Noizy - Mbreteresha ime (Official Video HD)

62 010
2 033
 
Σχόλια
Arsim Zeqiri2
Arsim Zeqiri2 - Πριν 10 λεπτά
Noizy je me i miri kenga shum emir king
Amarda Muqaj
Amarda Muqaj - Πριν ώρα
Kenga me e bukur e me e Mir ne bot te lumt 😍😍
Adeaa Gashi
Adeaa Gashi - Πριν ώρα
Me ta fal
Adeaa Gashi
Adeaa Gashi - Πριν ώρα
Jam Dashniii Peer Tee😘😘
NOIZYyyy
The Best I LOVE YOU 😘😘😘
Adriatik Shero
Adriatik Shero - Πριν ώρα
shum e bukur me pelqen
shqip tv
shqip tv - Πριν 3 ώρες
Like ai qe mendon se noizy eshte me i miri
shqip tv
shqip tv - Πριν 3 ώρες
Bravo noizy super kenge
Delux AL
Delux AL - Πριν 3 ώρες
MKE BO ME KAJT :3
Visi Hyka
Visi Hyka - Πριν 3 ώρες
Otr deri n’vdekje👑👑👑👑👑
Emiljano Pelo Pelo Emiljano
Emiljano Pelo Pelo Emiljano - Πριν 4 ώρες
Bravo noizy. Kenga me e bukur deri me sot. Te lumte. E mrekullueshme.
Edyy 'Etmond'
Edyy 'Etmond' - Πριν 5 ώρες
Hiti i 2018 bravo Noizy
Radife Emruli
Radife Emruli - Πριν 7 ώρες
😍
Zwh Kristaki
Zwh Kristaki - Πριν 7 ώρες
Shume bukur.
yll Azizi
yll Azizi - Πριν 7 ώρες
Noizy dihet qe e don nenen edhe pse e ka larg😍😘😎
otr junior
otr junior - Πριν 7 ώρες
njish je ma
Bushi Avdiaj
Bushi Avdiaj - Πριν 8 ώρες
noizy immagini Alonso un te shicoi gifmon
Bushi Avdiaj
Bushi Avdiaj - Πριν 8 ώρες
sa bukur👍💪
Elson Berisha
Elson Berisha - Πριν 9 ώρες
Unikatil ❤❤💪💪
BLACK STUDIO
BLACK STUDIO - Πριν 9 ώρες
https://www.youtube.com/watch?v=x7RKx2Zaxg0
egli elqeni
egli elqeni - Πριν 9 ώρες
Të Dua Nëna Ime E Pakrahasueshme. ❤
Ti je Engjulli im Mbrojtës ❤
#Noizy Love
Kevi Miminllari
Kevi Miminllari - Πριν 9 ώρες
braooooooooooooooooooo
Armado Rama
Armado Rama - Πριν 9 ώρες
Sum e bukur
Rejvi Stojani
Rejvi Stojani - Πριν 9 ώρες
Supeer
Artin Murati
Artin Murati - Πριν 10 ώρες
Ec mos thuj se nukbon noizy disa lesha shkojn ke ni reper si cet ni kenge 2 vjet ene shan per dini per kit ene ec e mos e nxho noizyn
mika x
mika x - Πριν 12 ώρες
wow this song it's amazing bravo
Klea Shahu
Klea Shahu - Πριν 12 ώρες
Bravo noizy kto keng ti I qan vazhdooooo😢😭💪
Queen Kastrati
Queen Kastrati - Πριν 20 ώρες
ata qe ja kon bo dislike nuk po dikan se qka eshte #Nena qe eshte ma e shtrejta ne bot 👌👍😍👰🏻👸🏻👑😇❤️✨🔥😘
Klodjana Minaj
Klodjana Minaj - Πριν 20 ώρες
Shum autotone , degjohet shum i ndryshuar zeri!!!
Albina Buzi
Albina Buzi - Πριν 20 ώρες
Nena esht heroin eshte mbretersh gjithcka brravo per kengen
Mateo Lami
Mateo Lami - Πριν 20 ώρες
Bravo Noizy edhe pse asnje her nuk te kam pa nga afer shum shum keng e bukur ☝️👏🇦🇱___🇪🇸 muzik e mire per nenen 😭
ALBANIAN TV HAMZA MUFTARI
ALBANIAN TV HAMZA MUFTARI - Πριν 21 ώρα
gucci cola
Bejda Kurtallari
Bejda Kurtallari - Πριν 22 ώρες
Teper palidhje valla sen spe kuptoj
agim sulejmani
agim sulejmani - Πριν 23 ώρες
💎💎💎💎💎💎💎
agim sulejmani
agim sulejmani - Πριν 23 ώρες
Love Love👑👑👑👑👑👑👑
agim sulejmani
agim sulejmani - Πριν 23 ώρες
Love you I am O.T.R deri n'vorr
agim sulejmani
agim sulejmani - Πριν 23 ώρες
Jam fancja jote me e madhe ti je KINGI IM LOVE YOU, YOU ARE THE BEST IN THE WORLD💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Sofi Sofia
Sofi Sofia - Πριν 23 ώρες
Shum kenge e bukur!Edhe fjal te verteta!!Bravo noizy❤❤❤
Wendi Biorki
Wendi Biorki - Πριν 23 ώρες
Super me te vertet
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 23 ώρες
kur e don ti nanen ta kishe realizu deshiren dhe vajzes qe te jet me nan e me bab po shko mor sja dini vleren veq lekut sjeni per gja tj
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 23 ώρες
na ban si dashtun kot
Jeta Jetaa
Jeta Jetaa - Πριν 23 ώρες
e pse e ka nda grun pra a esht nan dhe ajo
IsVersionGaming
IsVersionGaming - Πριν ημέρα
Kenge me e bukur deri tani e jotja. Te lumt qe ke bere nje kenge per (mbretereshen tende) qe ke shprehur dashurine tende per te. #ShareTheLoveAndDontHate
Masila Perisnaka
Masila Perisnaka - Πριν ημέρα
Shum shum ebukur me.shum kuptim esht bravo nojzi
Lucjana Shuli
Lucjana Shuli - Πριν ημέρα
Bravo shum e bukur 👌👌
Deni Deni
Deni Deni - Πριν ημέρα
Eri Mance
Eri Mance - Πριν ημέρα
Bravo😑😑😑😑🤗🤗😋😘🚿🚿⏰⏰🕰🕰🛋🛋
Ramadan Mazreku
Ramadan Mazreku - Πριν ημέρα
Ti amooooooooooo
Ramadan Mazreku
Ramadan Mazreku - Πριν ημέρα
Ti amo
Ramadan Mazreku
Ramadan Mazreku - Πριν ημέρα
Bravo noyzi je më imiri ILOVE YOU Nëna është ëngjulli më imiri
Laora Palushi
Laora Palushi - Πριν ημέρα
Super kenge
Besa Ajdini
Besa Ajdini - Πριν ημέρα
Kingu me perlote tduaa shum (I love you)
Leta Leta
Leta Leta - Πριν ημέρα
Noizi
Leta Leta
Leta Leta - Πριν ημέρα
Noizi mbreti
Shoku Shoku
Shoku Shoku - Πριν ημέρα
pershendes nenen time se me ka marr malli
Meriton toni
Meriton toni - Πριν ημέρα
🇦🇱
Nikida Bushi
Nikida Bushi - Πριν ημέρα
E vetmja dashni e paster je ti...
Mbretresha imeeee.
ClevyY KinG
ClevyY KinG - Πριν ημέρα
#44 grecce😍
Miranda Polisi
Miranda Polisi - Πριν ημέρα
Bravo Noizy
Miranda Polisi
Miranda Polisi - Πριν ημέρα
Nga çuni
Gerti Dushku
Gerti Dushku - Πριν ημέρα
heroi me i madhe i jetes tone eshte nena☺❤❤
Bleart Hoti
Bleart Hoti - Πριν ημέρα
Noisy je shume i mire
Ela Xhela
Ela Xhela - Πριν ημέρα
Kush eshte nojzi apo riigelsi rajko 0 pike
Redi Leka
Redi Leka - Πριν ημέρα
falenderoj zotin fenkju loj
Erald Bana
Erald Bana - Πριν ημέρα
Nuk ka koment per kte keng..cdo koment eshte i tepert..Bravo
Tube You
Tube You - Πριν ημέρα
The song is great! Greetings from 🇷🇸 & 🇸🇪
Dario Planasi
Dario Planasi - Πριν ημέρα
Otr 😊😊
Panagiotis Zoukas
Panagiotis Zoukas - Πριν ημέρα
bravo noizy
Reina Mezini
Reina Mezini - Πριν ημέρα
je i madh nojzy
geri-reni tba
geri-reni tba - Πριν ημέρα
Bravo
Xhoi Ledi
Xhoi Ledi - Πριν ημέρα
O Zot....eshte super.......sa here e degjoj emocionohem dhe nuk i mbaj dot lotet......Bravo Noizy......♥♥♥♥♥♥
rita alb
rita alb - Πριν ημέρα
Ne itali ishe #17 trends🌹
uejdi braha
uejdi braha - Πριν ημέρα
Kenge me vler
uejdi braha
uejdi braha - Πριν ημέρα
Super
Olta Gacaj
Olta Gacaj - Πριν ημέρα
super hit ! Number one noizy! Number one nena ! Bravo ! suksese te metejshme !
Suraye Heyderova
Suraye Heyderova - Πριν ημέρα
I Love You Noizy ❤
Xristina M.
Xristina M. - Πριν ημέρα
😇😍😍🇦🇱👌🏼🇦🇱👌🏼 noizyy je me i miri ti vjen ne Dresden ktu u un jetoj dhe Jam gjitone e azet e zunes i shikoj cdo here 🇦🇱🚘👌🏼
Elmedin Asani
Elmedin Asani - Πριν ημέρα
kush e bo dislike nuk e don nene e tij
Algert Tafa
Algert Tafa - Πριν ημέρα
sa e bukur dhe sa kuptim brenda .
Tommaso Fezga
Tommaso Fezga - Πριν ημέρα
👑
👌
Klodjana klodi
Klodjana klodi - Πριν 2 ημέρες
O zot nuk resht se degjuari😢😢 🙏🙏
Diona Arifi
Diona Arifi - Πριν 2 ημέρες
😍❤️💎👏🏻
Muhamed Durmishi
Muhamed Durmishi - Πριν 2 ημέρες
❤❤❤❤
Albania Gamer
Albania Gamer - Πριν 2 ημέρες
super këngë
Roni Syla
Roni Syla - Πριν 2 ημέρες
Noizy Mai forti 💪💪
Sadik POCI
Sadik POCI - Πριν 2 ημέρες
Noziy na coptove zemren se jemi shum larg saj😂😭
Izabela Kutelaj
Izabela Kutelaj - Πριν 2 ημέρες
I love you MUM
Walon Krasniqi
Walon Krasniqi - Πριν 2 ημέρες
https://www.youtube.com/watch?v=wiRyG6ZOHAg&feature=share 🔥🔥
Grejsi H
Grejsi H - Πριν 2 ημέρες
o noizy jam fansi jot me i madh ke bo kong shume te bkr nonat jan jeta jon
Endrit Briskaj
Endrit Briskaj - Πριν 2 ημέρες
Uuuuu super kenge bravo noizy je supper kengeter dhe reper
Mimoza Todo
Mimoza Todo - Πριν 2 ημέρες
N
Mimoza Todo
Mimoza Todo - Πριν 2 ημέρες
N
gusti kola
gusti kola - Πριν 2 ημέρες
kenga e nene me pelqen shum nojzi
gusti kola
gusti kola - Πριν 2 ημέρες
je me i miri ne bot 2000
gusti kola
gusti kola - Πριν 2 ημέρες
je me i miri ne bot te duam shum
EXTREME TREND
EXTREME TREND - Πριν 2 ημέρες
You deserve more subscribers
Michelle
Michelle - Πριν 2 ημέρες
😍😍😍😍😍
Ekuen Latifi
Ekuen Latifi - Πριν 2 ημέρες
Njesh je keshtu vazhdo
Reperi me i mire ne Shqiperi
L O-Z
L O-Z - Πριν 2 ημέρες
-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona, Mthoje ti je mbret i mamit? Mbret u bona,
Internationale
Internationale - Πριν 2 ημέρες
0:12 Major Lazer - Lean On
shqipetar katolik
shqipetar katolik - Πριν 2 ημέρες
Noizy sot e ndigjova per here te pare kete kenge dhe e kam bere kasetofonin e makines si radio iliriA duke e ndigjuar shpesh. Te ke dofte zemra dhe lume prindrit qe te Kane. Dhe kush i ben dislike mos u bej merak se ato kane dale prej p.... Te lopes mos ju vej faj. Respekt
shqipetar katolik
shqipetar katolik - Πριν 2 ημέρες
Kendofte zemra
Mevlana Kasami
Mevlana Kasami - Πριν 2 ημέρες
😂😂💖💟
xhelal sina
xhelal sina - Πριν 2 ημέρες
nje kenge qe i prek te gjithe nan
Επόμενο