NO VIDEO :o(

Parcela 400, 31 Dhjetor 2017 - Lacat dhe Kol Frakusha

5 960
480
 
Σχόλια
ronela bujaraj
ronela bujaraj - Πριν ημέρα
na jep nje teke
Adela Xhelaj
Adela Xhelaj - Πριν 6 ημέρες
Hahahaha sta hap marangozi por ta hap babai
Tino Mara
Tino Mara - Πριν 9 ημέρες
V.
Darsi Licaj
Darsi Licaj - Πριν 11 ημέρες
Like per dy policet
eri valisi
eri valisi - Πριν 23 ημέρες
pse i kapni gocat
eri valisi
eri valisi - Πριν 23 ημέρες
pse i kapni gocat
eri valisi
eri valisi - Πριν 23 ημέρες
pse i kapni gocat
eri valisi
eri valisi - Πριν 23 ημέρες
pse i kapni gocat
Noizi Cela
Noizi Cela - Πριν 25 ημέρες
Bone teken gati we per
Ty nuk na ha fare he pijm
Paurare kurse ti je si kollare
Bashk e nisim diten bashk
Na zej dhe nata na pelqen
Muzika dhe go at me shal
Te ghata
Alban Strakosha
Alban Strakosha - Πριν 27 ημέρες
7:07 Flasim nsryshe tani 🤣🤣🤣🤣
entelacekrezi entela
entelacekrezi entela - Πριν μήνα
shume bukur ju lumt
Sabjan Ahi
Sabjan Ahi - Πριν μήνα
Hahaha loot
Ibraj
Ibraj - Πριν μήνα
Policat bab e bir edhe lacat kan portokallin
Fiorgi Lekgegaj
Fiorgi Lekgegaj - Πριν 2 μήνες
Duhet me shume like per kol frakushen
Fiorgi Lekgegaj
Fiorgi Lekgegaj - Πριν 2 μήνες
O laca ju lumt goja
Silva Hysaj
Silva Hysaj - Πριν 2 μήνες
😂😂😂😂😂😂😂
Tech Store
Tech Store - Πριν 2 μήνες
😂😂mos mcaj trapin ti mu hahahahhahahahah😂😂😂😂😂😂😂
Erjon Pashnjari
Erjon Pashnjari - Πριν 2 μήνες
8:26 ahhahahahahahaha
RobloxNinja
RobloxNinja - Πριν 2 μήνες
7:55 kanga e #QOTA
?Kristjana Jana
?Kristjana Jana - Πριν 2 μήνες
Kombinimi me I mire I portokallise sa keq qe nuk eshte edhe bes kallaku
George Simpson
George Simpson - Πριν 3 μήνες
1:
Unë jam Bajlozi
Shkurt Mitrolozi
Çuni madh Reçeli kurse i vogli Kolinozi
Mos m'rri si Llozi
Si letër bixhozi
Ta mbyll gojën aq keq
Sa s'ta hap as marangozi
2:
Unë jam Kol Frakusha
Shkurt arusha
Ju jeni ca bebusha
Që nuk keni push te gusha
Si kafe do ju blusha
Mor lepurusha
Bëni ju si trima, por, keni bibilusha
Fiona Dervishi
Fiona Dervishi - Πριν 3 μήνες
Like për ata që e adhurojnë Portokallin!☺️😊
Kristian Shkurti
Kristian Shkurti - Πριν 3 μήνες
💩💩💩💩💩💩💩
Arjan Dodaj
Arjan Dodaj - Πριν 3 μήνες
😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝
Largeta Shefkiu
Largeta Shefkiu - Πριν 3 μήνες
Ma mir kendon kola se sa 2 lacat
LeoitsHere
LeoitsHere - Πριν 3 μήνες
Lacat:a i ke syte ne ball ti me. Polici:Po ti a i ke syte ne byth
ERMALIKRISTINA ERMALIKRISTINA
ERMALIKRISTINA ERMALIKRISTINA - Πριν 3 μήνες
😂
Eigitos09 - WWE
Eigitos09 - WWE - Πριν 3 μήνες
🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌎🌎🌎🌎🌎🌎
leo stefanovski
leo stefanovski - Πριν 4 μήνες
like per dy lacat
amarildo dodaj
amarildo dodaj - Πριν 4 μήνες
Quna prsh do hap nje you tub me pranks plz subscribe and like
Mateo Muca
Mateo Muca - Πριν 4 μήνες
Hahahahahahah😂😂😂😂😂😂
Klajdi Gjonaj
Klajdi Gjonaj - Πριν 4 μήνες
Hallall ju koft
Klajdi Gjonaj
Klajdi Gjonaj - Πριν 4 μήνες
Hallall
Eugen
Eugen - Πριν 4 μήνες
super yje
Adelina Adela
Adelina Adela - Πριν 4 μήνες
Shum bukur
Jeni me te miret
Kristjan Lleshi
Kristjan Lleshi - Πριν 4 μήνες
1m
Greis Xhelezi
Greis Xhelezi - Πριν 4 μήνες
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
Greis Xhelezi
Greis Xhelezi - Πριν 4 μήνες
L
Li
Lik
Like
B
Br
Bra
Brav
Bravo
Greis Xhelezi
Greis Xhelezi - Πριν 4 μήνες
Ju lumt te gjithve
Greis Xhelezi
Greis Xhelezi - Πριν 4 μήνες
♡♥♥ ♡♥♡♥♥♥♥♡♥♥♡♥♥♥♥♥♥♥♡♥♥♡♥♥♡
Maggie Gwen
Maggie Gwen - Πριν 5 μήνες
Like per rimat e tyre
Nue Morina
Nue Morina - Πριν 5 μήνες
06:28 ahhahahahahaha
Gerond Shehu
Gerond Shehu - Πριν 5 μήνες
Like per al pazar
Gerond Shehu
Gerond Shehu - Πριν 5 μήνες
Like per potokallin
Besart Pira
Besart Pira - Πριν 5 μήνες
Like lacat ju lumte
Aris Katsas
Aris Katsas - Πριν 5 μήνες
i pa pam flori po edhe dy te tjeret te mir jan
Tay K
Tay K - Πριν 5 μήνες
Ke sha ti mo e ke sha ti mo GAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Ronaldo Classico
Ronaldo Classico - Πριν 5 μήνες
😂😂😂😂 kol frakushi 😂
Sara Allaraj
Sara Allaraj - Πριν 5 μήνες
bravo
pavlo kokeri
pavlo kokeri - Πριν 5 μήνες
UN jam kol frakusha shkurt arusha ju je CA bebusha qe keni push te gusha si kafe do ju blusha mor lepurusha ju boni si trima por keni bibilusha
raela tollja
raela tollja - Πριν 5 μήνες
Bukur po ku I kan gjet kto lacat sa bukur I lujn
Rei Gjoci
Rei Gjoci - Πριν 5 μήνες
Like për lacat dy policët dhe bab e bir më t mirët e portokallis😂😂😂
Geraldbehari@gmail.com 0696384888
Geraldbehari@gmail.com 0696384888 - Πριν 6 μήνες
Omẹ laca
Ninja
Ninja - Πριν 6 μήνες
o te 3 ata jan nisha
HanaMura
HanaMura - Πριν 6 μήνες
like per lacat dhe per kol frakushen
Musa Mulliqaj
Musa Mulliqaj - Πριν 6 μήνες
Budall
servisi 123
servisi 123 - Πριν 6 μήνες
Like kol frakusha
Alija Berisha
Alija Berisha - Πριν 6 μήνες
Dj
h
G
ibc
G
pavlo kokeri
pavlo kokeri - Πριν 6 μήνες
Shum bukur 2 lacat dhe kol frakusha
Ai Djali Me Pamje Ka Mali
Ai Djali Me Pamje Ka Mali - Πριν 6 μήνες
Un jam kol fraskusha shkurt arusha ju jeni ca bebusha qe skeni push ke gusha se kafe do ju prursha mor lepurush boni ju si trima por keni bibilusha
Besnik Ruqja
Besnik Ruqja - Πριν 6 μήνες
hhj
Eri Bazaiti
Eri Bazaiti - Πριν 6 μήνες
po ti I ke kombet nbythe
Minecraft Albania  Line
Minecraft Albania Line - Πριν 7 μήνες
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Albi Gjata
Albi Gjata - Πριν 7 μήνες
FENISKI
Rexhep Dervishi
Rexhep Dervishi - Πριν 7 μήνες
jemi bosa jemi trima ti zdi folesh ne bejme rima gjithmon dyshe vetetima mos na prek bejme kapertina
Lolgames Fan
Lolgames Fan - Πριν 7 μήνες
lol
Mustafa Gega
Mustafa Gega - Πριν 7 μήνες
po ku jeni
Era Kurti
Era Kurti - Πριν 7 μήνες
Bravo Flori Olsi dhe Irgen
Shanel Mitrollari
Shanel Mitrollari - Πριν 7 μήνες
Hahahahaha me to e gjete ti e Kolfragusha
Valbona Kolemani
Valbona Kolemani - Πριν 7 μήνες
hahhahahahahahahahhaha
faik lici
faik lici - Πριν 7 μήνες
Jete papare
faik lici
faik lici - Πριν 7 μήνες
Jeni te papare hahahahahaha
faik lici
faik lici - Πριν 7 μήνες
🙌🙌
Valmi Valmi
Valmi Valmi - Πριν 7 μήνες
B
Br
Bra
Brav
Bravo
Jeta Lleshaj
Jeta Lleshaj - Πριν 7 μήνες
😂😂😂😂😂yll
Cobra
Cobra - Πριν 7 μήνες
Ju jeni lepurusha me morra
hahahahahahahahahaha
Andrej Kajmanovski
Andrej Kajmanovski - Πριν 7 μήνες
😂😂😂😂😘
Ajla Berdellima
Ajla Berdellima - Πριν 7 μήνες
super😇😘😍🤗😉😊😋
Sahit Hajrullahu
Sahit Hajrullahu - Πριν 7 μήνες
Tfala nga Kosova jini tpa par
Sejdi Sejdi
Sejdi Sejdi - Πριν 7 μήνες
Me lot kemi mesh
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 3 μήνες
Sejdi Sejdi veri "q" jo "m'' plakush llafazan analfabet thuhet fjala ''qesh'' dhe jo mesh se e heqim esh-in dhe e vem ut e quhet mut
artens channel
artens channel - Πριν 7 μήνες
Like per lacat
artens channel
artens channel - Πριν 7 μήνες
B
Br
Bra
Brav
Bravo
HL TV
HL TV - Πριν 7 μήνες
2:38 super
henri hyseni
henri hyseni - Πριν 7 μήνες
hahahaha😀😀😀😂😂😂😂😂😂
Alisea Gremi
Alisea Gremi - Πριν 7 μήνες
Hahaha!😂😂😁
Arjon Stropani
Arjon Stropani - Πριν 7 μήνες
Ha ha ha sum per the qeshur
artemisaklevi kleart
artemisaklevi kleart - Πριν 7 μήνες
Un jam kol frakusha shkurt arusha ju jeni Ca bebushe qe skeni push tek gusha si kafe do ju blujsha mor lepurusha boni ju si tmire por keni bibilusha
Kristian Vasili
Kristian Vasili - Πριν 7 μήνες
un jam bajlozi shkurt mitralozi çuni i madh reçeli ndresa i dyti kolinozi mos me rri si llozi si leter bixhozi ta mbyll gojen aq keq sa s'ta hap as marangozi
festim pollozhani
festim pollozhani - Πριν 7 μήνες
hahaha 9:15
Besnik Dupi
Besnik Dupi - Πριν 5 μήνες
festim pollozhani
Eldi Gjeçi
Eldi Gjeçi - Πριν 7 μήνες
hahahahaha
Lorenzo Rabia
Lorenzo Rabia - Πριν 7 μήνες
Like per lacat
Skerdi Trashi
Skerdi Trashi - Πριν 7 μήνες
I ke kembet ne byth ti aaa
Roland Hysena
Roland Hysena - Πριν 7 μήνες
shum bukur
Klodjana Cecja
Klodjana Cecja - Πριν 7 μήνες
O kol frakusha vetem to di Kong e mshif iher mua : PROFESORI BILEN NXORRI SI ANTEN TELEVIZORI DREHTORESHA MIR E PA ULI TANGAT DHE I THA :AJDE KTU MO BUDALLA QE TE BEJME NJE KALAMA
Klodjana Cecja
Klodjana Cecja - Πριν 7 μήνες
Unw jam Palozi shkurt mitrolozi cuni Moter celi Kurse I vogli kolinozi mos me rri si llozi si letra bixhozi qe sjua ma as marangozi
Klodjana Cecja
Klodjana Cecja - Πριν 7 μήνες
Une jam kol frakusha shkurt Arusha jeni Sa bebusha qe nuk keni push te g usha une jus musha More lepurusha boni ju si Trima po keni bibilushaaaa
Klodjana Cecja
Klodjana Cecja - Πριν 7 μήνες
Like per kol frakushen ; per lacat dhe per salsanon rrapinn
Klodjana Cecja
Klodjana Cecja - Πριν 7 μήνες
Like per salsanon rrapin
Ester Cataldo
Ester Cataldo - Πριν 7 μήνες
hahahahahah
Rajmonda Dhimarko
Rajmonda Dhimarko - Πριν 8 μήνες
Kola eshte i madh fare
Linda Pino
Linda Pino - Πριν 8 μήνες
REALMADRiD 123
Ervin Mucaj
Ervin Mucaj - Πριν 8 μήνες
ca ke pi ti me lale? hahahahahaha
Vera Koçiraj
Vera Koçiraj - Πριν 8 μήνες
Hahaahahahahah 8:30
Si nuk u merzitem njeher me kolin ne, ka kaq vite ne kete rol dhe prap njesoje e ka efektin 😂😂😂
Επόμενο