NO VIDEO :o(

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (13 maj 2018)

882
185
 
Σχόλια
Petrit Nikolli
Petrit Nikolli - Πριν 5 ημέρες
I kemi len ato muhabete thot iliri. Shalla ske len ato muhabetet e tjera. Iliri qenke shum i bute. Tregoj qik nuses se kush eshte burri
Ardian Drizaj
Ardian Drizaj - Πριν 6 ημέρες
po moj po qaj me zor ...
Asani Asan
Asani Asan - Πριν 6 ημέρες
O shezo shabani mos ha shum se keto edun njeri tjetri shum duket sevdes ajo per burin evet eju jeni njerz te poshter
adela nardi
adela nardi - Πριν 6 ημέρες
o katunar
Μπελισα Καραντζουνη
Μπελισα Καραντζουνη - Πριν 6 ημέρες
pse se besoje dote kete femer une
Mimoza Caco
Mimoza Caco - Πριν 6 ημέρες
Ik moj mashtruse
Visi Fierok
Visi Fierok - Πριν 6 ημέρες
Ik moj kokrra bushtres po ke gjetur ate dumon ti qe smarka vesh hiç..ty do varur por me koke poshte
Kujtim Delia
Kujtim Delia - Πριν 7 ημέρες
Ka mundsi dikush te me sqarojne pse gjithmon te njejtat fytyra ne sall (publik)
osmani Osmano
osmani Osmano - Πριν 7 ημέρες
Moj debile çfarë burri ke nuk e meriton debile ithon një here qe fatin e buces nuk e ka njeri moj idiotësire
Edvin Skendai
Edvin Skendai - Πριν 7 ημέρες
zoteria shum njeri shpirteror dhe shum I cilter eshte gjuna ,per ket zoteri ,ne qoft se kjo e ka tradhtuar ,jazekt I qoft
lulu 2016
lulu 2016 - Πριν 7 ημέρες
O zottt rob zoti ky djal mmm
Zana Stevens
Zana Stevens - Πριν 7 ημέρες
Ki bur paska qen diamant ....
Anita Spahiu
Anita Spahiu - Πριν 9 ημέρες
O zot qa burri
Kjo kokrra kurves ku ka ze sesht p.a. gje thon
Turp moj debile
Pablo Escobar
Pablo Escobar - Πριν 10 ημέρες
sa njeri i mir ky zotria pzz zot jepi lumturi dhe jet sa me te gjat ne familje
marjana doda
marjana doda - Πριν 10 ημέρες
se pse nuk me pelqen mua kjo,sepse i shoqi thote dhe nese me ka ber dicka,e kam nenen e kalamajve,d m th dhe ai dyshon dicka
Suela Troplini
Suela Troplini - Πριν 10 ημέρες
Oo sa llafezane jemi ne shqiptaret fusim nje dynja ne sherr .Ju jete te lumtur paci e leri qente te lehin
LE HA
LE HA - Πριν 10 ημέρες
kush jemi ne qe te gjykojme por ama di edhe kete qe (femra e ka shejtanin ne bark)
Nadire Dinoshi
Nadire Dinoshi - Πριν 11 ημέρες
Po fshati ate pune kane se i ka mbytur injoranca gjyna e shkreta
Cen Kertolli
Cen Kertolli - Πριν 11 ημέρες
Kurva e kurves
Yilli Hoxhar
Yilli Hoxhar - Πριν 11 ημέρες
💖💖💖💖
lajan pashaj
lajan pashaj - Πριν 11 ημέρες
Cfare burri engjell Zoti e bekofte
Eddy IBUSH
Eddy IBUSH - Πριν 11 ημέρες
BRAVO
Liridona Shala
Liridona Shala - Πριν 11 ημέρες
Njerz pa shpirt pse duhet te nderhyni ne jeten e tjetrit.. mir e tha Arditi, ka nje shpirt flori ky njeri... ju rujt zoti juve dhe familjen e juj. Nje histori plot emocjon 😢
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj - Πριν 11 ημέρες
Bravo Ardit qe bashkon dy njerz te pa fajshemdhe ai djali i Barjamit mos te degjoj plerat e fshatit po te degjoj njerzit e respektuar se i bie te blem peshqirat e dyqanit te mbyllim gojen e xhihanit zoti qoft me ju.
anita xhija
anita xhija - Πριν 11 ημέρες
zoti i denoft ata qe meren me llafe ... po si mund ken guxim te flasin e te shkaterrojne jeten e nje cifti te prishin nje familja ...
lovi lovi
lovi lovi - Πριν 11 ημέρες
Ne shipri te gjerrin syt i kam kalu une kto te jetosh shipri zot na ruje ....
FATMIRA SELIMAJ
FATMIRA SELIMAJ - Πριν 11 ημέρες
O njerz beni Hallet tuaja e MOS u merrni i thash e me tha pa menduar se keshty lendoni te tjeret e shatrroni jeten .... Boll ma gjithsecili te shikoje jeten e vet e lerni njerzit te jetojne ashty si ti doj qefi cdo njeriu ... Zoti e vrafte kush mundohet me shkatrrue jeten e dikujt....
Ela Ela
Ela Ela - Πριν 11 ημέρες
Tani moj zonje une e di qe disa fjale hapen edhe kot , ama qe ne fillim kishte dicka që nuk më pelqente në të folurën tënde ..
Tani kot kot fare sbesoj se kane dale fjalët ..
E para qe the qendrova ca kohe te babai se u permbyt banesa aty tek ne .. Po burri si qëndronte te ajo banesë e permbytur nuk e kuptoj, e pra aty duhej te qendroje edhe ti ..
Sa per babain qe ta ka kap telefonin e ta ka thyer , ai kot kete veprim se ka bere , babai jot me siguri është moshë pak a shume me babain tim , se edhe une pothuaj moshen tende kam , sado qe prinderit tane nuk kanë shumë ide per smartphone e per rrjete sociale, ata e kuptojne shume mire kur ka dicka qe nuk shkon, e jam e sigurt qe te ka pare gjith kohen me telefon në dorë , por si prind qe eshte i ka erdh keq te te flasi e te te pyesi, por mbasi ka degjuar keto gjera i ka shkuar mendja direkt, ndaj edhe ta ka thyer telefonin, se nuk e ben njeri ate veprim kot , Pa qene pak i sigurt ne vete ..
Tani edhe te adresa ne instagram, je ne foto me njė person emrin Kastriot Hyka , nëse ky eshte vallai jot ose djali i xhaxhait ok , nese është thjesht i njohuri jot apo bashkfshatar, ateher me vjen keq per bashkeshortin tend qe eshte vrare nga fjalet e dala , por me kete foto qe pashe nuk besoj se fjalet Kane dale kot nga hici..
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 5 ημέρες
Ela Ela sa mir ja paske thene kesaj macovejkes buth levizur hahaha
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano - Πριν 6 ημέρες
Ela Ela jo jo skom partnere akoma jom rahat kshu e daku . ka lezet viva la beqarnia 😂
Ela Ela
Ela Ela - Πριν 6 ημέρες
Shijaksi Milano Ahh se harrova, komentin e parë nuk e kisha pikerisht per ty , Dmth per jeten apo partneren tënde, doja thjesht të thoja nese ke ndonje rast si ky qe ke degjuar fjale per dike por sje shume i sigurt nese janë te verteta, më kishe bërë një zë mua Oooo Ela , kontrollo pak filankën 😂😂😂
Ela Ela
Ela Ela - Πριν 6 ημέρες
Shijaksi Milano zakonisht ka tipa qe i keqtrajtojnë gratë e tyre edhe pse i kanë zonja gra, por ne kete rast ai dukej qe ishte shume shume i drejtë , dhe tja besh kete gje ketij njeriu te vret zoti .. fjalët nuk dalin kot sidomos ne keto raste , Shokë kam dhe une jetoj larg por kur shkoj ne shqiperi vete i takoj me familjen time me bashkeshortin e me femijet e mij , e jo te dal me bo selfi tek pull me fshatarët e mij .. Vertet njerzit merren me llafe por ama kur ju jep një arsye, Vertet ne Instagram egziston një adrese me fotot e Kesaj , e besoj se adresa nuk eshte e saj por do e kete hap ai bandilli, Gjynah , te kesh nje familje femije e bashkeshort te tille e ti shqetesosh në kete far menyre , se di ca kane në vend të trurit keto lloj specie
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano - Πριν 6 ημέρες
Ela Ela kush un eee skom nevoj un per interpool e noku se interpol jom vet un . slej rrasht e kock e brinj pa ja thy masnaj e coj ke baba t hiki nkom . po kur gjejn lam te drejt me bo kshu
N New york
N New york - Πριν 11 ημέρες
Shume qift i bukur jeni per tju pase zili,leri qa thone tjeret se qent lehin karvani ec perpara
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi - Πριν 12 ημέρες
Sa Kare idiote je vetem po t jesh injorant se kpt q ti ke dicka me ate sps askush nk t thot kot sa kareeee
petros k
petros k - Πριν 12 ημέρες
Γιατι ειναι αυτο στις τάσεις;
Mirela Leli
Mirela Leli - Πριν 12 ημέρες
Ku ka tym ka dhe zjarr kjo e ndezi po zdi ta shuaj duket qe ne pamje qe esht moster 😏😏
osmani Osmano
osmani Osmano - Πριν 12 ημέρες
Moj qelbësira moj debile si nuk ke turp po ti dukesh në fytyrë moj debile si nuk ke turp qe del ne televizor mjere fëmijët dhe burri çfarë grua ka
Klemend Cirongu
Klemend Cirongu - Πριν 12 ημέρες
qeka nje buce kjoo duket qe po shtiret sikur qan😡.. Mvin shum keq per ilirin se qeka njeri i persosur...
fatjona Jona
fatjona Jona - Πριν 12 ημέρες
Pse e kam pershtypjen qe kjo po genjen 😏😏
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 10 ημέρες
fatjona Jona nuk po te duket por po genjen kjo hund dereja po gjyna ky buri qe esht si kallkan.
xhevdet ramazani
xhevdet ramazani - Πριν 12 ημέρες
O gjino o gjino !!!!!! Gjino more Te kesh ne krah nje bur kaq Te mbrekulkushel Kur Ne bot se gjen nuk ben vaki por fatin e ketij buri e ka zonja ne zemer dhe fatin e familjes ne se ka siklet ky zotria dhe zonja ne fjal e shef zoti dhe e shef me syt per dit ky bur Ne Se kjo do vuaj Nga sikleti keti buri i mbrekulkushem i ruajt zoti femijet i uroj nje jet te kenaqeshme sa Te jeni frym dhe dy femijet i uroj jet te qet e te Shkelqyer dhe pse jo te jen dikushi Ne jet ju flm pra urimet me te perzemerta dhe vazhdoni jeten tuaj pa as nje kompliment nga Te tjeret pra familja eshte e shenjt dhe beni jeten familhare Me mirsjellje ju flm 🏠🙏
pellumb Xhufi
pellumb Xhufi - Πριν 9 ημέρες
Bravo
Elaa Ela
Elaa Ela - Πριν 12 ημέρες
Sa burr i mir model je qe ne shqiperi rrall se e gjen.
Anna Stone
Anna Stone - Πριν 12 ημέρες
Njerz me te trash se ne 🇦🇱ska ne asnje vet te botes !! Njerz te vegjel, te PA kultur thashethemagji shikojn punet e tjereve me shum se te veta !! Po turpppppp si Nuk kan !! Mbyllnje goje 🤐🤐🤐 shifni punet e juja!!pse shkatrroni familjen Pse ju hapni probleme !! Turpppppp te Keni !!! Lerni njerzit te jetojn jeten e tyre sepse Jam e sigurt se as buk te hani Po ama koh te merreni ne punet e tjereve!!
Zhzaneta1 Zhani
Zhzaneta1 Zhani - Πριν 12 ημέρες
po pse flisni kaq keq prishni familjet
Flora Gugasi
Flora Gugasi - Πριν 12 ημέρες
Aman se bota nuk flet kot dicka kan par qe flasin dhe ne ne fshat kemi jetuar po nuk jan hap fjal kot
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi - Πριν 12 ημέρες
hahahahaha fiks askush nk flet kot aty ka qen dhe eshte dicka
Kujtime Sulo
Kujtime Sulo - Πριν 12 ημέρες
Vashdoni jeten tuaj.dhe mos degjoni fjalet e botes. Zoti ju dhent lumturi ne Familie bashke me femijet tuaj
Am I a gamer
Am I a gamer - Πριν 12 ημέρες
Why is this in greek trends?
Harow Death
Harow Death - Πριν 12 ημέρες
Bravo mos degjoni fjalet e botes , zoti i denofte ,kjo eshte dashuri e sinqerte
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 10 ημέρες
Harow Death i ke ren fik si e gjete ja futu te instagrani kesaj kok palares .
klara monaco
klara monaco - Πριν 12 ημέρες
Dashuria e ketije cifti eshte e madhe jeni nga vendi me i ndyr ai vend ku ste le te jetoshe rehat jam vete nga fieri edhe njerzit me te ndyr thasheethemexhinjet jane aty sa me endershme te rrishe ne ate vend me shume njolla ke shyqyr qe sjetoje kam 20vjet e urreje ate vend kurvat jetojne rehat aty puf kanceri mu ne fyt atyre qe shkaterojne lumturin e tjetrit vdekshi plera jeni shume te mir te dy shiko se aty po te doli nami eshte e kundreta eshte e ndershme vetem nga inati e xhelozia placi isha e vogel e me ngjisnin si kur kisha dashnor nje qe se njihja fare po shuqyr prindrit sme linin te dilja vetm e edinin qe sishte e vertet jane te poshter vetem se rri mir😌
Ajsi Endrimjedanijeta ime
Ajsi Endrimjedanijeta ime - Πριν 12 ημέρες
Ooooo i denoft zoti e i gjykoft perendia ato qe fls keq nk shofin jeten e vet po gjithmon jeten e tjerve🙏🙏🙏🙏
Emine Adili
Emine Adili - Πριν 12 ημέρες
Bravoooo
Channelejda L
Channelejda L - Πριν 12 ημέρες
Cifti i bukur mos e vrisni mendjen per personat qe nuk ju besojn po veri dhe perce goja nuk i mbyllet njerzeve ,shumica e Shqiptareve i mungojne brinat, llogjika i mungon
Klodiana Kacani
Klodiana Kacani - Πριν 12 ημέρες
E tmerrshme se si ka fytyre e Del kjo turp!! Shikoni instagram @katicilda dhe kuptohet qe e eshte ajo po ne krahe nuk eshte ilia po dikush tjetër! Me vjen keq per ketë djale!
Dorina Mushi
Dorina Mushi - Πριν 8 ημέρες
Mbase është një add fallco ... ku njerëzit e përdorin për qëllime të këqija. Për aq kohë sa ne nuk i njohim,skemi pse u vendosim brirët ose kurorën...
Eva ilias hasani Lika
Eva ilias hasani Lika - Πριν 10 ημέρες
Klodiana Kacani po e vertet
Ritvan Dervishaj
Ritvan Dervishaj - Πριν 12 ημέρες
A jane te verteta kete e di ti . por kam nje pyetje perse te hyne ne pune rrjetet sociale ?? Burri me bageti ti merresh me rrjete sociale!!
blerina bardhaj
blerina bardhaj - Πριν 12 ημέρες
Aman ca komentesh lexon ketu .lloj mileti a pika qe su bje presi qe te ndryshoj pse nuk ka bota thashefem dhe ne qofse shikon dicka thon nuk pash nuk degjova tekoj jan gjera mes cifti vl fshati ti qish rot neres te trash gjith jeten
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 12 ημέρες
blerina bardhaj po ti je femer me se do ja u fusesh fshatit.
Fladortroci1 Troci
Fladortroci1 Troci - Πριν 12 ημέρες
Ne te vertet po bien shum femra qe jan debile dhe jan te martuara me femi nuk mendojn per familjen e tyre por kan shkaterruar familjen e vet epo dun me shkaterru edhe familjet tona ato jan kurva dhe kurvat zoti i ndeshkoft aty ku i dhemb me shum i urrej me shpirt keto lloj femrash 😡😡😡😡
Mani Hasan
Mani Hasan - Πριν 12 ημέρες
Bravo rrespekte nje zotri edhe ky burr qenka 😥gjinaf
Mani Hasan
Mani Hasan - Πριν 12 ημέρες
Sa gjinaf kjo grua eshkret zonje emir bravo
Mani Hasan
Mani Hasan - Πριν 12 ημέρες
😥
Ana Luar
Ana Luar - Πριν 12 ημέρες
Je nje njeri i mrekullueshem Ilia. Nuk te njoh por nga ty duhet te marrin shembull gjithe burrat shqiptare
Esina Islami
Esina Islami - Πριν 12 ημέρες
Mjafton te futesh ne istagram me emrin @katicilda e del drejtesia e kesaj femre ne krah te nje burri tjeter.dhe betohet ketu qe jan llafe si si vin turp prish dhe imazhin e mesazheve te vertetave ne kete emisjon 😕😕😕
Rehana Adili
Rehana Adili - Πριν 12 ημέρες
Ehh vertet burri shum i mir edhe i urt . Lum Kjo grua. Ndoshta se ka tradhtuar Po ka burr qe prej fjaleve ste shifte me me sy e jo Ta pranonte ne shtepin e tij. Zoti dashurin . Po gruja te mundoet shum qe keti burri ti rrie dite e nate ne kembe.. shum rrall burrat qe te kuptojne e qe jan kaq te qete e shpirt mir. Ka burra qe behen xheloza kur del ose nese te shef ndonji mashkull e jo me gjith Kjo histori. Zoti I denofte njerzit qe shpifin per nje grua te ndershme.
Edmont Bezati
Edmont Bezati - Πριν 12 ημέρες
njegje se kuptoi flasin keqe ketu ata qe ekan folen e tyre te dhier o shqiptar ke ngelur me djadhzin tende me te kqijat e tua ec si ter bota ku te vini ne ehrop ju e te shikoni si komunikoi un me greke e me shqiptarecdo te thot se i kam dashnore o u vraft zoti lini familjet rehat
Olti Tafa
Olti Tafa - Πριν 12 ημέρες
Ajo Ajo...nuk me interseson te shikoi cfar bejn te tjeret...shikoi punen time....un fola per ate cfar than per mua...ketu e para 10 viteve...te vij vellai te takoi motran..e ta bejn te dashur😬😬😬...me thuai ti tha...nuk jan shpifje keto..fola ne rastin konkret
Keta Alla
Keta Alla - Πριν 10 ημέρες
Olti Tafa me fal.olt po dhe une shok klase ekam pas redin dhe edrin po tet vjecaren ne oxar eke ber po emrin ten si e ke
Olti Tafa
Olti Tafa - Πριν 10 ημέρες
un gjimnazin nuk e harrova se vetem ai nuk harrohet...si nuk harroj dhe dy shokt e mi qe sot nuk jetojn me... redi dhe endrin😥😥😥dy shok mrekullushem qe ishin...xmrr jem e martuar dhe kam 3 djem dhe jetoj ne greqi.,...kam 15vjet jasht.....
Keta Alla
Keta Alla - Πριν 11 ημέρες
Olti Tafa ikm ik o olta se te njeofim dhe ty se ga darzeza je do shash ti oxarn heni me te mir ju a mos duroft perdia kur shan dhe ti sa shpejt e harrove gimnazin ti
Olti Tafa
Olti Tafa - Πριν 12 ημέρες
Ajo Ajo...nuk me interseson te shikoi cfar bejn te tjeret...shikoi punen time....un fola per ate cfar than per mua...ketu e para 10 viteve...te vij vellai te takoi motran..e ta bejn te dashur😬😬😬...me thuai ti tha...nuk jan shpifje keto..fola ne rastin konkret
Olti Tafa
Olti Tafa - Πριν 12 ημέρες
nuk jam ajo kk....se nuk e kam emrin olti...esht i burrit tim....prandai flie mendjen...
Klodiana Petani
Klodiana Petani - Πριν 12 ημέρες
Ata qe flasin e merren me hallet e te tjereve jane pikerisht ata qe bejne me shume pislliqe vete, gjithsesi une e vleresoj shume kete cift, ata na treguan ne qe familja eshte e shenjte dhe duhet dhene gjithmon nje shans i 2. Te gjithe gabojme ne nje menyre apo nje tjeter, mos te harrojme qe nga gabimet mesohet, dhe mesohet si dhe pse te vleresosh njerzit.
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 12 ημέρες
Burre debil
Coban nga trute e kokes
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 12 ημέρες
Muhabet kot
Lloqe shqiperie
Mentalitete injorantesh
Albania Al
Albania Al - Πριν 12 ημέρες
More si urojm askujt te keqia. Ama feis ka,,,,,,,,!!!! A ju jep per te ngren moj mizere? Rriti femiet e kustoju familjes. Ajo femer ska çfar te um. Respek zotris, ama api syt.
Eris Alb
Eris Alb - Πριν 12 ημέρες
Njerezit qe e dikan se kjo shkon me te tjere 🤔🤔🤔 pse Nuk shkojne ta qortojne kte ne sy 😡😡😡 por flasin mbas krahëve 😤😤😤😤 ishalla Nuk eshte e vertete ,, por edhe nqs e ka bere ?? Ishalla e kupton se ka ber gabim me ket njeri te mrekullushem qe paska ne krah 👍 dhe e mbyll me kaq..👨‍👩‍👧‍👦 familja eshte e shenjte sidomos kur burri ben gjithqka per gruan 🙏🙏🙏
Ledia Shkembi
Ledia Shkembi - Πριν 13 ημέρες
Në fshat gratë me llafe merren....Un kisha mamin sëmurë dhe u ktheva nga greqia i ndenja pranë 1 muaj kurse fshati gumëzhinte nga fjalët jo e ka lënë burri jo kjo nuk dihet çfar ka bërë edhe lloj lloj të tjera duke ditur që në familjen e tyre ishin katastrofë.....por tek kjo zonjë diçka nuk më pëlqen inshalla qofsha e gabuar
CHANEL14
CHANEL14 - Πριν 13 ημέρες
Të moqmit kan thën aty ku flitet per ndonjesen aty sesht pa gjaaa po haj mooo
Rita Kamberi
Rita Kamberi - Πριν 12 ημέρες
mi goxe nete besojme pore neqofte se ti è tradhtone kete djale te vrete zoti se ai qenka nje djale imekullushem dhe shife familjen e burrin qeri shi dille perjashte ate shiko nga ana jon thuhet pose hengre hurdha nukte vjen era
Nino Kapaj
Nino Kapaj - Πριν 13 ημέρες
Na mallengjeve bolet moj cupe ke gjet kete koqen ti po se di vetem fshati gjithe fieri e di po cti besh kot si thone pac fatin e kurves
lani grud
lani grud - Πριν 13 ημέρες
Ardit je zotni burr po me vjen keq se e paske ul vedin e emisjonin me kyt vidjo e me kyt femen , i pytje kam mor zotni ardit gjebreja per ty , a ka femen se e pranon trradhtin ? Ni fjal e urt thot ku ka fjal sasht pa gja mor burr thoxhiko pak e heke kyt filmim prej jutubit
Rezart Manxhari
Rezart Manxhari - Πριν 13 ημέρες
Bur(jo burr) prej lecke eshte ky 😢😛
Eljheme Resteljica
Eljheme Resteljica - Πριν 13 ημέρες
O qfare burri O zoj kujdes se zoti te ka bekuar me ket burr te mire duhet te dishe ta ruajsh .
Andree Lee
Andree Lee - Πριν ημέρα
Eljheme Resteljica xxx e €
Andree Lee
Andree Lee - Πριν ημέρα
Eljheme Resteljica hy
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi - Πριν 13 ημέρες
Mos se po te gjeten porten ilacet nervore ske per te par dit te bardh se kush e ka ber jeten ilace di te vleresoj zemer te uroj shendet mos degjoni llafet e botes respektet e mia ju gjithashtu dhe ju Ardit dhe emisjonit tuaj te mbrekullushem
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi - Πριν 13 ημέρες
Nje familje e shendosh dhe nje cift shum I mire vajz te del detyr te kujdesesh per veten se ke ber 3 operacjone dhe nalkoza te demton shum per trurin se po u semure ziliqaret shpejt ta ven emrin mendja eshte gje e madhe e provoshin ziliqaret ne koke te tyre ju jeni bur e grua babaxhane dhe zotninj mos e mba mendjen mos e Fikso se je vajz e re dhe nje cift I shkelqier si do vete zoti gezojeni jeten tuaj te lumtur qofshi ne der e Brenda
albert vladi
albert vladi - Πριν 13 ημέρες
Booooo man prz kto thashethemet qe nuk i lam naj her, Ilir burre me te pase lezet burrnia qenke.
Papo Papos
Papo Papos - Πριν 13 ημέρες
Ky mavria esht cop cop duket ky. Ndersa kjo esht kokra e kurves duket qe ja ka fut kti lumadhit ky esht me zotin ben bam ik more perzere ce do ate ajo esht qeflleshk do te telendisi o mik. Po u thye pasqyra aha nuk ngjitet me
Papo Papos
Papo Papos - Πριν 13 ημέρες
Kot sflasin njerezit moj po hajd. Leri kto nuk flet njeri po flet gjith fshati hoxhares per ty laluce mutit
Rawen Kikaa8
Rawen Kikaa8 - Πριν 13 ημέρες
Bravo ilia o zot ca burri...epo pak e ka tradhtu kjo 😉😉
Timoagalliu1
Timoagalliu1 - Πριν 13 ημέρες
Ku ka ze s'eshte pa gje,kur shof burrin e kesaj them qe paska gjetur dhe ka bere.Plus robi dallohet n fytyre,si per mire edhe per keq.Bravo teta,shiko qejfin 😂😂😂
Or Lando
Or Lando - Πριν 13 ημέρες
te jeni mire dhe ecni perpara me femijet tuaj.Pa njerezit nuk ndalojne kurre shendet tu thuash plaç ne vend te thone😂
Eva Baja
Eva Baja - Πριν 13 ημέρες
Me vjen keq x kte ciftin edhe pse mentaliteti ne shqiperi nuk ndrryshon te pakten te ndrryshojn brezi i ri, skuptoj pse jan kaq te lige pse kan kaq cattiveria ne zemer ne vend qe te shkojn hallet e problemet e tyre pun shqiptaresh
Emanuela Kristo
Emanuela Kristo - Πριν 13 ημέρες
Qofshit gjithmonë të dashuruar..njerzit janë të këqinjë meren me llafe
Flamur ADEMI
Flamur ADEMI - Πριν 13 ημέρες
Te dua pafund
E di...
ερί ερί
ερί ερί - Πριν 13 ημέρες
O grua mos e ke tradhtur burrin ti e nuk tregon tvrtet tii ..
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 12 ημέρες
ερί ερί po tani pas shum duelesh te forta seks te eger do ti hedher hi syve ketij te hekurosurit po me vjen gjyna per kete te shkretin
ερί ερί
ερί ερί - Πριν 12 ημέρες
Ronaldo ronal haghaha e ka ber thua mbrapa mullarit po nuk tregon jahaha
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 12 ημέρες
ερί ερί e ka tradhtuar kjo po spo na tregon se ne sa ksolle ka vajtur e ka ber dhe ne sa mullar me bar esht shtrir atje ne fshat hahahahaha
Mimoza siu
Mimoza siu - Πριν 13 ημέρες
ca e beni publike po esht turp moj sjell burin aty njerzit i mbulojn ju i hapni pfffffffffffffffffffff
armira berti besi
armira berti besi - Πριν 13 ημέρες
Kjo zoja duhet me ru si syt e ballit ket Burr koft nuk ka ba mir shum koft si ka ba marre koft se shum sjellshum bravoo 👍 koft fjalt huja mos dhasht zoti me ngu
qaz wsx
qaz wsx - Πριν 13 ημέρες
ai burri eshte nje njeri shume i mire qe jeton me nder dhe per momentin ai eshte ne nje gjendie te keqe shpirterore.
Ai ka menduar per te kryer nje vrasje te gruas se tij por ka hequr dore sepse e tha nja tre here ne emision"une nuk kam pse e vras ate se derisa nuk kam pare gje me syte e mi nuk kam pse e vras........."
Valbona Kola
Valbona Kola - Πριν 13 ημέρες
o njerez shikoni hallet tuaja mos u bini meqaf te tjereve
Αννα αννα
Αννα αννα - Πριν 13 ημέρες
Po ti per te pasur zili qenke me bir....😕😕
Albanian Barbie
Albanian Barbie - Πριν 13 ημέρες
Ky duket qe e din qe gruja e ka tradhetuar dhe esht gati dhe e ka falur se kjo duket qy ne ftyre nuk te meriton si grua se qenka njeri me plot veta
Valentina russo
Valentina russo - Πριν 13 ημέρες
Cjan kto komente pa lidhje skeni turp akuzoni njerezit pa e ditur asgje te kjo po cte them jemi nje popull shqiptar me i poshter e me i ndyer e me ziliqar per tjeret e te pare jemi per te shkaterruar njerzve. Po skeni cbeni tenenovela llafe e lexoni librin e tjerve kurse librin i jetes tuaj eshte katastrof
Erza Tini
Erza Tini - Πριν 13 ημέρες
Ilir je i papare je njeri i mrekullueshem bravo jetofsh 100 vjet te lumtura me familje 👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️
romeo rednose
romeo rednose - Πριν 13 ημέρες
1000% e ka ber kjo gjynah si mavria...qan kot kjo
Hysen Bajrami
Hysen Bajrami - Πριν 13 ημέρες
O shoku hajduti kur kapet bedohet per cdo gje dhe qe ka vjedh ai thot qafsha plaken . Skam mar gje haaaa
Julia norvegji
Julia norvegji - Πριν 13 ημέρες
love love edhe un jam e pajtimeit me ty zoti i vravt qe hin mes ni qivti te lumter po sod hallku si te shojin qe kalo mir kan me hy e mi prish sa idiota po ky qift shihet i mrekullushem qy sa te mir te dyt mos i ngoni hallkun kaloni mir se sod kush nuk te do te miren
ari vlore
ari vlore - Πριν 13 ημέρες
100% e ka bere kjo femra
Kucova Kucove
Kucova Kucove - Πριν 13 ημέρες
Cfare njerezish jemi nk shohim punet tona por meremi me punet e te tjereve 😤😤
Vasilika Cati
Vasilika Cati - Πριν 12 ημέρες
Kucova Kucove
festim festim
festim festim - Πριν 13 ημέρες
Qenket familje e mrekullushme nga gjelozija ekan njerzit folin.👌
festim festim
festim festim - Πριν 13 ημέρες
Zoti i vraft qfar familje me lendua ozot ivraft njerzi idijota
Zinizimm Zinizimm
Zinizimm Zinizimm - Πριν 13 ημέρες
Ajo genjen esh genjeshtare esh fatkeqsi qe ka mar ate per burr ....I ka te gjitha lot krrokodili
diljana marku
diljana marku - Πριν 13 ημέρες
Uuuaaa cfare burri...jam e befasuar...zoti te dhente veq bekime dhe ti femer uroj mos tjen te verteta ato qe thuhen..Eshte normale qe ndjehet i vrare...
Viola Paco
Viola Paco - Πριν 8 ημέρες
diljana marku fatkeqesisht jane te verteta, vajza ka nje profil ne instagram me foto publike me ate tjetrin, nje skandal
Luigj Ndoka
Luigj Ndoka - Πριν 13 ημέρες
Ju bekoft ai zott sa te mire e Bravo ai iliri shum i edukuar jan xheloz njerzit I vraft xoti
Edi Edi
Edi Edi - Πριν 13 ημέρες
o zot alamet njeriu bravo te qoft gjyna te hash ne bes kte njeri👏
Teuta Mari
Teuta Mari - Πριν 13 ημέρες
Po ci duhet atureve qe flasin pupupu ata te shohin grat e tyre e jo grat e botes
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 13 ημέρες
Teuta Mari po a mer vesh fshati pa apo cka ca plaka te liga neper fshtra qe gjith diten laj thaj ne goj te mbajn hahahaha
Teuta Mari
Teuta Mari - Πριν 13 ημέρες
Ronaldo ronal dhe e vertet te jet nuk duhet te flasin.
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal - Πριν 13 ημέρες
Teuta Mari populli te bej sehir do
Επόμενο