NIN: Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Tu luta - LIVE në Klan Kosova

6 503
807
 
Σχόλια
Eri Eri
Eri Eri - Πριν 5 ημέρες
shume kege bukure eshe flori te lumte
Brikena Teta
Brikena Teta - Πριν 6 ημέρες
Motive turke ,asgjë shqiptare! :(
Hit Yt
Hit Yt - Πριν 7 ημέρες
Ata qe kan ba dislike gabim ju ka shku dora
soloneisogni la mia vitta
soloneisogni la mia vitta - Πριν 14 ημέρες
kjo kenge me qeteson kur e degjoj 🙋🙋👏👏💓
Vana Bej
Vana Bej - Πριν 14 ημέρες
Jane te mbrekullushem😍Ju limte Shqipe 🇦🇱ju dua shume ,Flori je FLORI 😍
Orges Nasufi
Orges Nasufi - Πριν 16 ημέρες
Tu luta more Flor ahh👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Burim Sadiku
Burim Sadiku - Πριν 16 ημέρες
Sbesoj qe ka femer ne Kosove qe kendon kaq bukur dhe me stil si Shkurta e adhuroj shume ket kengetare edhe eshte e mire ne tana tmirat i uroj fat ne jete dhe jete e shendet dhe kendon kenge te bukura nga zemra🌹💕👍
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS - Πριν 17 ημέρες
Këng Fantastike
Besi Besi
Besi Besi - Πριν 17 ημέρες
Ani Live po qfar Live ncnncnc
Eli Eli
Eli Eli - Πριν 18 ημέρες
💔💔💔💔
Irena Gouro
Irena Gouro - Πριν 18 ημέρες
Qetesim dhe embelsire 🖕🖕🖕
maria maria bella
maria maria bella - Πριν 18 ημέρες
super kenge
Zana Muca
Zana Muca - Πριν 18 ημέρες
Jeni shum te mir ze shum te bukur
gresi gres
gresi gres - Πριν 19 ημέρες
Cifte perfekte
Mimoza Kushi
Mimoza Kushi - Πριν 22 ημέρες
Sikur te ishin çift kto te dy..aman aman..😍
Matilda Papanikolla
Matilda Papanikolla - Πριν 23 ημέρες
Eshte e 22ta here qe e degjoj jane te dy te mrekullueshem 😍😍
Gezim Allmeta
Gezim Allmeta - Πριν 23 ημέρες
Nuk i vjen gje muzikes tone shqipe
Bekim Gashi
Bekim Gashi - Πριν 25 ημέρες
Pse more zot Sa her e nigoj dal ne nje jet tjeter. Shummmmmmmmmm me Pelqen
Jorgjika Prifti
Jorgjika Prifti - Πριν 27 ημέρες
J
v h
v h - Πριν 29 ημέρες
Kenga ma e mira mbot sa tesht jeta kjo kang
Merjo Zheneta
Merjo Zheneta - Πριν μήνα
Shum te bukura Me. Pelqen shum
Merjo Zheneta
Merjo Zheneta - Πριν μήνα
Shkurte Gashi pershendetje nga Thessaloniki keni nje ze te mrekullushem. Suksese
Pashaj Edison
Pashaj Edison - Πριν μήνα
yje jane te dy rrezatojne shum drite.njesha!!!muaaa*_*💋
Liljana Goga
Liljana Goga - Πριν μήνα
ju lumte goja
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν μήνα
Ne bot
Emilia Emi
Emilia Emi - Πριν μήνα
Flori esht kengetari me i bukur
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali - Πριν μήνα
Bravo 👍👍👍
Ze te mrekullushem 👑👑👑👑
TiTAN Online
TiTAN Online - Πριν μήνα
Shkurta e ke ba Florin te duket kengetar..!
eegch fccvb
eegch fccvb - Πριν μήνα
Kangë kot per mua
milee 86
milee 86 - Πριν μήνα
Sate tekam dashur
Mehmet sallufi
Mehmet sallufi - Πριν μήνα
V
Gazetapanorama
Mimoza Vezi
Mimoza Vezi - Πριν μήνα
Jeni njesha 😍😍
Yllka Harizi
Yllka Harizi - Πριν 2 μήνες
Yll jeni te gjithe.
Толегенова Галия
Толегенова Галия - Πριν 2 μήνες
👏👏👏👏
Aura Iliescu
Aura Iliescu - Πριν 2 μήνες
Il migliore... Bv
Maria selimis
Maria selimis - Πριν 2 μήνες
Superr
Alketa Karaboja
Alketa Karaboja - Πριν 2 μήνες
Te dy zera te papare.😍😍
Spartak Mici
Spartak Mici - Πριν 2 μήνες
Shume bukur flori je 1
Blerim Zeqiri
Blerim Zeqiri - Πριν 2 μήνες
Shkurta shum po me pelqen
erion 4567
erion 4567 - Πριν 2 μήνες
Sa perfekt jeni💫💕
francesko boboci
francesko boboci - Πριν 2 μήνες
Bella
Tafa Kanani
Tafa Kanani - Πριν 3 μήνες
Qe te 2 si engjell🌹💑💑💑💑👫👬👏👏
Monta Raga
Monta Raga - Πριν 3 μήνες
Sa kenge e bukur, kengetaret shqiptar jan me te bukur ne bot respekte. 😍😍
Mira Cela
Mira Cela - Πριν 3 μήνες
Shum keng e bukur
Janina Nina Sh.
Janina Nina Sh. - Πριν 3 μήνες
Super 💖💖💖
Pablo Vinze
Pablo Vinze - Πριν 3 μήνες
Bravo te dy esht kenga qe i degjoj ne cdo cast jen te përkryer 😍😍
Santa Musta
Santa Musta - Πριν 3 μήνες
❤❤❤
Alketa Tonuzi
Alketa Tonuzi - Πριν 3 μήνες
Numero 1 Jeni cift ideal
Ela Nurja
Ela Nurja - Πριν 3 μήνες
bravo sa te talentuar .Shkurta je yll
francesko boboci
francesko boboci - Πριν 4 μήνες
Stupidi ma belli
fanika meri ligori
fanika meri ligori - Πριν 4 μήνες
Bravo qe te dy jeni fenomen ..na kenaqet shpirtin dhe zemrat na I lenduat .na kujtuat rinine tone .ju urojme gjith te mirat
Feha Feha
Feha Feha - Πριν 4 μήνες
Wow what a wonderful song!!!!! Well done!
Feha Feha
Feha Feha - Πριν 4 μήνες
Pershendetje nga Londra shum shum bukur respekt ☝️
KING PHENOM
KING PHENOM - Πριν 4 μήνες
Bravo Flori
hajer hajer
hajer hajer - Πριν 4 μήνες
i'm un love with this song
🇹🇳 TUNISIA 🇹🇳
Tashi Tallaku
Tashi Tallaku - Πριν 4 μήνες
Wooouuu!! Supeeeeeeeer hallall
Gjinoxbfhxjovefao Varka
Gjinoxbfhxjovefao Varka - Πριν 4 μήνες
Superr
Frenki Varka
Frenki Varka - Πριν 4 μήνες
superr
Burim Sadiku
Burim Sadiku - Πριν 4 μήνες
Valla ju lumt se pernjemend pe kallni atmosferqdo kund ju pershendes shume dhe ju dua shume e nisi diten me ju na knaqet ju knaqt Zoti
Visar Osmani
Visar Osmani - Πριν 4 μήνες
Vetem bashke mu be zemra Male.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 shqiperi e bashkuar
Urim Danjolli
Urim Danjolli - Πριν 4 μήνες
Super kenge dhe cift i persosur
Nik Zogu
Nik Zogu - Πριν 4 μήνες
Ju lumte flori dhe shkurte jeni njesha
Bekim Gashi
Bekim Gashi - Πριν 5 μήνες
Bravo per te gjitht Gashjont
Gentian Ndoj
Gentian Ndoj - Πριν 5 μήνες
👑👑👑👑
Besa Korbi
Besa Korbi - Πριν 5 μήνες
E adhuroj kte kenge. Bravo te dy ❤❤
Kadir 1234
Kadir 1234 - Πριν 5 μήνες
kengtart më të mirê
Ana Murati
Ana Murati - Πριν 5 μήνες
E bukur
Julieta Balan
Julieta Balan - Πριν 5 μήνες
Tu luta tu luta
Agnesa Musliu
Agnesa Musliu - Πριν 5 μήνες
Keng shum e bukur pershendetje nga franca te dyve❤
Aron Aron
Aron Aron - Πριν 5 μήνες
perfekt jeni
Brunilda Kalemaj
Brunilda Kalemaj - Πριν 5 μήνες
keng shum e bukur
ajshe molla
ajshe molla - Πριν 5 μήνες
😍
flamur cara
flamur cara - Πριν 5 μήνες
GRANDE FLORI SEI NUMERO UNO..PLASJA TAPEN KSAJ SHKURTES SE TE DO EDHE ME FORT
Albanian Gaming
Albanian Gaming - Πριν 5 μήνες
Pse i boni dislike ju majmuna?!!
Natasha Reshitaj
Natasha Reshitaj - Πριν 5 μήνες
Nje kenge shum e bukur ju lumte goja bravo
Orde ok
Orde ok - Πριν 6 μήνες
Te..luta.Tu..luta.po.ishte..kot..😭💖
Besa Kanavace
Besa Kanavace - Πριν 6 μήνες
Jeni te mbrekullueshem ju kam degjuar kaq her
Mia Mia
Mia Mia - Πριν 6 μήνες
Tu luta tu luta po' ishte kot😔
Bukurije Dhjaku
Bukurije Dhjaku - Πριν 6 μήνες
super këngë !!👌👌
Alma Lala
Alma Lala - Πριν 6 μήνες
te lumte kenge e bukur
besi Niko
besi Niko - Πριν 6 μήνες
super
Iliricum sacrum
Iliricum sacrum - Πριν 6 μήνες
NUK OSHT LIVE ......RRENCA
Visar Osmani
Visar Osmani - Πριν 4 μήνες
E don Live , ta bejme edhe ate
Hary Emilio
Hary Emilio - Πριν 6 μήνες
Ylllllllliiiiiii
Ramadan Dajko
Ramadan Dajko - Πριν 6 μήνες
shume bukur☺
Alma Ivezic
Alma Ivezic - Πριν 6 μήνες
Mrekulli nje kenge shume e bukur bravo
Braian Nelson
Braian Nelson - Πριν 6 μήνες
❤❤❤❤❤
* MARIJA RUKAJ *
* MARIJA RUKAJ * - Πριν 6 μήνες
SUPER KENGE !!!! ROMAnTIC SEXY.. 😍 AHHH DASHNIAAAAAAAA CMEND
Daniela Asmuca
Daniela Asmuca - Πριν 6 μήνες
Super Flori si gjithmon 11111
fatmir sinomati
fatmir sinomati - Πριν 6 μήνες
Shume bukur.
thus_spake_Z
thus_spake_Z - Πριν 6 μήνες
Edhe unë like se jom i jashtëm.
Elisabeta Kryeziu
Elisabeta Kryeziu - Πριν 6 μήνες
Jeni ma te mirit!!
Elmedin Berisa
Elmedin Berisa - Πριν 6 μήνες
Shum shum bukur fon Ferrari jaaaasha 👍👍👍👍👍👍👍
Dorian Shkoza
Dorian Shkoza - Πριν 6 μήνες
Nje kenge e mrekullueshme o zot sa e bukur
Ervis Koruti
Ervis Koruti - Πριν 6 μήνες
Kengetar me I mire shqiptar
Ervis Koruti
Ervis Koruti - Πριν 6 μήνες
Super
Ελβίρα Ζ
Ελβίρα Ζ - Πριν 6 μήνες
Klo kenge te ben per te qare
Vasko Vasilev
Vasko Vasilev - Πριν 5 μήνες
Ελβίρα Ζ Yp acyn
Ελβίρα Ζ
Ελβίρα Ζ - Πριν 6 μήνες
Kjo kenge te ben per te qare
Ελβίρα Ζ
Ελβίρα Ζ - Πριν 6 μήνες
Kjo enge te ben er te qare
Anita Kuqi
Anita Kuqi - Πριν 7 μήνες
Sa me plq kjo kg 10her ne dit e degjoj😍😍😍😍
Er syd
Er syd - Πριν 7 μήνες
Copy #turkeymusic change only language. Why abaniansingers coping turkeymusic or rumunmusic (turbofolk)???
Επόμενο