Pamfleti AL
Pamfleti AL
  • 31
  • 2 039 387
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 17 Νοέ 2017


Βίντεο
Sali berisha Dosjet
Sali berisha Dosjet
Πριν 2 ημέρες
Ngushtohet “laku” për Metën, Berishën
Ngushtohet “laku” për Metën, Berishën
Πριν 6 ημέρες
Ish ministrat, ministrat dhe drejtësinë e korruptuar. SHBA përmes FBI dhe binomit Marku-Xhafaj hapin dosjet e rënda.
BE Ilir Meta porositi dy vrasje
BE Ilir Meta porositi dy vrasje
Πριν 8 ημέρες
Familja Berisha koka e krimit dhe korrupsionit në Shqipëri, Edi Rama mafia e ndërtimit, ka fshehur 200 milionë euro.
Fund Kazanit Politik
Fund Kazanit Politik
Πριν 10 ημέρες
Kontrolli ne nje Restorant ne Kamez
Kontrolli ne nje Restorant ne Kamez
Πριν 12 ημέρες
Dosjet e FBI për Berishën e Metën mbërrijnë tek “Drejtësia”.
Dosjet e FBI për Berishën e Metën mbërrijnë tek “Drejtësia”.
Πριν 22 ημέρες
Abuzimet, krimet dhe paratë jashtë vendit, të kopsitura. Gjonaj paralajmëron arreste në janar.
Denoncimi i te riut tek Pamfleti.com
Denoncimi i te riut tek Pamfleti.com
Πριν 24 ημέρες
Kryeprokurorja Arta Marku merr nga FBI dosjet.
Kryeprokurorja Arta Marku merr nga FBI dosjet.
Πριν 24 ημέρες
Dosjet e Berishës, Metës, ish ministrave e ministrave. Gati prokurorët që do t'i hetojnë.
Liruan kriminelë dhe abuzuan
Liruan kriminelë dhe abuzuan
Πριν 26 ημέρες
Prokurorët Rovena Gashi, Petrit Fusha, Agron Gjana dhe Granit Shahu duhet të zhduken nga sistemi i drejtësisë.
Monika Kryemadhi trafik heroine me karrocën e fëmijëve.
Monika Kryemadhi trafik heroine me karrocën e fëmijëve.
Πριν 27 ημέρες
Dosja në duart e DEA-s amerikane, ja pse familja Meta është kthyer në fole grerëzash.
Burri i ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu
Burri i ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu
Πριν 28 ημέρες
Shef kabineti i ish ministrit Genc Ruli.
Vetingu ha dy kokat e mëdha të drejtësisë Gjin Gjoni dhe Alaudin Malaj.
Vetingu ha dy kokat e mëdha të drejtësisë Gjin Gjoni dhe Alaudin Malaj.
Πριν 29 ημέρες
Ditë të zeza për Sali Berishën dhe Ilir Metën.
Berisha-Kryemadhi skandal në Kuvend!
Berisha-Kryemadhi skandal në Kuvend!
Πριν μήνα
Halli i burgut detyron gjyshin të përleshet me Gardën e Monikën të gjuajë me çizme kryeministrin e të rrijë zbathur.
Edmond Panariti, profesori që do shkojë në burg për Ilir Metën.
Edmond Panariti, profesori që do shkojë në burg për Ilir Metën.
Πριν μήνα
I dhuroi 110 hektarë tokë Klemend Balilit në kërkim ndërkombëtar. PS, gati padinë.
Rrethimi i Edi Rames
Rrethimi i Edi Rames
Πριν μήνα