Shpat Kasapi - Aroma e saj

12 244
631
 
Σχόλια
gokito 95
gokito 95 - Πριν ημέρα
B U L G A R İ A - T U R K E Y
ramize Qahili
ramize Qahili - Πριν 2 ημέρες
King of music
Mateo_dj likco
Mateo_dj likco - Πριν 7 ημέρες
Ajajajaj ajajajaj une kerkoj cdo femer gjej aromen e saj 😥😥😥💔💔
Genita Gashi
Genita Gashi - Πριν 9 ημέρες
O shum i mir je unik ♥
Agnesa anna
Agnesa anna - Πριν 11 ημέρες
Kjo keng te rrenqeth me te vertet shum e bukur !!
ana vlor
ana vlor - Πριν 26 ημέρες
Super hit
OFFICIAL CRYSS STYLE
OFFICIAL CRYSS STYLE - Πριν μήνα
🎵🎬❤️🤗😘🇷🇴
Elena's Msp Welt
Elena's Msp Welt - Πριν μήνα
🔥🔥👌👌💕💕💕💞💞🆚🔊🔊👐👐👐
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza - Πριν μήνα
Zoti e vraft Aferditen si ta thej zemren !
ajo goca
ajo goca - Πριν μήνα
Aj aj un kret boten time ty ta pata fal ❤👑❤✌😍🇦🇱
Luca Erjola
Luca Erjola - Πριν 2 μήνες
Brava Shpat Kasapi shum keng e bukur
Ina Ina
Ina Ina - Πριν 2 μήνες
Ne zemer kjo keng .....
Subrata Kumar Das
Subrata Kumar Das - Πριν 2 μήνες
Not understand even 1 word but voice🎤 & musik beats touched the heart 💙
Love frm India 🇮🇳, Rourkela.
3:00 - 3:01 - background chorus just awesome👌
Sedrik veli
Sedrik veli - Πριν 2 μήνες
shum keng e bukur suksese♥
Julia Xhoni
Julia Xhoni - Πριν 2 μήνες
💞💞💞💞💞💞💞💞
01/08/18
Leuza Sinani
Leuza Sinani - Πριν 3 μήνες
Shpat je me i miri , cdoher na kenacen me performansen dhe muziken tende. ta hangsha buzen une ty
Almedina Jusufi
Almedina Jusufi - Πριν 3 μήνες
E dua shumm kte keng
anita salla
anita salla - Πριν 3 μήνες
super kenge bravo
Arjan Mata
Arjan Mata - Πριν 3 μήνες
Kanga shum e bukur shpat veq nje.gjo.sme.plq.a hala se.ke.harru ate kurven
Alehandro Lusha
Alehandro Lusha - Πριν 3 μήνες
Je dhe do mbetesh shum i mir 👏👏👏👏❤❤❤
Raimonda Tufa
Raimonda Tufa - Πριν 3 μήνες
bellooooo
No Name
No Name - Πριν 3 μήνες
Nuk di qysh ka shpirt aferdita me ngu ket kang :((((((
jonida Kurti
jonida Kurti - Πριν 3 μήνες
Super!!!
Benard Voka
Benard Voka - Πριν 3 μήνες
😢😢😢😢
Vana Sweet
Vana Sweet - Πριν 4 μήνες
Nuk kam fjal per te keng bravo bravo
Eldison Azizi
Eldison Azizi - Πριν 4 μήνες
Super këng 👏👏👏e dëgjon dhe përsëri e dëgjon
Marsida lovelove
Marsida lovelove - Πριν 4 μήνες
Ricky Martin Shqipetare
Stivitema Stivitema
Stivitema Stivitema - Πριν 4 μήνες
je ma I miri👌👍👌
G P
G P - Πριν 4 μήνες
Jam unë që u çmenda ose me të vërtet Shpati ngjan shumë me Daniele Bossari?!😱
Magda Lena
Magda Lena - Πριν 4 μήνες
Kur ne keng te ri?♥️
Ba So
Ba So - Πριν 4 μήνες
Shum keng e mir Bravo shpat
Flower Girl 31
Flower Girl 31 - Πριν 4 μήνες
super kenge, keshtu vazhdo shpat kasapi
Kristian Simoni
Kristian Simoni - Πριν 4 μήνες
super keng🎧
zyraje hoti
zyraje hoti - Πριν 4 μήνες
ooo ma i miri e botes je vetem vazhdo mos u nal kurr👍👍👍👍😘
Aferdita Xhialli
Aferdita Xhialli - Πριν 5 μήνες
Super kenge..
Miss you 😍
nikola veizi
nikola veizi - Πριν 5 μήνες
super keng 👌👏👏👏👏
KRISS
KRISS - Πριν 5 μήνες
Nuk kam te ngopur duke e degjuar. Kenge qe eshte jo vetem e bukur por edhe dashuruese.
Lajmi i Fundit sot-Albania today news
Lajmi i Fundit sot-Albania today news - Πριν 5 μήνες
Skandal e dashura e deputetit shqiptare shokon rrjetin
https://www.youtube.com/watch?v=9g5WEQX2Te0
Merita Jusufi
Merita Jusufi - Πριν 5 μήνες
Yllooooooo
bedramusliju musliju
bedramusliju musliju - Πριν 5 μήνες
💖💖💖💖💖💖💖💖
sirgen celaj
sirgen celaj - Πριν 5 μήνες
fuck
mesut tosuni
mesut tosuni - Πριν 5 μήνες
hmmm cfar muzik aj ajaj
Besim Mustafa
Besim Mustafa - Πριν 5 μήνες
ajte sphat kasapi je ma miri
Adelina Kushtrim
Adelina Kushtrim - Πριν 5 μήνες
♡♡♡♡
sonic Real fan
sonic Real fan - Πριν 5 μήνες
Ke ber nje keng te bukur 😗
G Ves
G Ves - Πριν 6 μήνες
Perfect song and what a great singer xxx
Asnije Thaqi
Asnije Thaqi - Πριν 6 μήνες
Shpati te lumt se kenge e qelluar
Janina Nina Sh.
Janina Nina Sh. - Πριν 6 μήνες
Super❤️❤️❤️
Matilda AgolliRanxha
Matilda AgolliRanxha - Πριν 6 μήνες
Very nice
Gersa Noelia
Gersa Noelia - Πριν 6 μήνες
Wowwww
Elona Basha
Elona Basha - Πριν 6 μήνες
mpelqen shum kjo kenge
Artur Abazaj
Artur Abazaj - Πριν 6 μήνες
Shum e bukur kjo kenge
Edlira Marku
Edlira Marku - Πριν 6 μήνες
👍❤️
Alina Ionela Saic
Alina Ionela Saic - Πριν 6 μήνες
Più bello cantante albanese sono pazza di te complimenti🖖😙
Erlin Sina
Erlin Sina - Πριν 6 μήνες
kenga me e bukur ne bote
Erlin Sina
Erlin Sina - Πριν 6 μήνες
shume bukur shpati
Davide Masha
Davide Masha - Πριν 6 μήνες
S
Magda Lena
Magda Lena - Πριν 6 μήνες
Me pelqen pa fund kjo kenge ♥️!
MARSELA SHAHAJ
MARSELA SHAHAJ - Πριν 6 μήνες
👑👑👑👑👑👑👑👑👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙌🙌🙌
MARSELA SHAHAJ
MARSELA SHAHAJ - Πριν 6 μήνες
Ajajaja ti kerkon cdo femer eren.tim ndien Po se gjen me kurr mos kerko ne zemr te mbaj.ishe ti qe ne jetojm te ndar se zemren dot sta jap un ty a sa shum me kan.vrar sta sy
LaylaBay FireBall123
LaylaBay FireBall123 - Πριν 7 μήνες
Shpat kasapi super keng eshte weiter so suksess
Adelina Peza
Adelina Peza - Πριν 7 μήνες
super.kenge shum.ebukur
Genti Murataj
Genti Murataj - Πριν 7 μήνες
Si e ka emrin kjo goca te klipi?
Silvana Ceci
Silvana Ceci - Πριν 7 μήνες
😘😘😘
Zamir Ahmetaj
Zamir Ahmetaj - Πριν 7 μήνες
Shum bukur 👍
Herolind Ks
Herolind Ks - Πριν 7 μήνες
Aroma e sajjjj ajja
eduart sadushi
eduart sadushi - Πριν 7 μήνες
Une Kerkoj CDO femer aromen e saj bravo shpat kasap shume e bukur********jeeee
Zhaneta Gjypi
Zhaneta Gjypi - Πριν 7 μήνες
Shume kenge e bukur je me miri suksese te kesh gjithmone
Eule FLL
Eule FLL - Πριν 7 μήνες
👎
Fjor Bozhiqi
Fjor Bozhiqi - Πριν 7 μήνες
😍😍😍😍 shume e bukur kenga
Zamira Bila
Zamira Bila - Πριν 7 μήνες
ylli Bote je super keng bravoo
sano E shu
sano E shu - Πριν 7 μήνες
💕🕊🕊🕊🕊👌👌👌👌
Irene  Patoia
Irene Patoia - Πριν 7 μήνες
Quanto sei bravo
klodiana ana
klodiana ana - Πριν 7 μήνες
Super bravo 😍😍2018
Janina Nina Sh.
Janina Nina Sh. - Πριν 7 μήνες
Superrr♥️♥️♥️
Linda 40
Linda 40 - Πριν 8 μήνες
Bello come sempree kur ka bere kenge te keqe shpatiii🎶🎶🌠⭐💕💐🌟👍🎉🎉🎉🎉
Internet Dodoria
Internet Dodoria - Πριν 8 μήνες
shum shum e bukur
Catmy Princess
Catmy Princess - Πριν 8 μήνες
Egla Daci
Egla Daci - Πριν 8 μήνες
super kenge shpati
Linda 40
Linda 40 - Πριν 8 μήνες
Woowww nice song🎉🎉🎉🎉😰🌹💐🌠⭐🙏💞
Janina Nina Sh.
Janina Nina Sh. - Πριν 8 μήνες
Superrr ♥️♥️♥️
sandri haruni
sandri haruni - Πριν 8 μήνες
Shum e bukur 😍
sandri haruni
sandri haruni - Πριν 8 μήνες
😘😘
Dani Okref
Dani Okref - Πριν 8 μήνες
Shyqyr nji videoklip pa zhveshje, serioze dhe fantastikeeeeeee .. #ShpatiTheBest #LoveYou
iambujar
iambujar - Πριν 8 μήνες
Suksese Bro
sovjana hena
sovjana hena - Πριν 8 μήνες
Shume e bukur kenga shpat keshtu vazhdo👍
linda B
linda B - Πριν 8 μήνες
Shum këng e Bukur 😍🖒🖒🖒
Genti Murataj
Genti Murataj - Πριν 8 μήνες
Kush eshte vajza ne klip?
love and peace
love and peace - Πριν 8 μήνες
...
meli melina
meli melina - Πριν 8 μήνες
te lumt goja se na kenaqe
liridon hoti
liridon hoti - Πριν 8 μήνες
Nr 1 je kon dhe mbetesh asnjeher s'harrohen baladat e tua me nostalgji edhe sot i ndegjoj kenget e tua kengetari i rinise sonë
Tila Grembi
Tila Grembi - Πριν 8 μήνες
Supeeeer
Xheni Hasani
Xheni Hasani - Πριν 8 μήνες
Shpat je një super kengetar
xhina kasaj
xhina kasaj - Πριν 8 μήνες
😍🙈
Marsida Marsida
Marsida Marsida - Πριν 8 μήνες
Shum bukur yll
Σοφια ντρεδαη
Σοφια ντρεδαη - Πριν 8 μήνες
Aroma e saj 😘👄😘👄😘Μπράβο 🌼🌸🌼🌸
Vin CuFeru
Vin CuFeru - Πριν 8 μήνες
nice bravo
Rolandi Shullazi
Rolandi Shullazi - Πριν 9 μήνες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hip Hopp Legends
Hip Hopp Legends - Πριν 9 μήνες
Das ist eine wunderschönes geiles lied
bufja durrsake
bufja durrsake - Πριν 9 μήνες
ilir deda😏😏😏😜😜😜😜
Matilda AgolliRanxha
Matilda AgolliRanxha - Πριν 9 μήνες
Perfect song
Επόμενο