimi jam dhe un kjo esht buce femer
Phone Shop
Phone Shop - Πριν 6 μήνες
Shum cift i bukur ashtu te lumtur qofshi gjithmone
Yri Xhaferrj
Yri Xhaferrj - Πριν 4 μήνες
Po burat qe le ne grate ne sgqiperi per dadhnoren dhe gruaja ha dru nga Buri per dashnoren apo e shte Bure ai tani qe e beri gruaja eshet gabim a Medet Medet per Keta injorant qe ngelen pas bote jete te Lumtur ciftit e u plakshit bashke per gjith jeten
luanz b24
luanz b24 - Πριν 6 μήνες
Kimikati I rritur 😂😂😂
Alfred Ndreca
Alfred Ndreca - Πριν 6 μήνες
luanz g a
Sonila Martini
Sonila Martini - Πριν 6 μήνες
Jet sa me te lumtur Paci gjithmon bashke me dy princeshat nje histori dashurie shum e bukur
Ckemi Shoku
Ckemi Shoku - Πριν 6 μήνες
Jet te lumtur o cift i bukur, lum ata qe sakrifikojne per dashurine e vertete
Ardit Aardit
Ardit Aardit - Πριν 6 μήνες
Nuk paragjykoj njeri..
I uroj nje mal me lumturi por jua them sinqerisht me beri pershtypje pak zonja ...qe nuk mu duk aspak e sinqerte sajoj dicka qe u kuptua nga publiku...zonje nuk ka me budallenj...
Sevdije Alija
Sevdije Alija - Πριν 6 μήνες
E dashurija cka dth djali ka qen besnik as martes a fejez nuk ka buhe e ka prit dashurin aj cka e don ose tani ose vohen e mer at cka e don nese esht besnik 1 lidhje bravo djalo e ty vajz ske buhe mir se eke mar bur tjeter se a mendon se si ka kalue aj djal jeten ti kir ke qen ne e martum me dike qeter e dashurija dashurija
Remzije Sola
Remzije Sola - Πριν 6 μήνες
Sevdije Alija
Majlinda Rika
Majlinda Rika - Πριν 6 μήνες
Ciftin jet te lumtur
Po nje gje sme pelqeu vec puthen sikur skan vende private ne shpi po kte e emission e shofin te gjith
😕😕
bufja durrsake
bufja durrsake - Πριν 6 μήνες
ms paragjykoni onjerz jeten leta bojn si te jen te lumtur ju uroj nje jet plot dashuri
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj - Πριν 6 μήνες
KJO PER DASHURIÇKAT E SAJ...E LA VAJZEN PA BAB...A KUR TI RRITET VAJZA...TI KETE NJERKU TE DYJA...FEMIJA ESJTE MBI ÇDO DASHURI...KY ESHTE SHEMBULL NEGATIV...
Zelie Oksana
Zelie Oksana - Πριν 6 μήνες
Ah njerez injorante qe shiko ku ju vete mendja 😠 nuk eshte as e para dhe as e fundit qe ndahet dhe nis jeten me nje tjeter por ju jeni njerez te ulet dhe xheloze per lumturine e saj . Ajo nuk eshte lidhur me kafshe si puna juaj por me nje njeri te mrekullushem or njerez te shkret 😠
Lumi Samung
Lumi Samung - Πριν 6 μήνες
Mos ta nine per kerrkan ne bote shifni lumturine tuaj 😘 njerzeve nuk ju mbydhet goja kurr dhe jeten tone nuk mund ta cojme dam per hater te mentalitetit . U plakshi bashke ishalla dhe shpejt me nje djale pas vajzes per ermirin 🙏
Anila Rama
Anila Rama - Πριν 6 μήνες
Trashegoeni respecte dashur💓💓💓💓💓💓💓❤️💓💓💓💓💓💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
monta albano
monta albano - Πριν 6 μήνες
mah
Djemile Aliu
Djemile Aliu - Πριν 6 μήνες
Po ti e ke dasht ate ok budalli 😡😱ke ndajt vakzen nga babai 🤫
Sibora Bobo
Sibora Bobo - Πριν 6 μήνες
Shum istorie bukur te jeni gjithemon te lumtur bashk
Gani Kqiku
Gani Kqiku - Πριν 5 μήνες
Nuk eshte mire me para gjykime me fol
Anna Stone
Anna Stone - Πριν 6 μήνες
Mire qe Jan bashkuar ok it's not my biznes!! Por nuk eshte per te dal ne tv !! Tradita shqiptare Ku je sa e bukur ke qen qe nuk je me fare tani 🙃!!! Gjinaf!!!!!! Good luck moj rini e pa tru!!!!
Shqipe Llapaqi
Shqipe Llapaqi - Πριν 6 μήνες
Anna Stone .cenin
Mikel Kapaj
Mikel Kapaj - Πριν 6 μήνες
Ti qenke nje korr e kuves
Alexander the king shk
Alexander the king shk - Πριν 6 μήνες
Shumë bukur jeta të lumtur çifti.. se shqiptarët gjykojnë se e kan m mirë ta mbajë gruan me dashnore.. nuk e pranojnë kurrë realitetin... jemi populli më i prapambetur në botë turp !!!
xhi no
xhi no - Πριν 6 μήνες
Ky djali shum i mir, mendimi im per ket ta kishte mar qy ne moshen 17 vjece ket, por gjithsesi ai se paska problem e do dhe tashi, ju uroj nje jete te lumtur ☺️
Marsida Binjaku
Marsida Binjaku - Πριν 6 μήνες
#liridona terbuni greenwood...ofendimet thuaja vetes e dashur....ske asnje te drejt te komentosh ne mendimin tim...Njerzit aty njihen tek menyra e te folurit ..
Anila PAPA
Anila PAPA - Πριν 6 μήνες
Shume bukur cift i mrekullueshme
Ju uroj shume fat e lumturi 💋💋❤❤❤⚘⚘⚘🌷🌷🌷
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 6 μήνες
ka pas lek ky djali per njat nuk esht pengu hic hahaha e sa ka si ti
Erjola Goga
Erjola Goga - Πριν 6 μήνες
Gjith tangellek ajo
Επόμενο