NO VIDEO :o(

Noizy - Mbreteresha ime (Official Video HD)

78 458
2 981
 
Σχόλια
Is-hak Nuhu
Is-hak Nuhu - Πριν 2 ημέρες
super keng
Irison Hoxha
Irison Hoxha - Πριν 11 ημέρες
Kjo eshte kenga ime e preferuar e ndegjoj cdo darke qe bie ne gjume
Natasha Selimas
Natasha Selimas - Πριν 16 ημέρες
E mrekullueshme si e shpreh Nojzi dashurinë për nënën.
Melos Xhigoli
Melos Xhigoli - Πριν 17 ημέρες
Respekt o legend
Albania Gamer
Albania Gamer - Πριν 24 ημέρες
super duper
Nertila Kaja
Nertila Kaja - Πριν 28 ημέρες
Nojzy sei l'unico sei molto sensibile ogni volta che sento questa canzone mi commuovo sono una ragazza che sono crescuta senza madre mi ha lasciata molto piccola e ogni volto che lo sento questa canzone mi sfogo grazie di esistere sei grande 😘😘
Andrea Lazi
Andrea Lazi - Πριν 29 ημέρες
Jam fansi yt me i madh edhe PSE jam ne greqi
Arben Vallqi
Arben Vallqi - Πριν μήνα
🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎧🎹🎻🎼
Arben Vallqi
Arben Vallqi - Πριν μήνα
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
xhovalin brunga
xhovalin brunga - Πριν μήνα
super kenge hallall noizy nga rrep nje kenge me shume vlere
Anita M
Anita M - Πριν μήνα
Adhurimmmmmmmmmmmmmmmm
oliver gega123
oliver gega123 - Πριν μήνα
Bravo kjo kenge per nenat eshte kenga me e mire ne tere universin jo per kengetarin ok kengetari eshte i njohur por titulli dhe kuptimi eshte per nenen dhe ketu eshte shume i bukur ku jam une kam shume shqiptar qe e degjojne kete kenge bravo bravo rigels👏👏👏👏
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano - Πριν μήνα
Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba dhe kur juve ju shoh bashk them i thank god😟
arbina qajani
arbina qajani - Πριν μήνα
li love noizi
matheo luzi
matheo luzi - Πριν μήνα
nene
Amarildo Shota
Amarildo Shota - Πριν μήνα
👌😊
Edison Mani
Edison Mani - Πριν μήνα
lovv mom❤
spiros pireoglou
spiros pireoglou - Πριν μήνα
mama te dua vec dy fjal aste gjith per tu se ashte nga zemra ime noizy are best of the best ελλαδα shqiperia
Shendi Gaming Tv
Shendi Gaming Tv - Πριν μήνα
Like tetor????
elvi Fortnite
elvi Fortnite - Πριν μήνα
Super keng qe ngrof zemrat e te gjithve bravo noizy
axe axe
axe axe - Πριν μήνα
Shummm preksee!!!
Amarildo Dervishi
Amarildo Dervishi - Πριν μήνα
kta vk qe kan ber unlike pa lidhje jane 🤔😑
Music Shqip
Music Shqip - Πριν μήνα
Noizy - Mbretresha Ime
Stresi - Te du Mom
Big love for all...jena krejt shqiptar i qifsha robt...jena ven i vogel..ska ven per urrejtje mes njoni tjetrit...nqoftse do me i ra dikujt ..bjeri nji shkije qija robt per hir tviktimave e trimave qe kan ra jo shqipes 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤
Resi Resi
Resi Resi - Πριν μήνα
Tash stresi ka ber keng per Nene e vet
Me behet qjefi
Por me kenget e noYzit eshte ende shum larg OTR records 🙏🙏
Rrespekte per te gjithe nenat tona 🙏❤❤
.....
NR GAMING
NR GAMING - Πριν μήνα
❤️❤️❤️❤️❤️😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍🤗
NR GAMING
NR GAMING - Πριν μήνα
Kjo kenge duhet te jet 1000000000000 ore
Mark Toplana
Mark Toplana - Πριν 2 μήνες
Muzika moderne pa NOIZY-n s'do kishte kuptim. E meriton tia shkruash emrin me shkronja te arta.
Leticia Shtembari
Leticia Shtembari - Πριν 2 μήνες
Nuk ka dite qe se degjoj kete kenge. Nje nga kenget me fjalet me te ndjera per nenen. Une jetoj larg prinderve te mi dhe cdo dite qe degjoj kte kenge me mbushen syte me lot. Kjo kenge eshte si ngushellim per mua kur e degjoj. Faleminderit #noizy per ket kenge
Dorina Fedele
Dorina Fedele - Πριν 2 μήνες
Mami me mungonnnnn ...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Marsela Korra
Marsela Korra - Πριν 2 μήνες
perfekt kenga me è bukur 😉😙😘deri tani per nenen
Rabije Azemi
Rabije Azemi - Πριν 2 μήνες
Je I mrekullushem Noizy te lumt per ket keng me pelqen shummmm😍
Zeliha Murrizi
Zeliha Murrizi - Πριν 2 μήνες
Un vet kam shumm emojonw me kte kenge esht e prefruara ime song 🤩😘😘😘😘😘
Enis Berisha
Enis Berisha - Πριν 2 μήνες
👍👍👍👍👍
Mateo Shtini ONIMA
Mateo Shtini ONIMA - Πριν 2 μήνες
Tju Thane syte atit qe i ben dislike
RON SYLA
RON SYLA - Πριν 2 μήνες
Schum mir noizy 😎😎😎
toni elbasan
toni elbasan - Πριν 2 μήνες
Me te vertet nje nene meriton shum shpernlime!!!!!!!😢😢😢😢😢😢😢😢kush a ka nenen duhet te bej cdo gje per te edhhe un e kam per ate nene e vras veten per nje jet aryeja qe un jetoj eshe jeta drita ime syze😔😔😔
toni elbasan
toni elbasan - Πριν 4 ημέρες
.L
Bleri London
Bleri London - Πριν 2 μήνες
Number 1 👑
ishpshsh fier
ishpshsh fier - Πριν 2 μήνες
shum prekse bravo noizy nje nga kenget me te mira te tuat dhe te kengetareve te tjer shqiptar
Genta Tollja
Genta Tollja - Πριν 2 μήνες
😘
Leo Hida
Leo Hida - Πριν 2 μήνες
Me mungon nena ime 2 vjet qe me mungon tashme i NADH je noizy
Besnik Qamili
Besnik Qamili - Πριν 2 μήνες
Noizy me qet Keng ja ka qit Vulen me Tregu Rep Tjer se un jam 1 i Rep Shqiptar Noizy OTR ME ZEMER Pergjithmon Love 👊👊👊
Genta Tollja
Genta Tollja - Πριν 2 μήνες
😍😍😍😍
Roland Landi
Roland Landi - Πριν 2 μήνες
❤️
Khaled Khokho
Khaled Khokho - Πριν 2 μήνες
❤❤
Greta Xhanaj
Greta Xhanaj - Πριν 2 μήνες
♥️
Sergjo Molla
Sergjo Molla - Πριν 3 μήνες
Bravo noizy sepse nenat e meritojne hallall !!!
Elezi Elezi
Elezi Elezi - Πριν 3 μήνες
Ma i miri bravo😍😍😍😍😍
Atixhe Likaj
Atixhe Likaj - Πριν 3 μήνες
Bravo nojzi je numer 1 je i papare ne muzik
Abaz Capo
Abaz Capo - Πριν 3 μήνες
Bravo
Geni Milo
Geni Milo - Πριν 3 μήνες
Vertet kjo kang do mbetet e pa harushme nga gjith hitet e tjera bravo 🤟🎤🎵😍😍❤️👏👏👏👏👏🌟
Vazourass P
Vazourass P - Πριν 3 μήνες
Έξαιρετικο❤️❤️❤️❤️
Albanian Queen
Albanian Queen - Πριν 3 μήνες
Je i mrekëllueshem Noyzi👏👏👏👏
albulena ena
albulena ena - Πριν 3 μήνες
Jan kohet e veshtira n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Rap1:
Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon,
Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol,
Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu,
Dhe pse mrom dark ishim bashk tu u perqafu,
Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton,
E falenderoj zotin thank you lord,
Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba,
Dhe kur ju shoh
Juve bashk i thank god,
Se kjo jet pa ju per mu ish e kot,
Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht,
Chorus:
Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Rap:2
Jan kohet e veshtira n'jet qe na bejn me msu
Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru,
Se kush jemi prej ka vim dhe ca kemi perjetu,
Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju,
E vetmja dashni e sinqert je ti,
Dhe kur jam ne veshtirsi une te thirri vec ty,
Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote,
Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote,
Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje,
Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur,
Ti ke bo shum per mu ket shum mir e di,
Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri,
Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen,
Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden,
Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time,
Por nen per mua mbetesh mbretresha ime,
Chorus:
Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Rap:3
Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem,
Per dite i lutna zotit qe ty me t'pa te gzushem,
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica,
Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica,
-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot,
Je krijesa me e mir jo se je nena ime,
Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime,
Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime,
Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time,
Te dua nen malli sa Mka marr,
Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal,
Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg,
Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non
Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Ardisa Metaj
Ardisa Metaj - Πριν 3 μήνες
Beso se kam qajt
oj bin
oj bin - Πριν 3 μήνες
Kinggggg👑👑👑👑👑👑
ALBANIA GAMING
ALBANIA GAMING - Πριν 3 μήνες
Te gjitha mamat duen te duhen
Enes Sherifi
Enes Sherifi - Πριν 3 μήνες
ooooooooommmmmmmmmgggggggggggg omg
Megi Hasimllari
Megi Hasimllari - Πριν 3 μήνες
Ti je jete oo shpirte
Sulejman Troci
Sulejman Troci - Πριν 3 μήνες
bravo noizi
toni elbasan
toni elbasan - Πριν 3 μήνες
Nje kenge per nenen nena eshte nje gje shum e shtrrejt
la lune
la lune - Πριν 3 μήνες
damn where ma mama at
Besnik Qamili
Besnik Qamili - Πριν 3 μήνες
pp
B L E N D I
B L E N D I - Πριν 3 μήνες
Geng
Sejdo Ahmati
Sejdo Ahmati - Πριν 3 μήνες
Bravo mbreti i muzikes
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti - Πριν 3 μήνες
bravo shum e bukur shum prekse
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti - Πριν 3 μήνες
bravo shum e bukur shum prekse
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti - Πριν 3 μήνες
bravo shum e bukur shum prekse
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti - Πριν 3 μήνες
bravo shum prekse
azize Mejdiu
azize Mejdiu - Πριν 3 μήνες
Bravo NOIZY👑
M Dubovci
M Dubovci - Πριν 3 μήνες
Tlumt
xhulio mnela
xhulio mnela - Πριν 3 μήνες
Eshte vertet nje kenge e bukur.
Mino Kadriu
Mino Kadriu - Πριν 4 μήνες
o noizy ma shkurt je numer 1 ne shqiperi kosove 👏👏👏
Dzhansel Bakiyovich
Dzhansel Bakiyovich - Πριν 4 μήνες
❤️
Arsim Canaj
Arsim Canaj - Πριν 4 μήνες
Je nr 1 may kingg
Xhoel Paloka
Xhoel Paloka - Πριν 4 μήνες
super kenge noizy te lumte sdo ta harroj kurre kete kenge
alles baba
alles baba - Πριν 4 μήνες
shun palidhje
Letaj A
Letaj A - Πριν 4 μήνες
Noizy bossi💪💪💪💪💪💪
Arben Selimi
Arben Selimi - Πριν 4 μήνες
Bravo po kta këngtar tjer mku jam me qit këng per nanat e tyre
Bravo king je a veq mos mos shaj t lutem
Anita Shemshi
Anita Shemshi - Πριν 4 μήνες
Oooo bravo noizy king je
keti kristjana
keti kristjana - Πριν 4 μήνες
😢😢😢😢😌😌😔😓💔💘💔💔💔💔💔💔💔💔💘💔💔💘😰😰😰😰😰💔💔💔💔💔💘👏👏👏👏👏
Arben Selimi
Arben Selimi - Πριν 4 μήνες
Me bej te qaj noyzi me kete keng te lumt
Store Tv
Store Tv - Πριν 4 μήνες
zot qfare kenge qe te ban te qash otr tan jeten
Erina Edina
Erina Edina - Πριν 4 μήνες
Shum bukur kojo keng💚💚💚
1Deen1Lord
1Deen1Lord - Πριν 4 μήνες
Vallaj ska djal nane si mon tja kalon noizyt per poetry, je numer njo vlla flm per kenget ♥️👌🏼
Amantja Torolli
Amantja Torolli - Πριν 4 μήνες
Me shkruaj pak
Ernesto Sollaku
Ernesto Sollaku - Πριν 4 μήνες
Shumë bukur
Lorik Bruda
Lorik Bruda - Πριν 4 μήνες
Shum konga e mir
adhurus i par
adhurus i par - Πριν 5 μήνες
Noizy qysh e ki emrin edhe mbriemrin bre se nanen shum te mir e ki
Arev Isec
Arev Isec - Πριν 5 μήνες
Sa e bukur te kendofte shpirti 😘me mbushet shpirti lot😭😭😭
Kledion Osmanai
Kledion Osmanai - Πριν 5 μήνες
😆😆😆😆😆
Broda Music
Broda Music - Πριν 5 μήνες
A t qr me ke vjedh iden 😔
John Luna
John Luna - Πριν 5 μήνες
Te dua nen malli sa mka marr....e vetmja dashuri e sinqerte je ti
Antigone K
Antigone K - Πριν 5 μήνες
👍👍👍👍👍👑👑
Antigone K
Antigone K - Πριν 5 μήνες
👏👏👏👏👏👏
Antigone K
Antigone K - Πριν 5 μήνες
Woow woow sa kënge e bukur për nënen, Texti ëdhte i veqant sikur nëna e shtrenjte dhe e veqante që ështe
katerina aliaj
katerina aliaj - Πριν 5 μήνες
💖💖💖💖🙏🙏💋💋💋
Lana Klea
Lana Klea - Πριν 5 μήνες
kenga me e bukur e noizit
ALI SKURA
ALI SKURA - Πριν 5 μήνες
😭😭
Daris Kadriu
Daris Kadriu - Πριν 5 μήνες
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Reli Gjolena
Reli Gjolena - Πριν 5 μήνες
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍na na
Επόμενο