Top Channel Albania
Top Channel Albania
  • 61 992
  • 530 158 705
  • 191
  • Εγγράφηκε στις 23 Ιούν 2011
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Βίντεο
Shiko kush LUAN, 20 Janar 2018, Entertainment show
Shiko kush LUAN, 20 Janar 2018, Entertainment show
Πριν 6 ώρες
Moderatore:Luana Vjollca Kapitenë: Edi Manushi & Gent Hazizi Të ftuar: Julian Dedaj, Ylli Limani, Endri Prifti, Stefi Prifti,Oriela Nebiaj, Zhaklina Lakatari Na ndiqni në: Web: top-chan...
Bisedimet shqiptaro-greke, Bushati: Kemi bërë progres
Bisedimet shqiptaro-greke, Bushati: Kemi bërë progres
Πριν 10 ώρες
Dita e dytë e bisedimeve shqiptaro-greke në Korçë përfundoi siç u zhvillua, në mënyrë hermetike, pa detaje mbi temat konkrete që janë biseduar. Dy ministrat e Jashtëm Bushati dhe...
Kriza e peshëngritjes; Trajneri Zef Kovaçi shpjegon pse sportistët marrin doping
Kriza e peshëngritjes; Trajneri Zef Kovaçi shpjegon pse sportistët marrin doping
Πριν 10 ώρες
Peshëngritësit dhe trajnerët e këtij sporti, protestuan sot për situatën në të cilën ndodhet Federata e Peshëngritjes. Rezultati pozitiv për përdorim dopingu nga peshëngritësja...
Basha: Në 27 Janar të marrim fatin tonë në duart tona - Top Channel Albania - News - Lajme
Basha: Në 27 Janar të marrim fatin tonë në duart tona - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 10 ώρες
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, është takuar me banorët e Vaut të Dejës ku bëri përgjegjëse qeverinë për varfërinë dhe humbjen e shpresës tek shumica e shqiptarëve, të cilët...
Gjurmë Shqiptare - Kush po i tradhëton malësorët...?!
Gjurmë Shqiptare - Kush po i tradhëton malësorët...?!
Πριν 12 ώρες
Si jane perçare shqiptaret ne Tuz dhe ne te gjithe malesine ? Asimilimi, presioni, shitja e blerja e forcave politike, ndarja fetare... Njihuni me realitetin e pabesueshem qe po shuan shqiptaret...
Reforma e ujit, Veliaj: Nisim me fushatë ndërgjegjësimi - Top Channel Albania - News - Lajme
Reforma e ujit, Veliaj: Nisim me fushatë ndërgjegjësimi - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 12 ώρες
Nga e hëna nisin 10 ditë fushatë ndërgjegjësimi për pagesën e faturave të prapambetura të ujit të pijshëm dhe lidhjen e kontratave të reja. Ndëshkimet ligjore për abuzuesit nisin...
Bllokohet rruga, gurët bien në aksin Elbasan-Librazhd - Top Channel Albania - News - Lajme
Bllokohet rruga, gurët bien në aksin Elbasan-Librazhd - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 12 ώρες
Një masiv shkëmbor ka rënë në shtratin e rrugës Elbasan-Librazhd, fatmirësisht në një moment kur aty nuk po kalonin mjete.
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 12 ώρες
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 19:30.
Mashkulli ideal i Armela Hyseni
Mashkulli ideal i Armela Hyseni
Πριν 14 ώρες
top-channel.tv/videot/pop-culture/
Redon Makashi i kundërpërgjigjet polemikave krijuar në Festivalin e Rtsh
Redon Makashi i kundërpërgjigjet polemikave krijuar në Festivalin e Rtsh
Πριν 14 ώρες
top-channel.tv/videot/pop-culture/
Vox pop “The Voice Kids”
Vox pop “The Voice Kids”
Πριν 14 ώρες
top-channel.tv/videot/pop-culture/
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 1
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 1
Πριν 16 ώρες
top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 2
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 2
Πριν 16 ώρες
top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 4
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 4
Πριν 16 ώρες
top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 3
Pasdite ne TCH, 19 Janar 2018, Pjesa 3
Πριν 16 ώρες
top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 17 ώρες
Edicioni Informativ, 20 Janar 2018, Ora 15:00.
“Të shpallet Dielli në kërkim” - Top Channel Albania - News - Lajme
“Të shpallet Dielli në kërkim” - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Rrezet e diellit janë me kursim në një pjesë të madhe të Evropës veri perëndimore, të mbështjellë nga retë e dendura që vijnë nga një sistem presioni të ulët që ka filluar...
Indinjohen peshëngritesit: Duam zgjedhje të parakohshme - Top Channel Albania - News - Lajme
Indinjohen peshëngritesit: Duam zgjedhje të parakohshme - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Skandali i radhës i dopingut në sportin e peshëngritjes që u shoqërua edhe me dorëheqjen e presidentit të Federatës Elez Gjoza, ka indinjuar trajnerët dhe peshëngritësit e tjerë...
Korça si “qyteti i samitit” - Top Channel Albania - News - Lajme
Korça si “qyteti i samitit” - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Fundjavat dimërore në Korçë tërheqin gjithmonë shumë turistë, por këtë herë, qyteti i ftohtë juglindor pret mysafirë të rëndësishëm.
Rama “tkurr” premtimin - Top Channel Albania - News - Lajme
Rama “tkurr” premtimin - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Flasim për rritjen ekonomike. Patjetër që 3.5 për qind nuk është mjagtueshme. ne këmi një plan që të arrijmë mbi 5 për qind në tre vitet e ardhshme për të shkuar deri në...
Dita e dytë Bushati-Kotzias, ecuria e procesit mbahet e fshehtë - Top Channel Albania - News - Lajme
Dita e dytë Bushati-Kotzias, ecuria e procesit mbahet e fshehtë - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Në Korçë Ditmir Bushati dhe Nikos Kotzias u ngujuan në ditën e dytë të bisedimeve, duke i qëndruar besnik kodit të heshtjes.
Gjykatat janë në ngërç, KLD “shpik” gjyqtarët fluturues - Top Channel Albania - News - Lajme
Gjykatat janë në ngërç, KLD “shpik” gjyqtarët fluturues - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Prej muajsh Këshilli i Lartë i Drejtësisë po vepron me kompetenca të kufizuara derisa të ngrihen organet e reja, siç është edhe Këshilli i Lartë Gjyqësor.
Polici i drogës në kërkim - Top Channel Albania - News - Lajme
Polici i drogës në kërkim - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi arrest me burg në mungesë ndaj ish shefit të policisë Julian Balliu, i dyshuar për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe trafik ndërkombëtar...
Vuçic në Mitrovicë: Serbia, gjithçka nga vetja për paqen - Top Channel Albania - News - Lajme
Vuçic në Mitrovicë: Serbia, gjithçka nga vetja për paqen - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka porositur në Kosovë se Serbia do të japë gjithçka nga vetja për ta ruajtur paqen, se do të bëj gjithçka që mospajtimet shumëshekullore...
Basha në Vaun e Dejës - Top Channel Albania - News - Lajme
Basha në Vaun e Dejës - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 18 ώρες
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, është takuar me banorët e Vaut të Dejës ku bëri përgjegjëse qeverinë për varfërinë dhe humbjen e shpresës tek shumica e shqiptarëve, të cilët...
Ilaçi i të sëmurëve me tumor, Rama: Mjekimet rinisën - Top Channel Albania - News - Lajme
Ilaçi i të sëmurëve me tumor, Rama: Mjekimet rinisën - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 19 ώρες
Ankesa që mësuesja nga Rrësheni i bëri kryeministrit Rama u bë shkas që me urdhër të tij në spitalin Onkologjik të Tiranës të nisë furnizimi me ilaçin e quajtur Herceptine.
Ftohet moti, javën e ardhshme temperaturat nën zero - Top Channel Albania - News - Lajme
Ftohet moti, javën e ardhshme temperaturat nën zero - Top Channel Albania - News - Lajme
Πριν 19 ώρες
Megjithëse paraditja e të shtunës është shoqëruar me reshje të dendura shiu, temperaturat, sipas Meteoalb janë rritur, me përjashtim të zonave të thella malore ku temperaturat vazhdojnë...
DEDIGITAL
DEDIGITAL - Πριν 2 μήνες
Sikur te publikonit me cilesi me te mire urimin e Top Medias Rrjedh ne kenge e ligjerime do ishte fantastike Stafi
Top 10 Amazing Facts
Top 10 Amazing Facts - Πριν 6 μήνες
Your All Video IS Very Good.Thank You So Much.
Bruno Berberi
Bruno Berberi - Πριν 7 μήνες
hidhini dhe videot e viteve te kaluara,,,
EasyTutorial
EasyTutorial - Πριν 9 μήνες
hi all, what happend? I am here
andrea bregu
andrea bregu - Πριν 9 μήνες
A MUND TE BENI NJE TEME PER NGJARJET GJEOPOLITIKE TE FUNDIT
A MUND TA FTONI ALFRED CAKON NE ATE TEME ?????????????????????????
Dubai Promotions
Dubai Promotions - Πριν χρόνο
Nice videos keep it up
thumbs up (Y)
Hasan Zanuni
Hasan Zanuni - Πριν χρόνο
ju te top chennel albania je ni te paskrupullt,qe nuk e lironi canalin pa pagesqe te shikohet nga gjith shqiptaret ne bote.
How To Make Sushi
How To Make Sushi - Πριν χρόνο
TopChannel👍🏼
Alex Tsina
Alex Tsina - Πριν χρόνο
si titullohet kenga qe kercejn gocat e fiks fare one a love ????
init al
init al - Πριν χρόνο
te dashur drejtus te top channel per mendimin tim duhet te ristrukturohet kanali ne pergjithesi qe nga gazetaret e lajmeve qe jane ber bajat,portokallia qe vec dy policave dhe kapoja me melaminin te tjeret e hane buken kot,fiks fare me ato gazetare qe vetem gazetare nuk jane,ne pergjithesi duhet te ndaheni me topin e Tanit (te shkuaren) se nuk i intereson njeriu pervec te vese,jemi ne vitin 2016 beni ndryshimin rrenjesor ndryshe ??????????
Albanian Boss
Albanian Boss - Πριν 2 χρόνια
ta qifsha at nan te shkerdhates une ty e ta pshurrsha kanalin, po pse ma ke lajmeruar rrejshem videon e fimit SHOK (Movie Trailer9 kur ai nuk eshte video i juaj por i Kinematografise se Kosoves. Ju kam lajmeruar tek youtube per demand te rrejshem ne te drejtat per videon i cili nuk eshte prone e juaja. Hani mut o pisa ju qift bota nanen ne pidh!
RihannaMusic
RihannaMusic - Πριν 2 χρόνια
si e ka emrin ajo kenga te fiks fare qe kercejne balerinat,alea alea le?
LYJXH AL
LYJXH AL - Πριν 2 χρόνια
Po kur do ti hidhni videot e Portokallis te fund vitit se te shumtet qe ju ndjekin jane emigrantet po i bej qe tani nje dislike se nuk e meritoni TV me prestigjoz eshte VizionPlus jo ju
Dying Upon The Truth
Dying Upon The Truth - Πριν 2 χρόνια
shume i vononi kto videot e shkretaa pas 2 ditesh u fusni a skeni no i staf atje apo keni ngel pa leke se shqiptart pa pune jan
boy Surname
boy Surname - Πριν 2 χρόνια
top channeli vk, na baheni modest ju jepni e ca do lloj lajmi qe ndodh esht apo sesht per tu dhene,,,ju rrit menja juve ??
one direction fan
one direction fan - Πριν 2 χρόνια
shume bukur ishte qe vendoset te shfaqnit dokumentarin muzikor te one direction this is us ketu ne shqiperi ka shume directioners fansa nje nder to jam edhe une edhe nje here pergezime dhe ju paraqes si kerkese qe te shfaqni me shume evente te ketij lloji
Ergus Gjika
Ergus Gjika - Πριν 2 χρόνια
pak shpejt permbledhjen ditore te sotme ,ate pjesen 1
ilison osmani
ilison osmani - Πριν 2 χρόνια
ku munte te gjeje Parade ushtarake Shqiptare te 2004 os te 2007 ne qofte se ka mundesi tma dergoni videon flm per mir kuptimin
Jona Sefa
Jona Sefa - Πριν 2 χρόνια
Komplimente per programacionin perfekt qe na dhuroni ! Faleminderit qe beheni zeri yne, syri yne!
Nje enderr qe eshte e te gjitheve tashme :) jam mese e lumtur qe te pakten jam pjese e Top Channel si shikuese e rregullt. Faleminderit!
Marsi Dardha MD
Marsi Dardha MD - Πριν 2 χρόνια
po permbledhjen ditore 10 mars ku e keni?Aman mo topi se keni ngelur mbrapa mezi na fusni ca video sikur ca do beni,o i fusni te gjithe ose mos i fusni fare.I keni futur gjysma gjysma pa lidhje
Elvis Thepi
Elvis Thepi - Πριν 2 χρόνια
portokallin dua ta shikoj
TePeLeNsIiPoShTeR
TePeLeNsIiPoShTeR - Πριν 2 χρόνια
Po videot e portokallis se mbremshme kur do i hidhni???
Pariah Kurza
Pariah Kurza - Πριν 2 χρόνια
JU LUTEM PORTOKALLINE!!!!!!!!!!! 1 mars 2015 :/
an tracks
an tracks - Πριν 3 χρόνια
mundeni te veni videon nga master chefi i par kurr gatuajn per kombetaren?
Samir Elezkurtaj
Samir Elezkurtaj - Πριν 3 χρόνια
Si ka mundesi që në portokalli nuk është Drejtori dhe pajtohem me zejmen Berishen
Zejmen Berisha
Zejmen Berisha - Πριν 3 χρόνια
SI KA MUNDESI, GJITH KY TELEVIZION AKOMA NUK PUBLIKON VIDEO NE HD....
DUHET TE LLOGARISNI QE TASHME PJESA ME E MADHE E PUBLIKUT MBASE JU NDJEK NGA NJE SMART TV, DHE NUK ESHTE MAKSIMUMI QE TE SHOHIN NJE EDICION LAJMESH NGA TOP-CHANNEL NE KETO TELEVISORE....
ZGJOHUNI
selo saliu
selo saliu - Πριν 3 χρόνια
fiks fare
ERALD DAUTAJ
ERALD DAUTAJ - Πριν 3 χρόνια
PERSH KAM shume qejf keto kolazhet e tar qe beni fund viti me nga nje kenge ju letem ne 2002 dhe 2004 nuk keni bere nj te tille i keni fantastike nese po mund ti postono res ne maxx per te gjithe ju si staf
ines 21
ines 21 - Πριν 3 χρόνια
Nuk po e gjej gjekundi skecin e stupcave te portokallia qe vriten kush do paguaje kafet. Mund te me ndihmoni ku ta gjej?
tzilda xotza
tzilda xotza - Πριν 3 χρόνια
si quhet kenga te reklama e boterorit ne brazil ?
D'Alba25
D'Alba25 - Πριν 3 χρόνια
spotin mos i vrisni vajzat ju lutem
Fl Studio Albania Official
Fl Studio Albania Official - Πριν 3 χρόνια
hey yaa people please
come to my channel and see my lyrics videos
I know that you will like it
Video Interest
Video Interest - Πριν 3 χρόνια
shum vononi me kto videot e permbledhjes ditore te bba7... le qe vonon po nganjeher nuk i futni te gjitha. sot edhte data 18.03.2014 dhe akoma spo gjej permblejen e dates 17 [jesen e tret.. lere me te dates 18 qe sbehet fjal..
arben cala
arben cala - Πριν 4 χρόνια
Mirmbrema ju kam derguar nje Msg ne poste per nje problem lidhur me nej video
do ju lutesha te me kthenit nje pergjigje flm
erald
erald - Πριν 4 χρόνια
po rikoshetin nuk do e hidhni me ????????
Asllan Lluca
Asllan Lluca - Πριν 4 χρόνια
Procesi Sportiv, 9 Shtator 2013, Pjesa 3 . mungon nuk e keni ne internet . kur mund ta hidhni ?
Atdheu i bashkuar
Atdheu i bashkuar - Πριν 4 χρόνια
TOP CANALIZIMI JU JENI MET VERTET JENI NE NIVELIN E AFRIKES SI TV
erv200
erv200 - Πριν 4 χρόνια
Kam nje vrejtje. I bej thirrje top-channel dhe gjithe kanaleve Shqiptare qe ta ndalojne huazimin e gjuhes Shqipe ne stacionet e tyre kam kohe qe e shikoj kete gje ne stacionet Shiptare po semurem nga stomaku nuk po mundem ti shikoj dot stacione Shqiptare. Ju lutem ndryshoni rrugen dhe filloni te flisni 100% Shqip se na semuret me keto fjalet e huaja qe po degjoj ke stacionet e juja. Ndalo Huazimin E gjuhes Shqipe, Ndalo Huazimin E gjuhes Shqipe, Ndalo Huazimin E gjuhes Shqipe.
Jam Zot
Jam Zot - Πριν 4 χρόνια
hahaha FREE VOJVODINA!
RinSel91
RinSel91 - Πριν 4 χρόνια
Procesi Sportiv, 10 Qershor 2013, Pjesa 3 - Top Channel Albania po mungon??
artur neli
artur neli - Πριν 4 χρόνια
videot e top story,te dates 4 ??
F NUMANI
F NUMANI - Πριν 4 χρόνια
keni harruar pjesen 2 te bb fans club, 2 qershor
Lina K
Lina K - Πριν 4 χρόνια
Videot e Procesit 27 maj, mungojn. Ju lutem futeni ne youtube :-) Thanks.
matmicmj
matmicmj - Πριν 4 χρόνια
How God Created the Universe at lulu.com , see channel download for info .,.,. Share the Bible .,., PRAYER ...
Vangjush Cerepi
Vangjush Cerepi - Πριν 4 χρόνια
Pershendetje....po kerkoj vidiot e portokallise te Thellezes por jane fshire....ku mund ti gjej ju lutem..?
Mimoza Shkoder
Mimoza Shkoder - Πριν 4 χρόνια
do me pelqente te behej nje kerkim,ndergjegjesim mbi te ashtuquajturit komunitetin egjiptian per cfare ehte krijuar dhe diferencohet kur akoma nuk u dihet preardhja??? cdo te thot egjiptian>ca jane? si e shpjegoni qe ne familjen egjiptiane ka njerez bjond dy bojeqielli,qe ne egjipt ska shance te ket t till,apo keni edhe familje te bardha qe kan njerez n familje me lekur te zez,esmera.... ?? Nuk shikoj Anje ndryshim tek ata qe i quajme egjiptian nga familja e bardhe...
Ali Sadiku
Ali Sadiku - Πριν 4 χρόνια
Kur do ta nxjerni big brother 6 te 20 prilit ju lutemi se jemi ne mergim skemi mujt me pa
Dilza Idrizaj
Dilza Idrizaj - Πριν 4 χρόνια
Ju lutem qiteni noizyn ne 1001pse, se kam par :( ju Lutem sa me shpejt
Handkantenschlag
Handkantenschlag - Πριν 4 χρόνια
vazhdoni punen! ju jeni shpresa e mediave ne shqiperi edhe per gjith kombin.
RythmOfAlbanianYouth
RythmOfAlbanianYouth - Πριν 4 χρόνια
Pershendetje,doja thjesht te dija per cfare arsye jane fshire video te top fest 9 edicionit te vjetshem? ju faleminderit
Black Star
Black Star - Πριν 4 χρόνια
kur do i fusni vidjot e portokallis :(
RohilAniruth
RohilAniruth - Πριν 4 χρόνια
Internet Famous Documentary!
Greetins Please watch the video featured on my channel, it explaines the documentary i'm working really hard on about what it means to be a youtuber, it will promote all of us and you could even star in it! Please check it out!!! :D Leave a comment and like and most importantly share with everyone!!!! :D
Anxhelo Durmishi
Anxhelo Durmishi - Πριν 4 χρόνια
ej do i postoni pak videot e djeshme te portokallise se nuk me del me faqja zyrtare e saj ne facebook ?
untiaiajo yeah
untiaiajo yeah - Πριν 5 χρόνια
pse nuk dalin kengen e top festin??? te dates 12 shkurt, kemi gjith diten qe presim :((((((
Lina K
Lina K - Πριν 5 χρόνια
E dua vendin tiiiiiiimmmm!! Ju lutem futeni videot e emisionit ne youtube :(
kinostudio100
kinostudio100 - Πριν 5 χρόνια
kush eshte fjala Shqip se spo kuptoj gje RISK APO REZIK ???

pse nuk flisni Shqip ne lajmet ????? turp te keni
Lina K
Lina K - Πριν 5 χρόνια
Ku jane videot e emisionit "Dua vendin tim"? Mungojn videot e 13 dhe 20 janarit :(
 - Πριν 5 χρόνια
elton deda
Gianni Rocky
Gianni Rocky - Πριν 5 χρόνια
hello
ddiiiddiii
ddiiiddiii - Πριν 5 χρόνια
Po ku eshte Dinoja ne the voice? nuk jane te gjithe klipet
d h
d h - Πριν 5 χρόνια
POrtokalli 23 Dhjetor
Jurgen Pilkati
Jurgen Pilkati - Πριν 5 χρόνια
tahiri
ENEASZONE
ENEASZONE - Πριν 5 χρόνια
the voice of albania
brendajustin11
brendajustin11 - Πριν 5 χρόνια
fiks fare
mario metolli
mario metolli - Πριν 5 χρόνια
plzz pak titullin e asaj kenges te fiksi
Eno
Eno - Πριν 5 χρόνια
si e ka titullin kenga qe eshte ne fillim te fiks fare ??
mario metolli
mario metolli - Πριν 5 χρόνια
Ju lutem mund te ma tregoni pak si e ka titullin kenga qe eshte te fiks fare
Emm Watson
Emm Watson - Πριν 5 χρόνια
ju lutem si e ka emrin ajo kenga qe kercejne vajzat tek fiks fare
ddiiiddiii
ddiiiddiii - Πριν 5 χρόνια
Kure do te uploadohen klipet e Wake up te premtes?
Elsid Lika
Elsid Lika - Πριν 5 χρόνια
Nje nga televizionet me te mire ne te gjithe europen---top-channel.al---
Ani Berati
Ani Berati - Πριν 5 χρόνια
kapo
Risa Jaho
Risa Jaho - Πριν 5 χρόνια
fiks fare
flori f
flori f - Πριν 5 χρόνια
top show shqiptaret
Sarah Jason
Sarah Jason - Πριν 5 χρόνια
the voice
orestis zoukas
orestis zoukas - Πριν 5 χρόνια
donika
Sarda Tours Albania
Sarda Tours Albania - Πριν 5 χρόνια
lajme 15.06.2012
.
Venus Planet
Venus Planet - Πριν 5 χρόνια
rome
julian xhemali
julian xhemali - Πριν 5 χρόνια
mund te coni portokallin qe u dha mbrem
gerti itreg
gerti itreg - Πριν 5 χρόνια
procesi sportiv 5/11/2012
Juliano DS
Juliano DS - Πριν 5 χρόνια
portokalli
mrtonitheone
mrtonitheone - Πριν 5 χρόνια
si e kane titullin ato kenget te fiksi qe kercejne velinat pjesa1..pjesa2..pjesa3
Octagrammaton Veilchenstein der Dreizehnte
Octagrammaton Veilchenstein der Dreizehnte - Πριν 5 χρόνια
xhevdet
pizzA
pizzA - Πριν 5 χρόνια
voice of albania
Lefter Dogani
Lefter Dogani - Πριν 5 χρόνια
PERSHENDETJE.BEJ ME DIE SE KOMPANIA CEZ SHPERNDARJE GJAT DEKLARATAVE TE SAJA TE BERA PER PUNTORET E SHKARKUAR PREJ SAJ NESE KA FAKTE KONKRETE PER ABUZIME GJATE DETYRES LE TE DAL ME EMRA KONKRET. KERKOJM NGA ORGANET E DREJTESIS SHPTARE TE NDERHY PER SHPIFJE DHE MASHTRIM KOLEKTIV PASI CDO KUSH NGA NE KA KONTRAT IDIVIDUALE DHE SA PER PERFORMANCEN ECDO GRUPI LE TE BEJ PERQINDJEN VJETORE.FALIMINDERIT PER MIR KUPTIMIN
dardan dahsyla
dardan dahsyla - Πριν 5 χρόνια
the voice of albania
julian xhemali
julian xhemali - Πριν 5 χρόνια
cojeni pak portokallin qe u dha die diten e diel ne dat 8/10/2012
Arbion Sulaj
Arbion Sulaj - Πριν 5 χρόνια
videot e Rrikoshet ne TAR kur do dalin
Nertila Onjea
Nertila Onjea - Πριν 5 χρόνια
Sep 10, 2012 video
Linda A.
Linda A. - Πριν 5 χρόνια
Falemnderit qe u rikthyet me materialet tuaja !
Kejdi Doda
Kejdi Doda - Πριν 5 χρόνια
kur mund te zhvillohet spektakli Ti Vlen ose nje show tjeter ku te zbulohet talenta shqiptar!
Dritan Lama
Dritan Lama - Πριν 5 χρόνια
Cfare po ndodh me juve.. Keni ndaluar feed te videove, qe me daten 8 Qershor...
Lor Mon
Lor Mon - Πριν 5 χρόνια
ju lutem cbllokoni videot e top festit nates finale, se i hap por nuk i shof dot. faleminderit :)
Dafina Ibishi
Dafina Ibishi - Πριν 5 χρόνια
Pershendetje,te dillen e kalume nuk pata mundesi qe ta shikoja Fun's club e tani jam shum e interesuar ta shof,kerkova ktu tek ju mirepo nuk ishte.A mund te me ndihmoni ku mund ta gjej sepse te gjith te tjerat i kam percilur mirpo te fundit jo
Ju pershendet Dafina
Kelly Powel
Kelly Powel - Πριν 5 χρόνια
Hey TopChannelAlbania Cools Video. Keep It Up.
All Goals HD
All Goals HD - Πριν 5 χρόνια
Ju lutem te hidhni pak videot e top festit te mbremshemmm ...flm
Detar Kepuska
Detar Kepuska - Πριν 5 χρόνια
Nese keni mundesi ta vendosni emisionin Wake up te dites se sotme 18 maj !
Denis Caci
Denis Caci - Πριν 5 χρόνια
gjnghjjjjjh
Denis Caci
Denis Caci - Πριν 5 χρόνια
m,hkjhgjhjjgljhg
enedjon
enedjon - Πριν 5 χρόνια
ku i keni permbledhjet e fundit
Indrit Çenga
Indrit Çenga - Πριν 5 χρόνια
Ju lutem beni dicka per menaxhimin e komenteve...Po perdoren fjale banale...
Erv Is
Erv Is - Πριν 5 χρόνια
Pershendetje. Do doja nese eshte e lehte te me thoni cila kenge eshte ajo kur kercejne vajzat te Fiks Fare. Faleminderit
Elvis Muchasaj
Elvis Muchasaj - Πριν 5 χρόνια
robt ku ti keni me gjith top karin e portokallin e leshit.. tju vij turp se nuk ja u var kush ma se jeni ba varikarista televizjon i dores se 3.. e doni me ba ndonjegje me kan ne qender te vemendjes e robt me gjith televizion te karit...televizioni dhe emisonet me te degjeneruara ne shqiperi, me te arsh turp me i pa me familje ...
driton sopa
driton sopa - Πριν 5 χρόνια
ju kisha lut qe ti largoni komentet tek kenga ime ne top fest nuk pranohet sharjet e tillaa
me rrespekt dritoni
driton sopa - ne club
renato_doda 1
renato_doda 1 - Πριν 5 χρόνια
Bohemi - Smoke weed superrrrr....
KatunariClub G
KatunariClub G - Πριν 5 χρόνια
hapeni kengen mamica qe ta degjojme edhe ne gr
basilis papadopoulos
basilis papadopoulos - Πριν 5 χρόνια
lajmet
Ana fier
Ana fier - Πριν 5 χρόνια
top fest 9 kohe e kaluar
shine bright like diamond
shine bright like diamond - Πριν 5 χρόνια
top show
Rinor N
Rinor N - Πριν 5 χρόνια
PSE NUK ESHTE PERMBLEDHJA E 29 MARSIT?
skerdian majko
skerdian majko - Πριν 5 χρόνια
portokalli
Mario Luca
Mario Luca - Πριν 5 χρόνια
Ju te Top-Channel e keni ekzagjeru me BB5 Ermalin e Francesken doni me i ba me zor te krijone nje lidhje dashurore. Ermali thuhet se esht Mr. Albania por Ermali faktikisht duhet te behet Mr. Gay se i till esht. E para Ai nuk din te flase dhe menyra se si shprehet ai duket sikur nuk ka pasur eksperience me ndanje vajze
TheRenaissanceYngMan
TheRenaissanceYngMan - Πριν 5 χρόνια
Nice channel, I luv Albania, check out my NYC blog!
sami alba
sami alba - Πριν 5 χρόνια
flm flm
sami alba
sami alba - Πριν 5 χρόνια
shum e bukur
Djoe Daud
Djoe Daud - Πριν 5 χρόνια
voice of albania
julios1live
julios1live - Πριν 5 χρόνια
bigbradher
Ergi Shkelzeni
Ergi Shkelzeni - Πριν 5 χρόνια
select
 - Πριν 5 χρόνια
Persh. a ka mundesi qe kenges debutuese te dt.6 mars ne TOP FEST 9 "Jena bo Vdek" ti vini audion e kenges origjinale??? se me ate audio qe ka nuk degjohet asgje....Respekte : producenti i kenges
Besart Hyseni
Besart Hyseni - Πριν 5 χρόνια
A keni me i qit videot per showin e Big brother qe ke ne weekend??
Bora Brace
Bora Brace - Πριν 5 χρόνια
a mundeni te hidhni videon e kallaallek mafia?...flm
erhanvb
erhanvb - Πριν 5 χρόνια
LONG LİVE ALBANİA GREETİNGS FROM TURKEY
Sadie Miftari
Sadie Miftari - Πριν 6 χρόνια
Kur fillon portokallia???
 - Πριν 6 χρόνια
live
Endrit Pepa
Endrit Pepa - Πριν 6 χρόνια
the best channel forever
Rono Mc
Rono Mc - Πριν 6 χρόνια
nxjerja e vajzes nga orteku
adi fefe
adi fefe - Πριν 6 χρόνια
pse skeni be upload fiks fare sot?
 - Πριν 6 χρόνια
live
Mass Vue
Mass Vue - Πριν 6 χρόνια
Love That Video, Thought It Was Awesome! Great Channel TopChannelAlbania massfacebookfans (.)com
Linda A.
Linda A. - Πριν 6 χρόνια
Jeni fantastike!
Genc Jegeni
Genc Jegeni - Πριν 6 χρόνια
we will rock you
Saimir
Saimir - Πριν 6 χρόνια
Persh Team TOP.
Flm qe keni postuar edicionet e lajmeve ne YouTube. Desha te pyes a keni ne plan te vendosni edhe programe te tjera te plota si The Voice apo 1001 Pse ashtu si Portokalli? Respekt!
Renato Haxhari
Renato Haxhari - Πριν 6 χρόνια
Pse nuk mund te shkohen videot sportive ne itali?
Jane te bllokuara.
AnisaHal
AnisaHal - Πριν 6 χρόνια
Pershendetje! Desha tju pyesja! per ne qe jemi jashtetit a mundeni ta beni upload puntaten e fundit te 1001 pse?? Faleminderit!
nevila ferrua
nevila ferrua - Πριν 6 χρόνια
1001
xhevahireee
xhevahireee - Πριν 6 χρόνια
hey a di njeri si mund ti lexojme videot e 31 dhjetorit ju lutem
emily blanchard
emily blanchard - Πριν 6 χρόνια
i shkelqyer
RoyalEpicClothing
RoyalEpicClothing - Πριν 6 χρόνια
hows it going! nice stuff!
manjetik
manjetik - Πριν 6 χρόνια
Pershendetje top-channel...Kisha nje pyetje...Pse nuk hapen videot e portokallise se vitit te ri Pa Semafor...Videot jane private thuhet...ne qe nuk patem mundesi ta shihnim i kishim shpresat ta shikonim pre faqes suaj...Me respekt Martini
luli
luli - Πριν 6 χρόνια
grande top channel
Burim Gjini
Burim Gjini - Πριν 6 χρόνια
the voice of albania
Ushtar Shqiptar NATO [Official YouTube Channel]
Ushtar Shqiptar NATO [Official YouTube Channel] - Πριν 6 χρόνια
URIME VITIN E RI
 - Πριν 6 χρόνια
1000 e nje pse
Samin Fetahi
Samin Fetahi - Πριν 6 χρόνια
Pershendejte te nderuar, nje kohe postoheshin programacionet e plota ne youtube, ndersa tani ato postohen te ndare ne 2, 3 ore me shume pjese. Pse eshte be ky ndryshim?
crazyalbanianman
crazyalbanianman - Πριν 6 χρόνια
si e ka emrin kenga qe kercyen tek fiks fare sot? e di kush?
Flo Flo
Flo Flo - Πριν 6 χρόνια
ckemi un jam je person qe e shikoj fiks fare edhe ju falendiroj fiks fare. po kam nje pqetje per fiksin eshe e shikoj qith mone. ne diten e 16.12.11 ne funte jan ato vajza qe kerzejn ne fune edhe eshe nje kene. goza ime e ka shume ete kenge po nuk e di kush e kendon edhe quqh quete a munt te me kontaktoni ne youtube edhe te me thoni shume faleminderit shume edhe per ty edhe per top channel.
Tani Ajzen
Tani Ajzen - Πριν 6 χρόνια
Fshatar budallej,ndersa tv klan ben me dhjetra emisjone per qent,ju dergoni te filmoj pa asnje informacjon nje qen pitbull qe e njef gjith tirana,dhe prej te cilit kan mar nje te till me dhjetra njerez e familje,dhe per me teper flisni dhe per cfar ndodh ne bote kur te gjith e din qe atje qent,dhe
ilenja
ilenja - Πριν 6 χρόνια
the voicy of albania
Tani Ajzen
Tani Ajzen - Πριν 6 χρόνια
PITBULLAT hypin nener tranvaje e autobusa,dhe ne cdo qender biznesi si QTU-ja jon,,,fshatar qe nuk dini akoma rruget e tiranes e ju duket parku i tajvanit si qendra brukselit.lufta ne irak ka mbaruar e nuk ka me propagant kundra AMERIKES e qenit te saj te familjes,shrederi iku,shiraku ra ne burg per vjedhje o viktima te sali berishes..po po te ishte gjall DRITAN HOXHA nuk do guxonte asnje drejtor fshatar nga ju te hidhte ide per propagand te tiill per pitbullin dhe qent e tjer,,,pse nuk beni propagand per te hapur pak per qen o fshatar qe jeni mesuar ti rrini qenve 50 metra larg andej nga jeni rritur,kurse ne i mbajme ne krevat.me vjen keq per ju dhe DRITAN HOXHEN,sepse kur ishte gjall i mbante qent e vet te
Tani Ajzen
Tani Ajzen - Πριν 6 χρόνια
dera top canal,dhe ju i jepnit biskota per ti rene ne sy ATIJ,,,,.ne bot nuk ka me demostrata pro irakut,dhe as balte per imazhin e familjes amerikane,,,,PITBULL KA 18 PATENTA PUNO O FSHATAR,,QE NUK I KA DHE NUK DO I KET NDONJEHER ASNJE NGA JU MENDJENDRITURIT.AIZEN.
Tani Ajzen
Tani Ajzen - Πριν 6 χρόνια
By Aizen Tani Aizen · 2 seconds ago
fshatar budallej,ndersa tv klan ben me dhjetra emisjone per qent,ju dergoni te filmoj pa asnje informacjon nje qen pitbull qe e njef gjith tirana,dhe prej te cilit kan mar nje te till me dhjetra njerez e familje,dhe per me teper flisni dhe per cfar ndodh ne bote kur te gjith e din qe atje qent,dhe PITBULLAT hypin nener tranvaje e autobusa,dhe ne cd...
Besi
Besi - Πριν 6 χρόνια
the voice of albania
Albi Geois
Albi Geois - Πριν 6 χρόνια
Vazhdon partneriteti i TCH me BaumCast?
Besi
Besi - Πριν 6 χρόνια
the voice of albania
jurgen kruja
jurgen kruja - Πριν 6 χρόνια
e diell
mario cimarro
mario cimarro - Πριν 6 χρόνια
ju kisha luturr ti uploadoni ne ndonje menyre videot e serialit(telenoveles) mundesia e dyte ne youtube apo tbeni nje zgjidhje permes kontaktitt ju lutem flm..
Jessica Ca
Jessica Ca - Πριν 6 χρόνια
Ju lutem i hidhni videot e the voice qe nga java 11.11.11
Valon Loon
Valon Loon - Πριν 6 χρόνια
o Staffi kam nje lutje te vogel.. ju lutem ato videot e sportit.. ti beni qe ti shikojm edhe ne qe jemi jasht shtetit se disa nga kto nuk mund ti shikojm me arsyen se postuesi..(top-Channel) nuk e ka lejuar shikimin edhe ne vendin tuaj(gjermani).. Flm
 - Πριν 6 χρόνια
Top channel....
Peter Tiesto
Peter Tiesto - Πριν 6 χρόνια
ku eshte tricikli i dates 26 nentor??? do e upload dhe ate? shum faleminderit dhe gezuar
Redi r
Redi r - Πριν 6 χρόνια
Keep the good work....
OfficialRadioSubmit
OfficialRadioSubmit - Πριν 6 χρόνια
Your friendship is important to us, so thanks and we wish you an amazing...well everything. Sincerely, the Radio Submit Team
Adri Loloçi
Adri Loloçi - Πριν 6 χρόνια
gerdec
workforyouraims
workforyouraims - Πριν 6 χρόνια
Televizion bishë jeni
ana kasemi
ana kasemi - Πριν 6 χρόνια
ne korrik ju keni dhene nje lajm lidhur me rojet e plazhit te durresit a mund te me ndihmoni duke me thene emrat e tyre se me duhen
MrMusicpla
MrMusicpla - Πριν 6 χρόνια
nice page
Lina K
Lina K - Πριν 6 χρόνια
Prsh ku mund te shikojm emisionin "e diell".
I Love TOP CHANNEL
Franc Kazo
Franc Kazo - Πριν 6 χρόνια
Pershendetje ku mund te shohim vidjot e portokallis?
 - Πριν 6 χρόνια
Top channel a mundet te vendosni videon ku performojne noizy dhe tuna ju lutem ...
Demetrio1112
Demetrio1112 - Πριν 6 χρόνια
krenohemi me ju top channel
Arens Myzyri
Arens Myzyri - Πριν 6 χρόνια
O top channel sa barbona po tregoheni me tifozerine e Tomorit. Pse nuk thoni ju qe arbitri dhe Policia dhunoj tifozet e Beratit ne Peqin duke i nxjerr jashte, por trgoni tifozet si te keqinjte. Asgje nuk po benin thjesht po shanin federaten dh mikun tuaj armando duka. Nejse ndryshoni qendrim se po ju urrejne gjithe tifozet.
ZeriMelodik
ZeriMelodik - Πριν 6 χρόνια
Pershendetje,
Faleminderit per pranim miqesie:)
OlsiKondillari
OlsiKondillari - Πριν 6 χρόνια
top-channel.tv is excelent
Alb Raider
Alb Raider - Πριν 6 χρόνια
top channel ...
Engjell Zylyftari
Engjell Zylyftari - Πριν 6 χρόνια
PERSHENDETJE ! Bravo meritoni respekt.
violeta
violeta - Πριν 6 χρόνια
flm per ftesen!!!!!
kosovolife
kosovolife - Πριν 6 χρόνια
CESHTJA E DIANES
e keni ba private kqyr korrigjone
Linda A.
Linda A. - Πριν 6 χρόνια
Ej,po pse te jeni ju me te miret ...;))
Ervin Rama
Ervin Rama - Πριν 6 χρόνια
Bravo stafi jeni me te miret.........tani kemi filluar te krenohemi edhe me ju si televizion
Shkoder Albania
Shkoder Albania - Πριν 6 χρόνια
Bravo Top-Channel Jeni Kanali Me I Mir Ne Shqiperi
Anxhela S
Anxhela S - Πριν 6 χρόνια
Urime per kanalin tuaj :)
henrindreca
henrindreca - Πριν 6 χρόνια
Flm per ftesen dhe per Sib qe me bere
GOLDMINE8
GOLDMINE8 - Πριν 6 χρόνια
Faleminderit per Respektin!Mire u Degjofshim!
UPTOWN RACCZ
UPTOWN RACCZ - Πριν 6 χρόνια
nice page plz chek mine bro send me invite
Demetrio1112
Demetrio1112 - Πριν 6 χρόνια
bravo top channeli , jeni krenaria e shqiptareve
Hite Shqip
Hite Shqip - Πριν 6 χρόνια
cool channel , sub back plss :D
Dugi Selmanaj
Dugi Selmanaj - Πριν 6 χρόνια
Brravo TCH je #1 per te gjith shqipetaret përshendetje nja Suedia
Absolut
Absolut - Πριν 6 χρόνια
shume iniciative e bashkekohore , te gjitha mediat super te fuqishme perdorin youtube . Shpresojme mos vendosni reklamat ad sense pas disa kohesh se do jete shume e bezdishme dhe e sikletshme te informohesh . Shpresojme mos jete kjo arsyeja qe top channel kalon si partner i youtube .
My Ideas
My Ideas - Πριν 6 χρόνια
Kam kohe qe pres te hapni nje kanal ne youtube,ai player qe keni ne websit ta shpif
Gjithsesi me mire vone se kurre ,tani jeni akoma me afer publikut.
Flogert
Flogert - Πριν 6 χρόνια
Hajt për hajër profili në YouTube.
MrGoldStandard09
MrGoldStandard09 - Πριν 6 χρόνια
televizioni me i mire i shqiptarise
LifeThings
LifeThings - Πριν 6 χρόνια
PERSHENDETJE 'TOP CHANNEL'!