Butrint Imeri - Alea

123 288
4 488
 
Σχόλια
Annaa marku
Annaa marku - Πριν 6 ώρες
O zoooot sa I miri ky ze I embel ky engjellush I bukur ku ka ma mire si ti mo I bukuri I botes
Ajser Toci
Ajser Toci - Πριν 6 ώρες
Buntrint shum the diagnosis
shumë mirë Shehu
shumë mirë Shehu - Πριν 11 ώρες
nga deniz leka motra jem e ka emrin alea
shumë mirë Shehu
shumë mirë Shehu - Πριν 11 ώρες
shumë em pelqen kjo kang
Mobi Privat
Mobi Privat - Πριν 12 ώρες
❤❤❤💋💋❤
Leonessa Alili
Leonessa Alili - Πριν 13 ώρες
Shummmm edu ket kang 💗💗💗❤❤❤❤😅😉💗❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋
Mobi Privat
Mobi Privat - Πριν 23 ώρες
Sa mire je shume super kengetar
Elizabeta Nuzi
Elizabeta Nuzi - Πριν 23 ώρες
Das ist schön
shumë mirë Shehu
shumë mirë Shehu - Πριν 11 ώρες
o ta hanksha loqken
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha - Πριν ημέρα
This is my music love♡
fero fans
fero fans - Πριν ημέρα
shka ma rrot karit shpi , ik shpi se e bane grop. fuck you butrit
shumë mirë Shehu
shumë mirë Shehu - Πριν 11 ώρες
love
Gane Asllani
Gane Asllani - Πριν ημέρα
Se emri jem eshte VLERA e jo GANE
Gane Asllani
Gane Asllani - Πριν ημέρα
Butrint qite nja VLERA
A B
A B - Πριν ημέρα
shikojeni ne version chipmunks
https://youtu.be/e0fvOpuxC2Y
gaming centerari10
gaming centerari10 - Πριν 2 ημέρες
papapa shum je i fort a hallall ej alea add ti oj menemadhe
Gesi Sula
Gesi Sula - Πριν 2 ημέρες
Ej lajk kush eshte me i miri nga ju
Gesi Sula
Gesi Sula - Πριν 2 ημέρες
Une
Ledi Bytyqi
Ledi Bytyqi - Πριν 2 ημέρες
Alea 😚😚
albi musaku
albi musaku - Πριν 2 ημέρες
😍😍😍🔥🔥🔥
Bajram Isufaj
Bajram Isufaj - Πριν 3 ημέρες
Qika e jeme eka emrin Alea
Tzenh Kista
Tzenh Kista - Πριν 3 ημέρες
Bravo butrint
Riana Rugova
Riana Rugova - Πριν 3 ημέρες
Je kengetari me I Mir kur merzitem te ndegjoj th shame dhe gezohem😢😀
F2S FRESSTYL KASTRATI
F2S FRESSTYL KASTRATI - Πριν 3 ημέρες
Bravo ti☺☺☺☺☺☺
Aurela Grishaj
Aurela Grishaj - Πριν 3 ημέρες
YOU 😍ARE 😍THE 😍BEST 😍
MIHANE ZEJNULLAHU
MIHANE ZEJNULLAHU - Πριν 3 ημέρες
sa shume me perqen kanga si une ALEA
brownee milk
brownee milk - Πριν 3 ημέρες
Leonardo Gashni😊🇹🇷
ahmet shabani
ahmet shabani - Πριν 4 ημέρες
👑👑 king
Leon Kuka
Leon Kuka - Πριν 4 ημέρες
Butr
Int je kengetar 👌
imer daci
imer daci - Πριν 4 ημέρες
bravo butrint
Amra Mamuti
Amra Mamuti - Πριν 4 ημέρες
jfjf i 🤗🏝🏛🏗⛱🏛🏚🏛🎮😗👋😗👋😊😥😗
Vale Vale
Vale Vale - Πριν 4 ημέρες
Hahahajaai
Vale Vale
Vale Vale - Πριν 4 ημέρες
Sjakajsob aksjaopajqn skspnshkaoqkafoajaphajbajakamsos kaiakzoj jdigoewjsoshglpnahqjaoqksjshskaoskobakaiaoahakaahsj sosa
Esmeralda Luta
Esmeralda Luta - Πριν 4 ημέρες
Ktu bojne like vetemfansat e butrintit ❤❤❤
sparkle special
sparkle special - Πριν 4 ημέρες
shum e mir
bravo
Boni Durres
Boni Durres - Πριν 5 ημέρες
Bukur shum
Esma Salahi
Esma Salahi - Πριν 5 ημέρες
Mu shkri zemra ❤❤💋
Venom GaminG
Venom GaminG - Πριν 5 ημέρες
/
Venom GaminG
Venom GaminG - Πριν 5 ημέρες
/
Fatime ALB
Fatime ALB - Πριν 5 ημέρες
Fuck Budist shit
Boni Durres
Boni Durres - Πριν 6 ημέρες
Bukur
A B
A B - Πριν 6 ημέρες
Amazing song... like Tajlanda is amazing!
ArMANDO TV
ArMANDO TV - Πριν 6 ημέρες
Kenga me e bukur
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha - Πριν 6 ημέρες
Beni like nese mendoni se te gjitha kenget e ketij personi jan fantastike☆♡
Taulant Rexhaj
Taulant Rexhaj - Πριν 6 ημέρες
Te lumt butrint je super king I love you
Ardian latifaj
Ardian latifaj - Πριν 6 ημέρες
Po me halen ca ke o burr nese je burrrrrrrrr
AL I'M
AL I'M - Πριν 7 ημέρες
🔥🎶🎶🎶🎶😍
Hasibe Tahiri
Hasibe Tahiri - Πριν 7 ημέρες
Qk
Caroliris Arcoiris
Caroliris Arcoiris - Πριν 7 ημέρες
Amazing places and music BUT please STOP use animals at cautevium like elephants and monkies.its Even ilegal!thanks and peace . Hugs from Argentina
Besarta Abdullai
Besarta Abdullai - Πριν 7 ημέρες
ti jezrmra ime te dua shum
Dijar Dijarmejdiu
Dijar Dijarmejdiu - Πριν 7 ημέρες
Urime ditlinjen Butrint Love😍😍💪💪💐💐🏆🏆👑👑💖💖💎💎💎💎💋💋💋
Anakristina Topalli
Anakristina Topalli - Πριν 8 ημέρες
I love you BUTRINT💞💞💞💞😘
Anakristina Topalli
Anakristina Topalli - Πριν 8 ημέρες
Super kenge😘😘😘❤️
Amra Mamuti
Amra Mamuti - Πριν 9 ημέρες
ufj 7 iz
Amra Mamuti
Amra Mamuti - Πριν 9 ημέρες
hfi ji i go icii je ifo kti i irk ibzi icel9vuo❤❤❤❤
Amra Mamuti
Amra Mamuti - Πριν 9 ημέρες
🐦🐤📻hfi 9 if bi 📻❤📻❤📻jruubtiugibubi zr8j7v8b8to ibb8b fin
Binera demiri Blinera demiri
Binera demiri Blinera demiri - Πριν 9 ημέρες
Alea alea
David Jakupi
David Jakupi - Πριν 9 ημέρες
Je super
hoafiojppuaf wtRakipi Zbks
hoafiojppuaf wtRakipi Zbks - Πριν 8 ημέρες
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💙💙👑💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💞💞💞💞💞💞💞💞💞👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Edion Ukshini
Edion Ukshini - Πριν 10 ημέρες
Te puknon schum mir
Anika Rahman
Anika Rahman - Πριν 10 ημέρες
can anybody tell me where is he from and what is his religion ? butrint imeri
Anika Rahman
Anika Rahman - Πριν 6 ημέρες
alhamdulillah
WarezzeraW
WarezzeraW - Πριν 6 ημέρες
Anika Rahman Kosovo, muslim
Elvisa Elvisi
Elvisa Elvisi - Πριν 10 ημέρες
ELVISA
WUDIC8 8W1ICI 8DD
Tina Mazreku
Tina Mazreku - Πριν 10 ημέρες
numer 1 jee te dojnaa butrid ela tinaa
Berat Krasni
Berat Krasni - Πριν 10 ημέρες
Bravo butrint... I vetmi kengtar prej se ka dal ne treg veq ke pru hit mas hiti pa asnje deshtim.. Respekte dhe kshtu vazhdo... ✌👌👌
Gezim Mamica
Gezim Mamica - Πριν 11 ημέρες
I love you Butrint Imeri❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Shefkije Berbatovci.2016
Shefkije Berbatovci.2016 - Πριν 11 ημέρες
bablok dheze me bella tashti nuk pe lshon famen bravoo👏👏
Elvisa Elvisi
Elvisa Elvisi - Πριν 11 ημέρες
ELVISA
Ri. Izi du ces ezbrtdyeyg :fi zsk
Vera Kurti
Vera Kurti - Πριν 11 ημέρες
Je dhe yll dhe zerin e ke ultra !!!
Naim Demiri
Naim Demiri - Πριν 11 ημέρες
😙😙😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤❤❤👄👄👄 love you butrite
Deniz Baysal Baysal
Deniz Baysal Baysal - Πριν 12 ημέρες
Like nese ju pelqen Butrinti.Nese mendoni sikur un qe Butrinti ka kete keng me te mir dhe me shum hit likee ju lutem🤗💕
Gjevrie Jashari
Gjevrie Jashari - Πριν 12 ημέρες
Erleta elshani
jona memedi
jona memedi - Πριν 12 ημέρες
Gjithqka e imja je ti🌍
Chipmunks by Niku
Chipmunks by Niku - Πριν 12 ημέρες
kurr su ndala me ty alea 😘😍
Chipmunks by Niku
Chipmunks by Niku - Πριν 12 ημέρες
kur su ndala me ty alea
Migena Ferati
Migena Ferati - Πριν 13 ημέρες
😚
Fisnik Elezaj
Fisnik Elezaj - Πριν 13 ημέρες
yll😍😍yll😍😍yll😍yll
Venom GaminG
Venom GaminG - Πριν 13 ημέρες
https://www.youtube.com/watch?v=Fn6ThVF0UaU
Ardita Haxha
Ardita Haxha - Πριν 14 ημέρες
1000 0000 lika
Ardita Haxha
Ardita Haxha - Πριν 14 ημέρες
U po kang e mir un ja kisha ba 1000 0000
Ismete Skora
Ismete Skora - Πριν 14 ημέρες
L
Lo
Lov
Love
Love y
Ismete Skora
Ismete Skora - Πριν 14 ημέρες
L Lo Lov Love 😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😘☹️😭😭😭😭😭😭😭😭💏🛀👬👭👫🏃🙍🙅
sirhan sirhan
sirhan sirhan - Πριν 15 ημέρες
oooo shum i bukur ije o Butrint na tranove krejt kush mendon se Butrint I osht ma I mori ne bore like post ne komentin❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😍😍😍😍😘😍😘😍😍😍😍😍💜💜💜💜💜💜💜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🎶🎶🎶🎶🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💋🔥💋🔥🔥💋🔥💋🔥💋🔥💋🔥💋🔥🔥🔥🔥💋🔥🔥🎶🔥🎶🔥🎶🔥🎶🔥🎶😘😍😘😍😘😍😍😘😘
tayna tayna
tayna tayna - Πριν 15 ημέρες
Like komentin nese jeni fans te butrintit
Dijar Dijarmejdiu
Dijar Dijarmejdiu - Πριν 15 ημέρες
Love😍💪👑💎💎😍😍😍😍😍😍😍
Silvi Koleniço
Silvi Koleniço - Πριν 16 ημέρες
Bravo kenga me e bukur
Mirdash Gjura
Mirdash Gjura - Πριν 16 ημέρες
I pa par je👏👏👏👏
Hasije Junuzi
Hasije Junuzi - Πριν 16 ημέρες
😗😗😗😗😗😗
Besarta Abdullai
Besarta Abdullai - Πριν 16 ημέρες
I love yours songs 🎤🎧
TheAlbaniaPvP
TheAlbaniaPvP - Πριν 16 ημέρες
JU DUA 😘😍💋❤
Dani Elezi
Dani Elezi - Πριν 16 ημέρες
Like only for AVAXUS great song omg
Hajrije Rudaj
Hajrije Rudaj - Πριν 17 ημέρες
Butrit ymeri eja
JusM
JusM - Πριν 17 ημέρες
TOP 10 albanian songs of September 2018 --> https://www.youtube.com/watch?v=dtT_9RH-kuM Enjoy :)
Butrint Deina
Butrint Deina - Πριν 17 ημέρες
Love from Albania 🇦🇱 ❤ ❤
Berisha Ibrahim
Berisha Ibrahim - Πριν 17 ημέρες
Shume mir ye
arber hoti
arber hoti - Πριν 17 ημέρες
❤❤👏
ImerJusufi07😜
ImerJusufi07😜 - Πριν 17 ημέρες
Al whoooooo al whhooooooo al whooooooo
ImerJusufi07😜
ImerJusufi07😜 - Πριν 17 ημέρες
Cush alea alea
ImerJusufi07😜
ImerJusufi07😜 - Πριν 17 ημέρες
Uni yam ni cheek che oshed 7
ImerJusufi07😜
ImerJusufi07😜 - Πριν 17 ημέρες
Uni
Smile with me
Smile with me - Πριν 18 ημέρες
💖💖💖💖
Fredi Vengo
Fredi Vengo - Πριν 18 ημέρες
Shume bukur
Hello It'sMe
Hello It'sMe - Πριν 18 ημέρες
Ska si ti 😍
erti palla
erti palla - Πριν 18 ημέρες
super kenge
Burim Syla
Burim Syla - Πριν 18 ημέρες
Musikalische miren
Naser Pasjaqa
Naser Pasjaqa - Πριν 18 ημέρες
O bravo te koft te lumt kuj u sa shum djena veq me ty ualena😊😊😊😊😊
Επόμενο