NO VIDEO :o(

0
0
 
Σχόλια
mandi tabaku
mandi tabaku - Πριν 3 μήνες
Asnje mos shpetoj ,ai si e meriton burgun atje te shkoj ,,
Renato Dimarcio
Renato Dimarcio - Πριν 3 μήνες
Me ra ti nburg dasem do boet knej nga ne do e shkri pasurin fest tmodhe kom me ba
engjull prenga
engjull prenga - Πριν 4 μήνες
te gjith politikant qe kan ngren hysen e popullit ekan pi gjakun e popullit zoti I shkatrroft me fmi eme familje eme qa kan ,
Andy M
Andy M - Πριν 4 μήνες
O qelbesir meritoni pushkatim te dy se keni marr lekt e shqiptarve dhe tani kerkoni drejtesi, ne angli ke lokale e shpija sa me e lira kushrin 2/3 mil pound kurse lokalet ne zonen ku kushton 4/5 mil pound nji lokal por kto Nuk Jan gje qa pasurije ka iliri, po ishalla te mbesin ne fyt o pis me gjith at grun tane qe gjuan ne kpuc si gabelt e lagjes time , o idiote numero dit si ti si burri jot
Kledis Tabaku
Kledis Tabaku - Πριν 4 μήνες
Po Burke eshte te shkrete nuk eshte vrasje ,le ta bejne burgun ,ne burge kemi ter jeten ,te leckosur mbetem ,buk e krype ,e nuk e trembim surin ,ju u trebekit ,te dali e verteta ,te rrije edhe populli rehat mu ne somes te vemi te gjithe ,se dhe keshtu po vuajme ,ne vuajme nga fuqite e medhaja te botes ,le te shuhemi qe te gjithe ,e te rrine rehat ata ,se po vuajne me fukarejte ,me zite po na mbajne ,
Alket Prvl
Alket Prvl - Πριν 4 μήνες
O Moj Shqipni E Mjera Shqipni !!!!
Shqiponja Arberia
Shqiponja Arberia - Πριν 4 μήνες
TË MIRST DHE TË KQIJAT HERET A VON DO TË KTHEHEN, KJO VLEN PET GJDO KAN, AI RI APO I VJETER A PASUNIK A FUKARA
Murat Shehu
Murat Shehu - Πριν 5 μήνες
Dikur berisha ishte dhe aktor dhe regjizor i shfaqes. Duke qene regjizor ai i jepte vetes disa role. Pas humbjes se zgjedhjeve te 2013_s ai hoqi dore nga roli i kryetarit te partise duke mbajtur ate te regjizorit dhe aktorit kryesor ne parlament, duke vene ne rolin e kryetarit aktorin qe do ta luante me mire kete rol nen drejtimin regjizorial te tij. Te tjerat jane fasade. Tani shfaqja e PD_se perseri nuk u pejqye nga publiku i gjere megjithese rolin e kryetarit e luajti nje aktor i ri. Medaljen e olimpiades e mori perseri shfaqja e PS_se jo me regjizorin e pare te zgjedhur pas vitit 1990, por me nje tjeter i cili mund te quhet i treti, me emrin Edi Rama (i pari ka qene Ramiz Alia, i dyti Fatos Nano) i zgjedhur ne menyre demokratike brenda partise. Ndersa ky aktori i ri i PD_se i zgjedhur per te luajtur rolin e kryetarit, qe nuk po don me ike edhe pse shfaqja nuk eshte pelqyer nga publiku i gjere, eshte zgjedhur ne kete rol nga Ramiz Alia i PD_se, Sali Berisha, me katapulte te kamufluar si demokratike. Po nuk eshte ky problemi kryesor i PD_se. Per mua eshte baza dhe forumet udheheqese te partise. Me fjalen baze e kam fjalen per votuesit e saj besnike, qe perbejne nje pakice te popullsise. Ata qe luajne rolin e mases ne skenen e teatrit politik, qe regjizori i therret kur ai ka nevoje. Ndersa me forumet eshte fjala per aktore, shumuca figurante, qe ia dine per nder regjizorit rolin e tyre ne shfaqe. Pra, ndersa Regjizori i pare i PS_se ia la regjizuren nje te dyti me te drejta te plota, ky nje te treti ne menyre demokratike, regjizori i pare i PD_se eshte akoma regjizor pavaresisht se ai ka kohe qe e ka kryer misionin e tij qe te mos ia linte ne dore kundershtareve te vertete te PPSH_se ate levizje te madhe popullore qe filloi pas viteve 90 kunder regjimit komunist, per te shmangur hakmarrjet e atyre qe kishin vuajtur me shume ne ate regjim. Ky mision ka kohe qe ka perfunduar dhe PD_ja mbahet ne kembe si opozite nga baza e saj e krijuar po nga Sali Berisha pasi ai erdhi ne pushtet ne vitin 92 duke shpallur levizjen e lire para kthimit te prones tek i zoti. Kjo baze perbehet ne pjesen dermuese nge uzurpatore tokash kryesisht rrotull Tiranes, ne bregun e jugut, e ne disa qytete te tjera te medha. Kjo baze eshte ushtria e Sali Berishes e krijuar pasi ai erdhi ne pushtet dhe i eshte mirenjohese atij per grabitjet e tyre, dhe sa here qe ai rrezikohet edhe ata ndjehen te rrezikuar duke qene gati te destabilizojne vendin per te mbrojtur intresat e tyre te paligjshme. Kjo eshte PD_ja e sotme. Dhe s'ka si te ishte ndryshe.ok?
Edison Duraj
Edison Duraj - Πριν 5 μήνες
speriamo che questo inferno finisca presto ...
Irjat Pasholli
Irjat Pasholli - Πριν 5 μήνες
Nje dit Monika do e shese pidhin e saj per te ngren buk
Tomorr Spahi
Tomorr Spahi - Πριν 4 μήνες
Irjat Pasholli d
Shqiponja3 Shqiponja3
Shqiponja3 Shqiponja3 - Πριν 5 μήνες
deeri kur o te mjer ejjjjj oj Shqiperia ime me dy rroga milioner ncncncnc
pershendetje nga
Maqedonija.Rroft e qoft SHQIPERIJA IME E PERJETSHME.
pershendetje nga pjesa e SHQIPERIS
SHKUPI SHQIPETAR
Zepe Shkulaku
Zepe Shkulaku - Πριν 3 μήνες
Shqipoh nja3 Shqiponja3
Giovanni Giovanni
Giovanni Giovanni - Πριν 6 μήνες
Te shpronesohen dhe pronat tu jepen te varferve
Kane mbjelle varferine ne kete vend keta kriminele..
NE BURG. NE INTERNIM TE PUNOJNE TOKEN PER TE JETUAR
SALI BERISHA
SALI BERISHA - Πριν 6 μήνες
TE GJITHE POLITIKANET QE KANE QENE NE POSTE KA VJEDHUR ...ILIR META .UNE BERISHA😆.EDI RAMA LUL BASHA ..RIDVAN BODE GENC RULI . MUL NDOKA E SHUME QEVERITARE DEPUTETE POLITIKANE NE VEND TE MAJTE TE DJATHTE ..DREJTORET E ILIR METES E SHUME SHKERDHATA E DEGJENERATA TE TJERE ......
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 6 μήνες
te gjithe duhet te futen ne burg nga sali berisha e deri te ilir meta pastaj duhet te shikohet mire e te mos ken hapesire te tjere politikan te vjedhin menihere si te perfitojne ndonji pasuri menihere shteti te nderhyre dhe te shikoje nga erdhe kjo pasuri si u ble dhe te tjera sepse nuk ka mundesi me 2 rroga te blejsh shtepi dhe apartamente per qindra mijera euro askund ne bote e ne shqqiperi kurresesi
Kida The best singer in world Alma
Kida The best singer in world Alma - Πριν 5 μήνες
Harruat dhe Jozefinen 😃
Perparim Caushi
Perparim Caushi - Πριν 6 μήνες
E tradhëtoj ....nxire në dynja bën sevap .....më pas nxir vajzat prap bën sevap o i degjeneruar xhvish edhe pantallonat e dil në pazar .....zgjidhja më e mir për ty o qën bir qëni është vra veten që ti mbyllësh esapet
lushnja75
lushnja75 - Πριν 6 μήνες
T’JA KONFISKOJNË TË GJITHA LEKËT MUNGOJNË SHKOLLA KA FËMIJË NË NEVOJË, DHE BURG DHE VETËM BURG! KËSAJ SUPËR BAXHELLE DHE ATIJ TRADHËTAR TË SHËMTUAR VENDI!!! EDI RAMA NA DUHET DREJTËSIA MË SHUMË SE KURRË!! ASNJËRI NUK ËSHTË TEPËR I MADH TË RRËZOHET!!!! TREGONI QË ËSHTË ME TË VERTETË DEMOKRACI NË SHQIPËRI! DUHET NDRYSHUAR FAQJA! FALEMINDERIT!
Mirel KRAJA
Mirel KRAJA - Πριν 6 μήνες
haha ca lajmesh prz. humor ben ky kanali ne youtube?
Dava May
Dava May - Πριν 6 μήνες
Kushe te beson shtetin o. Kriminel i popullit Kater shtepi te shitura
Dava May
Dava May - Πριν 6 μήνες
O ILIR kruye ftu qfar thu. Mramjet nratjet se thu te vjedhish Popullin o Kriminel
Ornela Lala
Ornela Lala - Πριν 6 μήνες
O zot ishalla erdhi momenti te shkojn te gjith ne Burg keta mbeturina
Toni Prifti
Toni Prifti - Πριν 6 μήνες
Sala dhe ilir Meta ne burg
Margarita Xhelili
Margarita Xhelili - Πριν 5 μήνες
Keta njerez duhet te ikin nje ore e me pare nga skena politike populli ska buke te haje keta mendojne vetem te mbushin xhepat
aladin vici
aladin vici - Πριν 6 μήνες
do veje likja ne Rusi? I duhet putinit te kaloje kohen me te. Nuk i kuptoj dot disa njerez qe e quajne politikan te zotin,
Andrea Sharra
Andrea Sharra - Πριν 6 μήνες
Kto duhen te denohen pa tjeter!!!
Tel Net
Tel Net - Πριν 6 μήνες
Andrea Sharra 😨
Indrit Shijak
Indrit Shijak - Πριν 6 μήνες
PA M'FLET TI??
xhuliano illyrian
xhuliano illyrian - Πριν 6 μήνες
e paske ble o edvin kurva edhe madiat . kjo prokurorja e nderuar pse sja nis nga saje qori dhe te dali te iliri apo evuri partija e edvin kurve me 69 vota ushkel dhe kushtetuta per te shpetuar bythen po kar eshte ky popull e ha mas bythe dhe prap smer vesh
Fatmira Selimllari
Fatmira Selimllari - Πριν 4 μήνες
xhuliano illyrian kenge jugu
Jack Milk
Jack Milk - Πριν 6 μήνες
Uzina ballesh eshte of. Transport I naftes ne greqi per perpunim okej.
Luciana Ormeni
Luciana Ormeni - Πριν 6 μήνες
Siamo stanchi sentire sempre ilir Meta e Monica
Jack Milk
Jack Milk - Πριν 6 μήνες
Floriri ilir metes. Angli. Zvicer.
Murat Shehu
Murat Shehu - Πριν 6 μήνες
Kryemadhja kerkon falje hapur perpara partise se saj, patjeter dhe ne emer te te shoqit, qe nuk munden t'i benin varrin bashkortakut te tyre ne koalicionin qveritar perpara zgjedhjeve. A e kuptoni o njerez, o shqiptare, o antar te LSI_se se me çfar njerezish kemi te bejme. Kerkojne falje qe nuk i bene gropen tjetrit para se ai te fitonte. Dhe salla brrohoret me enthuziazem, e gjithe krenari per kryetaren e re medemek dhe nuk i vjen fare keq qe u hoq nga ky post nje njeri sa babaxhan aq edhe hajvan i quajtur Petrit bedeli, me falni debili, me falni edhe nje here vasili, te cilin çifti meta, pronaret e partise, e kane perdorur si koqe kandari per interesat e tyre familiare. Do thote ndonjeri shyqyr qe nuk i bene varrin Petritit. Nuk kane arsye se s'kane ndonje frike prej tij, siç kane nga Rama. Eh, ç'merrem edhe une me ta. Vari torben! Po me vjen inat qe u shkojne pas kaq shume bashkatdhetar te mi. Qe nuk jane ne gjendje te kuptojne djallezine e pronareve te partse qe interesat e tyre personale i shpallin si interesa te te gjitheve. Mbajeni mend nga une se kur meta te dali para drejtesise se pavarur qe eshte duke u krijuar me shume veshtiresi, fale metes dhe berishes, kryetarja e re medemek, do t'ju beje thirrje juve te ngriheni ne kembe per te mbrojtur themeluesin e partise tuaj medemek nga perpjekjet e pozites per hakmarrje personale, politike, etj. etj. Prandaj i bej thirrje gjithe popullit shqiptar qe perpara partive te vene drejtesine e pavarur duke iu bindur ne menyre te padiskutueshme verdiktit te saj, nese ajo do te jete vertete e pavarur.
Patrioti Sinqert
Patrioti Sinqert - Πριν 6 μήνες
NUK KANE NEVOJE SHQIPETARET PER ENDRRA ME SY HAPUR , SEPSE NUK KE DITE QE NUK HEDHE VIDJO NE JUTUBE ! PER KETA KRIMINELE E HAJDUTEN TE PA SHPIRTE , POR ME PARANE QE KANE E BEJNE VETE GJYGJSINE . AS NUK KA PER TI NDODHUR ASGJE
Florim Abazi
Florim Abazi - Πριν 6 μήνες
Patrioti Sinqert 3
Florim Abazi
Florim Abazi - Πριν 6 μήνες
Patrioti Sinqert i6fckfk
skanderbeg kastrioti
skanderbeg kastrioti - Πριν 6 μήνες
kater shtepi qija robt e populli ju shkon prapa i perkrah
Albania Albania
Albania Albania - Πριν 6 μήνες
Un do te uroj ket komentatorin se ua numeron te gjitha te keqiat qe u,kan ber Shqiptareve po un e,kam humbur besimin se do te kemi drejtesi ne Shqipri se skemi patur kurr dhe eshte veshtire te kemi ne ate vend jane te gjithe te korruptuar dhe hajduter qe nga politika prokurori dhykates kan futur ne burg vetem te varferit dhe delinxhinjet bredhin Boten me gjakun e Shqiptarve
Detyre E posacme
Detyre E posacme - Πριν 6 μήνες
nuk denohet njeri ne shqiperi
Girasole Notte
Girasole Notte - Πριν 6 μήνες
vetem fjale /vetem fjale :bojeni e MOS flisni
Arta Xhaferri
Arta Xhaferri - Πριν 6 μήνες
Girasole Notte c
Gino Forza
Gino Forza - Πριν 6 μήνες
Ilir meta mafioso
Domenik Shehu
Domenik Shehu - Πριν 6 μήνες
Burg per te dyt
Matin E.
Matin E. - Πριν 6 μήνες
Po ti moj plehr dhe burrin tend çar I dojshin gjithë ato miljona shpija do rini përgjithmonë dhe do akoma dhe na flet për varfërinë e shqiptarëve. Qëlpsin se ske lon pjesë trupit pa operacion me leket e vjedhura por harami shahet o buce me gjithë qenin
MARIO gr
MARIO gr - Πριν 6 μήνες
Futeni. Brenda. Kureve I. Qifsha. Motren
Helvije Zani
Helvije Zani - Πριν 4 μήνες
MARIO gr 7pa4 dua
Valentina Montana
Valentina Montana - Πριν 6 μήνες
Nje gje nuk arris te kuptoj kur edini qe ka kaq shum para dihet se si ika bo me dy rroga nuk bohen dhe cfar prisni akoma te arrestoni kto legena qe po na pin gjakun kur populli shqiptar vuan per buk kto bythqira blejn vila e makina lluksoze monika esht bor si goc e re tu bo operacione plastik un kam nje mendim dhe jam e sigurt asnje nga kto nuk shkon ne burg rrini te qet mjer ne kemi vuajtur dhe do vuajm akoma
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti - Πριν 6 μήνες
Valentina Montana kush do ti arrestoj? Prokurore dhe gjykates te kurruptuar, nuk e kuptoni qe te gjithe jane te gjitha hallkat te korruptuara! ! Jane te gjithe bashke, vjedhin te gjithe bashke , jane te gjithe kriminele hajduter dhe mashtrusa.
Ferdinand shqiptari
Ferdinand shqiptari - Πριν 6 μήνες
O zot O zot O zot te lutem beje ralitet
Njetri 80
Njetri 80 - Πριν 6 μήνες
Ore ju mos na fryni kot dhe na beni te gezojme pos patet gjera konkrete mos botoni artikuj mos u merni me thashetheme
Ylli Hidri
Ylli Hidri - Πριν 6 μήνες
Njetri 80 or ky gazetari MOS potall lesht bovaki MOS ehai ky burgun
Gerald Zaimaj
Gerald Zaimaj - Πριν 6 μήνες
Ca thua mo rrote kari?
Iliri po i ka vjedhur do iki ne burg! Kujt ja ka thene leket eshte pune tjeter!Edhe Monika duhet te iki ne burg!
Ca lajm kari eshte?Pa kuptim
sokol doraci
sokol doraci - Πριν 6 μήνες
oti je shum idiot ose je ceri rames ,ose vet rama ,po me pallatin e gruas te rames cfar do thuashe ,dhe sa per cizmen ishte vetem xhest qe rama duhet te kuptoj,edhe sa per lu mos haro se dhe ai njeri esht e shitet e blihet ok rama.
Santino Rocco
Santino Rocco - Πριν 6 μήνες
Shum e nje anshme jan vidijot e tua sikur te pagon Edi Rama per te fol keq per Salen Ilirin edhe Moniken
Lili Adamo
Lili Adamo - Πριν 6 μήνες
Nuk edi nese keta gazetare Kane shitur grate etyre turp per keto shprehje ndonje injorant shet gruan por jo nje presindent ndonje si ju mundet injorante
Toni Toni
Toni Toni - Πριν 6 μήνες
Ashtu qoft ,po do duhen edhe ca kohe vite te ndergjegjsohen njerizit. Ai hodhi ne ere nje gerdec te tere dhe shqiptaret prape kane per ta votuar. Me nje popull te varfer tall bythen sa here te duash. E kuptoni pse esht shqiperia e varfer? Po u shite per nje cope buke i varfer do ngelesh perjete.
Tefts Grori
Tefts Grori - Πριν 6 μήνες
To ni Toni
ERTUGRUL KAI
ERTUGRUL KAI - Πριν 6 μήνες
ILIR KOK BOLJA NJERI I PASKRUPULLT TE GJITHA TE KEQIAT I KA BER KY DHE SUPER BUSHTRA SUPER KARAKURVA MONIKA GRUAJA E TIJ DREJTESIA DUHET TI NDESHKOJ SHUM REND KETA FELLIQESIRA
Zepe Shkulaku
Zepe Shkulaku - Πριν 2 μήνες
ERTUGRUL KAI uu
T R
T R - Πριν 6 μήνες
ERTUGRUL KAI te lumte dora per komentin qee ke ber
Klodian Noreci
Klodian Noreci - Πριν 6 μήνες
As i gjo nuk Kan per te ber kta leshat, kot bejn Ham Ham si hienat
kaninambreteri
kaninambreteri - Πριν 6 μήνες
Nuk ka limit degjenerimi i ketij njeriu
Jashar Shehu
Jashar Shehu - Πριν 5 μήνες
kaninambreteri I
Alban Mow
Alban Mow - Πριν 6 μήνες
Uroj që të bëhet drejtësi,ndryshe gjith proceset e tjera janë të kota,por mesa duket është bër një marrveshje e fsheht për mos prekur politikanët e korruptuar kjo duket dhe nga qetësia e tyre.
Girasole Notte
Girasole Notte - Πριν 6 μήνες
Alban Mow e di qe lke te drejte .. ...
Shqipe Me Dy Krena
Shqipe Me Dy Krena - Πριν 6 μήνες
ore ju mire i thoni por këtu eshte Shqiperi hesapi edhe këto ngjajnë si teori konspirative..
Επόμενο