Gold AG Ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit (Official Video)

19 506
1 322
 
Σχόλια
Gold AG
Gold AG - Πριν 9 μήνες
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1
Agron Metaj
Agron Metaj - Πριν 17 ημέρες
GOLD AG
Violeta Likcani
Violeta Likcani - Πριν 4 μήνες
Gold AG je super brovo vella lum ne qe te kemi je ma I miri
Diella Filipovska
Diella Filipovska - Πριν 4 μήνες
Gold AG Yll bote 1 i krejtve
Aleksander Velaj
Aleksander Velaj - Πριν 4 μήνες
Gold AG only one good rapper in Albania
Altin Coco
Altin Coco - Πριν 5 μήνες
Gold AG
Abedin Madanaj
Abedin Madanaj - Πριν ημέρα
Thanks
Abedin Madanaj
Abedin Madanaj - Πριν ημέρα
Shum I mir
Altin Madanaj
Altin Madanaj - Πριν 5 ημέρες
Shum e bukr kega e juaj golld dhe shem
kacaku shqiptar
kacaku shqiptar - Πριν 15 ημέρες
Shemi eshte super kengetar
Eridon Zekaj
Eridon Zekaj - Πριν 23 ημέρες
👑👑
Mondi Kerri
Mondi Kerri - Πριν μήνα
👍💖😘😘
Arian Husaj
Arian Husaj - Πριν μήνα
Te je e mir
Болот Закиров
Болот Закиров - Πριν 2 μήνες
Не пора )))
Pullumb Misiri
Pullumb Misiri - Πριν 2 μήνες
Leonora Lubiana matia vi amò vi adoro siete tutto ciò ché ho
Leonora Misiri
Leonora Misiri - Πριν 2 μήνες
Anche noi ti amiamo e sei tutto per noi Papi ❤️😍
Leonora Misiri
Leonora Misiri - Πριν 2 μήνες
Shpirt ti
Pullumb Misiri
Pullumb Misiri - Πριν 2 μήνες
Shum kenge e bukur jeni njesha,
Amsterdam Tropoja
Amsterdam Tropoja - Πριν 2 μήνες
2018.9.28
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi - Πριν 2 μήνες
🙏🏻🙏🏻🙏🏻💎💎💎💎🇦🇱🇽🇰
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi - Πριν 2 μήνες
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇽🇰✈️
Mohammed Aljanabi
Mohammed Aljanabi - Πριν 2 μήνες
❤️
ALBANIA Official
ALBANIA Official - Πριν 2 μήνες
Sa super kenge qe eshte e adhuroj 😍😍 ritem muzik dhe melodi gjithqka qe I nevojitet nje kenge te bukur. Suksese 😍👏👏
Al Ma
Al Ma - Πριν 3 μήνες
Albanian hit!
Nikola Dajlani
Nikola Dajlani - Πριν 3 μήνες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱!!!!! Nje kenge me nje nenkuptim te forte Kombetar :Se ne si Komb jemi ndare ne Dy pjese .🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
!!!!!
Julian Kule
Julian Kule - Πριν 3 μήνες
Nje kenge fantastiske super super bravo gold ag edhe iliret
Arian Koka
Arian Koka - Πριν 3 μήνες
Bravo be Gold
Гаян Давтян
Гаян Давтян - Πριν 3 μήνες
Ршргшто77пошапрггап
mehrdad 71
mehrdad 71 - Πριν 3 μήνες
Its albanian language!
benjamin fortineau
benjamin fortineau - Πριν 3 μήνες
Super son!!! Jadore
Daniela Lushaj
Daniela Lushaj - Πριν 3 μήνες
Shemi te lumt goja o mbret 👏
Eleumas Rosi
Eleumas Rosi - Πριν 4 μήνες
Kjo kenge nuk vdes kurr 😍😍
Fatime Imeri
Fatime Imeri - Πριν 4 μήνες
Brovoooooo Super Këng ju lumt
Respekt 2ve ..shumë bukure
peter papraniku
peter papraniku - Πριν 4 μήνες
Kenge Fantastike.
marsel aliaj
marsel aliaj - Πριν 4 μήνες
Shemi je i math , nuk ta mer njeri per zerin je nje nga kengetaret me te mire qe ka koha
ZhuypEnsar010 #
ZhuypEnsar010 # - Πριν 4 μήνες
Eh Gold AG
lili shyta
lili shyta - Πριν 5 μήνες
Ulqini, Shqiperi je!
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj - Πριν 5 μήνες
💙💙💙💙💙💣💣
:D :D
:D :D - Πριν 5 μήνες
💕💕
lili shyta
lili shyta - Πριν 5 μήνες
Bukur shume!
Tonin Preci
Tonin Preci - Πριν 5 μήνες
Shume e bukur kenge.....
Jesus Son
Jesus Son - Πριν 5 μήνες
Isaia 51:3
Zoti do të ngushëllojë Sionin dhe do të shikojë me dhembshuri për të gjitha rrënojat e saj; ai do t'i bëjë shkretëtira të saj si Edeni, të rënkuara si kopshtin e Zotit. Gëzimi dhe gëzimi do të gjenden në të, falënderimi dhe zëri i këngës
Sabicom Easyvending
Sabicom Easyvending - Πριν 5 μήνες
Fantastikeeeeeeeeeeeeee
matilda çerepi
matilda çerepi - Πριν 5 μήνες
Jeni te mrekullueshem!! Ju kendofte zemra gjithmone, bilbila te kenges shqiptare!!
Mondi Mondi
Mondi Mondi - Πριν 6 μήνες
❤❤❤💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Wip shqiptare Wip shqiptare
Wip shqiptare Wip shqiptare - Πριν 6 μήνες
Jom shum kurioz pse eke shly kongen tone Ft Aida doci??
Artan Demiraj
Artan Demiraj - Πριν 6 μήνες
Grande Golld EShem .
ILLYRIENALBANER
ILLYRIENALBANER - Πριν 6 μήνες
*ULQINI* 🇦🇱
king aga
king aga - Πριν 6 μήνες
sa tkum dasht le ta din kejt
Jonny
Jonny - Πριν 6 μήνες
PARRIOTI E PASKA NRRU STILIN
Florjandaa Morinaa
Florjandaa Morinaa - Πριν 6 μήνες
Gold shummm mir je the muzika e ki mir kure po vje malisheve
Titi Salija
Titi Salija - Πριν 6 μήνες
2018🔥
Titi Salija
Titi Salija - Πριν 6 μήνες
Kthehu vere edhe nje here ❤
Hadis Alija
Hadis Alija - Πριν 6 μήνες
Like nese edhe ne 2018 e ngon ket kong
Liridona Sahitaj
Liridona Sahitaj - Πριν 6 μήνες
Spo di qa me shkru. Kenga. Ma e mira se e kam. Degjuar ndonj here
E G
E G - Πριν 6 μήνες
Hallall e paskeni qa per lot ket
Etleva Dähne
Etleva Dähne - Πριν 6 μήνες
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
gta5 boy
gta5 boy - Πριν 6 μήνες
o papush shkilosh
gta5 boy
gta5 boy - Πριν 6 μήνες
shqiperia eshte m e madhe dhe e nzet per te gjidh njerzit e botes
Nicoleta Rodic
Nicoleta Rodic - Πριν 6 μήνες
Shum Bukur♡♡♡♡♡
Kristian Simoni
Kristian Simoni - Πριν 6 μήνες
👍👍
deli dubova
deli dubova - Πριν 6 μήνες
LIke kujt ika pelqy mega hiti
gta5 boy
gta5 boy - Πριν 6 μήνες
BRAVO
Kejsi Tarelli
Kejsi Tarelli - Πριν 6 μήνες
Nje kenge qe nuk del asnjehere nga qejfi!
Greece kadiola
Greece kadiola - Πριν 6 μήνες
Shummmmmmmm e buuuuuuuuuuukur 👏👏
Maria Hoxha
Maria Hoxha - Πριν 7 μήνες
Shum keng e bukur
Anila Ruci
Anila Ruci - Πριν 7 μήνες
Super
Fatlumn Rrahmani
Fatlumn Rrahmani - Πριν 7 μήνες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Daut shahini
Daut shahini - Πριν 7 μήνες
👍👍
Enilda Demiri
Enilda Demiri - Πριν 7 μήνες
Bravo per kete keng ....nje pershendetje e vecante per ju ...esht kenaqesi te degjosh nje melodi duke u shoqeruar me fjalet e tuaja magjike ......❤❤💔
Lavdim Dibrani
Lavdim Dibrani - Πριν 7 μήνες
Koha nuk kthehet , kurse. Syri kur nuk ngihet,
jaki jashar
jaki jashar - Πριν 7 μήνες
poo lumja kengtare e muzikav live tash ne skenen shiptare jeje
n p
n p - Πριν 7 μήνες
Respekte e suksese te metejshme je njish.
Ervin Thanishta
Ervin Thanishta - Πριν 7 μήνες
genra ismaili
bossi manuel
bossi manuel - Πριν 7 μήνες
sa e mir u kan ajo koha jon met e shkume e hartune abahaha shum imadh je golde age babo
embuola velaku
embuola velaku - Πριν 7 μήνες
👌👌
Gabriele Traversa
Gabriele Traversa - Πριν 7 μήνες
ok trovato ULCINJ Monteegro
Gabriele Traversa
Gabriele Traversa - Πριν 7 μήνες
dove è stato girato il video?
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE - Πριν 7 μήνες
🇦🇱Ju lumt SHQIPE🇦🇱
fizuli mamedovi
fizuli mamedovi - Πριν 7 μήνες
saxolll
Vaide Dalipi
Vaide Dalipi - Πριν 7 μήνες
Uau sa vite ka qe se kam pa ulqin bukur shum edhe keng te mir keni be ju pershendes
Mirald Haxhiaj
Mirald Haxhiaj - Πριν 7 μήνες
Ma e Mira kenge e shekullit
Tex88 Tex88
Tex88 Tex88 - Πριν 7 μήνες
Canzone bellissima
belkisa Cani
belkisa Cani - Πριν 7 μήνες
Kengaaaa ma eee mirrrraaaaaaa se tjttt hiteee superrrr kongggggg sukseeseeeeeee bravooooooo
balajded037@gmail.com
balajded037@gmail.com - Πριν 7 μήνες
bukur me pelqen kombinim fantasik keni 100 pike
Bukurije Dhjaku
Bukurije Dhjaku - Πριν 7 μήνες
😍😍
Dean Haxhimolla
Dean Haxhimolla - Πριν 7 μήνες
Greetings from Australia
Zize Krasniqi
Zize Krasniqi - Πριν 8 μήνες
o samir😍😍😍😍😍😇😇😇😇😄😄😄😄😄😃😃😃😚😚😚😚😚😙😙😙😙😙😗😗😗😗😗
Eli Mira
Eli Mira - Πριν 8 μήνες
kthehu kthehu ti si era, po ku je ti Dashni e mjera?! ah dashuria ime ku je?! 😭😭😭😭 Lyshi 😭😭😭😭
Bardha Azemi
Bardha Azemi - Πριν 8 μήνες
Legjenda
Nicoleta Railean
Nicoleta Railean - Πριν 8 μήνες
Shum e bukur😘😘😘
AlboThuggaa
AlboThuggaa - Πριν 8 μήνες
kush eshte kjo cika orti
feim sh
feim sh - Πριν 8 μήνες
Goldi i ka tekstet e mira, ama kangen e ka ba kang Shemi...
Diana Marku
Diana Marku - Πριν 8 μήνες
kengetari me i mire shqipetar Gold AG
Tonii Ahmeti
Tonii Ahmeti - Πριν 8 μήνες
Bukur suksese
Tefta Kaceli
Tefta Kaceli - Πριν 8 μήνες
Shume kenge bukure dhe elegant???? Bravo 👏🏻 djema Na kenaqet 🙏🏻🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅
Djellona Maloku
Djellona Maloku - Πριν 8 μήνες
😍😍😍😍😘😘😘😘💓💓💋💋💋💕💕💕😊💎 💖💖💖💖
Arvin Sulejmani
Arvin Sulejmani - Πριν 8 μήνες
Whos that woman she sooooo hottttt
Fatmir Bekolli
Fatmir Bekolli - Πριν 8 μήνες
👏👏👌👌
Eduard Cengu
Eduard Cengu - Πριν 8 μήνες
Edhe besimtare edhe muzik me byth jashta nuk shkon.
excelcsllc
excelcsllc - Πριν 8 μήνες
That girl is so delicious!!! the guy with the beard looks like he’s from Afghanistan or that part of the world!!!
Kwstas Papadopoulos
Kwstas Papadopoulos - Πριν 8 μήνες
Kosovo is Albania
* MARIJA RUKAJ *
* MARIJA RUKAJ * - Πριν 8 μήνες
❤💙 KENGA ASHT SHUM E BUKUR...................................KERCEJJJJJJJJJJJJJ
Senad Kalldrica
Senad Kalldrica - Πριν 8 μήνες
Na kalle zemren,,ma e mira rrin afer detit !!
Drita Loshaj
Drita Loshaj - Πριν 8 μήνες
Sa mir
Paola Paoli
Paola Paoli - Πριν 8 μήνες
Bravo ju lutem sa me shume like
Elona Peposhi
Elona Peposhi - Πριν 8 μήνες
💞💞
Επόμενο