RTV KLAN
RTV KLAN
  • 41 706
  • 609 881 681
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 25 Φεβ 2011
KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Βίντεο
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (21 Tetor 2018)
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (21 Tetor 2018)
Πριν 39 λεπτά
Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.
Flamurtari-Tirana, perballen trajneret
Flamurtari–Tirana, perballen trajneret
Πριν 39 λεπτά
Edhe pse prej shumë kohësh punoi me të duke e patur njeriun më të besuar, Ilir Daja nguron t'i urojë Ardian Memës punë të mbarë tek Tirana, pasi flamurtari i tij ...
Diploma e universitetit jo gjithmonë garanton punesim
Diploma e universitetit jo gjithmonë garanton punesim
Πριν 52 λεπτά
22 mijë studentë janë ulur për herë të parë në bankat e Universitetit. Degët e ekonomisë, mësuesisë dhe shkencave sociale janë më të preferuarat prej tyre.
Analistet: Maqedonia drejt integrimit ne NATO dhe BE
Analistet: Maqedonia drejt integrimit ne NATO dhe BE
Πριν 59 λεπτά
Maqedonia e ka marrë rrugën drejt integrimit europian dhe anëtarësimit në NATO, pavarësisht pengesave të hasura nga aktorët politikë në vend. Kështu e ...
PD: Veliaj dhe qeveria fshehin planin urbanistik te Tiranes
PD: Veliaj dhe qeveria fshehin planin urbanistik te Tiranes
Πριν ώρα
Demokratët akuzojnë kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj se në mënyrë abuzive në bashkëpunim me Kryeministrin Rama ka ndryshuar planin rregullues të ...
E diela shqiptare - Ne jemi cfare hame! (21 tetor 2018)
E diela shqiptare - Ne jemi cfare hame! (21 tetor 2018)
Πριν ώρα
www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
Tatuazhet, trendi i ri për t’u dukur modern
Tatuazhet, trendi i ri për t’u dukur modern
Πριν ώρα
Nëse ke një tatuazh mund të dukesh me modern. Ky është koncepti që çon shumë të rinj në dyert e studiove që bëjnë tatu. Kërkesa ka ardhur në rritje vitet e ...
Autobusi i Kamzes perplaset me murin e pallatit
Autobusi i Kamzes perplaset me murin e pallatit
Πριν ώρα
Për fat të mirë ka përfunduar pa pasoja të rënda një aksident i ndodhur pranë kthesës së Kamzës. Autobusi i linjës Kamëz - Tiranë ka humbur kontrollin dhe ka ...
Zona e 9-katesheve kthehet ne hapesire komerciale
Zona e 9-katesheve kthehet ne hapesire komerciale
Πριν ώρα
Rruga “Luigj Gurakuqi”, e cila lidh sheshin Skënderbej me zonën e Pazarit të Ri, do të kthehet shumë shpejt në një zonë komerciale. Drejtori i urbanistikës në ...
Ne shtepine e droges ne Brenog te Hasit
Ne shtepine e droges ne Brenog te Hasit
Πριν ώρα
Kanë kaluar kaq ditë nga zbulimi i laboratorit të përpunimit të drogave të forta në Brenogë të Hasit dhe policia apo prokuroria ende nuk kanë dalë me variantin ...
Operacion per kapjen e Kelmend Balilit ne Shkoder
Operacion per kapjen e Kelmend Balilit ne Shkoder
Πριν ώρα
Një informacion i marrë në rrugë operative se Kelmend Balili ndodhet në Shkodër, vuri në lëvizje forcat speciale të cilat u nisën nga Tirana drejt qytetit të veriut ...
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (21 tetor 2018)
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (21 tetor 2018)
Πριν 2 ώρες
www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 21 Tetor 2018, ora 12:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 21 Tetor 2018, ora 12:00
Πριν 3 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Brikena Prifti.
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (21 tetor 2018)
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (21 tetor 2018)
Πριν 4 ώρες
www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
Xing me Ermalin/ Ermal Mamaqi dhe Bujar Qamili surpizojne te moshuarit
Xing me Ermalin/ Ermal Mamaqi dhe Bujar Qamili surpizojne te moshuarit
Πριν 8 ώρες
Me rastin e Ditës së të Moshuarve drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin” Ermal Mamaqi dhe këngëtari Bujar Qamili surprizuan të moshuarit e Qendrës Sociale ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 23:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 23:30
Πριν 16 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Xing me Ermalin - Petri Bozo & “Miss Globe 2018” - Emisioni 6 - Sezoni 3! (20 tetor 2018)
Xing me Ermalin - Petri Bozo & “Miss Globe 2018” - Emisioni 6 - Sezoni 3! (20 tetor 2018)
Πριν 17 ώρες
www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
Xing me Ermalin - Bujar Qamili - Emisioni 6 - Sezoni 3! (20 tetor 2018)
Xing me Ermalin - Bujar Qamili - Emisioni 6 - Sezoni 3! (20 tetor 2018)
Πριν 17 ώρες
www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
Xing me Ermalin/ Olimpia ia thote troç Petri Bozos
Xing me Ermalin/ Olimpia ia thote troç Petri Bozos
Πριν 18 ώρες
Miss Globe dhe organizatori i saj Petri Boso ishin sot të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Gjatë emisionit Ermal Mamaqi i tha producentit të marrë parasyshë ...
Xing me Ermalin/ Si je ne shtrat? Pyetja e Kejvines ve ne siklet Bujar Qamilin
Xing me Ermalin/ Si je ne shtrat? Pyetja e Kejvines ve ne siklet Bujar Qamilin
Πριν 19 ώρες
Velina e “Xing me Ermalin” dihet tashmë që ka një pyetje “pikante” me të cilën vë në siklet të gjithë të ftuarit që vijnë në emision. Gjatë emisionit të sotëm pyeti...
Xing me Ermalin/ Kush eshte kengetarja e preferuar e Bujar Qamilit
Xing me Ermalin/ Kush eshte kengetarja e preferuar e Bujar Qamilit
Πριν 19 ώρες
Ai është ndër këngëtarët më të dashur për shqiptarët. Bëhet fjalë për Bujar Qamilin, i cili padyshim ka bashkëpunuar me shumë këngëtarë të tjerë. I ftuar sot në ...
Duplex - Emisioni 4, sezoni - Sazan Guri (20 tetor 2018)
Duplex - Emisioni 4, sezoni - Sazan Guri (20 tetor 2018)
Πριν 19 ώρες
www.tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko.
Xing me Ermalin/ A te eshte dashur te flesh me zyrtare per fame?
Xing me Ermalin/ A te eshte dashur te flesh me zyrtare per fame?
Πριν 19 ώρες
Këngëtari i njohur i muzikës popullore Bujar Qamili ishte sot i ftuari i parë i emisionit “Xing me Ermalin në Tv Klan. Njerëzit e duan muzikën e tij dhe eventet ku ai ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 19:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 19:30
Πριν 20 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Zaev kalon proven e pare ne parlament
Zaev kalon proven e pare ne parlament
Πριν 20 ώρες
Vota pra ndryshimeve kushtetuese u ka kushtuar teserën partiake 7 deputetëve të VMRO-DPMNE-së. Lideri i saj Kristo Mickovski lajmëroi mbrëmjen e së ...
Debat per lejen prinderore te gjykatesit
Debat per lejen prinderore te gjykatesit
Πριν 21 ώρα
Dhënie e një leje prindërore 2-vjeçare anëtarit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe Gjyqtarit Gjin Gjoni për Ministren e Drejtësisë është e paligjshme.
Rama: Do te bllokohen edhe bastet online nga jashte
Rama: Do te bllokohen edhe bastet online nga jashte
Πριν 21 ώρα
Pas 1 Janarit nuk do të vihen baste as në faqet e huaja të internetit. Qeveria ka ngritur një grup ekspertësh që po punon për bllokimin e këtyre faqeve online, tha ...
Histori shqiptare nga Alma Çupi - Mesuesi i Lures hap kullen e te pareve per turistet!
Histori shqiptare nga Alma Çupi - Mesuesi i Lures hap kullen e te pareve per turistet!
Πριν 21 ώρα
www.tvklan.al Reportazh nga Alma Cupi ne KLANHD & TVKLAN.
Moti sot dhe nesër në Tv Klan (20 Tetor 2018)
Moti sot dhe nesër në Tv Klan (20 Tetor 2018)
Πριν 22 ώρες
Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.
Jo vetem mode - Emisioni 4 (20 tetor 2018)
Jo vetem mode - Emisioni 4 (20 tetor 2018)
Πριν 22 ώρες
www.tvklan.al Emision lifestyle-entertainment nga Orinda Huta 1.Historia e modes shqiptare prej familjes se vizionarit Jonus Pernaska. Trashegimi e cmuar e ...
Check-in - Kapadokia (20 tetor 2018)
Check-in - Kapadokia (20 tetor 2018)
Πριν 23 ώρες
www.tvklan.al Emision nga Albana Nanaj "Udhëtojmë në Kapadokia, në zemër të Anadollit. një vend i pazakontë, sa piktoresk aq dhe i magjishëm. Albana ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 15:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 15:30
Πριν ημέρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
Veliaj pret Franco Frattinin, ish-ministrin italian te Puneve te Jashtme
Veliaj pret Franco Frattinin, ish-ministrin italian te Puneve te Jashtme
Πριν ημέρα
Franco Frattini, ish ministri italian i Punëve të Jashtme të Italisë, e kishte vizituar Tiranën për herë të fundit në vitin 2013. Ai është rikthyer në kryeqytetin shqiptar ...
Subjekti i mbyllur furnizon çerdhet dhe kopshtet
Subjekti i mbyllur furnizon çerdhet dhe kopshtet
Πριν ημέρα
Këto janë ambientet e një biznesi i cili ka fituar tenderin për të bërë furnizimin me ushqime të disa institucioneve shtetërore. Shtëpia e Foshnjës dhe ajo e ...
Ndryshon moti, rikthehen shirat
Ndryshon moti, rikthehen shirat
Πριν ημέρα
Kjo është fundjava e fundit me temperatura të larta, që në fakt ashtu siç e kanë përcaktuar edhe sinoptikanët kanë qenë temperatura të pazakonta gjatë gjithë ...
Tirana e zhurmshme
Tirana e zhurmshme
Πριν ημέρα
I gjithë qyteti i Tiranës ka nivel të lartë të ndotjes akustike e shkaktuar kryesisht nga trafiku dhe boritë e automjeteve. Interesimit të Tv Klan, Agjencia Kombëtare e ...
Vijoni operacioni per drogen e Hasit
Vijoni operacioni per drogen e Hasit
Πριν ημέρα
Prej më shumë se 24 orësh, Policia e Shtetit në bashkëpunim me agjencitë partnere është duke vijuar operacionin antidrogë, që zbuloi një laborator të ...
Rama inspekton spitalin e Fierit
Rama inspekton spitalin e Fierit
Πριν ημέρα
Pas QSUT-së një tjetër spital rajonal, ai i Fierit tashmë ka repartin e ri të trajtimit të kancerit. Mundësia e ofrimit të këtij shërbimi dhe rimbursimi i plotë i ...
Rama: Nuk do te kete monopol shteteror per bastet
Rama: Nuk do te kete monopol shteteror per bastet
Πριν ημέρα
Në vend të timonit dhe airbag-ut, surpriza që gazetari Arian Çani i kishte rezervuar Kryeministrit Edi Rama në emisionin “Zonë e Lirë”, lidhej me vendimin më të ...
Zone e lire - Lakuriqet e Nates' pushtojne operan!  (19 tetor 2018)
Zone e lire - Lakuriqet e Nates' pushtojne operan! (19 tetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Zone e lire - Sotir Qirjaqi / Maratonomaku yne 73 vjecar kthehet nga Zagrebi! (19 tetor 2018)
Zone e lire - Sotir Qirjaqi / Maratonomaku yne 73 vjecar kthehet nga Zagrebi! (19 tetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Zone e lire - Teater / Tri grate e Romir Zalles! (19 tetor 2018)
Zone e lire - Teater / Tri grate e Romir Zalles! (19 tetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 12:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 12:00
Πριν ημέρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 09:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Tetor 2018, ora 09:00
Πριν ημέρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
Zone e lire - Si ta lexojme Ed Ramen e ekranit! (19 tetor 2018)
Zone e lire - Si ta lexojme Ed Ramen e ekranit! (19 tetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Zone e lire - Edi Rama: Shpifje shpifje shpifjeeeee...! (19 tetor 2018)
Zone e lire - Edi Rama: Shpifje shpifje shpifjeeeee...! (19 tetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.