Elvana Gjata - Ku Vajti

0
0
 
Σχόλια
emanuel blogu
emanuel blogu - Πριν 5 ημέρες
👍👍👍💋💋💋💋
shqipja e paster
shqipja e paster - Πριν 5 ημέρες
Elvana shpirti i shqiptarve😘😘💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄
Aurora Koci
Aurora Koci - Πριν 5 ημέρες
😍Woow... Perfect👅❤
Denisa Illyrian MbretëreshaIlire
Denisa Illyrian MbretëreshaIlire - Πριν 5 ημέρες
ALBANIAN QUEEN ELVANA ,I LOVE YOU ..
Enea Doci
Enea Doci - Πριν 6 ημέρες
Ku vajti ? Dashuria ??
M. Shabani
M. Shabani - Πριν 6 ημέρες
kjo keng esht e vjedhur nga kengetarja maqedonase
Gane Asllani
Gane Asllani - Πριν 6 ημέρες
O zot verejta se kjo keng pak me e mire se sa te tjerat ahhaahh🤔🤗
Afije Tairi
Afije Tairi - Πριν 7 ημέρες
🇦🇱😎👍
Eri Rei
Eri Rei - Πριν 7 ημέρες
pa fjale💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Rosalinda caushaj
Ajkune Krasniqi
Ajkune Krasniqi - Πριν 7 ημέρες
flota😄😇😇😇😇😇😇
AceTV Gaming
AceTV Gaming - Πριν 7 ημέρες
EWWWWWWWWW THIS IS HELL.
Twerk Official
Twerk Official - Πριν 8 ημέρες
Hello from New York 🙌 Nice song 🔥
Gani Mehani
Gani Mehani - Πριν 9 ημέρες
Me pelqen Elvana Gjata♡♡♡
Labinot Binaku
Labinot Binaku - Πριν 9 ημέρες
Te dua shum Elvana edhe motra ime😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙💋💋💋💋💋💋💋💋💋💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💓💓💓💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌
gabrielagabriela gabrielagabriela424
gabrielagabriela gabrielagabriela424 - Πριν 9 ημέρες
Pssss
ETLEVA KOLA
ETLEVA KOLA - Πριν 10 ημέρες
shum super Elvan
lorik lorik
lorik lorik - Πριν 11 ημέρες
Like kush epelqen
Xhafer Ymeraj
Xhafer Ymeraj - Πριν 11 ημέρες
Super
Erza Rrapi
Erza Rrapi - Πριν 11 ημέρες
nuk ka nuk ka nuk ka si elvana gjata
Noizy Otr
Noizy Otr - Πριν 12 ημέρες
Elvana je si shpirt.Zeri jot eshte WOWWW
lenovo vlore
lenovo vlore - Πριν 8 ημέρες
he boombe😇
Qerreti Ylber
Qerreti Ylber - Πριν 13 ημέρες
Omg it's amazinng
iliriacum666
iliriacum666 - Πριν 13 ημέρες
Crime and Bitch always stay together
Floriflori Miftari
Floriflori Miftari - Πριν 14 ημέρες
Ka vajt ne Angli
Raif.Boss16
Raif.Boss16 - Πριν 14 ημέρες
E. bukur je. LOVE you
Life-style
Life-style - Πριν 15 ημέρες
PO KU ZHEN MË TI SI MUAA? Nice one ;)
Alba Stoja
Alba Stoja - Πριν 15 ημέρες
Shume bukur skam fjale.bravo elvana
Ana Gegolli
Ana Gegolli - Πριν 15 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍😍
Nagla Nag
Nagla Nag - Πριν 16 ημέρες
Eee u vrane per ty
Nora Halili
Nora Halili - Πριν 16 ημέρες
Super kenga edhe me super elvana. Te dua
Mihaela Mihaylova
Mihaela Mihaylova - Πριν 16 ημέρες
I love the video clip! Great work!!!!!!
arbri fjolla
arbri fjolla - Πριν 16 ημέρες
Amelja
Ada Malaj
Ada Malaj - Πριν 16 ημέρες
💗💟💗💟💟💗💟💗💞💞💗💟
Gughghghg Ggyfufgfhg
Gughghghg Ggyfufgfhg - Πριν 17 ημέρες
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Besi Xhuli
Besi Xhuli - Πριν 17 ημέρες
👏🏻👌🏻⭐️👸
Ramic Saliha
Ramic Saliha - Πριν 17 ημέρες
❤❤❤❤
Katerina Pango
Katerina Pango - Πριν 18 ημέρες
Shum e bukur me pelqen
prisli uesli
prisli uesli - Πριν 19 ημέρες
💝
bora bora
bora bora - Πριν 19 ημέρες
je shum e mir
Mustafa Doci
Mustafa Doci - Πριν 20 ημέρες
Bledar Kaca
Flutura Sheshi
Flutura Sheshi - Πριν 20 ημέρες
Bellissima
Agim Pruthi
Agim Pruthi - Πριν 21 ημέρα
Te lumte mos e ngjo ateeee
bella bellissima
bella bellissima - Πριν 21 ημέρα
Zeri yt eshte unik Elvana
Albhigh Music
Albhigh Music - Πριν 22 ημέρες
Skam Bile Jo Skam Bile Beby Te Dua Pa Hile 😂😂
JusM
JusM - Πριν 22 ημέρες
TOP 10 albanian songs of September 2018 --> https://www.youtube.com/watch?v=dtT_9RH-kuM Enjoy :)
DJ HIL
DJ HIL - Πριν 22 ημέρες
nice
Amarda Tafa
Amarda Tafa - Πριν 22 ημέρες
love song nga turqia
al taku
al taku - Πριν 23 ημέρες
Hgyuuuuujkiooooi8bl01
Arber Mehja
Arber Mehja - Πριν 23 ημέρες
😍😍
Deep blue Sagar : The Enlightened
Deep blue Sagar : The Enlightened - Πριν 23 ημέρες
legs !?
The dreams are Infinity
The dreams are Infinity - Πριν 23 ημέρες
Adoro questa canzone
Munira Caruana
Munira Caruana - Πριν 23 ημέρες
wirst du wieder urlaub italien oder Spanien und du bist zufrieden wie es ist ohne hat mich angerufen sie meinte er hat keine Lust mehr auf Winter ist doch gut
Fatmire Ismani
Fatmire Ismani - Πριν 23 ημέρες
Kjo kenge esht beatyful👌👍
Nusilda Wendel
Nusilda Wendel - Πριν 24 ημέρες
kopjo e Dua Lipes 👇👇 si vedeoklipi ashtu dhe grimi e stilimi mire qe skendon ne anglisht .
hasanhasan 777
hasanhasan 777 - Πριν 24 ημέρες
MY INSTAGRAM PROFILE hasanhasan_777
Σοφια 5
Σοφια 5 - Πριν 25 ημέρες
Axxxxx zemer cfare zeri te uroj gjithmone suksese shpirt ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁
Eljada Maledhi
Eljada Maledhi - Πριν 25 ημέρες
❤️
ELENA SHKEMBI
ELENA SHKEMBI - Πριν 25 ημέρες
very good
باسم عبدالله
باسم عبدالله - Πριν 25 ημέρες
skom lidhjeee me fatë!
Melissa Ago
Melissa Ago - Πριν 26 ημέρες
👌😘
Aris Michali
Aris Michali - Πριν 26 ημέρες
hhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa
Lusha Aurel
Lusha Aurel - Πριν 26 ημέρες
Kengetare ma è mir
klara
klara - Πριν 26 ημέρες
sehr schön
nazmie musliu
nazmie musliu - Πριν 27 ημέρες
Super Elvana. Je yll fare. Njeshi je. Te lumte....
Eri Edi
Eri Edi - Πριν 29 ημέρες
Stupenda come sempre ♡
Xhyliqi Haxhi
Xhyliqi Haxhi - Πριν 29 ημέρες
😗😗😗😗😗😗😍💗💖💕💓❤💘💋👄💚💛💜🖤💝💞💟❣💌💙👌👍👏
Anxhela Anxhi
Anxhela Anxhi - Πριν 29 ημέρες
Kenge shum e bukur bravo
Albanian Legends tv
Albanian Legends tv - Πριν 29 ημέρες
Super
Pellumb Pashaj
Pellumb Pashaj - Πριν μήνα
❤️Colombo Albania Agency❤️ www.caa.al Info @ caa.al +355695278133 +355696805533
Зейд Ингуш
Зейд Ингуш - Πριν μήνα
Kavkaz Russia love Elvana
Denisa Illyrian MbretëreshaIlire
Denisa Illyrian MbretëreshaIlire - Πριν μήνα
ELVANA GJATA QUEEN 👑
Lejla Ibraimi
Lejla Ibraimi - Πριν μήνα
Ich liebe dich elvana ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤das ist ein schöner Song und erst die bewegung
shqip gaming t
shqip gaming t - Πριν μήνα
Mir
Fatmire Ismani
Fatmire Ismani - Πριν μήνα
Ku vajti me pelqen shumë shum bukur 👍👌👏👏💖💖❤❤💋👄
El Xhi
El Xhi - Πριν μήνα
drake ktu 😂😂😂
Zhani Isufi
Zhani Isufi - Πριν μήνα
Bravissima Elvana.. Je e vetmja shqiptare që njof (sepse jetoj jashtë për shumë kohë) e me pëlqen shume
Per me sei a pari a Dua Lipa 🇦🇱
TiNNi Durres
TiNNi Durres - Πριν μήνα
sa fake qe jeni jqj 21miljon shikime 1.8k komente
May
May - Πριν μήνα
Elvana! Besa Kokdhima, Julka jan te parat qe ben ndryshim dhe sollen frym te mirfillt dhe bashkohore para shume e shume vitesh ne Shqiperi. Shume dashuri dhe respekt nga Londra jeni pjes e Historis se Artit. Ju duam shume...😍😘
Andi Shefa
Andi Shefa - Πριν 27 ημέρες
O
Bekim Selimi
Bekim Selimi - Πριν μήνα
Është me të vërtetë një këngë që mund ta dëgjosh sa herë,unë krenohem me muzikën në gjuhën shqipe,sidomos me Elvana Gjatën.Nuk është me rëndësi se a ka qenë jashtë vëndit,apo a ka pasur sukses,në trojet shqipëtare dëgjohet me kënaqësi.
Vllaznim Ahmeti
Vllaznim Ahmeti - Πριν μήνα
SA fort je
Elma Ymeri
Elma Ymeri - Πριν μήνα
Tepr e mire kanga elvana veq vashdo keshtu je numer 1 bravo
Loresa Latifi
Loresa Latifi - Πριν μήνα
kenga me e preferumja e imja 😘😘😘😘😘💋💋💋💋❤ keshtu veq vazhdo
Azem Sekiraqa
Azem Sekiraqa - Πριν μήνα
O elvana si shpirt je me kete keng super je si yll
sara h
sara h - Πριν μήνα
❤❤❤❤❤
Yze Seferasi
Yze Seferasi - Πριν μήνα
Bravo bravo super ze 💋💋❤❤💥💥💤💤
Yze Seferasi
Yze Seferasi - Πριν μήνα
😍😍😍😍
Fiqirete Cara
Fiqirete Cara - Πριν μήνα
fxjbkcwtmçf gaf km
Christina Tsoujis
Christina Tsoujis - Πριν μήνα
Albanisch : sa bukur
In Deutsch : wie schön
Hido Koyuncu
Hido Koyuncu - Πριν μήνα
Montenegro
Eduart Lacka
Eduart Lacka - Πριν μήνα
Love you
olti ciao
olti ciao - Πριν μήνα
Kenga e bukur po ky kercimi pak jasht muzikes me duket , si kot
dhrubajyoti paul
dhrubajyoti paul - Πριν μήνα
Love from india
jurgen jurgeni
jurgen jurgeni - Πριν μήνα
Po alb nakon pse se futet ne grup te dridhte pak sumen 🤣🤣🤣 se ka qef ai ti bjeri lules prandaj I beri mutin nkok ajo kurva dhe ela 😂🤣😂🤣😂🤣
ILLYRIDA GANG
ILLYRIDA GANG - Πριν μήνα
oj dashuri.. ta honksha komen 😍😍😍
keti xristina
keti xristina - Πριν μήνα
ooooooooo shummm super keng😋😋😋🍒💔🌷💋❤💘🍑♥😗🍇🍒💔😄😲😌💋🍒💪
Diana Mehmetai
Diana Mehmetai - Πριν μήνα
Je shum e talentuar!!!!!
Vlora Kostanica
Vlora Kostanica - Πριν μήνα
Sis ti
Jola Go
Jola Go - Πριν μήνα
Ske nevoj te degjoj kenge te huaja kur te mbushin Zmr plot kenge si kjo
Gerta Gavazaj
Gerta Gavazaj - Πριν μήνα
Qok guzel isin sen këz
Dzara Votava
Dzara Votava - Πριν μήνα
❤️❤️❤️
The dreams are Infinity
The dreams are Infinity - Πριν μήνα
Stupenda questa canzone
Ανδρέας Κοντόπουλος
Te dua shumeee 💜💜💜💜
Επόμενο