Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

6 617
185
 
Σχόλια
Arly Doci
Arly Doci - Πριν 10 ημέρες
Argjentina o mrekulli ♥_♥
Albion Asllani
Albion Asllani - Πριν 11 ημέρες
Shum bukur
Zef Gega
Zef Gega - Πριν 17 ημέρες
Shtator 2018
Linda Aliu
Linda Aliu - Πριν 21 ημέρα
2018 💥
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie - Πριν μήνα
2018 anyone
Alush Alush
Alush Alush - Πριν μήνα
Edhe un jam shum keq njesoj si ti ai mua nuk me don
Enes Nesrın
Enes Nesrın - Πριν μήνα
Pse duhet të mendoj dhe të krahasoj me ty un qdo moment 😩
Irena Shehu
Irena Shehu - Πριν 2 μήνες
Argjentina Ramosaj! Faleminderit për atë këngë të qetë dhe për mall!
Me respekt Irena Shehi dhe Renato Shehi
Suela Kamberaj
Suela Kamberaj - Πριν 2 μήνες
shum shum shum e bukur 🌟
Monta Raga
Monta Raga - Πριν 3 μήνες
Dhe sa her qe me takonte vetem me emocjonte?? 😍
Monta Raga
Monta Raga - Πριν 3 μήνες
Edhe sa here qe me takonte vec me emocjonte. 😘😘
ItZ'SoeL1
ItZ'SoeL1 - Πριν 4 μήνες
2018🔥😇
Dritanklan tv Panxhi
Dritanklan tv Panxhi - Πριν 5 μήνες
Hyjnore keshtu kendohet e mrekullueshme
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie - Πριν 5 μήνες
Pleaae eurovisooooonn 2019
Kelem File
Kelem File - Πριν 6 μήνες
Ike ti si ike ,dhe ne zemer kishe akoma atee
Kelem File
Kelem File - Πριν 6 μήνες
Pse duhet te them un ‘sdo te dua me njeri sa te kem jete!..!!!!!???😩
Lediona Gjakova
Lediona Gjakova - Πριν 6 μήνες
2018 argjentina forever
Zanaa M Montanaa
Zanaa M Montanaa - Πριν 7 μήνες
Un lutesha per ty te me kishe ne zemer sa do pak... ❤️ sepse mua sme perkiste ajo ender qe po zhkukej dal nga dal 2018
Rehana Kuqi
Rehana Kuqi - Πριν μήνα
Zanaa M Montanaa ike ti si ike dhe ne zemer kishe akoma ate 💔💔
Em A Emi
Em A Emi - Πριν 7 μήνες
Keng e pavdekshme 😘😘👍👍👌👌👏👏👏👏👏
Ajsi Kurti
Ajsi Kurti - Πριν 9 μήνες
kenge shume e bukur
Mani Hasan
Mani Hasan - Πριν 9 μήνες
shum kenge ebukurr
Lana Klea
Lana Klea - Πριν 9 μήνες
shume kenge super😍😍😍😍
Neli Shupli
Neli Shupli - Πριν 10 μήνες
Keng e bukur moj lali
Demir Rakipllari
Demir Rakipllari - Πριν 11 μήνες
IMTERPRETIM I MIRE VETEM SE ORIGJINALE ESHTE SERENATE KORCARE. 'NONDA KAJNO- SI SHIU'
Juliya Akapulko
Juliya Akapulko - Πριν 11 μήνες
very beautiful girl
Adolerada Jonuzaj
Adolerada Jonuzaj - Πριν 11 μήνες
Plot nostalgji 😍❤
Eni Simoni
Eni Simoni - Πριν 11 μήνες
Akoma nje nga te preferuarat e mia...vazhdon te jete e kohes!!!
Anony Mous
Anony Mous - Πριν χρόνο
Arbenita Behluli ♥
Milan Milan
Milan Milan - Πριν χρόνο
Albanian music Number 1 in Balkan
Love from Italiaa 😍😍😍
Nikoleta Llanaj
Nikoleta Llanaj - Πριν χρόνο
Bella maraviliassa concione bravo argjeni sei grande i love 😍😘
IL-AR 3000BC
IL-AR 3000BC - Πριν χρόνο
Kjo e ka zerin ma te bukur ne bote.
Maria Swag
Maria Swag - Πριν χρόνο
OMG kjo esht keng e vjeter dhe esht nje nga kenget e mia t preferuara
me before you
me before you - Πριν χρόνο
Sepse mua sme perkiste ajo enderr qe po zhdukej dal ngadal ...
ALBANIA TIGERS
ALBANIA TIGERS - Πριν χρόνο
Super
Endrit Halitaj
Endrit Halitaj - Πριν χρόνο
I love you
Ritaa Fiona
Ritaa Fiona - Πριν χρόνο
The way I love this song 😍😍😍
Manjola Lleshi
Manjola Lleshi - Πριν χρόνο
2017!
Sara Shehaj
Sara Shehaj - Πριν χρόνο
💙💚💜💛💖❤💙💚💜💛💖❤
emanuel zere
emanuel zere - Πριν χρόνο
sa e bukur :')
L.E.J 0102
L.E.J 0102 - Πριν χρόνο
Kenga shume e bukur por po I shikoj disa komente te shqiptareve qe po flasin anglisht, so beautiful song, very good etj etj... Ketu jemi te gjithe shqiptare dhe mendoj qe ska nevoje te flasim gjuhen angleze na mjafton gjuha jone
marlene dieter
marlene dieter - Πριν χρόνο
Je nje Artiste e kompletuar kenga shume e bukur dhe zeri yt shume I embel .Suksese ★★★★★
armanda bunaj
armanda bunaj - Πριν χρόνο
shum bukur keshtu vazhdo suksese zemer
Erla erla
Erla erla - Πριν χρόνο
e adhuroj
Flora Volaj
Flora Volaj - Πριν χρόνο
brava shum bukur ..E bukur kenga .e bukur edhe ti.per far te keq jan gjana qe ndollin e te verteta 😍😍😍
Sabina Nezha
Sabina Nezha - Πριν χρόνο
Super keng 😍😍
mu'amr
mu'amr - Πριν χρόνο
mdoket ska kerkush qe e ka inat Argjentinen 💜💜
d prifti
d prifti - Πριν χρόνο
❤❤❤💗💗💗
Mimi T
Mimi T - Πριν χρόνο
Just beautiful and sweet !
Lovely Argentina
hysen musta
hysen musta - Πριν χρόνο
super keng ...te pershendes
hysen musta
hysen musta - Πριν χρόνο
eni 😌
Lule Nate
Lule Nate - Πριν χρόνο
love this song! Beautiful video.
Anton Jaha
Anton Jaha - Πριν χρόνο
Na mbyte moj bukuroshe me ketë test dhe zë
trota adela
trota adela - Πριν χρόνο
si do jetoja une pa te folur pa te pare.......
Bardha Pllana
Bardha Pllana - Πριν χρόνο
nje kengtare e bukur dhe zerin e bukur femen perfekte je Argentina
Aliada Ada
Aliada Ada - Πριν χρόνο
super keng
Beci Ah
Beci Ah - Πριν χρόνο
dhee ne zemer kishee akomaa atee...!!!!:'(
Iammiss nadya
Iammiss nadya - Πριν χρόνο
love❤️❤️❤️❤️❤️
all the way from malaysia
Geni Bare
Geni Bare - Πριν χρόνο
Iammiss nadya , wow
Scanderbeg GC
Scanderbeg GC - Πριν χρόνο
Ai momenti kur shikon disa pornostare shqiptare qe bejne "kenge" dhe per dy dite arrijne 1.2 milion shikime nderkohe qe kenge te tilla rralle arrijne te njihen nga masa e gjere :/
Edita Saliu
Edita Saliu - Πριν 3 μήνες
Scanderbeg GC Perkundrazi ne ate kohe kur doli kjo kenge beri buje u degjoheshte nga shumica, e kishe ne cdo radio, tv apo kafene mirepo viti kur eshte lansuar kenga ishin vitet kur ende nuk u varte njeri veshin shume klikimeve ne youtube per te thene se "po kjo eshte hit " Mendoj se kjo eshte nje nder kenget qe arriti te depertoj deri tek masa e gjere e publikut dhe arriti ate fame sa ishin mundesit ,per te arritur fame ne ato vite , qe brenda 2 vitesh pas ksaj filluan manipulimet me klikimet ne youtube.
emer mbiemer
emer mbiemer - Πριν 10 μήνες
fiiks
Greeny
Greeny - Πριν χρόνο
Kualiteti > kuantiteti
Hyzri Sadiku
Hyzri Sadiku - Πριν χρόνο
shum bukur
jetmir Hasa
jetmir Hasa - Πριν χρόνο
the best song its very nice
Valon Ukaj
Valon Ukaj - Πριν χρόνο
jetmir Hasa hjioiio
Banana Deicide
Banana Deicide - Πριν χρόνο
Kjo kengetare vlen te degjohetme dite te tera . E bukur , kendon bukur kenget e bukura, mbi te gjitha qendrim te nje zonje.Bravo!
Azbie Ahmetaj
Azbie Ahmetaj - Πριν χρόνο
PRINCESS OTR
PRINCESS OTR - Πριν χρόνο
Dhe sa here qe me takonte........vetem me emociononte ....... Pse duhet te them un ..... sdo te dua me njeri deri sa te kem jete
Nicole S
Nicole S - Πριν χρόνο
she is very beatyfull
Fjoralba Batusha
Fjoralba Batusha - Πριν χρόνο
superr 👌👌💋💋😍😚😚
Shkelqim Ulqinaku
Shkelqim Ulqinaku - Πριν 2 χρόνια
Shyqyr ka dal dielli nga Shkodra 😉
Kenge e bukur
Neli Shupli
Neli Shupli - Πριν 10 μήνες
Me pëlqen shume këga jote te dua shum
valbona D
valbona D - Πριν 2 χρόνια
ahhh....
evita prifti
evita prifti - Πριν 2 χρόνια
a e mban mend??😢😢
Fidan Kadriu
Fidan Kadriu - Πριν 29 ημέρες
Ike ti si ike dhe ne zemer kishe akoma ate...
Toni Tonito
Toni Tonito - Πριν χρόνο
Aniss Greca hahahahhhahahahhahahahahahaha
Aniss Greca
Aniss Greca - Πριν χρόνο
evita prifti vallaj jo,spom kujtohet
Vedat Ademi
Vedat Ademi - Πριν 2 χρόνια
sa e buker qe je moi vashe e me ke te kenge je super
Nora Gashi
Nora Gashi - Πριν 2 χρόνια
darsma shqiptare
albi ndoj
albi ndoj - Πριν 2 χρόνια
Very beatyfull song💝
ilda sefa
ilda sefa - Πριν 2 χρόνια
super e bukur kjo kenge 💙💙
seventy seven 77
seventy seven 77 - Πριν 2 χρόνια
Bellisima
voce
Argjentina
Sara sa
Sara sa - Πριν 2 χρόνια
Like likee
PRINCESS OTR
PRINCESS OTR - Πριν 2 χρόνια
tlumt ylli
Korishë Rexhaj
Korishë Rexhaj - Πριν 2 χρόνια
-Kur të ësht koha me shi shum ta then kanga...p.s shum e mirë..
Klea Memmm
Klea Memmm - Πριν 2 χρόνια
shume. e bukur
Klea Memaj
Klea Memaj - Πριν 2 μήνες
Klea Memmm e shume e bukur
geiisii iii
geiisii iii - Πριν 2 χρόνια
Si nje Shi ti ike ne cdo pik me vrisje Aaa e mban mend 😭😫...
aria Drothler
aria Drothler - Πριν 2 χρόνια
albanisch
MyVevo. com
MyVevo. com - Πριν 2 χρόνια
Yes
tina docaj
tina docaj - Πριν 2 χρόνια
😍😍😍😍😍😍
Endrit 2002
Endrit 2002 - Πριν 2 χρόνια
Omg im adicted to this beautiful song #puretalent
Mani Kafkani
Mani Kafkani - Πριν 2 χρόνια
😭😭😵
razie Sinamati
razie Sinamati - Πριν 2 χρόνια
shuuuum shuuuuum e bukur
Enris Vako
Enris Vako - Πριν 2 χρόνια
wonderful  I love it
lucifer morningstar
lucifer morningstar - Πριν 2 χρόνια
ö
samanta shano
samanta shano - Πριν 2 χρόνια
sa bukur
Double G
Double G - Πριν 2 χρόνια
Llap je
Christina Getsi
Christina Getsi - Πριν 2 χρόνια
Shumë këngë e bukur. 😊
ineg ineg3
ineg ineg3 - Πριν 2 χρόνια
08 05 2016💛💛💙💙💜💜💚💚❤❤
Irida Shaholli
Irida Shaholli - Πριν 2 χρόνια
♥♥♥... VERY BEAUTIFUL SONG......♥♥♥
Gerald Dano
Gerald Dano - Πριν 2 χρόνια
😍
Vali Cupi
Vali Cupi - Πριν 2 χρόνια
E bukur...
Imelda Aga
Imelda Aga - Πριν 2 χρόνια
shum bukur
Anton Macaj
Anton Macaj - Πριν 2 χρόνια
i love this song!! Beautiful
Fitness Vlogs Raf
Fitness Vlogs Raf - Πριν 2 χρόνια
💟💞💝💗💜💚💘💛💕💖💟💗💞💘💓💚💝
Pajtim Sena
Pajtim Sena - Πριν 2 χρόνια
wonderful music
Albania Germany
Albania Germany - Πριν 2 χρόνια
just wonderful!
Kanarina Tulla
Kanarina Tulla - Πριν 2 χρόνια
yesss uk
SHQIP TV
SHQIP TV - Πριν 2 χρόνια
pa te prekur pa te par 😭😭😭😭😭💔💔💔💔
Megi Hoxha
Megi Hoxha - Πριν 2 χρόνια
superr✔
Deri N'infinit
Deri N'infinit - Πριν 2 χρόνια
💞
Grejsi a
Grejsi a - Πριν 2 χρόνια
Shumë bukur
cani Hasani
cani Hasani - Πριν 2 χρόνια
shum miiiirrrrrr 💓
valona ademaj
valona ademaj - Πριν 2 χρόνια
pema e jetes
Επόμενο