News24 Albania
News24 Albania
  • 10 920
  • 46 771 881
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 3 Φεβ 2015
News24 TV në transmetim që prej qershorit të vitit 2002 është televizioni i parë informativ në Shqipëri.
Në News24, ne fokusohemi tek njerëzit dhe ngjarjet që ndikojnë në jetën e të gjithëve. Nëpërmjet emisioneve tona ne risjellim në qendër të vëmendjes ato elementë që shpesh janë nënvlerësuar, dëgjojmë të gjitha palët dhe i japim zë atyre që s’kanë.
Tashmë përmes youtube ne do të arrijmë te të gjithë shqiptarët, kudo ku ata janë, duke i mbajtur të informuar, të frymëzuar dhe duke i argëtuar.
News24, kjo është marka jonë unike e gazetarisë.
Na mbështesni duke u subscribe në kanalin tonë
News24Albania

Βίντεο
Moti sot dhe parashikimi per neser ne News24 (19-20 nentor, 2018)
Moti sot dhe parashikimi per neser ne News24 (19-20 nentor, 2018)
Πριν 55 λεπτά
Copyrighted by News24 Albania.
19 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
19 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
Πριν ώρα
Copyrighted by News24 Albania.
Manja: ‘Venecia’ tabani i demokracisë, opozita inkoherente
Manja: ‘Venecia’ tabani i demokracisë, opozita inkoherente
Πριν 3 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja pak pas takimit me përfaqësues të Komisionit të Venecias, ka dhënë detaje rreth ...
Forumi në Vjenë, Rama: T’u japim njerëzve atë që meritojnë
Forumi në Vjenë, Rama: T’u japim njerëzve atë që meritojnë
Πριν 3 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në Vjenë ku mori pjesë në Forumin “Ekonomia takohet me politikën”. Kreu i qeverisë ...
Dosja 339/ PD: Dako, peshku i madh. Rama po bllokon hetimet
Dosja 339/ PD: Dako, peshku i madh. Rama po bllokon hetimet
Πριν 4 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi, nëpërmjet një deklarate për shtyp vijoi me akuzat ndaj kryebashkiakut të ...
“Protesta”/ Vijon rezistenca, Avokati i Popullit zbret në terren
“Protesta”/ Vijon rezistenca, Avokati i Popullit zbret në terren
Πριν 5 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Banorët e Astirit vijojnë rezistencën duke kundërshtuar vendimin e qeverisë për të prishur banesat pa marrë më parë ...
Lënda artizanale tek makina e kreut të Hekurudhës, reagon policia
Lënda artizanale tek makina e kreut të Hekurudhës, reagon policia
Πριν 5 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Policia e Durrësit ka reaguar zyrtarisht pas lëndës artizanale (plasëse) që u gjet afër makinës së drejtorit të Hekurudhës në ...
Vettingu në politikë/ Delegacioni i Venecias takime në Tiranë
Vettingu në politikë/ Delegacioni i Venecias takime në Tiranë
Πριν 5 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Vettingu në politikë risjell në Tiranë delegacionin e Komisionit të Venecias. Delegacioni do të qëndrojë për dy ditë në vendin ...
Vrasja në Bllok/ Apeli lë në burg pa afat Ervis Martinajn
Vrasja në Bllok/ Apeli lë në burg pa afat Ervis Martinajn
Πριν 6 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Gjykata e Apelit pranon kërkesën e Prokurorisë, dhe vendos të ashpërsojë masën ndaj biznesmenit Ervis Martinaj. Treshja ...
Tritol makinës, flet kreu i Hekurudhës: S’kam konflikte
Tritol makinës, flet kreu i Hekurudhës: S’kam konflikte
Πριν 7 ώρες
Copyrighted by News24 Albania “Më lajmëruan komshinjtë se poshtë makinës time kishin parë një bidon të zi. Nuk kam konflikte me askënd”. Kështu deklaroi ...
19 nentor, 2018 Flash News ne News24 (Ora 08.30)
19 nentor, 2018 Flash News ne News24 (Ora 08.30)
Πριν 8 ώρες
Copyrighted by News24 Albania.
18 nentor, 2018 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
18 nentor, 2018 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
Πριν 20 ώρες
Copyrighted by News24 Albania Per me shume video,lajme vizitoni website balkanweb.com.
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 16.30)
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 16.30)
Πριν 23 ώρες
Copyrighted by News24 Albania.
Tatimet aksion në terren nga 1 nëntori - 31 dhjetor
Tatimet aksion në terren nga 1 nëntori – 31 dhjetor
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Pamje nga protesta, banorët marshojnë drejt sheshit “Shqiponja”
Pamje nga protesta, banorët marshojnë drejt sheshit “Shqiponja”
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Teksa është dita e 15 e protestës së tyre, banorët e Unazës së Re në Tiranë kanë nisur marshimin në rrugë ndërsa po afrohet ...
Basha: Nuk ka kthim në Parlamentin e krimit, të dekriminalizohen zgjedhjet
Basha: Nuk ka kthim në Parlamentin e krimit, të dekriminalizohen zgjedhjet
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Kryetari i PD Lulzim Basha deklaroi në Berat se vija e kuqe e opozitës për zgjidhjen e krizës politike është pastrimi i politikës ...
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Vizioni i Davidit për të drejtuar një shtëpi botuese
Vizioni i Davidit për të drejtuar një shtëpi botuese
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Kryemadhi: Pa LSI-në shqiptarët nuk do të lëviznin të lirë në BE
Kryemadhi: Pa LSI-në shqiptarët nuk do të lëviznin të lirë në BE
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një takim me strukturat në Sarandë, ka sqaruar pozicionimin e partisë që drejton në ...
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 11.00)
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 11.00)
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Protesta në ditën e 15, qytetarët: Do i mbrojmë me jetë banesat
Protesta në ditën e 15, qytetarët: Do i mbrojmë me jetë banesat
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Protesta e banorëve të Unazës së Re kundër prishjes së banesave dhe bizneseve të tyre ka hyrë në ditën e 15. Ata kanë ...
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 08.30)
18 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 08.30)
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
18 nentor, 2018 Shtypi i dites ne News24
18 nentor, 2018 Shtypi i dites ne News24
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Per me shume video,lajme vizitoni website balkanweb.com.
Shkrimtarja franceze, Emmanuelle Favier në Panairin e Librit
Shkrimtarja franceze, Emmanuelle Favier në Panairin e Librit
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Vlora turistike, banorët: Ujërat e zeza, problem ende i pazgjidhur
Vlora turistike, banorët: Ujërat e zeza, problem ende i pazgjidhur
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Derdhja e ujrave të zeza në det prej vitesh mbetet një problem mjaft shqetësues në qytetin e Vlorës. As ndertimi i Lungomares ...
PD nis përgatitjet e përzgjedhjes së kandidatëve për Lokalet
PD nis përgatitjet e përzgjedhjes së kandidatëve për Lokalet
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Pas një takimi me përfaqësues të Partisë Konservatore britanike kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se PD ka miratuar ...
Kryemadhi “mea culpa” për mbështetjen ndaj Ramës
Kryemadhi “mea culpa” për mbështetjen ndaj Ramës
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi iu është bashkuar reagimeve për protestën e banorëve të Astirit, të cilët kundërshtojnë ...
Protesta, Veliaj apel qytetarëve: Mos t’ju përçajë politika
Protesta, Veliaj apel qytetarëve: Mos t’ju përçajë politika
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Sot shënon 74-vjetori i çlirimit të Tiranës nga okupatorët nazistë. Në ceremoninë e organizuar në qendër të kryeqytetit aty ku ...
Protestuesja tregon shenjat e dhunës: Policët më tërhoqën zvarrë
Protestuesja tregon shenjat e dhunës: Policët më tërhoqën zvarrë
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania “Policia më arrestoi djalin dhe më pas më dhunoi. Kam qenë në spital, pasi isha shumë keq”. Ky ka qenë denoncimi i një prej ...
Arrestohen dy “të fortët” e fisit Çapja në Elbasan
Arrestohen dy “të fortët” e fisit Çapja në Elbasan
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Policia e Elbasanit ka dhënë detaje për operacionin e ndërmarrë gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia bën me dije se në ...
Autobusi përplaset me veturën në Elbasan, një i vdekur
Autobusi përplaset me veturën në Elbasan, një i vdekur
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 20:50 të mbrëmjes së sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në afërsi të fshatit ...
17 nentor, 2018 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
17 nentor, 2018 Edicioni Qendror i Lajmeve ne News24
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
17 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 16.30)
17 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 16.30)
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania.
Ndahen çmimet në Panairin e Librit/ Kim Mehmeti merr Çmimin e Karrierës
Ndahen çmimet në Panairin e Librit/ Kim Mehmeti merr Çmimin e Karrierës
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania dahen çmimet e Panairit të Librit “Tirana 2018”. Lexuesi shqiptar është më shumë i orientuar për të lexuar letërsinë e huaj, por ...
PD, Spahia: Drejtësia, vetëm me një standart ndaj Dakos, pranga
PD, Spahia: Drejtësia, vetëm me një standart ndaj Dakos, pranga
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot arrestimin e kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. “Vangjush Dako është ...
“Do vdesim këtu”, banorët e ‘Astirit’ bllokojnë rrugën
“Do vdesim këtu”, banorët e ‘Astirit’ bllokojnë rrugën
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Banorët e Unazës së Re të njohur si zona e “Astirit” në kryeqytet janë mbledhur sërish mbrëmjen e sotme në protestë për të ...
“Luarasi” pret mitin e librave italiane Romano Montroni
“Luarasi” pret mitin e librave italiane Romano Montroni
Πριν ημέρα
Copyrighted by News24 Albania Per me shume video,lajme vizitoni website balkanweb.com.
Moti sot dhe parashikimi per neser ne News24 (17-18 nentor, 2018)
Moti sot dhe parashikimi per neser ne News24 (17-18 nentor, 2018)
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania.
Tifozët skocezë me kilte “pushtojnë” Tiranën
Tifozët skocezë me kilte “pushtojnë” Tiranën
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania.
17 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
17 nentor, 2018 Edicioni i Lajmeve ne News24 (Ora 13.30)
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania.
“Kur sunduesit grinden”, lexuesit në radhë për librin e ri të Ismail Kadaresë
“Kur sunduesit grinden”, lexuesit në radhë për librin e ri të Ismail Kadaresë
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania “Kur sunduesit grinden” është libri më i ri i Ismail Kadaresë, i prezantuar sot në Panairin e Librit. Botimi i librit ishte ...
Rama rrëfen herën e parë që luajti bixhoz, “Humba, thashë kurrë më!”
Rama rrëfen herën e parë që luajti bixhoz, “Humba, thashë kurrë më!”
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania.
Statuti, Basha: Kush do përzgjedhë kandidatët për deputetë në PD
Statuti, Basha: Kush do përzgjedhë kandidatët për deputetë në PD
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Pas një takimi me përfaqësues të Partisë Konservatore britanike kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se PD ka miratuar ...
Dekretimi i ministrit të Brendshëm, reagon Rama e Basha
Dekretimi i ministrit të Brendshëm, reagon Rama e Basha
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi në Twitter pasi Presidenti Ilir Meta dekretoi si ministër të Brendshëm zotin ...
Sandër Lleshaj, zyrtarisht ministër i Brendshëm
Sandër Lleshaj, zyrtarisht ministër i Brendshëm
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Dekretohet Ministër i Brendshëm Sandër Lleshi, çfarë tha Meta në emision? Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ...
PD: VKM që skualifikon kasat, detyron bizneset të marrin të reja
PD: VKM që skualifikon kasat, detyron bizneset të marrin të reja
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Partia Demokratike ka sulmuar ashpër qeverinë 'Rama' me pretendimin se kjo e fundit ka nxjerrë një vendim që skualifikon ...
Banorët e “Astirit”, në ditën e 14-të të protestave: Të mos provokohemi
Banorët e “Astirit”, në ditën e 14-të të protestave: Të mos provokohemi
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Pas protestave të banorëve të 'Astirit', banesat e të cilëve do të preken nga projekti për Unazën e Re, Avokati i Popullit ka ...
‘Tepsi e shushunja’, Kryemadhi sulmon Ramën: Pse jemi në opozitë
‘Tepsi e shushunja’, Kryemadhi sulmon Ramën: Pse jemi në opozitë
Πριν 2 ημέρες
Copyrighted by News24 Albania Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një takim me LRI-në e Shkodrës teksa ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama ka ...