PriveKlanKosova
PriveKlanKosova
  • 2 874
  • 256 065 363
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 11 Φεβ 2012
Kanali zyrtar i emisionit PRIVE/KlanKosova në GRvideo.
Producente dhe prezantuese: Liberta Spahiu
Gazetarë: Artan Telaku dhe Vlorijan Halili
Montazherë: Dren Spahiu dhe Arianit Halili
Kamera në terren: Dardan Fetahu
Emisioni numër një i shoubizit në Kosovë e Shqipëri, çdo javë hap dyert për të sjell risitë nga estrada shqiptare.

Βίντεο
Të pathënat e javës - 13.10.2018
Të pathënat e javës - 13.10.2018
Πριν 4 ημέρες
Meda, Sinani, VIoleta Kajtazi, Young Zerka në 'Të pathënat e javës' STORY: ARTAN TELAKU MONTAZHI: ARIANIT HALILI.
Adelina Ismaili, "Lady Gaga" shqiptare për komunitetin LGBTI
Adelina Ismaili, "Lady Gaga" shqiptare për komunitetin LGBTI
Πριν 4 ημέρες
Adelina Ismaili në paradën e krenarisë të komunitetit LGBTI STORY: VLORIJAN HALILI KAMERA: MIRAND KARAMANI MONTAZHI: ARIANIT HALILI.
Engjëllusha Salihu: I dashuri im duhet të...
Engjëllusha Salihu: I dashuri im duhet të...
Πριν 4 ημέρες
Engjëllusha Salihu, pak orë pas duetit me nënën Shyhrete Behluli 'Çika e hastretit' rrëfehet për Prive STORY: ARTAN TELAKU KAMERA: MIRAND KARAMANI ...
50 pyetje me Genta Ismajlin
50 pyetje me Genta Ismajlin
Πριν 4 ημέρες
Genta Ismajli, pas hiteve 'Zemra thyhet' e 'Papi' vjen në Prive për 50 pytje STORY: ARTAN TELAKU KAMERA: MIRAND KARAMANI MONTAZHI: ARIANIT ...
A është ndarë Besart Halimi nga gruaja? Flet këngëtari
A është ndarë Besart Halimi nga gruaja? Flet këngëtari
Πριν 4 ημέρες
A është ndarë Besart Halimi nga gruaja? Çka po ndodh me martesën me Jana Podrimaj? STORY: VLORIJAN HALILI KAMERA: MIRAND KARAMANI ...
60 sekonda: Enis Bytyqi
60 sekonda: Enis Bytyqi
Πριν 4 ημέρες
Enis Bytyqi, pas martesës me Rina, në Prive në 60 sekonda STORY: ARTAN TELAKU KAMERA: MIRAND KARAMANI MONAZHI: ARIANIT HALILI.
Promo - Prive - 13.10.2018
Promo - Prive - 13.10.2018
Πριν 5 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Çitja pikën: Adriana Matoshi
Çitja pikën: Adriana Matoshi
Πριν 11 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
Prive takon Kevin Edmond: Artisti Latin me nënë Kosovare
Prive takon Kevin Edmond: Artisti Latin me nënë Kosovare
Πριν 11 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
60 sekonda: Besa Gashi
60 sekonda: Besa Gashi
Πριν 11 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
10 Gjërat që nuk i keni ditur për FIFI-n!
10 Gjërat që nuk i keni ditur për FIFI-n!
Πριν 11 ημέρες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
50 pyetje me Orinda Hutën!
50 pyetje me Orinda Hutën!
Πριν 11 ημέρες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
TE PATHENAT E JAVES 06 10 2018
TE PATHENAT E JAVES 06 10 2018
Πριν 11 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
PRIVE PROMO 06.10.2018
PRIVE PROMO 06.10.2018
Πριν 13 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Prive takon S4MM: Reperi flet për armiqtë...
Prive takon S4MM: Reperi flet për armiqtë...
Πριν 18 ημέρες
Reperi i hitit "Medelina" rrëfen refuzimet, bashkëpunimet, koncertet por edhe armiqtë! Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: ...
Të pathënat e javës: E pazbuluara e dasmës Gjiko - Elita
Të pathënat e javës: E pazbuluara e dasmës Gjiko - Elita
Πριν 18 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Përfundoje fjalinë | Afrona Dika: Vesi im më i keq...
Përfundoje fjalinë | Afrona Dika: Vesi im më i keq...
Πριν 18 ημέρες
Afrona Dika, e dashura e Blero Muharremit mbi vetën dhe jo vetëm në rubrikën 'Përfundoje fjalinë'.Cili është vesi i saj më i keq? Fanse e kujt është? Ndiqni ...
10 gjërat që nuk i dini për Flaka Krelanin: Vdekja e parë me sy...
10 gjërat që nuk i dini për Flaka Krelanin: Vdekja e parë me sy...
Πριν 18 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
60 sekonda: Violeta Kajtazi
60 sekonda: Violeta Kajtazi
Πριν 18 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Ekskluzive: Tuna rrëfehet për Patrisin, Norën, Robertin e Dafinën
Ekskluzive: Tuna rrëfehet për Patrisin, Norën, Robertin e Dafinën
Πριν 18 ημέρες
Ekskluzive: Tuna Sejdi pas hitit "Chonga" rrëfehet mbi veten, djalin, Patrisin teksa flet edhe për raportet me Robert Berishën dhe Nora Istrefin. Nuk mbet anash ...
10 gjërat që nuk i keni ditur për Mihrije Brahën!
10 gjërat që nuk i keni ditur për Mihrije Brahën!
Πριν 23 ημέρες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
"Krejt ti fala" me copëza jete nga Majki!  A është ende në lidhje?
"Krejt ti fala" me copëza jete nga Majki! A është ende në lidhje?
Πριν 23 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
Përfundoje fjalinë: Bleona në një dhomë me Trump, Putin, Kim Jong Un...
Përfundoje fjalinë: Bleona në një dhomë me Trump, Putin, Kim Jong Un...
Πριν 25 ημέρες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
Ngjarjet pikante të verës 2018: Hitet, martesat e ndarjet që bënë bujë!
Ngjarjet pikante të verës 2018: Hitet, martesat e ndarjet që bënë bujë!
Πριν 25 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
Të pathënat e javës - 22.09.2018
Të pathënat e javës - 22.09.2018
Πριν 25 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
60 sekonda: Edon Bërveniku (Citi)
60 sekonda: Edon Bërveniku (Citi)
Πριν 25 ημέρες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Hëzër Bikliqi Montazhi: Arianit Halili.
Dani e Labi pas "Falem" rikthehen me baladë!
Dani e Labi pas "Falem" rikthehen me baladë!
Πριν 25 ημέρες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
Martesa: Gjiko dhe Elita i thonë po njëri-tjetrit
Martesa: Gjiko dhe Elita i thonë po njëri-tjetrit
Πριν 25 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Promo - PRIVE - 22.09.2018
Promo - PRIVE - 22.09.2018
Πριν 26 ημέρες
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Të pathënat e javës 15.09.2018
Të pathënat e javës 15.09.2018
Πριν μήνα
Martesa e Elita Rudit dhe Gjikos... Të reja nga Dafina Zeqiri Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
10 gjërat që nuk i keni ditur për Vildane Zenelin
10 gjërat që nuk i keni ditur për Vildane Zenelin
Πριν μήνα
Vildane Zeneli rrëfehet për lidhjen e saj. Kush është i dashuri milioner? Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
Prive takon Valza Zhegrovën
Prive takon Valza Zhegrovën
Πριν μήνα
Valza Zhegrova e cover-ave që nënshkroi me Mixey rrëfen mbi veten Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
Përfundoje fjalinë: Blero
Përfundoje fjalinë: Blero
Πριν μήνα
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Ermal Fejzullahu me 30 vite të arta
Ermal Fejzullahu me 30 vite të arta
Πριν μήνα
Prapaskenat e ditëlindjes së 30 të Ermal Fejzullahut Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
Adelina Tahiri në babyshower prezanton bashkëshortn
Adelina Tahiri në babyshower prezanton bashkëshortn
Πριν μήνα
Adelina Tahiri krah burrit maqedonas, Serjoza Markov Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
60 sekonda: Shyhrete Behluli
60 sekonda: Shyhrete Behluli
Πριν μήνα
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Tayna i jep përgjigje rivaleve
Tayna i jep përgjigje rivaleve
Πριν μήνα
Senzacioni i verës me hitet 'Fake', 'Columbiana', 'Shqipe', Tayna rrëfen Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
The Boss Is Back: Prive rikthehet këtë të shtunë!
The Boss Is Back: Prive rikthehet këtë të shtunë!
Πριν μήνα
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Adelina Tahiri në baby-shower për burrin: 'Sikur të isha dorëzu...'
Adelina Tahiri në baby-shower për burrin: 'Sikur të isha dorëzu...'
Πριν μήνα
Ndiqni PRIVE: Web: prive.al/ FB: facebook.com/PriveTVShow Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova ...
Dafina rikthehet për ti vënë zjarrin skenave shqiptare!
Dafina rikthehet për ti vënë zjarrin skenave shqiptare!
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
Elvana në Prishtinë: Kush i dha këngëtares unazën me diamantë?
Elvana në Prishtinë: Kush i dha këngëtares unazën me diamantë?
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
ZanziBar destinacioni ëndërr që ofrohet nga AS Travel
ZanziBar destinacioni ëndërr që ofrohet nga AS Travel
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: KlanKosova Montazhi: Arianit Halili.
50 pyetjet me Adelina Ismailin!
50 pyetjet me Adelina Ismailin!
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
E vërtetë, Jo e vërtetë -  21.07.2018
E vërtetë, Jo e vërtetë - 21.07.2018
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Vlorijan Halili Montazhi: Arianit Halili.
60 sekonda: Samanta Karavella
60 sekonda: Samanta Karavella
Πριν 2 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
Ledri, 'vulë' në Hip-Hop! Performanca në skenë me dy ish të dashura...
Ledri, 'vulë' në Hip-Hop! Performanca në skenë me dy ish të dashura...
Πριν 2 μήνες
Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
Të pathënat e javës - 14.07.2018
Të pathënat e javës - 14.07.2018
Πριν 3 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
E vërtetë, Jo e vërtetë - 14.07.2018
E vërtetë, Jo e vërtetë - 14.07.2018
Πριν 3 μήνες
Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
Young Zerka unik në tregun muzikor!
Young Zerka unik në tregun muzikor!
Πριν 3 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
Nuk ndalen ‘milionat’ për Engjëllushën!
Nuk ndalen ‘milionat’ për Engjëllushën!
Πριν 3 μήνες
Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.