S4MM Feat. Noizy - La Familia

49 842
3 564
 
Σχόλια
Mattia Mangano
Mattia Mangano - Πριν 19 ώρες
Otr
Kosovar Kosova
Kosovar Kosova - Πριν 2 ημέρες
jena mledh me magjupt sonte o bejbi po na thirrin po t zi hahahahahhah xdddd
Rudina Grajçevci
Rudina Grajçevci - Πριν 2 ημέρες
Noizy ja ka palu feros
fitim elshani
fitim elshani - Πριν 3 ημέρες
Ti qifsha Roptt S4mm
Saranda City
Saranda City - Πριν 3 ημέρες
Super keng
Leart Berisha
Leart Berisha - Πριν 3 ημέρες
Epoka e noziyt
Ylber Krasniqi
Ylber Krasniqi - Πριν 4 ημέρες
ipari ma imir ama qyky nojzy ma I keqi😘😌😛
Demi_official
Demi_official - Πριν 4 ημέρες
Heii edhe une jam kentare Ngomni kengt rap
Enis Bekteshii
Enis Bekteshii - Πριν 4 ημέρες
Shumm bre tkqi kaq mir me knu? 🤔
Noizy shuum Boss 👍🏽
fatbardh bujupi
fatbardh bujupi - Πριν 4 ημέρες
Shum e fort
alfonso kuqo
alfonso kuqo - Πριν 4 ημέρες
Pi gjujm si Granit Xhaka Dinamit
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha - Πριν 4 ημέρες
nqs do kishte bass mo t lart do ishte beati mo i bukur ne trapin 🇦🇱
Zuleha Memeti
Zuleha Memeti - Πριν 5 ημέρες
Bravo konga shum shum e mir suksese djema ju dua shum jeni ma tmirt ♥♥♥
Frank Drebin
Frank Drebin - Πριν 5 ημέρες
This track is pretty cool, respect from Russia
Panda gaming
Panda gaming - Πριν 5 ημέρες
Like kush osht C4MOB
Agron Ajeti
Agron Ajeti - Πριν 6 ημέρες
#kalbo #vet
Agron Ajeti
Agron Ajeti - Πριν 6 ημέρες
Qati tetoves sela pa ja qi
Agron Ajeti
Agron Ajeti - Πριν 6 ημέρες
Tjetri buz pidhi pi lyp do pista kishe diller tu marr me pun tpista
Mirsan Sinanaj
Mirsan Sinanaj - Πριν 6 ημέρες
OTR .OTR king👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💗💘
Basri Nuhiu
Basri Nuhiu - Πριν 6 ημέρες
👊👍👍👍☝👍👍👍☝☝☝☝☝☝☝👍☝☝☝☝👍👍☝☝☝👍☝👍👍👍👍👍👍☝👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍☝☝
Make Money
Make Money - Πριν 7 ημέρες
Granit xhaka serbeve
Leaah Swedish
Leaah Swedish - Πριν 7 ημέρες
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
NOIZY
Qe 10 vjet jam i pari npist
dhe shkova porosita dhe nje pista
Qe 10 vjet tu bo pare tpastra
hala tu harxhu paret e pista
skam meshire per kta kurvat e vogla
vin cunat me hoodies nga Londra
63 po djegin pistonat
i paketojm dhe i fusim ke kofka
mos fol shum se t'hik noflla 2x
Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina
bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
S4MM
ata e din situaten qato sguxojn mem shajt
po folin msheft, po punojn per depeka
kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra
na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra
oh jee je tjap tript si me kon acid
i paketojm kilet i cojm transit
po na vjedhin stlin po na cojn afit
tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit
hala me kto 2 kom jam ka eci
qato ton jeten e kon film
ja mu spo mfolin me stila kto pidha
se i mar me sil bree
i kom kret shokt rreth meje
qato smujn me mshef rreth teje
i kom si vllazen reth mejeee
qato spo rrina rreth teje
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
Make Money
Make Money - Πριν 7 ημέρες
I’m from bosnia this hard as hell👍🏼 jebem ti srbi🖕🏽
Alecca Issa Bitch
Alecca Issa Bitch - Πριν 8 ημέρες
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia 
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia 
NOIZY 
Qe 10 vjet jam i pari npist 
dhe shkova porosita dhe nje pista 
Qe 10 vjet tu bo pare tpastra 
hala tu harxhu paret e pista 
skam meshire per kta kurvat e vogla 
vin cunat me hoodies nga Londra 
63 po djegin pistonat 
i paketojm dhe i fusim ke kofka 
mos fol shum se t'hik noflla 2x 
Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina 
bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje 
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia 
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia 
S4MM 
ata e din situaten qato sguxojn mem shajt 
po folin msheft, po punojn per depeka 
kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra 
na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra 
oh jee je tjap tript si me kon acid 
i paketojm kilet i cojm transit 
po na vjedhin stlin po na cojn afit 
tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit 
hala me kto 2 kom jam ka eci 
qato ton jeten e kon film 
ja mu spo mfolin me stila kto pidha 
se i mar me sil bree 
i kom kret shokt rreth meje 
qato smujn me mshef rreth teje 
i kom si vllazen reth mejeee 
qato spo rrina rreth teje 
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia 
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia 
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
xhefri Hoxha
xhefri Hoxha - Πριν 8 ημέρες
po re bixha 😙
klea klea
klea klea - Πριν 8 ημέρες
o beb i mbyti fare xhelozia
meti nojzzzy otr
meti nojzzzy otr - Πριν 8 ημέρες
nojzy bravo otr eki tusmona jicvca fameli
albanian ninja
albanian ninja - Πριν 9 ημέρες
super keng👌👌
Alban Zdrava
Alban Zdrava - Πριν 9 ημέρες
E nojzit
Altin GamingTv
Altin GamingTv - Πριν 10 ημέρες
kha moree ska kang ma tfort like kush menon kshtu
The good Guys
The good Guys - Πριν 10 ημέρες
Nl la familia Jonas Smets facebook
Badhot Girrlss
Badhot Girrlss - Πριν 10 ημέρες
Noizyyyy
Sinan Sinanaj
Sinan Sinanaj - Πριν 11 ημέρες
Bravo zinzin
Neutral Gamer
Neutral Gamer - Πριν 11 ημέρες
Seshte as epoka noizyt as feros
Esht epoka e rikthimit te TBA
Elezi Elezi
Elezi Elezi - Πριν 11 ημέρες
Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌💕
pc pc
pc pc - Πριν 11 ημέρες
javci motrat dve
pc pc
pc pc - Πριν 11 ημέρες
hahahahahahahhahah far muzike majmir fero
Minre Sakoli
Minre Sakoli - Πριν 11 ημέρες
ta qifsha grupin në pussy
Bleart Berisha
Bleart Berisha - Πριν 12 ημέρες
S4mm 😙😘😍
zm loqka
zm loqka - Πριν 12 ημέρες
Jena mledh me grupin sonte o bejbe po na thirrnin ka familja gishtin e 🖕 tonve o baby se I myti gjelozia super family super Ju dua shummmmm💋💋
Fakte, Sport , Hajgare etj
Fakte, Sport , Hajgare etj - Πριν 12 ημέρες
Noba shum te dobet
emamouil caco
emamouil caco - Πριν 12 ημέρες
NO1Z1 & S4MM firmat e rep it Shqipëtar
Nassi Gamer
Nassi Gamer - Πριν 13 ημέρες
Wow😍😍
klara kokoneshi
klara kokoneshi - Πριν 13 ημέρες
Epoka e NOIZYT eshte e para
Kristi Bobo
Kristi Bobo - Πριν 15 ημέρες
S4MM shkon andj nga Fryn Era Kurrv ..ke Permend Unikkatilin te nje keng qe ke nxjere .me pas e ke permend prap Unikkatilin te nje intervist ..tani po Nxjer keng me Kurrva.ah harrova kurrv je edhe vet ti ..doje te beje "fam" me Bolet e Viktorit hee .bitch Boy 🖕🏻
bad boy
bad boy - Πριν 16 ημέρες
sgzojn met shaa hahahahahahahaha qati tetoves se loo pa ja qii 😂😂 k-alboo👑👑
bryan marra
bryan marra - Πριν 16 ημέρες
Ju lumt djema ju lumt palla karit. Me u then gishtin e mezit atyre qe ju kan inat esht pak po jepuni pallen e karit qe te jen me te kenaq.
Aldjon Doka
Aldjon Doka - Πριν 16 ημέρες
Shkoni re barbona keni shum endrra po nuk bohen ralitet e keni tregu kush jeni the fanca barbona bbs bretrojn
Mimoza Magashi
Mimoza Magashi - Πριν 17 ημέρες
Fero ti smunesh mukan i pari se noyzi esht ma famshem se ti
LORENZO PIETROBON
LORENZO PIETROBON - Πριν 17 ημέρες
È bellissima
Kadire Bekteshi
Kadire Bekteshi - Πριν 17 ημέρες
O budall a je mire
Albin shabani
Albin shabani - Πριν 18 ημέρες
Ma e fota kanggggggg veq kush ja ka inatiii
Aldi Shpata
Aldi Shpata - Πριν 18 ημέρες
E keni qa vlla ket muzik ❤
IMER
IMER - Πριν 18 ημέρες
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
NOIZY
Qe 10 vjet jam i pari npist
dhe shkova porosita dhe nje pista
Qe 10 vjet tu bo pare tpastra
hala tu harxhu paret e pista
skam meshire per kta kurvat e vogla
vin cunat me hoodies nga Londra
63 po djegin pistonat
i paketojm dhe i fusim ke kofka
mos fol shum se t'hik noflla 2x
Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina
bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
S4MM
ata e din situaten qato sguxojn mem shajt
po folin msheft, po punojn per depeka
kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra
na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra
oh jee je tjap tript si me kon acid
i paketojm kilet i cojm transit
po na vjedhin stlin po na cojn afit
tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit
hala me kto 2 kom jam ka eci
qato ton jeten e kon film
ja mu spo mfolin me stila kto pidha
se i mar me sil bree
i kom kret shokt rreth meje
qato smujn me mshef rreth teje
i kom si vllazen reth mejeee
qato spo rrina rreth teje
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
ledi xhydo
ledi xhydo - Πριν 18 ημέρες
epo ca lidhje kane me kengen keto kenge verte munt te jet kengetar qe kendon mire por keto kenge gangesteresh sikur te hapin barkun sjan kenge arstisti per mua por kenge horrash
Gersi Saliu
Gersi Saliu - Πριν 18 ημέρες
Otr
ergi lecini
ergi lecini - Πριν 19 ημέρες
Noizy
Groszek ToZiomal
Groszek ToZiomal - Πριν 20 ημέρες
wazne ze powiedzial KURWA dobrzeee
Luan Muka
Luan Muka - Πριν 20 ημέρες
fero veni1 diss VS la familia like lush esht me noizyn ene komment kush me fero
William Garcia
William Garcia - Πριν 21 ημέρα
Shkoni me ngju Colombiana don phenom🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Pjesë nga Egjeli
Pjesë nga Egjeli - Πριν 21 ημέρα
Tjetri buz p#dh pi lyp do pista kishe diller tu u mar me pun tpista
DrERIS BAJRAKTARI
DrERIS BAJRAKTARI - Πριν 21 ημέρα
1-ishat jeni
viral funny
viral funny - Πριν 21 ημέρα
ku je o njish la familia ❤
ALBANIA GAMING TV
ALBANIA GAMING TV - Πριν 22 ημέρες
28/8/2018
Doris Alesja
Doris Alesja - Πριν 22 ημέρες
Dorianlekegaj
Ronaldinho Jr
Ronaldinho Jr - Πριν 23 ημέρες
Rip fero
majid nawabi
majid nawabi - Πριν 23 ημέρες
Oplack
Ergi Rexhi
Ergi Rexhi - Πριν 24 ημέρες
Mbreti i rrepit👑👑
Ronaldinho Jr
Ronaldinho Jr - Πριν 25 ημέρες
Diss fero?
Zef Vasa
Zef Vasa - Πριν 25 ημέρες
63-shat po djegun pistonat
Leonardo 146
Leonardo 146 - Πριν 25 ημέρες
⚡⚡🇮🇹&Albania
Ela AG
Ela AG - Πριν 25 ημέρες
😍😍😍😍
zylo zylo
zylo zylo - Πριν 26 ημέρες
O NOIZY JE MA I MIRE BASHK ME OTR ME ZEMER
Badhot Girrlss
Badhot Girrlss - Πριν 26 ημέρες
Skam meshir per kta kurvat e vogla
Alessio Gjoni
Alessio Gjoni - Πριν 26 ημέρες
Fuck you
KilLeR ALb
KilLeR ALb - Πριν 26 ημέρες
Ey baby po na thirrin La Familia
Gaming TV
Gaming TV - Πριν 27 ημέρες
Fero-Veni 1
eli Bylykbashi
eli Bylykbashi - Πριν 27 ημέρες
La familja 😚🤗👍🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
aulon qalaj
aulon qalaj - Πριν 27 ημέρες
stfu
llabjani enver
llabjani enver - Πριν 27 ημέρες
boom boom boommmm
Landi Veliu
Landi Veliu - Πριν 28 ημέρες
me keto keng qe ben noizy me duket sikur eshte i pari i botes beni like nese mendoni keshtu
Lucije Pisha
Lucije Pisha - Πριν 29 ημέρες
Noizi ju qin ropt tanve
julian neziri
julian neziri - Πριν 29 ημέρες
Like sa me shume........
sali renato
sali renato - Πριν μήνα
*bisha*
biqa1000
biqa1000 - Πριν μήνα
Ti qifsha fake likat
Laura Ymeraj
Laura Ymeraj - Πριν μήνα
Kjo kengë esht DINAMIT fare☇
Eniseo Domi
Eniseo Domi - Πριν μήνα
Big noizy you are my idol😍😍😍😍
Mani_ 1
Mani_ 1 - Πριν μήνα
Tqi feron shiko qfar konge ma thej
Ramiz Palloshi
Ramiz Palloshi - Πριν μήνα
Shum fort o noizy
Mani_ 1
Mani_ 1 - Πριν μήνα
Ramiz Palloshi hala po e ngon like k9mmentin ta kom bo 👌
Erijon Bajgora
Erijon Bajgora - Πριν μήνα
kinga jeni ti me nojzin
Erijon Bajgora
Erijon Bajgora - Πριν μήνα
kinga jeni ti me nojzin 👑
Erijon Bajgora
Erijon Bajgora - Πριν μήνα
kinga jeni ti me nojzin 👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Erijon Bajgora
Erijon Bajgora - Πριν μήνα
kinga jeni ti me nojzin 👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Frida Arapi
Frida Arapi - Πριν μήνα
E feros😎😎
GamingWith oni
GamingWith oni - Πριν 6 ημέρες
Na hanksh k**** se feros I djeg
Ergest Taraj
Ergest Taraj - Πριν μήνα
mos ta ka qi motren unikatili...
ALBI Design
ALBI Design - Πριν μήνα
Shum posht ke ra Samir
Alba Uka
Alba Uka - Πριν μήνα
s4mm👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑King jeeee
Alba Uka
Alba Uka - Πριν μήνα
S4mm
xhoel bakaj
xhoel bakaj - Πριν μήνα
Je mbret
DEGAMING TV
DEGAMING TV - Πριν μήνα
kanga ma e mir
Επόμενο