Vizion Plus TV
Vizion Plus TV
  • 63 711
  • 341 938 562
  • 0
  • Εγγράφηκε στις 15 Ιούλ 2011
Televizion Satelitor Kombetar me vendim te KKRT-se, bazuar ne ligjin nr.8410 dt.30.09.1998 "Per radion dhe televizionin publik dhe privat ne Republiken e Shqiperise" si dhe ne ligjin 8655, dt. 31.07.200 "Per disa ndryshime ne ligjin nr.8410, dt.30.09.1998 "per radion dhe televizionin publik dhe privat ne Republiken e Shqiperise"

Βίντεο
Al Pazar - 15 Dhjetor 2018 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus
Al Pazar - 15 Dhjetor 2018 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus
Πριν 4 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/albanianpazar facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV ...
Al Pazar - 15 Dhjetor 2018 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus
Al Pazar - 15 Dhjetor 2018 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus
Πριν 4 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/albanianpazar facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV ...
News Edition in Albanian Language - 15 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
News Edition in Albanian Language - 15 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 6 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/VizionPlusTv twitter.com/VizionPlusTV.
ALB MARKET dhurata per klientet e tij - News, Lajme - Vizion Plus
ALB MARKET dhurata per klientet e tij - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 8 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Ne prag te festave te fundvitit çdokush kerkon te beje blerje sa me ...
Feste dhe dhurata ne MEGATEK - News, Lajme - Vizion Plus
Feste dhe dhurata ne MEGATEK - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 8 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Ashtu si çdo vit, e kthyer tashmë në traditë, klientët e Megatek do të ...
Kryemadhi: Të hënën u bashkohemi studentëve - News, Lajme - Vizion Plus
Kryemadhi: Të hënën u bashkohemi studentëve - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 9 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Monika Kryemadhi e konsideroi prostetën studentore një frymëzim ...
News Edition in Albanian Language - 15 Dhjetor 2018 - 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus
News Edition in Albanian Language - 15 Dhjetor 2018 - 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/VizionPlusTv twitter.com/VizionPlusTV Main news of the day in Albanian ...
“PD, jo në pushtet mbi kufoma” - News, Lajme - Vizion Plus
“PD, jo në pushtet mbi kufoma” - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Në fjalën e tij para qindra delegateve në Kuvendin Kombëtar, Lulzim ...
Dy të vdekur e dhjetëra të arrestuar në Francë - News, Lajme - Vizion Plus
Dy të vdekur e dhjetëra të arrestuar në Francë - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Jelekverdhët kanë nisur sërish protestat në Francë. Rrugët e parisit ...
Opozita kunder ratifikimit te marrëveshjes se Prespës - News, Lajme - Vizion Plus
Opozita kunder ratifikimit te marrëveshjes se Prespës - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Një ditë pas apelit të kryeministrit të Maqedonisë për t'I dhënë ...
Përplasje në PD, tërhiqen kandidatët për Këshillin Kombëtar - News, Lajme - Vizion Plus
Përplasje në PD, tërhiqen kandidatët për Këshillin Kombëtar - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Me shume se 7 mije delegate te Kuvendit Kombetar u thirren per te ...
Ushtria e Kosovës tremb Serbinë - News, Lajme - Vizion Plus
Ushtria e Kosovës tremb Serbinë - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Një ditë pasi Kosova miratoi tre ligjet për formimin e ushtrisë së saj, ...
Protestuesit e “Astirit” i bashkohen studentëve - News, Lajme - Vizion Plus
Protestuesit e “Astirit” i bashkohen studentëve - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Një pjesë e banorëve të Astirit që protestojnë prej më shumë se 40 ...
Basha: PD me model britanik ne zgjedhjet per postet publike - News, Lajme - Vizion Plus
Basha: PD me model britanik ne zgjedhjet per postet publike - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 11 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar të PD, Lulzim Basha u ndal ...
Erdogan: Gazetari u tha vrasësve se nuk merrte dot frymë - News, Lajme - Vizion Plus
Erdogan: Gazetari u tha vrasësve se nuk merrte dot frymë - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 12 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Presidenti turk Rexhep Tajip Erdoan ka zbuluar detaje të reja nga ...
Humb jeten gazetari italian - News, Lajme - Vizion Plus
Humb jeten gazetari italian - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 12 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Rëndohet bilanci i viktimave nga sulmi që tronditi Strasburgun ...
Pranga policëve për grabitjen në Durrës - News, Lajme - Vizion Plus
Pranga policëve për grabitjen në Durrës - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 12 ώρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Nje dite pas grabitjes se 75 milione lekeve ne makinen e drejtorise se ...
News Edition in Albanian Language - 14 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
News Edition in Albanian Language - 14 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/VizionPlusTv twitter.com/VizionPlusTV Main news of the day in Albanian ...
Kosova ia doli! Nga sot me ushtri të vetën - News, Lajme - Vizion Plus
Kosova ia doli! Nga sot me ushtri të vetën - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Transformimi i Forcave Speciale të Kosovës, në Ushtri u shoqërua ...
Firmoset marrëveshja për konviktet - News, Lajme - Vizion Plus
Firmoset marrëveshja për konviktet - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Qeveria shqiptare konkretizoi marrëveshjen me qeverinë gjermane ...
Vizioni i pasdites - Gerta Heta dashuria përtej radios - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Vizioni i pasdites - Gerta Heta dashuria përtej radios - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...
Vizioni i pasdites - Një ditë me Xhensila Peren - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Vizioni i pasdites - Një ditë me Xhensila Peren - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...
Vizioni i pasdites - Gerta Heta zbulon më shumë nga jeta - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Vizioni i pasdites - Gerta Heta zbulon më shumë nga jeta - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...
NATO: Keqardhje për ushtrinë e Kosovës - News, Lajme - Vizion Plus
NATO: Keqardhje për ushtrinë e Kosovës - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV NATO ka shprehur keqardhjen për vendimin e parlamentit kosovar ...
Shqipëria duhet të luftojë trafikun e qenieve njerzore - News, Lajme - Vizion Plus
Shqipëria duhet të luftojë trafikun e qenieve njerzore - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Trafikimi i qenieve njerëzore dhe kuadri ligjor për mbrojten dhe ...
Studentët korçarë ulen për dialog me rektorin, më pas e braktisin - News, Lajme - Vizion Plus
Studentët korçarë ulen për dialog me rektorin, më pas e braktisin - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Ndryshe nga studentët e të gjithë vendit të cilët për 10 ditë me radhë ...
Ushtria e Kosovës/ Serbia kërkon mbledhje urgjente të OKB - News, Lajme - Vizion Plus
Ushtria e Kosovës/ Serbia kërkon mbledhje urgjente të OKB - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç është shprehur se Serbia do të ...
News Edition in Albanian Language - 14 Dhjetor 2018 - 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus
News Edition in Albanian Language - 14 Dhjetor 2018 - 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/VizionPlusTv twitter.com/VizionPlusTV Main news of the day in Albanian ...
Importi “mbyt” gjelin e Peqinit - News, Lajme - Vizion Plus
Importi “mbyt” gjelin e Peqinit - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Peqini është një nga zonat e njohura ne Shqipëri për rritjen e gjelit te ...
PD: Venecia konfirmoi kauzën legjitime të opozitës - News, Lajme - Vizion Plus
PD: Venecia konfirmoi kauzën legjitime të opozitës - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Deputeti I PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar në lidhje me opinionin e ...
Dita e 11 e protestës, studentët sërisht para kryeministrisë - News, Lajme - Vizion Plus
Dita e 11 e protestës, studentët sërisht para kryeministrisë - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Edhe këtë të premte studentët do të vijojnë protestën para ...
Hetimet, fakte te reja për kompaninë “DH Albania” - News, Lajme - Vizion Plus
Hetimet, fakte te reja për kompaninë “DH Albania” - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Fakte të reja dalin në dritë duke shtuar dyshimet se pas dy tenderave ...
Meta dhe Basha urojnë Kosovën - News, Lajme - Vizion Plus
Meta dhe Basha urojnë Kosovën - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Drejtues të institucioneve shtetërore dhe lider të partive politike në ...
Dita e 11 e protestës, studentët sërisht para kryeministrisë - News, Lajme - Vizion Plus
Dita e 11 e protestës, studentët sërisht para kryeministrisë - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Edhe këtë të premte studentët do të vijojnë protestën para ...
7pa5 - Oferta vjeshtë e BCTV (Llampat me ngjyra) - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Oferta vjeshtë e BCTV (Llampat me ngjyra) - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Reforma në drejtësi - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Reforma në drejtësi - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Intervistë me Erion Kriston - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Intervistë me Erion Kriston - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Një mëngjes me një turke në Tiranë - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Një mëngjes me një turke në Tiranë - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Mëngjeset e Marjona Metahut - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Mëngjeset e Marjona Metahut - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Ku mund ta kalojmë fundjavën? - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Ku mund ta kalojmë fundjavën? - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Horoskopi sot - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Horoskopi sot - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
7pa5 - Gazeta / Moti / Informacion - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
7pa5 - Gazeta / Moti / Informacion - 14 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv facebook.com/shtatepapese facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/7_pa_5 ...
Real Story - Protestat | Pj.1 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Real Story - Protestat | Pj.1 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv twitter.com/sokolballa facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/vizionplustelevizion ...
Real Story - Protestat | Pj.3 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Real Story - Protestat | Pj.3 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv twitter.com/sokolballa facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/vizionplustelevizion ...
Real Story - Protestat | Pj.2 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Real Story - Protestat | Pj.2 - 13 Dhjetor 2018 - Vizion Plus - Talk Show
Πριν ημέρα
www.vizionplus.tv twitter.com/sokolballa facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/vizionplustelevizion ...
News Edition in Albanian Language - 13 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
News Edition in Albanian Language - 13 Dhjetor 2018 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 2 ημέρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV instagram.com/VizionPlusTv twitter.com/VizionPlusTV Main news of the day in Albanian ...
Tarifat: Rama “shfryn” ndaj rektorëve - News, Lajme - Vizion Plus
Tarifat: Rama “shfryn” ndaj rektorëve - News, Lajme - Vizion Plus
Πριν 2 ημέρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTV Kryeministri Edi Rama gjatë takimit me rektorët e universiteteve në ...
Vizioni i pasdites - Martesat në kohë të hershme - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Vizioni i pasdites - Martesat në kohë të hershme - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν 2 ημέρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...
Vizioni i pasdites - Heronjtë e kohëve moderne - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Vizioni i pasdites - Heronjtë e kohëve moderne - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν 2 ημέρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...
VP - Arsyet e sherrit mes Erik Lloshit dhe Mateus Frrokut - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
VP - Arsyet e sherrit mes Erik Lloshit dhe Mateus Frrokut - 13 Dhjetor 2018 - Show - Vizion Plus
Πριν 2 ημέρες
www.vizionplus.tv facebook.com/VizionPlusTV twitter.com/VizionPlusTv Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, ...