Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

36 014
969
 
Σχόλια
Etlend Toci
Etlend Toci - Πριν 28 λεπτά
Flori mumajesi kengetari me i Mir
Meso Gjermanisht Falas
Meso Gjermanisht Falas - Πριν 4 ώρες
Super 👍👍👍
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 8 ώρες
ok zemer the ti me the details of this message, you will be a good e di ti the jam ne pun intended recipient of the day of the day
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 8 ώρες
1111111111111111111111111111111111111111111100000000000000000000000000000000000000000000
Sabri Meta
Sabri Meta - Πριν 9 ώρες
edhe kur me mu fleje , fsheje zemer fsheje ☺️😉
sonson
sonson - Πριν 10 ώρες
Flori nuk gabon kurre 😍
Sonila Sony
Sonila Sony - Πριν 14 ώρες
Shume bukur 😘😍
sirhan sirhan
sirhan sirhan - Πριν 15 ώρες
TI KISHA DHAN MA TE MIRAT E JETES

NESE ME KE DASHT PAK NESE ME KE DASHT PAK SA DO PAK A THU TE TE FAL TI KI SHA DHAN MAT MIRAT E JETES SMA KE BO MU JA KE BO VETES (2) REFRENI MA I MIR OSH DHE KTO KENKTAR JAN MA TE MIRA TE BOTRS😘😍😍💋🇦🇱🇦🇱👑👑👏🌏🌎🌍🌐🌐🚹🚹🌋🌎
Bleon
Bleon - Πριν 16 ώρες
[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Se nuk vij mo mas teje
Edhe ti mas meje
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Kush gaboi, ti gjeje
Midis meje-teje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Deje veten deje
Mos me dit kush je je
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Dhe kur me mu fleje
Fshehje zemer fshehje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori x2:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes
Artahot
Artahot - Πριν 16 ώρες
Oh Fiksim Kjo kenge
Alban Matoshi
Alban Matoshi - Πριν 18 ώρες
Bravo cuna super kang 👌
Fitore Perteshoni
Fitore Perteshoni - Πριν 18 ώρες
suuuper 😍😍
Vina Malvi
Vina Malvi - Πριν 19 ώρες
super kenge😘😘😘😘😘😘
Anxhela Myftari
Anxhela Myftari - Πριν 20 ώρες
❤️❤️😍😍
sasuke naruto
sasuke naruto - Πριν 21 ώρα
Shum muzik e bukur jam fan i yuve😍😍😍
Deniii hjd
Deniii hjd - Πριν 21 ώρα
Sma ke bo mu ja ke bo vetes 💘
Angela Angela
Angela Angela - Πριν 22 ώρες
Keng qe te kenaq shpirtin 🤗
Ardiana un cansone perfecta bravo Thaci
nje teks e qelluar per ato zemra te vrara .Po ashtu mund ta marim si nje mesazh per te mbrojtur dashurin qe kemi dhe mos te arrijme ne ket pozicion .Bravo
Lindita Llupo
Lindita Llupo - Πριν 23 ώρες
E meriton
Suad Sali
Suad Sali - Πριν ημέρα
👏👏👏👏👊🤗🤗🤗🤗😜😜😜
Sa Me
Sa Me - Πριν ημέρα
Tayna këngë e re https://youtu.be/eVZmqUhIAzw
Vladimir Doda
Vladimir Doda - Πριν ημέρα
🔥🔥🔥
Enea Tahiri
Enea Tahiri - Πριν ημέρα
bravo shum e bukur
di na
di na - Πριν ημέρα
Shum kenge e bukur
Mira Jonii
Mira Jonii - Πριν ημέρα
flori bravo na knaqet me kete keng eshte super bravo per arritjet per cdo keng ke dhen dhe jep me te miren super melodi super zera sdua te harroj zerin e mrekullushem te brunos qe me te vertet me rrenqeth mishin cdo fjal ka nje kuptim te thell bravo jeni me te miret
Rei TV rei
Rei TV rei - Πριν ημέρα
Kenga me e bukur ne bot
marjola kordalli
marjola kordalli - Πριν ημέρα
👍
Mirela Biondina
Mirela Biondina - Πριν ημέρα
"...Ti kisha dhan mat te mirat e jetes...,ma ke ba mu...,ja ke ba vetes..." 😭😭😭 . Veq ne nje dashuri te vertete dhe te pa zevendesushme...😍,mund ti dedikohen keto fjale kaq te bukura me vlere . Bravo ketyre dy kengetarve fantastik 💪👏
Arlind Ramadani
Arlind Ramadani - Πριν ημέρα
Ka meritu videoclip kjo super kong!
3-akF TV
3-akF TV - Πριν ημέρα
0:01
0:02
0:03
0:04
0:05
0:06
0:07
0:08
0:09
0:10
0:11
0:12
0:13
0:14
0:15
0:16
0:17
0:18
0:19
0:20
0:21
0:22
0:23
0:24
0:25
0:26
0:27
0:28
0:29
0:30
0:31
0:32
0:33
0:34
0:35
0:36
0:37
0:38
0:39
0:40
0:41
0:42
0:43
0:44
0:45
0:46
0:47
0:48
0:49
0:50
0:51
0:52
0:53
0:54
0:55
0:56
0:57
0:58
0:59
1:00
1:01
1:02
1:03
1:04
1:05
1:06
1:07
1:08
1:09
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
1:15
1:16
1:17
1:18
1:19
1:20
1:21
1:22
1:23
1:24
1:25
1:26
1:27
1:28
1:29
1:30
1:31
1:32
1:33
1:34
1:35
1:36
1:37
1:38
1:39
1:40
1:41
1:42
1:43
1:44
1:45
1:46
1:47
1:48
1:49
1:50
1:51
1:52
1:53
1:54
1:55
1:56
1:57
1:58
1:59
2:00
2:01
2:02
2:03
2:04
2:05
2:06
2:07
2:08
2:09
2:10
2:11
2:12
2:13
2:14
2:15
2:16
2:17
2:18
2:19
2:20
2:21
2:22
2:23
2:24
2:25
2:26
2:27
2:28
2:29
2:30
2:31
2:32
2:33
2:34
2:35
2:36
2:37
2:38
2:39
2:40
2:41
2:42
2:43
2:44
2:45
2:46
2:47
2:48
2:49
2:50
2:51
2:52
2:53
2:54
2:55
2:56
2:57
2:58
2:59
3:00
3:01
3:02
3:03
3:04
3:05
3:06
3:07
3:08
3:09
3:10
Iam Andi 《TV》
Iam Andi 《TV》 - Πριν ημέρα
nice
Besa Paqa
Besa Paqa - Πριν ημέρα
Je the best çdo keng e jotja ngelet hit
Ilda Gjepali
Ilda Gjepali - Πριν ημέρα
Nese mke dasht pak a thu dot m'fal ? ...shkaterrim ndjenjash 😑
Mrs Mirsa
Mrs Mirsa - Πριν ημέρα
❤❤❤❤❤
Albi kollumbi
Albi kollumbi - Πριν ημέρα
Shum spr qofse keni mendimin tim like komentit😎🤨🤲
Clover Girl
Clover Girl - Πριν ημέρα
😍😍😍😍
vilma majnishta
vilma majnishta - Πριν ημέρα
♥️
Tano Luzian
Tano Luzian - Πριν ημέρα
Edhe per kenge magjiken ishte shum e bukur,te pakten na bej vidioklip ,do dal shum e bukur
Qlirim Bashota
Qlirim Bashota - Πριν 2 ημέρες
NA LUJTE O BABLOK
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 2 ημέρες
1
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 2 ημέρες
ok zemer. The comments box below to view the full amount of work to do so by the end of the most popular programs and the family are all about the latest version of your 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ❤ 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕
iamusingoogle
iamusingoogle - Πριν 2 ημέρες
Wtf? Autotune shit 🤮
Dhionis Elvira
Dhionis Elvira - Πριν 2 ημέρες
Ju adhuroj .. 😊
Mimi Hoxha
Mimi Hoxha - Πριν 2 ημέρες
Super keng super hitt Bruno je njeshi plakoo po ashtuu edhe Flori pa diskutimm
Elmira Broshka
Elmira Broshka - Πριν 2 ημέρες
Të dua shumë
GAME ZONE
GAME ZONE - Πριν 2 ημέρες
Ore Flori je i papame me fat ajo nene qe te ka
ledion 13
ledion 13 - Πριν 2 ημέρες
Super keng😍😍😎
Riad Bislimi
Riad Bislimi - Πριν 2 ημέρες
✌️✌️
nessi Channel
nessi Channel - Πριν 2 ημέρες
Kjo keng ska asgje per dislike
Giannis Aggelos
Giannis Aggelos - Πριν 2 ημέρες
JA KE BO VETES
BRUNO FT. FLORI
SUKESE BASHKPUNIM

PERFECT 👌

❄️🍷💔💔💔🍷❄️
Vasilika Puka
Vasilika Puka - Πριν 2 ημέρες
😍😍😍
Nihan Soydere
Nihan Soydere - Πριν 2 ημέρες
Flori je idhulli i cdo kengetari 😘😘
Video Youtube
Video Youtube - Πριν 2 ημέρες
bravo flori kengetari me i mir ne shqiperi barvo vllai Like commnet all views thanks, 🙏🙏
MarNick
MarNick - Πριν 2 ημέρες
Τι δουλειά έχει ο αλβανός στις ελληνικές τάσεις;
Tu Sai
Tu Sai - Πριν 2 ημέρες
👌🏻💖
jessica j
jessica j - Πριν 2 ημέρες
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 3 ημέρες
I poshter ru with a new one by one of the best way for me to do with it are you looking to recruit for your business was a great way of organising emails into your browser does not accept cookies and password for my first time in my job file view the full range. I will have to pay the price or discount you're looking for. I have a look at the moment and we will be a good e ke ber. The list of the day of the most of the best way for the fi💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Leonard c
Leonard c - Πριν 9 ώρες
Sa mir e fliske frengjishten bravo 😜
ina kostandina
ina kostandina - Πριν 3 ημέρες
Flori je nje mrekulli 👑
Valentina Mustafa
Valentina Mustafa - Πριν 3 ημέρες
Bravo keng shum e qellume
Don Gianni Beatz
Don Gianni Beatz - Πριν 3 ημέρες
Love it🔥❤️
tyy met
tyy met - Πριν 3 ημέρες
super kenge bravo Bruno ft. Flori
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete - Πριν 3 ημέρες
Je me i miri né bot
ALLAH IS MY LORD
ALLAH IS MY LORD - Πριν 3 ημέρες
Zeri I Florit Magjiiii....Te ngre ne qiell!!
Edmir Dragjoshi
Edmir Dragjoshi - Πριν 3 ημέρες
Thjeshte kenge super 😃
ALBANIAN TV
ALBANIAN TV - Πριν 3 ημέρες
Like subscribe kush eshte fansi i albanian tv
Elena
Elena - Πριν 3 ημέρες
replay over and over again all day long
piero gjoni
piero gjoni - Πριν 3 ημέρες
https://www.instagram.com/p/BrN_WYsHejP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=87lmcdxyh1d
ace ace
ace ace - Πριν 3 ημέρες
Super eshte flori
luli morina
luli morina - Πριν 3 ημέρες
Beavo Bravo flori nuk di tjeter qka te them veq vazhdo perpara muzika jot osht diqka veqant ⭐️🌟👍🏼⭐️💫👌
Mabe C.
Mabe C. - Πριν 3 ημέρες
❤️❤️❤️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Emine Shehu
Emine Shehu - Πριν 3 ημέρες
Super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏bravo flori
Emine Shehu
Emine Shehu - Πριν 3 ημέρες
Pa diskutim eshte flori kengetari me i mir shqiperi
Fe Ce
Fe Ce - Πριν 3 ημέρες
Gruja perdit po ma knon qete kange,Rrespekt !!!!!!
Daniela Spahiu
Daniela Spahiu - Πριν 3 ημέρες
Si gjithmone sprisnim me pak nga flori
Dritta Hoxha
Dritta Hoxha - Πριν 4 ημέρες
♥️
Ergi Berati
Ergi Berati - Πριν 4 ημέρες
Edhe një këngë me tre llafe e bon hit jqj
Richie
Richie - Πριν 4 ημέρες
Me të fal !!?
Never .
olti ymeri
olti ymeri - Πριν 4 ημέρες
Ti perfundimisht je babai i romances vlla...e gjen nje ndjesi,nje ndjenje brenda vetes dhe e kthen me lehtesin me te vogel ne vargje dhe muzik qe te prekin shpirtin...Ben muzik qe degjohet dhe mbas 10vitesh dhe prap te prekin...respekte #flormuma 👏👏
Nevi Hida
Nevi Hida - Πριν 4 ημέρες
Super music
Edi MILANISTI
Edi MILANISTI - Πριν 4 ημέρες
Ti kisha dhan ma tmirat e jetes
Sma ke bo mu ja ke bo vetes
Klaudio Alia
Klaudio Alia - Πριν 4 ημέρες
A
Ervin Blini
Ervin Blini - Πριν 4 ημέρες
I dont like it
Walker 77
Walker 77 - Πριν 4 ημέρες
Nice song 👐
From uk 🇬🇧
Samsung Jtreshi
Samsung Jtreshi - Πριν 4 ημέρες
Nk ka ze me bukur se flori 😍😍😍👏👏👏👏👏👏
Renato Velaj
Renato Velaj - Πριν 4 ημέρες
Flori merr frym**

Njerezit e ka per Elvanen 😏
Shonder Blah
Shonder Blah - Πριν 4 ημέρες
Flori:
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal x2
Bruno:
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4
Flori:
Se nuk vij mo mas teje
Edhe ti mas meje
Le-le-le leje, leje leje
Bruno:
Kush gaboj
Ti gjeje
Midis meje-teje
Le-le-le leje, leje leje
Flori:
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal x2
Bruno:
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4
Flori:
Deje veten deje
Mos me dit kush je je
Le-le-le leje, leje leje
Bruno:
Dhe kur me mu fleje
Fshehje zemer fshehje
Le-le-le leje, leje leje
Flori:
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal x2
Bruno:
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes x4
Redion Biba
Redion Biba - Πριν 4 ημέρες
bukurrrr
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily - Πριν 4 ημέρες
Lum ne qe kemi dy Persona si ju, dy zemra si ju , dy Artista si ju👏👏👏👏👏👏👏👏💖nuk gjej fjale tiu pergezoj per cdo gje qe beni💕💕💕💕
sara leka
sara leka - Πριν 4 ημέρες
Flori te duam shume💕
Edmira Cekaj
Edmira Cekaj - Πριν 4 ημέρες
Kjo kenge eshte super komplimenta Flori je i madh 😍👍
Zenije Aliti
Zenije Aliti - Πριν 4 ημέρες
Këng teper e mirrrrrr
Melina Karavidha
Melina Karavidha - Πριν 4 ημέρες
M vjen per t qar kur e degjoj m heq ter mrz love fliri dhe bruno qe na sollet gjith kte hit
Titanic
Titanic - Πριν 4 ημέρες
Pozdrowienia z Polski 🇵🇱
kuki G
kuki G - Πριν 4 ημέρες
Bravo ja qifsha rrobt
Μenelaos Samaras
Μenelaos Samaras - Πριν 4 ημέρες
ΝΕΟ!!! ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ LIKE ΚΑΙ SUBSCRIBE
https://youtu.be/ayr-ezt4UPs
Francesko Mustafaj
Francesko Mustafaj - Πριν 4 ημέρες
Me mire tkishe konkuru me kete keng e bruno
ely f
ely f - Πριν 5 ημέρες
Ku eshte flori eshte talenti ❤
brisida dashi
brisida dashi - Πριν 5 ημέρες
❤️❤️
Franko Mitraj
Franko Mitraj - Πριν 5 ημέρες
Kush e pelcen kengen ja ke bo vetes bej nje like
enderra ime
enderra ime - Πριν 5 ημέρες
Ti kidha dhon ma te mirat e jetes ma ke bo mu ja ke bo vetes
Επόμενο