RTV KLAN
RTV KLAN
  • 43 568
  • 660 017 862
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 25 Φεβ 2011
KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Βίντεο
Stop - Studentet mbarojne shkollen, por nuk marrin dot kartonin e diplomes! (12 dhjetor 2018)
Stop - Studentet mbarojne shkollen, por nuk marrin dot kartonin e diplomes! (12 dhjetor 2018)
Πριν 2 ώρες
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Studentët e drejtësisë ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 19:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 19:30
Πριν 2 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Stop - Protesta e studenteve, Freshistet infiltrohen ne studiot televizive! (12 dhjetor 2018)
Stop - Protesta e studenteve, Freshistet infiltrohen ne studiot televizive! (12 dhjetor 2018)
Πριν 3 ώρες
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Protesta e studentëve ka ...
Qeveria miraton nje tjeter kerkese te studenteve
Qeveria miraton nje tjeter kerkese te studenteve
Πριν 3 ώρες
Qeveria miraton një tjetër kërkesë të studentëve që prej më shumë se një jave protestojnë në rrugë. Pas shfuqizimit të pikës 4 të vendimit nr.288 që përcaktonte ...
Studentet vijojne protesten para Kryeministrise dhe MAS
Studentet vijojne protesten para Kryeministrise dhe MAS
Πριν 3 ώρες
tudentët e zgjeruan hartën e protestës së tyre në ditën e 8-të. U ndanë në dy grupe të mëdha, njëri përpara Ministrisë së Arsimit siç janë mbledhur që nga dita e ...
Rudina - "Akull", kenga qe me risolli para publikut! (12 dhjetor 2018)
Rudina - "Akull", kenga qe me risolli para publikut! (12 dhjetor 2018)
Πριν 4 ώρες
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ajo ka një zë të fuqishëm dhe me ngjyrë të veçantë. Në fakt e kemi parë që ...
Rudina - Kater lloj cajrash qe mundet ti konsumoni gjate dimrit! (12 dhjetor 2018)
Rudina - Kater lloj cajrash qe mundet ti konsumoni gjate dimrit! (12 dhjetor 2018)
Πριν 4 ώρες
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
Rudina - Frida Xhoi dhe Xhei prezantojne koleksionin 2019 te fustaneve! (12 dhjetor 2018)
Rudina - Frida Xhoi dhe Xhei prezantojne koleksionin 2019 te fustaneve! (12 dhjetor 2018)
Πριν 4 ώρες
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 12 dhjetor 2018
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 12 dhjetor 2018
Πριν 5 ώρες
www.tvklan.al Emision nga Aldon Lipe.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 15:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 15:30
Πριν 5 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
U procedua penalisht, Tupe: Po ia tund themelet qeverise
U procedua penalisht, Tupe: Po ia tund themelet qeverise
Πριν 6 ώρες
Policia e Tiranës ka proceduar penalisht 25 persona për bllokim të rrugë kryesore të kryeqytetit në protestat studentore të së martës. Mes personave që do të ...
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (12 Dhjetor 2018)
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (12 Dhjetor 2018)
Πριν 6 ώρες
Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.
Studentet vijojne protesten
Studentet vijojne protesten
Πριν 7 ώρες
Edhe ish-policet kunder nismes se Lleshajt
Edhe ish-policet kunder nismes se Lleshajt
Πριν 7 ώρες
Shoqata e policëve të liruar u bën thirrje organizatave ndërkombëtare dhe partive politike ta pengojnë miratimin në parlament të nismës se ministrit të ...
Hetimet per arratisjen e Gruevskit
Hetimet per arratisjen e Gruevskit
Πριν 7 ώρες
Një muaj pas arratisjes së ish-Kryeministrit Gruevski, institucionet kompetente në Maqedoni, ende janë duke gjurmuar pas përgjigjeve. Nga Prokuroria ...
ARRSH kallezon ne prokurori 'DH Albania'
ARRSH kallezon ne prokurori 'DH Albania'
Πριν 7 ώρες
Autoriteti Rrugor Shqiptar kallëzon penalisht në Prokurorinë e Tiranës kompaninë "DH Albania". ARRSH kërkon hetimin e kësaj shoqërie për dy vepra penale ...
Rama ofron Pakt per Universitetin
Rama ofron Pakt per Universitetin
Πριν 7 ώρες
Kur protesta është përshkallëzuar dhe një pjesë e studentëve qëndrojnë prej pasdites së djeshme poshtë zyrës së tij, Kryeministri Rama ofron pakt për ...
Amerikanet “marrin” nen kontroll Shkodren per energjine
Amerikanet “marrin” nen kontroll Shkodren per energjine
Πριν 7 ώρες
Kompania e shpërndarjes së energjisë do të rinisë aksionin kundër vjedhjeve dhe refuzimit të pagesave për energjinë elektrike. Kontrollet do të përqendrohen ...
Me shume se gjysma e te rinjve te papune
Me shume se gjysma e te rinjve te papune
Πριν 7 ώρες
Më shumë se gjysma e të rinjve në Shqipëri nuk janë pjesë e ekonomisë aktive. Sipas INSTAT shkalla e punësimit për grupmoshën nga 15 deri në 29 vjeç është ...
Te tjera prishje ne Unazen e Madhe
Te tjera prishje ne Unazen e Madhe
Πριν 7 ώρες
Punimet për projektin e zgjerimit të Unazës së Madhe në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana po vijojnë me intensitet. Paraditen e të mërkurës ...
Sfida e gatimit - Emisioni 28 (12 dhjetor 2018)
Sfida e gatimit - Emisioni 28 (12 dhjetor 2018)
Πριν 10 ώρες
www.tvklan.al Sfida e gatimit nga shefat e kuzhines Alfio & Indriti.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 12:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 12:00
Πριν 10 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Redi Prifti.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 09:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 09:00
Πριν 10 ώρες
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Brikena Prifti.
Kaloi naten përpara kryeministrisë, studenti: Kemi nje kauze te drejte
Kaloi naten përpara kryeministrisë, studenti: Kemi nje kauze te drejte
Πριν 12 ώρες
Më qindra studentë po mblidhen drejt Ministrisë së Arsimit për të vijuar protestën e tyre, për plotësimin dhe përmbushjen e të gjitha kërkesave që prej disa ditësh ...
Opinion - Protesta e studenteve, c'do te ndodhe? (11 dhjetor 2018)
Opinion - Protesta e studenteve, c'do te ndodhe? (11 dhjetor 2018)
Πριν 20 ώρες
www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Armand Shkullaku, Mark Marku, Mustafa Nano, Andi Bejtja, Prenc Zogaj.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 00:20
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 00:20
Πριν 21 ώρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Reis Çiço.
Ngrihet Keshilli i Larte i Prokurorise
Ngrihet Keshilli i Larte i Prokurorise
Πριν 23 ώρες
Pas më shumë se dy vite nga votimi i Reformës në Drejtësi është ngritur një nga organet më të rëndësishme të sistemit të ri të drejtësisë. Të martën janë ...
VOA: Dyshime se pas “DH Albania” qendron Bashkim Ulaj
VOA: Dyshime se pas “DH Albania” qendron Bashkim Ulaj
Πριν 23 ώρες
Zhvillime të reja përsa i përket skandalit të marrjes së dy tenderave prej 30 milionë eurosh nga kompania DH Albania me dokumente të falsifikuar.
Skadon afati per qeverine, studentet vazhdojne protesten
Skadon afati per qeverine, studentet vazhdojne protesten
Πριν 23 ώρες
Prej orës 10:00 të mëngjesit studentët protestuan për plotësimin e 8 kërkesave të adresuara ndaj Kryeministrit Edi Rama. Krahas të rinjve nga Tirana, ...
Stop-Kushtet ne konviktin e inxhinjerise, shume llafe pak pune!(11.12.2018)
Stop-Kushtet ne konviktin e inxhinjerise, shume llafe pak pune!(11.12.2018)
Πριν ημέρα
Pak ditë më parë, kur protesta e studentëve kishte nisur, ministrja e arsimit Lindita Nikolla,inspektoi punën në konvikte, duke folur për kushtet e mira atje.
Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018)
Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018)
Πριν ημέρα
Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon me zë dhe figurë, sesi blihen provimet në universitetet tona. Një studente ka gjetur sekserin e duhur në Universitetin ...
Stop- Protesta ne Stop dhe "cirku" i fjaleve te Rames! (11.12.2018)
Stop- Protesta ne Stop dhe "cirku" i fjaleve te Rames! (11.12.2018)
Πριν ημέρα
Protesta e studentëve ka shënuar një tjetër rritje ditën e sotmë, pasi me studentët janë bashkuar edhe nxënës të shkollave të mesme dhe qytetarë. “Stop” jell një ...
Stop - Konviktet e inxhinjerise, shume reklame por asnje kusht jetese! (11 dhjetor 2018)
Stop - Konviktet e inxhinjerise, shume reklame por asnje kusht jetese! (11 dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Pak ditë më parë, kur ...
Stop - Vlore, studentja blen provimin me 50 euro. Sekseri: Ju ngelin kastile! (11 dhjetor 2018)
Stop - Vlore, studentja blen provimin me 50 euro. Sekseri: Ju ngelin kastile! (11 dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Kamera e fshehtë e ...
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (11 Dhjetor 2018)
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (11 Dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.
Ahmeti: Nuk duhet te kete vonesa ne aplikimin e Marreveshjes se Prespes
Ahmeti: Nuk duhet te kete vonesa ne aplikimin e Marreveshjes se Prespes
Πριν ημέρα
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka deklaruar se ka drojë për dëmtim të procesit të zbatimit të plotë të “Marrëveshjes së Prespës”. Për këtë arsye ai ka bërë thirrje që.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 19:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 19:30
Πριν ημέρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Stop - Protesta ne “Stop” dhe pirueta e qendrimeve te Rames! (11 dhjetor 2018)
Stop - Protesta ne “Stop” dhe pirueta e qendrimeve te Rames! (11 dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Protesta e studentëve ka ...
Basha: Vendi eshte perfshire nga vala e protestave
Basha: Vendi eshte perfshire nga vala e protestave
Πριν ημέρα
Në 28- vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e cilësoi bekim për vendin protestën e studentëve. “Të rinjtë ishin frymëzimi, ishin forca që ...
Rudina - Si te vishemi dhe si te realizojme nje make-up gjate festave! (11 dhjetor 2018)
Rudina - Si te vishemi dhe si te realizojme nje make-up gjate festave! (11 dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Këtë periudhë, atmosfera e festave është prezente kudo. Ndaj, të gjithë ...
Rudina - Christian Panucci, flet per Kombetaret Shqiptare dhe familjen! (11 dhjetor 2018)
Rudina - Christian Panucci, flet per Kombetaret Shqiptare dhe familjen! (11 dhjetor 2018)
Πριν ημέρα
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ai është një personazh i lidhur me botën e futbollit dhe që ka provuar ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 15:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 15:30
Πριν ημέρα
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
Nisin hetimet edhe per skandalin tjeter te DH Albania
Nisin hetimet edhe per skandalin tjeter te DH Albania
Πριν ημέρα
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet edhe për skandalin tjetër të kompanisë DH Albania, atë të linjës 220 kilovolt Burrel-Peshkopi me vlerë 12 milionë euro.
20 vjet “Kenga Magjike”, Gjebrea zbulon formulen e suksesit
20 vjet “Kenga Magjike”, Gjebrea zbulon formulen e suksesit
Πριν ημέρα
Kënga Magjike” e mbylli edicionin e 20, por suksesi i saj la pas magjinë e vet. Jo vetëm këngët që u bënë hit në pak ditë, por gjithashtu me përqëndrim tek ...
SHBA konfirmon: Dokumentet e “DH Albania”, te falsifikuara
SHBA konfirmon: Dokumentet e “DH Albania”, te falsifikuara
Πριν ημέρα
Damian Gjiknuri: "Nëse vërtetohet qoftë edhe një lidhje apo përgjegjësi e vetme e imja me aferën e tenderit jap dorëheqjen"! Skandali me kompaninë që ka ...
Sekuestrohen pasurite e Kastriot Kiles
Sekuestrohen pasurite e Kastriot Kiles
Πριν ημέρα
Kur kanë kaluar dy muaj nga arrestimi Kastriot Kilës në Elbasan, Prokuroria ka sekuestruar pasurinë e 37-vjeçarit vlera e së cilësi shkon në rreth 710 milionë ...
Rikonstruktohen konviktet e Inxhinierisë
Rikonstruktohen konviktet e Inxhinierisë
Πριν ημέρα
Puna për rikonstruksionin e godinave të Inxhinierisë se Ndërtimit , tek 21 Dhjetori ka përfunduar. Kjo është pamja e godinave nga jashtë e postuar në rrjete ...
Rama: Jam dakord me 8 pikat
Rama: Jam dakord me 8 pikat
Πριν ημέρα
Kryeministri Edi Rama u është drejtuar përsëri studentëve protestues me një thirrje për dialog përmes një postimi në rrjetin social Facebook. U kërkon që të ...