Capital T ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa Cenzure (Official Video)

38 089
2 263
 
Σχόλια
fabio Dorda
fabio Dorda - Πριν 24 ημέρες
Po .me barcelonen ca ky haahhahahah
Frd84 Braha
Frd84 Braha - Πριν μήνα
Capo still valla respekt Vigani e Festimi ✌️
Arben Zz
Arben Zz - Πριν μήνα
VadaTv mos hin qito tshamne ti veq bon video
Arben Zz
Arben Zz - Πριν μήνα
VadaTv mos hin qito tshamne ti veq bon video
Arben Zz
Arben Zz - Πριν μήνα
Aneta Zuna mir e ki se ta teshin kta ktyne koqet ja rrehi on beton pidhat e nanes
Arben Zz
Arben Zz - Πριν μήνα
Ab
Lindi AL
Lindi AL - Πριν 2 μήνες
3 legenda ne ni kong 👏🏻👏🏻
Tina Shabani
Tina Shabani - Πριν 2 μήνες
#2018# por ata qe na doj❤ e por ata qe sna doj qa🔫
Tonjela Bezati
Tonjela Bezati - Πριν 2 μήνες
Capital T I love you so much
Aldo Vitaj
Aldo Vitaj - Πριν 3 μήνες
Bravo dako
Sildja Sajdi
Sildja Sajdi - Πριν 3 μήνες
👌👌👌👏👏👏
Iphone iphone
Iphone iphone - Πριν 3 μήνες
Po shpia e kapos asht??💓💓💓
emanresukcuf
emanresukcuf - Πριν 3 μήνες
I don’t understand this language but I love you kapital t from gjylekari.
Geri Nelaj
Geri Nelaj - Πριν 3 μήνες
Serbis gishtin e mesit
Lindi AL
Lindi AL - Πριν 3 μήνες
Viti 3000 hala ngohet QR a 😂
GAB RIELE
GAB RIELE - Πριν 4 μήνες
PORCODDIOOO
unimeeper Chanel
unimeeper Chanel - Πριν 4 μήνες
kujna pi ja shan barcelonen aaaaaa o lop
Toys Life
Toys Life - Πριν 4 μήνες
Capital T ft Lyrical son vig papa
DRITAN JAUPI
DRITAN JAUPI - Πριν 5 μήνες
Vig Popa.?Si Big Popa nga Notorius B.I.G??Original!!
Valeria Stojani
Valeria Stojani - Πριν 5 μήνες
top
MadBoss Tradamus
MadBoss Tradamus - Πριν 6 μήνες
Beat i vjellur
Beqir Selimi
Beqir Selimi - Πριν 6 μήνες
E qoj ni got veq per zemr temm capital t temmm
Its Isman
Its Isman - Πριν 6 μήνες
Shum fort
Bujamin je Ferari
Bujamin je Ferari - Πριν 6 μήνες
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤘🤘🤘👌🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
matthias hyseni
matthias hyseni - Πριν 6 μήνες
❤️❤️❤️💪🏽💪🏽💪🏽
Zone Ent
Zone Ent - Πριν 6 μήνες
Big Up
itz James
itz James - Πριν 6 μήνες
May 2018 gang🇦🇱🔥
Lojra Shqip
Lojra Shqip - Πριν 7 μήνες
Pse e sha barcelonen
Fakte, Sport , Hajgare etj
Fakte, Sport , Hajgare etj - Πριν 7 μήνες
Capital T e ka ba ktu Super-Beat... 😍😍
Alili Eridon
Alili Eridon - Πριν 7 μήνες
😱😱😱😱😱😱😱✌✌👍
Vasil Nako
Vasil Nako - Πριν 7 μήνες
Kenga me e bukur n rap ne 2 vitet e fundit
Barcelona videos
Barcelona videos - Πριν 7 μήνες
gishtin e mesum nanes tane
Panajoti Cakalli
Panajoti Cakalli - Πριν 8 μήνες
The best je I papam 😎😎
Besnik Elshani
Besnik Elshani - Πριν 8 μήνες
shume e mir
Valton Fortnite Best
Valton Fortnite Best - Πριν 8 μήνες
SHOM FORT APO 🔥🥇🥇🏆🏆
aknada daka channel
aknada daka channel - Πριν 8 μήνες
8 milion ❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌹😍😍😍😍🌹😍😍🌹💣💣💣💣💣💣
Amar Imeri
Amar Imeri - Πριν 8 μήνες
Shum zanin e mir e ki CAPITAL T dhe i bukur je 😮👍
vedat m'm
vedat m'm - Πριν 8 μήνες
Fuck*love capitalt
Kurtish Bajrami
Kurtish Bajrami - Πριν 8 μήνες
Une jam ka noizy po capo eshte👍👍
Kurtish Bajrami
Kurtish Bajrami - Πριν 8 μήνες
Capo 👍👍👍
M.M 13
M.M 13 - Πριν 8 μήνες
Gishtin e 10-shit të barcelones
Perkthim per fansat e barcelones
Dot thot qe gishtin 🖕🏼Messit
Ergi Rexhi
Ergi Rexhi - Πριν 8 μήνες
👏👏
Andrea Paza
Andrea Paza - Πριν 8 μήνες
I love you man.
Ueslikida Sefa
Ueslikida Sefa - Πριν 9 μήνες
Super star
flo _p
flo _p - Πριν 9 μήνες
👍👍
Luli Albania
Luli Albania - Πριν 9 μήνες
Sh mire
BLIN LIMANI
BLIN LIMANI - Πριν 9 μήνες
Mos shajni
Albanian
Albanian - Πριν 9 μήνες
U, yeah vigu teper i smut... best off
Mariakos L
Mariakos L - Πριν 9 μήνες
Diss per gjikon shijojeni!!!
https://youtu.be/10iGKtsGrJU
Muis Shehi
Muis Shehi - Πριν 9 μήνες
Capitali I pari I te pareve
Erion Basha
Erion Basha - Πριν 9 μήνες
Capital
Erion Basha
Erion Basha - Πριν 9 μήνες
Kooollll
Arxhend Sumeja
Arxhend Sumeja - Πριν 9 μήνες
Osiw
AlKs Music
AlKs Music - Πριν 9 μήνες
Please like and subscribe 🙏🏻💙
10 këngët më të dëgjuara të CAPITAL T
https://youtu.be/SC2YZ7z1KDM
Carmelo S
Carmelo S - Πριν 9 μήνες
Haide haide
unnamed !!
unnamed !! - Πριν 9 μήνες
Lyrical son lun qoke me repin
Bleron Krasniqi
Bleron Krasniqi - Πριν 9 μήνες
Hahahahahhhhhhhhhhhaa
Bleron Krasniqi
Bleron Krasniqi - Πριν 9 μήνες
Haha
Edona Pervorfi
Edona Pervorfi - Πριν 9 μήνες
Për a ta që sna dojn gishtin e mesit
Edolind Hysenaj
Edolind Hysenaj - Πριν 10 μήνες
ma i forti je capo
Ebru Kilic
Ebru Kilic - Πριν 10 μήνες
I am from Germany and I love it 😍🔥 who else is from Germany?
Fakte, Sport , Hajgare etj
Fakte, Sport , Hajgare etj - Πριν 10 μήνες
Jo veq nja po dy a tri pershendet me dashni ❤❤❤❤ 👑👑
Klajdi Dushku
Klajdi Dushku - Πριν 10 μήνες
je. super
Leda Luis
Leda Luis - Πριν 10 μήνες
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
lol bolet
lol bolet - Πριν 10 μήνες
Dislike veq si ke sha fcb
bejbi love
bejbi love - Πριν 10 μήνες
Superr Capital t si ne televizor dhe live
MêŁíššâ Kêřâ
MêŁíššâ Kêřâ - Πριν 10 μήνες
3she fantastike. Brawo te githve. Love you Kapo ❤❤
Abraham Lincoln
Abraham Lincoln - Πριν 10 μήνες
Gishti e 10tshit Barcelones 🖓🖓
N.C.S
N.C.S - Πριν 10 μήνες
bravo
Screed HD
Screed HD - Πριν 10 μήνες
2018... Best Song!
Altin Drenica
Altin Drenica - Πριν 10 μήνες
❤️💪🏻😱🇦🇱🇦🇱
Time Counter
Time Counter - Πριν 10 μήνες
🔥 I like it but can someone translate or say what the main topic is?
Lyrics Song
Lyrics Song - Πριν 10 μήνες
Nasty lyrics... nasty

[Capital T]
E cojna njo per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe, edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Gishtin e mesit nalt

[Lyrical Son]
I said f**k 'em, yeah f**k 'em
N'pidh t'nones
Gishtin e 10shit t'Barcelones
Pare shum xhepi ma merr anen
Haverat gati me ngre kamen
Kudo qe jena gjith i dhezim kerkon nuk e vesim
Po flas publiken, se ekipa rollit pej mengjesit
E fjalt e mira mir se vijn, flm per respektin
Po mos na gjuni pare n'bin se s'ju pershendesim
Ni got per ty, ni got per mu, gzuar per shendetin
E pshtyj ni 16she vec me jau shu etjen
Dhjetor, i ngrit bor, jemi ftoft me lekun
S'jom djallzor, jom paqsor, oqean per tregun
Fuck all these hoes, man
Show mercy no more, man
Fuck all these hoes, hey
Show mercy no more

[Capital T]
E cojna nje per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Gishtin e mesit nalt

[Vig Poppa]
Sa ma larg hejterave, o ma mir
Ata smujn me kon kurr dosta t'mir
Si me kon i shurdht s'po ma nin
Kejt i mytim me dashni, kejt i mytim me dashni
Uh, je teper i smut, je teper i smut
Dhipat lagen si m'u pagzu
Bima do uj t'bekum, jom zotni po i lazdrum
Veten e kom deshmu, s'kom ca dhezi si me shit krejt drut
Po e din qe jom i martum
Ama prap po don me flirt
Po ma gjun zogun si a f**king Angry Bird
Nuk din me t'bo mengjes po din shum mir me twerk
Hajde work, work, work
Baby work, work, work
Fuck all these hoes
Show mercy no more, yeah
Fuck all these hoes
Show mercy no more

[Capital T]
E cojna njo per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Gishtin e mesit nalt
hmg
hmg - Πριν 10 μήνες
Cke me barcelonen te qifsha pidhin e motrres
bek the One
bek the One - Πριν 10 μήνες
🚀🚀🚀🚀🚀
Zjadin Ahemti
Zjadin Ahemti - Πριν 11 μήνες
shum mir 💛👍
Gold King
Gold King - Πριν 11 μήνες
1:06 far cope babo👌
Gold King
Gold King - Πριν 11 μήνες
0:47 ma e forta 👌
sako djali
sako djali - Πριν 11 μήνες
Pershendetje dhe dashni per asgje tjeter nuk ma nii 😉😉🇦🇱👑
ønnah h
ønnah h - Πριν 11 μήνες
Gjithmon kam pyt veten pse capital t ne cdo kenge i mban kembet hapur😂🤣
Ardit Godina
Ardit Godina - Πριν 11 μήνες
2018...
Father Hood
Father Hood - Πριν 11 μήνες
gishtin e 10 qit reali jo barcs shoku✌🏻️
Losi Abazi
Losi Abazi - Πριν 11 μήνες
Litt
Losi Abazi
Losi Abazi - Πριν 11 μήνες
Lyrical Sonnnn
Amir Limani
Amir Limani - Πριν 11 μήνες
The best capital t
perparim rama
perparim rama - Πριν 11 μήνες
ti trimi te kenga neve ne foto ishe duke prer gishtin e mesit dhe tani e nxjerr
Majtape Asani
Majtape Asani - Πριν 11 μήνες
Shum fort
muhxheri arbër
muhxheri arbër - Πριν 11 μήνες
SHUM FORT
Ardit Diti
Ardit Diti - Πριν 11 μήνες
E per ata qe sna dojn gishtin e mesit
Joni Gjurgjialo
Joni Gjurgjialo - Πριν 11 μήνες
Beat' i https://youtu.be/Vawmrwe70BU
Times Fati email
Times Fati email - Πριν 11 μήνες
Love😘😘😘😘😘
Lorik Tetaj
Lorik Tetaj - Πριν 11 μήνες
Ahahahah
Lorik Tetaj
Lorik Tetaj - Πριν 11 μήνες
Une kom femen edhe se i kom 7 vjet
ani tv ani tv
ani tv ani tv - Πριν 11 μήνες
À AAAAAAA🤗🤔🤔
GamersOnlineTV
GamersOnlineTV - Πριν 11 μήνες
Shum Fort 🔥❤️
GamersOnlineTV
GamersOnlineTV - Πριν 11 μήνες
❤️❤️❤️
dionisis hoxha
dionisis hoxha - Πριν 11 μήνες
Un: alo policia kufjet me kan mar flak
129: prap capital t je tu ngu
.............................
Alban Luta
Alban Luta - Πριν 11 μήνες
Shumm mire
xhesi cobanaj
xhesi cobanaj - Πριν 11 μήνες
Shume profesionale cdo gje , i miremenduar klipi , goxha tekst dhe biti no comments ...
egzona kiptiu
egzona kiptiu - Πριν 11 μήνες
Ju kam qi ropt
egzona kiptiu
egzona kiptiu - Πριν 11 μήνες
Mut mut
Επόμενο