Report TV
Report TV
  • 56 394
  • 185 027 228
  • 7
  • Εγγράφηκε στις 28 Οκτ 2011


Βίντεο
Report TV - Mbërrijnë në atdhe eshtrat e Mid'hat Frashërit, nisin homazhet te Akademia e Shkencave
Report TV - Mbërrijnë në atdhe eshtrat e Mid'hat Frashërit, nisin homazhet te Akademia e Shkencave
Πριν ώρα
Mbërrijnë në atdhe nga SHBA eshtrat e shkrimtarit dhe politikanit, Mid'hat Frashëri. Arkëmorti mbërriti në aeroportin e Rinasit rreth orës 09:00 të kësaj të ...
Report TV - ‘Merri një numër Gruevskit’, Rama-Lesit: Mos fol në emër të presidentit
Report TV - ‘Merri një numër Gruevskit’, Rama-Lesit: Mos fol në emër të presidentit
Πριν 2 ώρες
Kryeministri Edi Rama gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin Repolitix, ka replikuar me gazetarin Nikollë Lesi. Në diskutimin mes tyre nuk munguan batutat, ...
Report TV - 'Lleshaj', Rama në Repolitix: Do dekretohet, Meta të mos bëhet viktimë e opozitës
Report TV - 'Lleshaj', Rama në Repolitix: Do dekretohet, Meta të mos bëhet viktimë e opozitës
Πριν 3 ώρες
Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në emisionin "Repolitix" të Denis Mingës në Report Tv,përballë gazetarëve Artan Hoxha, Nikollë Lesi dhe Muhamed ...
Pa Gjurmë - Zhdukja e këngëtarit/ Nëna: E rrëmbyen pas klipit me Shpat Kasapin
Pa Gjurmë - Zhdukja e këngëtarit/ Nëna: E rrëmbyen pas klipit me Shpat Kasapin
Πριν 11 ώρες
Pjesa e dyte Dt 13 NentorKëngëtari Renato Hamza është deklaruar i zhdukur që prej 29 qershorit të vitit 2014. Ai humbi që pas videoklipit që realizoi me ...
'Shullazi' dhe akuzat e PD, Rama: E arrestuam ne, krimi bënte pallë para se të vinim në pushtet
'Shullazi' dhe akuzat e PD, Rama: E arrestuam ne, krimi bënte pallë para se të vinim në pushtet
Πριν 11 ώρες
Kryeministri Edi Rama ka folur në "Repolitix" edhe për dënimin e Emiljano Shullazit nga Gjykata e Krimeve të Rënda si dhe akuzat e PD në adresë të qeverisë ...
Report Tv-'Je lojtar i vjetër dhe i lodhur', Rama batuta me Lesin
Report Tv-'Je lojtar i vjetër dhe i lodhur', Rama batuta me Lesin
Πριν 11 ώρες
Nuk munguan as batutat në "Repolitix" ku për më shumë se dy orë, kryeministri Edi Rama u përball me gazetarët Artan Hoxha, Muhamed Veliu dhe Nikollë Lesi.
Report Tv-Opozita s'do hyjë në zgjedhje? Rama: Me zor nuk i marrim
Report Tv-Opozita s'do hyjë në zgjedhje? Rama: Me zor nuk i marrim
Πριν 12 ώρες
Opozita ka paralajmëruar se nuk do marrë pjesë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit 2018 me Edi Ramën kryeministër. Një kërkesë e ripërsëritur kjo e opozitës ...
Vrasjet kriminale në vend, Rama: Hënkshin kokat e njëri-tjetrit, janë të lutur ta bëjnë
Vrasjet kriminale në vend, Rama: Hënkshin kokat e njëri-tjetrit, janë të lutur ta bëjnë
Πριν 12 ώρες
Kryeministri Edi Rama ka folur në "Repolitix" përballë gazetarëve Artan Hoxha, Muhamed Veliu dhe Nikollë Lesi, edhe për ngjarjet kriminale në vend.
Report Tv-Tahiri i pafajshëm në Itali, Rama: Prova pse vendimi i PS ishte i drejtë
Report Tv-Tahiri i pafajshëm në Itali, Rama: Prova pse vendimi i PS ishte i drejtë
Πριν 12 ώρες
Kryeministri Edi Rama ka folur në "Repolitix" edhe për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili pak ditë më parë u shpall i pafajshëm nga gjykata e ...
Kishte mbështetjen time', Rama flet për dorëheqjen e Xhafajt: Iku vetë, të tjerat broçkulla kazani
Kishte mbështetjen time', Rama flet për dorëheqjen e Xhafajt: Iku vetë, të tjerat broçkulla kazani
Πριν 13 ώρες
Kryeministri Edi Rama ka sqaruar edhe njëherë tjetër pikëpyetjet lidhur me largimin e Fatmir Xhafajt nga ministër i Brendshëm. Në "Repolitix" përballë ...
Pa Gjurmë- Kërkon fëmijët që braktisi për jetën e shthurur/ Vajzat tek murgeshat
Pa Gjurmë- Kërkon fëmijët që braktisi për jetën e shthurur/ Vajzat tek murgeshat
Πριν 13 ώρες
Pjesa e pare Dt 13 Nentor Lënia e tre fëmijëve asokohe gjashtë, katër dhe dy vjeç, në mëshirë të fatit, pas braktisjes nga e ëma Violeta Kala ishte një ngjarje që ...
Lleshaj', Rama përballë gazetarëve në Repolitix: Ministri do dekretohet, Meta ka dy alternativa
Lleshaj', Rama përballë gazetarëve në Repolitix: Ministri do dekretohet, Meta ka dy alternativa
Πριν 13 ώρες
Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në emisionin "Repolitix" të Denis Mingës në Report Tv, përballë gazetarëve Artan Hoxha, Nikollë Lesi dhe Muhamed ...
Protesta tek Unaza e Re, banorët djegin goma e kazanë, i vënë flakën edhe flamurit të 'Rilindjes'
Protesta tek Unaza e Re, banorët djegin goma e kazanë, i vënë flakën edhe flamurit të 'Rilindjes'
Πριν 14 ώρες
TIRANË- Banorët e "Astirit" po vijojnë protestën ndaj projektit të zgjerimit të “Unazës së Madhe". Ata janë shfaqur pasditen e kësaj të marte në zonën e "Astirit" ...
Tensionohet situata në protestën e 'Unazës së Re', banorët djegin flamurin e 'Rilindjes'
Tensionohet situata në protestën e 'Unazës së Re', banorët djegin flamurin e 'Rilindjes'
Πριν 15 ώρες
Situata në protestën e zhvilluar në zonën e "Unazës së Re" sa vjen e tensionohet më tepër. Banorët e zonës së "Astirit", ndodhen në këtë zonë prej më shumë ...
Fier/ Banorët e Dermenasit në protestë: Bypass-i na mbuloi tokat, por shteti nuk na kompenson
Fier/ Banorët e Dermenasit në protestë: Bypass-i na mbuloi tokat, por shteti nuk na kompenson
Πριν 15 ώρες
Dy ditë më parë punonjësit dhe kompanitë që kishin kryer punimet në bypasin e Fierit ishin ngritur në protestë për mos marrjen e pagave, ndërkohë që ...
Buxheti i bujqësisë, Rama në Ibë: Më i madh se 8 qeveritë e marra së bashku
Buxheti i bujqësisë, Rama në Ibë: Më i madh se 8 qeveritë e marra së bashku
Πριν 15 ώρες
Kryeministri Rama u ndal në Ibë të Tiranës për të prezantuar buxhetin 2019 për sektorin e bujqësisë. Për herë të parë ky vit që po mbyllen eksportet . Kreu i ...
Krimet e Rënda dënojnë Emiljano Shullazin me 14 vite burg, 55 vite për të gjithë bandën
Krimet e Rënda dënojnë Emiljano Shullazin me 14 vite burg, 55 vite për të gjithë bandën
Πριν 15 ώρες
TIRANE - Merr fund saga "Shullazi" në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Pas dy vitesh dhe rreth 50 seancash, kjo gjykatë ka dhënë sot vendimet për 5 anëtarët e ...
Report Tv-Apeli shtyn për të enjten vendimin për grupin e Shijakut
Report Tv-Apeli shtyn për të enjten vendimin për grupin e Shijakut
Πριν 16 ώρες
TIRANE - Apeli i Krimeve të Rënda shtyn për të enjten seancën në ngarkim të grupit "Advylaj" të arrestuar në kuadër të operacionit "VOL-VO4", të cilët kërkojnë ...
"Unaza e Re", banorët në protestë, u venë flakën gomave dhe kazaneve, bllokohet trafiku
"Unaza e Re", banorët në protestë, u venë flakën gomave dhe kazaneve, bllokohet trafiku
Πριν 16 ώρες
Banorët e "Astirit" po vijojnë protestën e tyre ndaj vendimit për shembjen e shtëpive, pasi preken nga projekti i zgjerimit të “Unazës së Madhe". Ata janë shfaqur ...
Deklarata e Avdylajt në gjyq, PD: Prokuroria të nisë hetimet. Dako: Për të qarë dhe për të qeshur
Deklarata e Avdylajt në gjyq, PD: Prokuroria të nisë hetimet. Dako: Për të qarë dhe për të qeshur
Πριν 16 ώρες
TIRANË- Pak orë pas deklaratës së Altin Avdylajt, kreu i grupit të Shijakut, në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda, i cili tha se “Rroftë Vangjush Dako, rroftë ...
Report Tv-Krimet e Rënda dënojnë Emiljano Shullazin
Report Tv-Krimet e Rënda dënojnë Emiljano Shullazin
Πριν 16 ώρες
TIRANE - Merr fund saga "Shullazi" në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Pas dy vitesh dhe rreth 50 seancash, kjo gjykatë ka dhënë sot vendimet për 5 anëtarët e ...
Panairi i Librit ngre siparin nesër te Pallati i Kongreseve, tema e këtij viti është leximi
Panairi i Librit ngre siparin nesër te Pallati i Kongreseve, tema e këtij viti është leximi
Πριν 16 ώρες
Edicioni XXI Panairit të Librit “Tirana 2018” çel siparin nesër. Janë rreth 100 shtëpi botuese nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi që për këtë vit do të ...
Report Tv- Lleshaj dhe Veliu takim me drejtuesit e policisë në Shkodër
Report Tv- Lleshaj dhe Veliu takim me drejtuesit e policisë në Shkodër
Πριν 16 ώρες
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Komisariatit të Policisë në Shkodër. Burime për Report Tv bëjnë me dije se takimi i ...
Teatri i Gjirokastrës 50 vite, kryetarja e bashkisë-Mirela Kumbaros: Duhet bërë rikonstruksioni
Teatri i Gjirokastrës 50 vite, kryetarja e bashkisë-Mirela Kumbaros: Duhet bërë rikonstruksioni
Πριν 16 ώρες
Në këtë 50-vjetor të Teatrit “Zihni Sako” shtatë trupa teatrore nga të gjitha rrethet janë bërë bashkë në Gjirokastër. Takimin e teatrove “Kadri Roshi” u çel me ...
‘Vrasës, gjakpirës’/ Tension mes prindërve të Marvi Mihalit dhe familjarëve të autorëve para gjyqit
‘Vrasës, gjakpirës’/ Tension mes prindërve të Marvi Mihalit dhe familjarëve të autorëve para gjyqit
Πριν 17 ώρες
TIRANE-Mesditën e sotme para seancës në dhomën penale të gjykatës së Tiranës ka pasur momente tensioni mes prindërve të Marvi Mihalit, që u vra në gusht ...
Report Tv-Përballja me Skocinë, Lila i të njëjtit mendim me Panucci-n
Report Tv-Përballja me Skocinë, Lila i të njëjtit mendim me Panucci-n
Πριν 17 ώρες
Të shtunën Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë sfidën e rëndësishme në Ligën e Kombeve kundër Skocisë që do të vendosë jo vetëm për fatet e grupit, por ...
Report Tv-“Ditari i Ana Frank” tek Metropol  regjisorja: S’duhet ta humbasim memorien kolektive!
Report Tv-“Ditari i Ana Frank” tek Metropol regjisorja: S’duhet ta humbasim memorien kolektive!
Πριν 17 ώρες
Në këtë periudhë të vështirë që bota po kalon, ne nuk duhet ta humbasim memorien kolektive. Terrorizmi, luftërat dhe përplasjet mes shteteve të ndryshme kanë ...
Saga 'Shullazi', Krimet e Rënda dënojnë me 14 vite burg 'kokën' e bandës, 55 vite për gjithë grupin
Saga 'Shullazi', Krimet e Rënda dënojnë me 14 vite burg 'kokën' e bandës, 55 vite për gjithë grupin
Πριν 17 ώρες
TIRANE - Merr fund saga "Shullazi" në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Pas dy vitesh dhe rreth 50 seancash, kjo gjykatë ka dhënë sot vendimet për 5 anëtarët e ...
Dënimi i grupit Shullazi, flet avokati Vladimir Meçe: Gjykata nën presion, do ta apelojmë vendimin
Dënimi i grupit Shullazi, flet avokati Vladimir Meçe: Gjykata nën presion, do ta apelojmë vendimin
Πριν 17 ώρες
Pak minuta pasi Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me 55 vite burg grupin e Emiljano Shullazit, avokati i Shullazit, Vladimir Meçe, ka dhënë një prononcim të ...
'Zonjat që bëjnë Shqipërinë'/ Suzana Varvarica Kuka: Kalvari im
'Zonjat që bëjnë Shqipërinë'/ Suzana Varvarica Kuka: Kalvari im
Πριν 18 ώρες
Nga Flora Nikolla Dhurata Hamzai Nuk janë të paktë ata njerëz që i shikojnë skulpturat e Suzana Varvarica Kukës në parqet publike dhe institucionet kombëtare ...
Report TV - Emisioni Shtypi i Ditës dhe Ju, gazetat dhe telefonatat 13 Nëntor 2018
Report TV - Emisioni Shtypi i Ditës dhe Ju, gazetat dhe telefonatat 13 Nëntor 2018
Πριν 18 ώρες
Report TV - Emisioni Shtypi i Ditës dhe Ju, gazetat dhe telefonatat 13 Nëntor 2018.
Vrasja në ish-bllok, policia në kërkim të ish-efektivit “Santiago”, mik i Ervis Martinajt
Vrasja në ish-bllok, policia në kërkim të ish-efektivit “Santiago”, mik i Ervis Martinajt
Πριν 18 ώρες
TIRANE - Për përplasjen me armë në ish-bllok, ku u vra Fabian Gaxha dhe u plagos Ervis Martinaj e Eljon Hato, Policia është në kërkim të ish-policit me nofkën ...
Tiranë/ Qendra sociale në Kombinat, 'destinacioni' i vetëm për pensionistët: Kemi zënë miq të mirë
Tiranë/ Qendra sociale në Kombinat, 'destinacioni' i vetëm për pensionistët: Kemi zënë miq të mirë
Πριν 18 ώρες
I bashkon qendra sociale por historitë e jetës i kanë të ndryshme, shumë prej tyre dhe mjaft të trishta. Pensionistë të braktisur, të varfër dhe të vetmuar mblidhen ...
Report Tv-Zjarr në afërsi të rrugës Librazhd-Prrenjas, dyshohet si i qëllimshëm
Report Tv-Zjarr në afërsi të rrugës Librazhd-Prrenjas, dyshohet si i qëllimshëm
Πριν 19 ώρες
Një zjarr ka rënë këtë të martë në afërsi të rrugës nacionale Librazhd-Prrenjas dhe një re gjigante tymi ka pushtuar të gjithë zonën e Qukësit. Sipas gazetarit të ...
Protesta për ‘Unazën e Re’/ Veliaj: Jemi votuar për të zgjidhur problemet e qytetit, jo të PD-së
Protesta për ‘Unazën e Re’/ Veliaj: Jemi votuar për të zgjidhur problemet e qytetit, jo të PD-së
Πριν 19 ώρες
Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Pas protestës së banorëve të unazës së re paraditen e sotme ka reaguar kryebashkiaku i Tiranës, Erion ...
Report TV - Gara për kreun e KLSH, Balla: Tusha figurë e nderuar, procedura sipas Kushtetutës
Report TV - Gara për kreun e KLSH, Balla: Tusha figurë e nderuar, procedura sipas Kushtetutës
Πριν 20 ώρες
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar këtë të martë përkundrejt kandidaturës së Vitore Tusha për pozicionin e Kryetarit të ...
Report TV - Deklarata e Avdylajve në gjyq, PD: Prokuroria të nisë hetimet
Report TV - Deklarata e Avdylajve në gjyq, PD: Prokuroria të nisë hetimet
Πριν 20 ώρες
TIRANË- Pak orë pas deklaratës së Altin Avdylajt, kreu i grupit të Shijakut, në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda, i cili tha se “Rroftë Vangjush Dako, rroftë ...
Report TV - Përfshihet nga flakët hoteli në mes të Sarandës
Report TV - Përfshihet nga flakët hoteli në mes të Sarandës
Πριν 20 ώρες
Një hotel është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Sarandë. Zjarri ka rënë në papafingon e hotelit. Pavarësisht se paniku ka qenë i madh, zjarri ka ...
Report TV -  ‘Unaza e Re’, Veliaj: Zero shanse që projekti të ndalet, qytetarët janë pro
Report TV - ‘Unaza e Re’, Veliaj: Zero shanse që projekti të ndalet, qytetarët janë pro
Πριν 20 ώρες
Pas protestës së banorëve të unazës së re paraditen e sotme ka reaguar kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili ka deklaruar se shanset që projekti të ndalet ...
Report TV - Tentoi të vidhte banesën, arrestohet ‘skifteri’ në Fier
Report TV - Tentoi të vidhte banesën, arrestohet ‘skifteri’ në Fier
Πριν 20 ώρες
Një 51-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Levan, në Fier. Nga policia bëhet e ditur se është ...
Report TV - Aksident në Dibër, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Report TV - Aksident në Dibër, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Πριν 20 ώρες
DIBËR- Një aksident ka ndodhur në zonën e Qafës së Buallit në Dibër. Si pasojë e aksidentit, dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas informacioneve të para ...
Report TV - Përfshihet nga flakët hoteli në mes të Sarandës
Report TV - Përfshihet nga flakët hoteli në mes të Sarandës
Πριν 21 ώρα
Një hotel është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Sarandë. Zjarri ka rënë në papafingon e hotelit. Pavarësisht se paniku ka qenë i madh, zjarri ka ...
Report TV - Vrasja e Marvi Mihalit për një karikues, prindërit sherr me familjarët e të pandehurve
Report TV - Vrasja e Marvi Mihalit për një karikues, prindërit sherr me familjarët e të pandehurve
Πριν 22 ώρες
TIRANE-Mesditën e sotme para seancës në dhomën penale të gjykatës së Tiranës ka pasur momente tensioni mes prindërve të Marvi Mihalit, që u vra në gusht ...
Report TV - Vrasja e Marvi Mihalit / Tension mes prindërve të viktimës dhe të autorëve
Report TV - Vrasja e Marvi Mihalit / Tension mes prindërve të viktimës dhe të autorëve
Πριν 22 ώρες
TIRANE-Mesditën e sotme para seancës në dhomën penale të Tiranës ka pasur momente tensioni mes prindërve të Marvi Mihalit, që u vra në gusht të 2017 dhe ...
Report TV - Banorët e ‘Unazës së Re’ në protestë, tentojnë që të hyjnë me forcë në bashki
Report TV - Banorët e ‘Unazës së Re’ në protestë, tentojnë që të hyjnë me forcë në bashki
Πριν 23 ώρες
TIRANE - Banorët e “Astirit” vijojnë protestën në ditën e dhjetë, ndërsa paraditen e sotme tentuan që të futen me forcë në bashkinë e Tiranës. Të mbështetur ...
Report TV - “Ndëshkimi i të fortëve”, pranga fierakut që lëvizte me dy pistoleta me vete në makinë
Report TV - “Ndëshkimi i të fortëve”, pranga fierakut që lëvizte me dy pistoleta me vete në makinë
Πριν ημέρα
Në kuadër të operacionit “Ndëshkimi i të fortëve”, për goditjen e paligjshmërisë një 24-vjeçar është arrestuar këtë herë nga efektivët e policisë së Fierit, pasi ...
TheNewVocal
TheNewVocal - Πριν 4 μήνες
Greetings from Republic of Singapore =) Wish you a wonderful day!
Apud1984
Apud1984 - Πριν χρόνο
super video-clips! visit my channel, I'm sure you gonna enjoy it.
thethevictor900
thethevictor900 - Πριν 3 χρόνια
KURWA how dare you take down Pashabiceps vs ddoser video you dirty polaks
Ada Minaj
Ada Minaj - Πριν 3 χρόνια
ju lutem kur do filloi seriali friends ?
ANI FERKO
ANI FERKO - Πριν 4 χρόνια
PERSHENDETJE A1-REPORT ne pak kohe jeni LIDERI ne shqiperi, ju uroj per punen dhe lajmin qe jepni ne kohe reale dhe te paanshem! SUKSESE NE PUNEN TUAJ!
Tirona Fanatics
Tirona Fanatics - Πριν 5 χρόνια
oAdmin noi video per tifozat e tirones?
Thisis None
Thisis None - Πριν 6 χρόνια
fshie videon e tortes se na moren ftyren mo vlla aman fshie