NIN: Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Tu luta - LIVE në Klan Kosova

8 175
1 005
 
Σχόλια
Ειρήνη Στέφα
Ειρήνη Στέφα - Πριν 2 ώρες
Shqiperi dhe Kosove asht NJE !!!! 😊😊
Helmy Attia
Helmy Attia - Πριν 4 ώρες
FANTASTIKE MELODI E BUKUR
Matheos Malokou
Matheos Malokou - Πριν 10 ώρες
Shume keng bukur
Nake Jakupas
Nake Jakupas - Πριν 2 ημέρες
ylla qe te dy nje bravo te madhe
Ioanna Sametai
Ioanna Sametai - Πριν 3 ημέρες
Supeŕrrr 🌟🌟
angi xefi
angi xefi - Πριν 4 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Nadia Berat
Nadia Berat - Πριν 4 ημέρες
je si nje princesh
Nadia Berat
Nadia Berat - Πριν 2 ημέρες
Jeni shum te mir qe te dy
Maljo Jolaj
Maljo Jolaj - Πριν 4 ημέρες
😘
Mrs. MM
Mrs. MM - Πριν 5 ημέρες
Po kur kendojne live ketu??? Eshte playback. Sa palidhje.
ALA ALA
ALA ALA - Πριν 6 ημέρες
waaaa skisha nigju noj her kenge ma te bukur te kenduar prej dy kengetarve me te mire qe eksistojne braviii 💥💥
xschatz xschatz
xschatz xschatz - Πριν 6 ημέρες
Flori❤️❤️❤️
Неля Шкодина
Неля Шкодина - Πριν 7 ημέρες
Бравоооооооооо!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Неля Шкодина
Неля Шкодина - Πριν 7 ημέρες
Бравооооооооооооооооо!!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Неля Шкодина
Неля Шкодина - Πριν 7 ημέρες
😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Paulla G Marian
Paulla G Marian - Πριν 8 ημέρες
Shum respect from Romania :* Love u :*
Brikena Cafka
Brikena Cafka - Πριν 8 ημέρες
Flori super fit Shkurta 🌟
Lulzim Isufi
Lulzim Isufi - Πριν 8 ημέρες
fjalet met ngrohta shqipe magji .........
Lulzim Isufi
Lulzim Isufi - Πριν 8 ημέρες
super Love Albania
Marinela Ferraj
Marinela Ferraj - Πριν 10 ημέρες
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Rolo Montecristo
Rolo Montecristo - Πριν 10 ημέρες
Memories, ahh ,shume bukur, sngopem duke e degjuar. ..respekte
Mariana Matei
Mariana Matei - Πριν 11 ημέρες
👏👏👏👏👍👍👍👍🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼❤❤❤❤❤❤
люси Николова
люси Николова - Πριν 11 ημέρες
🍸🍸🍸😚
Deti I Love you
Deti I Love you - Πριν 12 ημέρες
Kenga me e bukur edhe pse kalon koh kjo keng me ben me 😭😭...Flori shkurte jeni 💖💖
Eglina Hasibra
Eglina Hasibra - Πριν 14 ημέρες
shum duet i bukur perfekt💖💖
Lum Hiseni
Lum Hiseni - Πριν 15 ημέρες
😍
Merita Gojani
Merita Gojani - Πριν 17 ημέρες
😍😍
Ali Kendezi
Ali Kendezi - Πριν 17 ημέρες
Cifti me i lumtur,,,,ata jetojne te dy inshallah me ndonje djale....cifti me simpatik,,,
Olger Bejko
Olger Bejko - Πριν 18 ημέρες
Punedore me grel
Olsi Kaca
Olsi Kaca - Πριν 18 ημέρες
super kenge
Ionut Florea
Ionut Florea - Πριν 19 ημέρες
I love this song even in dont understand it
Egli Durici
Egli Durici - Πριν 20 ημέρες
Cfar zerash
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 20 ημέρες
ok zemer a little more 💋 💋 💋 💋 ❤ ❤ ❤ ❤ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🍻 🍻 🍻 🍻 🍻 🍻 and password for your business was a bit. I'm sure the other day and the other hand side of things 💔 💔 💔 💔 💔 to the same. The comments for your email address to receive this email in error please notify you of this page and then the rest of the most popular and the other hand side of things to be able to identify
xhemsila tor
xhemsila tor - Πριν 25 ημέρες
Shum bukur kendon
xhemsila tor
xhemsila tor - Πριν 25 ημέρες
Je nje kengtare shum e bukur te lumt
xhemsila tor
xhemsila tor - Πριν 25 ημέρες
Te lumt shkurte te dua shumm
enkelejda vathi
enkelejda vathi - Πριν 27 ημέρες
Relax
Limone Mihali
Limone Mihali - Πριν 29 ημέρες
Sa bukur Te jesh semure ske nevoje te pish ilacet kur degjon Shkurten &Florin
miliiboy
miliiboy - Πριν μήνα
858 Serb dhe Grek e paskan shikuar videon
Ket e di sepse aq paskan ber dislike deri me tani.
Sela Bytyqi
Sela Bytyqi - Πριν μήνα
Sa shum shkojn si qift ❤️
Suela Haxhiraj
Suela Haxhiraj - Πριν μήνα
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatmira Haxhialiu
Fatmira Haxhialiu - Πριν μήνα
E bukur si drita ne erresire
Zmajl Sokolaj
Zmajl Sokolaj - Πριν μήνα
Sh kenge e bukur
A. Gj
A. Gj - Πριν μήνα
Nje duet i perkryer.pershendetje nga Gjermania.
Marinela Suti
Marinela Suti - Πριν μήνα
Bravi bravi
Gjika Mufit
Gjika Mufit - Πριν μήνα
Kush mendon se kta do ishin çifti perfekt
Li La
Li La - Πριν μήνα
Sa fort te kam dashur
Sa fort me ke dasht
Sa here te pafjetur
Do ishim ne bashke
[Flori:]
Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S'do jem si dikur
[Shkurta:]
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Dhe s'e di sa me mungon
Ti s'e din...
[REF. Shkurta & Flori:]
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
[Shkurta:]
Si frymen e fundit
Un ty te kam dasht
A s'te vjen ty keq
Qe s'do jemi me bashke?
[Flori:]
Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S'do jem si dikur
[Shkurta:]
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Dhe s'e ti sa me mungon
Ti s'e di...
[REF. Shkurta & Flori:]
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
Hysen Kikrri
Hysen Kikrri - Πριν 6 ημέρες
Hb7k n m
Brunilda Lala
Brunilda Lala - Πριν 8 ημέρες
Li La p Mchgjjle T
angela ciuntulovici
angela ciuntulovici - Πριν μήνα
Grazie mille Faleminderit shum
Saimira Dushkaj
Saimira Dushkaj - Πριν μήνα
Super ❤️
Eni Kumria
Eni Kumria - Πριν μήνα
Te lumte goj bravo
Inna Ina
Inna Ina - Πριν μήνα
Love this song 🤗
Emine Rusinovci
Emine Rusinovci - Πριν μήνα
kenga ma e mira deri tani.
Gyorgy Marton
Gyorgy Marton - Πριν μήνα
Love y
😍😍
Email
Email - Πριν μήνα
💔😢ishte kot 😔😕
Eri Eri
Eri Eri - Πριν μήνα
shume kege bukure eshe flori te lumte
Brikena Teta
Brikena Teta - Πριν 2 μήνες
Motive turke ,asgjë shqiptare! :(
Hit Yt
Hit Yt - Πριν 2 μήνες
Ata qe kan ba dislike gabim ju ka shku dora
soloneisogni la mia vitta
soloneisogni la mia vitta - Πριν 2 μήνες
kjo kenge me qeteson kur e degjoj 🙋🙋👏👏💓
Vana Bej
Vana Bej - Πριν 2 μήνες
Jane te mbrekullushem😍Ju limte Shqipe 🇦🇱ju dua shume ,Flori je FLORI 😍
Orges Nasufi
Orges Nasufi - Πριν 2 μήνες
Tu luta more Flor ahh👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Burim Sadiku
Burim Sadiku - Πριν 2 μήνες
Sbesoj qe ka femer ne Kosove qe kendon kaq bukur dhe me stil si Shkurta e adhuroj shume ket kengetare edhe eshte e mire ne tana tmirat i uroj fat ne jete dhe jete e shendet dhe kendon kenge te bukura nga zemra🌹💕👍
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS - Πριν 2 μήνες
Këng Fantastike
Besi Besi
Besi Besi - Πριν 2 μήνες
Ani Live po qfar Live ncnncnc
Eli Eli
Eli Eli - Πριν 2 μήνες
💔💔💔💔
Irena Gouro
Irena Gouro - Πριν 2 μήνες
Qetesim dhe embelsire 🖕🖕🖕
maria maria bella
maria maria bella - Πριν 2 μήνες
super kenge
Zana Muca
Zana Muca - Πριν 2 μήνες
Jeni shum te mir ze shum te bukur
gresi gres
gresi gres - Πριν 2 μήνες
Cifte perfekte
Mimoza Kushi
Mimoza Kushi - Πριν 2 μήνες
Sikur te ishin çift kto te dy..aman aman..😍
Matilda Papanikolla
Matilda Papanikolla - Πριν 2 μήνες
Eshte e 22ta here qe e degjoj jane te dy te mrekullueshem 😍😍
Gezim Allmeta
Gezim Allmeta - Πριν 2 μήνες
Nuk i vjen gje muzikes tone shqipe
Bekim Gashi
Bekim Gashi - Πριν 2 μήνες
Pse more zot Sa her e nigoj dal ne nje jet tjeter. Shummmmmmmmmm me Pelqen
Jorgjika Prifti
Jorgjika Prifti - Πριν 2 μήνες
J
v h
v h - Πριν 2 μήνες
Kenga ma e mira nbot sa tesht jeta kjo kang
Merjo Zheneta
Merjo Zheneta - Πριν 2 μήνες
Shum te bukura Me. Pelqen shum
Merjo Zheneta
Merjo Zheneta - Πριν 3 μήνες
Shkurte Gashi pershendetje nga Thessaloniki keni nje ze te mrekullushem. Suksese
Pashaj Edison
Pashaj Edison - Πριν 3 μήνες
yje jane te dy rrezatojne shum drite.njesha!!!muaaa*_*💋
Liljana Goga
Liljana Goga - Πριν 3 μήνες
ju lumte goja
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν 3 μήνες
Ne bot
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν 3 μήνες
Flori esht kengetari me i bukur
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali - Πριν 3 μήνες
Bravo 👍👍👍
Ze te mrekullushem 👑👑👑👑
TiTAN Online
TiTAN Online - Πριν 3 μήνες
Shkurta e ke ba Florin te duket kengetar..!
eegch fccvb
eegch fccvb - Πριν 3 μήνες
Kangë kot per mua
milee 86
milee 86 - Πριν 3 μήνες
Sate tekam dashur
Mehmet sallufi
Mehmet sallufi - Πριν 3 μήνες
V
Gazetapanorama
Mimoza Vezi
Mimoza Vezi - Πριν 3 μήνες
Jeni njesha 😍😍
Yllka Harizi
Yllka Harizi - Πριν 3 μήνες
Yll jeni te gjithe.
Толегенова Галия
Толегенова Галия - Πριν 4 μήνες
👏👏👏👏
Aura Iliescu
Aura Iliescu - Πριν 4 μήνες
Il migliore... Bv
Maria selimis
Maria selimis - Πριν 4 μήνες
Superr
Alketa Karaboja
Alketa Karaboja - Πριν 4 μήνες
Te dy zera te papare.😍😍
Spartak Mici
Spartak Mici - Πριν 4 μήνες
Shume bukur flori je 1
Blerim Zeqiri
Blerim Zeqiri - Πριν 4 μήνες
Shkurta shum po me pelqen
erion 4567
erion 4567 - Πριν 4 μήνες
Sa perfekt jeni💫💕
francesko boboci
francesko boboci - Πριν 4 μήνες
Bella
Tafa Kanani
Tafa Kanani - Πριν 4 μήνες
Qe te 2 si engjell🌹💑💑💑💑👫👬👏👏
Monta Raga
Monta Raga - Πριν 5 μήνες
Sa kenge e bukur, kengetaret shqiptar jan me te bukur ne bot respekte. 😍😍
Mira Cela
Mira Cela - Πριν 5 μήνες
Shum keng e bukur
Janina Nina Sh.
Janina Nina Sh. - Πριν 5 μήνες
Super 💖💖💖
Pablo Vinze
Pablo Vinze - Πριν 5 μήνες
Bravo te dy esht kenga qe i degjoj ne cdo cast jen te përkryer 😍😍
Santa Musta
Santa Musta - Πριν 5 μήνες
❤❤❤
Alketa Tonuzi
Alketa Tonuzi - Πριν 5 μήνες
Numero 1 Jeni cift ideal
Επόμενο