Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres

56 338
4 247
 
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
Produced by Threedots Production
Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi Filloreta Raci
Video: PRO VIDEO
Styling: Niko Komani & Tier
Sponsor: Gulf
Xhensila on Instagram: www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/
Xhensila on Facebook: www.facebook.com/XhensilaMyrtezaj/
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Διασκέδαση
διάρκεια: 3:21


Σχόλια:
100
Amarilda Isa
Amarilda Isa - Πριν 4 ώρες
xhensila thjesht uaauu😍😍😍 jeni cift shum i bukur kenga esht perfekte mbeta pa fjall😘😘
Amarilda Isa
Amarilda Isa - Πριν 4 ώρες
xhensila thjesht uaauu😍😍😍 jeni cift shum i bukur kenga esht perfekte mbeta pa fjall😘😘
qemal pane
qemal pane - Πριν 5 ώρες
krist seranllari hackeri yzberishtit fuck doppler game center yzb pran coffee toffee
Ifrrado Isado
Ifrrado Isado - Πριν 7 ώρες
Kenge shume e bukur Xhensila ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Artiona Dushi
Artiona Dushi - Πριν 7 ώρες
QUEEN !!! RESPECT ❤❤ Truly love you
Ajlla Kasumi
Ajlla Kasumi - Πριν 8 ώρες
©™®I celci I see!er
Kaltrin  Sopaj
Kaltrin Sopaj - Πριν 9 ώρες
Qija ropt thu ti qe vec kta jan martu nkit bot perspariher kijamet e kan ba qija ropt
Negjdet Shala
Negjdet Shala - Πριν 9 ώρες
❤❤
Michaelcraft YT
Michaelcraft YT - Πριν 10 ώρες
Italiani facciamoci sentire
dashmir lilaj
dashmir lilaj - Πριν 10 ώρες
Bravo xhensila bravo shpirt
Turkane Alimaj
Turkane Alimaj - Πριν 11 ώρες
😍😍😍
arjela kerraj
arjela kerraj - Πριν 11 ώρες
Bukur zemre
Shkoder Shkodra
Shkoder Shkodra - Πριν 12 ώρες
Like pafund meriton kenga dhe kengetarja ❤❤😍😍
EA Nurce
EA Nurce - Πριν 15 ώρες
I love you Xhensila
Elsa😍😍😍😍❤❤❤❤
Florian Lleshi
Florian Lleshi - Πριν 15 ώρες
😍😍😍😍
Nikolina Ejlli
Nikolina Ejlli - Πριν 19 ώρες
Muzik Perfekte, Tekst Perfekt dhe Kengetare Perfekte
BESA BESA BESA BESA
BESA BESA BESA BESA - Πριν 20 ώρες
Super keng bravo Xhensila 😙😙😙😙
Amazing Albania
Amazing Albania - Πριν 20 ώρες
Subscribe Amazing Albania (me) if you like to see beautiful videos from Albania😍
Dua Berisha
Dua Berisha - Πριν 21 ώρα
Ti ke qelsin e zemres 💦🌺🔥🐸🙄🧚🏿‍♀️
Pavlina Leka
Pavlina Leka - Πριν 21 ώρα
Ju rujt zoti 💋💋💋💋❤💖❤💖❤❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤
rinesa xhensila Visoka
rinesa xhensila Visoka - Πριν 21 ώρα
♥♥★★
Ana Marra
Ana Marra - Πριν ημέρα
Shume bukur
Sait Mazllami
Sait Mazllami - Πριν ημέρα
Xhensilaa brawooooooooook
EncaVEVO
EncaVEVO - Πριν ημέρα
Want to gain more followers and to grow up your account? Join our gain group "EGB Gain Group" on Telegram.All you need to do is :
-Download the Telegram app (On Play Store or App Store).
-Click this link below ⬇⬇⬇.
-Enjoy!
-
Link to join 👇⬇:
t.me/joinchat/H162tQ-rzVyLhbjjsh8fzA
EncaVEVO
EncaVEVO - Πριν ημέρα
Want to gain more followers and to grow up your account? Join our gain group "EGB Gain Group" on Telegram.All you need to do is :
-Download the Telegram app (On Play Store or App Store).
-Click this link below ⬇⬇⬇.
-Enjoy!
-
Link to join 👇⬇:
t.me/joinchat/H162tQ-rzVyLhbjjsh8fzA
EncaVEVO
EncaVEVO - Πριν ημέρα
Want to gain more followers and to grow up your account? Join our gain group "EGB Gain Group" on Telegram.All you need to do is :
-Download the Telegram app (On Play Store or App Store).
-Click this link below ⬇⬇⬇.
-Enjoy!
-
Link to join 👇⬇:
t.me/joinchat/H162tQ-rzVyLhbjjsh8fzA
Akile Hoxha
Akile Hoxha - Πριν ημέρα
Cfare dashurie😍😍😍
Desiana Troka
Desiana Troka - Πριν ημέρα
Kenga me e bukur.Bravo👏
jeta ime
jeta ime - Πριν ημέρα
Ich mag dich ich liebe dich du bist beste 💎💎💎❤❤❤
Sardinjo Leka
Sardinjo Leka - Πριν ημέρα
Super 😍😘☺️🎶
Adna Bajrami
Adna Bajrami - Πριν ημέρα
adnabajrami❤
valentina valentina
valentina valentina - Πριν ημέρα
best song xhesi
dionis cepele
dionis cepele - Πριν ημέρα
Jet te lumtur xhensila dhe besi
Qaush Lulaj
Qaush Lulaj - Πριν ημέρα
te dua shum
Enxhi Muja
Enxhi Muja - Πριν ημέρα
Je ma è mira xhensila😉😉Jam shqiptare 👱
Εμμανουελα Νγκελε
Εμμανουελα Νγκελε - Πριν ημέρα
Xhavit Suçi
Xhavit Suçi - Πριν ημέρα
shum bukur
Mirela Ferati
Mirela Ferati - Πριν ημέρα
Τελιο
Saba Gasi
Saba Gasi - Πριν ημέρα
Beautiful girl and beautiful voice
Necip Akturk
Necip Akturk - Πριν ημέρα
❤From Germany ,Turkey, Süper ,,🖒🖒🖒🖒🖒NR 1 Forever
Raimonda Domi
Raimonda Domi - Πριν ημέρα
Bellissima puoi condividere e mettere un mi piace su questa canzone 😘😘😘 youtu.be/V93S58slNUU
Geri Daja
Geri Daja - Πριν 2 ημέρες
Ca karin po dun kto grekt more qe u vjen inat.... Kuurr sja fol gjuhen se po tja qi ropt
Hola Ass
Hola Ass - Πριν 2 ημέρες
Start make dollars online rapidtory.com/6RyF 4 $ click
Viktor Balaj
Viktor Balaj - Πριν 2 ημέρες
Scheiße boch mal sie ist ALBANERIN ICH BIN SELBER ALBANER ICH CHECK DAS DOCH. WHYYY
Xhili Xhili
Xhili Xhili - Πριν 2 ημέρες
Bukur
Eridion Lumani
Eridion Lumani - Πριν 2 ημέρες
Super hit dimror❤❤❤😘😘
hatia ardi
hatia ardi - Πριν 2 ημέρες
Kjo kenge ka sukses ,sepse eshte kenduar dhe ne gjuhen letrare,,se ne fakt, nuk ngeli majmun pa kenduar gegerisht ...Top 🇦🇱
Olympus Palace Albania Fier
Olympus Palace Albania Fier - Πριν 2 ημέρες
Hajde ta kishit bo dasmn te un 😂
Detion Detjon
Detion Detjon - Πριν 2 ημέρες
Yll♡♡
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha - Πριν 2 ημέρες
Ich libe bch
Inter Inter
Inter Inter - Πριν 2 ημέρες
Bravo shum e bukur pershendes. Nelen
Enes Izekreq
Enes Izekreq - Πριν 2 ημέρες
E tani une do hap fleten, Fleten e volumit tjeter, Qe do nis me ty, Une jetoj per ty. E kujtimin tone te vjeter Panoramen tone te jetes Qe e kam me ty Do e shkruaj aty Se do jem per ty, do jem aty Se do jem per ty, do jem aty Pergjithmone e jotja une jam Se ti e ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres Do t'me mungoje dhe nese nuk do te takoja kurre E ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone Se per mua je frymarrje emri jot ne vena me fle me shiko ne sy boten jap per ty Se do jem per ty, do jem aty Se do jem per ty, do jem aty Pergjithmone e jotja une jam Se ti e ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres Do t'me mungoje dhe nese nuk do te takoja kurre E ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone Do bertas me ty mbase do t'shaj ty do merzitemi pa fund e di do ket lote e di do jene kot betohem para teje sot s'do te flas me ty Nje dit ndoshta dy ndjenja jon te gjitha i mund betohem un sot e jotja un jam
Oni Mjafto
Oni Mjafto - Πριν 2 ημέρες
Yll👼👼
Fatmiri Jahiu
Fatmiri Jahiu - Πριν 2 ημέρες
Ti je fantastike per music 😍😍
Jana Hasa
Jana Hasa - Πριν 2 ημέρες
Do te me mungoje edhe nese zdo te takoja kurr se ti e ke celsin e zemres
Jana Hasa
Jana Hasa - Πριν 2 ημέρες
Eshte nder kengetaret me te mire . Xhensilaa bukurosheee
gecajs_js
gecajs_js - Πριν 2 ημέρες
omg
Sabiona Hoxhaj
Sabiona Hoxhaj - Πριν 2 ημέρες
Bravo xhensila👏je yll❤
Antonela Boja
Antonela Boja - Πριν 2 ημέρες
E tani un do hap fleten, fleten e volumit tjeter..... Ti e ke celsin 💝.
Denis Zenuni
Denis Zenuni - Πριν 2 ημέρες
yll je xhensila ajlovju😍😘
Sabka Medovic
Sabka Medovic - Πριν 2 ημέρες
Pse esht kaq e bukur😍 di Zoti kujt ia jep
Era Sakaj
Era Sakaj - Πριν 2 ημέρες
Yll
Mimi bar
Mimi bar - Πριν 2 ημέρες
Respekt👍 you are so beautiful
Jon Muarremi
Jon Muarremi - Πριν 2 ημέρες
IchIi
Antoneta Laçi
Antoneta Laçi - Πριν 2 ημέρες
Me e mira 😍
Vasilika Hoxha
Vasilika Hoxha - Πριν 2 ημέρες
super keng bravo bravo
Bora Bora
Bora Bora - Πριν 2 ημέρες
Yll
Asileda Acnishugj
Asileda Acnishugj - Πριν 3 ημέρες
Il più bel cantante albanese. Ciao da 🇮🇹 ❤❤
Franko Tafani
Franko Tafani - Πριν 3 ημέρες
muzika me e bukur
medina ziberi
medina ziberi - Πριν 3 ημέρες
Se ti e ke celsin e zemres
^_^ TE DUA XHENSILA. Vazhdo me ket za si lock
Ernesa Tahiraj
Ernesa Tahiraj - Πριν 3 ημέρες
shummm bukur te duaaa ❤
Esra Jonuzi
Esra Jonuzi - Πριν 3 ημέρες
E pëlqej shumë këtë këngë bravo Xhensila
Likionjeri Kosovar
Likionjeri Kosovar - Πριν 3 ημέρες
Dpkqljejwöheäjqpouwö😍😍😍
q theboymenti
q theboymenti - Πριν 3 ημέρες
O beso te pash sot me audin nga ora 12:30 tek rruga e durrsit
Mergim Hysenaj
Mergim Hysenaj - Πριν 3 ημέρες
Shum te bukur jan xhensila myrtezja bes kallasku
Ksanthipi Thomagjini
Ksanthipi Thomagjini - Πριν 3 ημέρες
Pse eshte kaq e veshtire te shkruani sic duhet fjalet shqip?
Dexa Ylli berisha
Dexa Ylli berisha - Πριν 3 ημέρες
Very nice .Love you Xhensila ❤❤
Giovanni Businarolo
Giovanni Businarolo - Πριν 3 ημέρες
What linguage is this?
Antonia Muca
Antonia Muca - Πριν 3 ημέρες
😍😍😍
alb ks
alb ks - Πριν 3 ημέρες
Je e vetmja kengetare qe dukesh bukur pa make up,te lumt per kengen 😆👍
ammra Ademi
ammra Ademi - Πριν 3 ημέρες
Shummm te dua xhensila shummm
md Tanvir
md Tanvir - Πριν 3 ημέρες
nice song
Leonard Mandri
Leonard Mandri - Πριν 3 ημέρες
Shum bukur
melisa alimi
melisa alimi - Πριν 3 ημέρες
Shume mire
Xhuliano Goli
Xhuliano Goli - Πριν 3 ημέρες
Ich schwöre bei Gott du bist sehr liebe ❤❤❤❤❤
Alma Qerana
Alma Qerana - Πριν 3 ημέρες
Sukses i vertete. Urime per kengen dhe ju uroj dashuri te perjetshme. ♡♡♡♡
Bledar Gjini
Bledar Gjini - Πριν 3 ημέρες
😍😍😍😍
Pranvera Adili
Pranvera Adili - Πριν 4 ημέρες
Me kujton te dashurin tim qe e dua me shum se veten poashtu edhe ju jeni si ⭐️ ju dua shum keng perfekte
Altrina Fashion
Altrina Fashion - Πριν 4 ημέρες
te dua xhesila 💛💜💚
Marsela Marsi
Marsela Marsi - Πριν 4 ημέρες
shum bukur
The Albanian Comedy
The Albanian Comedy - Πριν 4 ημέρες
Bravo xhensila Kur E Degjoj Kte Kenge Me Rrengjethet Mishi ,,,!! Tekst Perfekt Thjesht Super❤️
riad lalune
riad lalune - Πριν 4 ημέρες
desert-family-tour.com/
Melda Dehari
Melda Dehari - Πριν 4 ημέρες
Te lumt gjensila kjo esht muzik e pa par
mr Dursun
mr Dursun - Πριν 4 ημέρες
işte bilind love bu kadar anlatılır anlatılamıyan ve kimsenin anlayamadığı yanlızca aşıkların kara sevda olanların anlayacaı ımmortal love eline yüreğine sağlık ne muradın varsa versin yaratıcı
ar sol
ar sol - Πριν 4 ημέρες
Remzi Zeka
Remzi Zeka - Πριν 4 ημέρες
Se ti e ke celsin e zemres 💋💋
Rovena Fier
Rovena Fier - Πριν 4 ημέρες
U trashegofshi te dy jeni yjee👌🌸❤😗
Daniela Xheka
Daniela Xheka - Πριν 4 ημέρες
Musica me e bukur e boten
Spy Gamer
Spy Gamer - Πριν 4 ημέρες
*Like nese mendoni qe jan cifti ma I mire ne bote❤