NO VIDEO :o(

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

12 729
600
 
Σχόλια
raimonda rai
raimonda rai - Πριν 7 ημέρες
shume e bukur kenga
พรนภา ปทุมทิพย์
พรนภา ปทุมทิพย์ - Πριν 25 ημέρες
Iike
Esmeralda Runaj
Esmeralda Runaj - Πριν 25 ημέρες
2018?
T Kastrati
T Kastrati - Πριν 26 ημέρες
Alban ju jeni shembullore suksese dhe suksese rrofshe te fala nga Peja
Leo 46
Leo 46 - Πριν 27 ημέρες
2018 nentor
vini hoxha
vini hoxha - Πριν μήνα
super keng
Teneqexhi Thoma
Teneqexhi Thoma - Πριν μήνα
Shume mire
Lefter Kumaraku
Lefter Kumaraku - Πριν μήνα
Alban Skenderaj nje ze fantastik
stranger here
stranger here - Πριν μήνα
po tbudallem qeta qe zdijn qa o konga kishe po disliki thit e larem
Ella Blue
Ella Blue - Πριν 2 μήνες
me kujtohen momentet kur kjo kenge doli hit i viteve shume kohe me pare dhe bashke me shoket e klases e kendonim kete kenge ne klase dhe qeshnim me tere hare. sdo i harroj asnjehere ato kohe te bukura dhe buzeqeshjet tona. Albanan je i madh dhe idhulli im💜⭐
TOP FOOOTBALL CK
TOP FOOOTBALL CK - Πριν 3 μήνες
Si mos ta adhurosh
Elona Dumo
Elona Dumo - Πριν 3 μήνες
Ti je yll I bekuar
Flori Myrta
Flori Myrta - Πριν 3 μήνες
😍😍😍😍😍😍😍
Flori Myrta
Flori Myrta - Πριν 3 μήνες
😍😍😍
Ferdinand shqiptari
Ferdinand shqiptari - Πριν 4 μήνες
Nuk e di kush ti shkruan tekstet por jane aq te embla qe humbet ne to si ne oqean .
Enea G.
Enea G. - Πριν 3 μήνες
I shkruan vet.
ReddM
ReddM - Πριν 4 μήνες
KENGA ME E BUKUR QJE KAM DIGJUAR NE JETEN TIME
Gjergji Shegaj
Gjergji Shegaj - Πριν 4 μήνες
Super kenge alban skenderaj asht bos
Ferdes Ramadani
Ferdes Ramadani - Πριν 4 μήνες
2018❤🔥
Miranda Kourani
Miranda Kourani - Πριν 4 μήνες
😘😘😘😘
Franko rizai
Franko rizai - Πριν 5 μήνες
👏👏👏
Erika a
Erika a - Πριν 5 μήνες
Love♡♡♡♥♥♥this songg
NS Gaming
NS Gaming - Πριν 5 μήνες
2018??
adhurus i par
adhurus i par - Πριν 5 μήνες
Shum e fort krejt e kum msu beso adhurusi ma I madh
Jeton Krasniqi
Jeton Krasniqi - Πριν 5 μήνες
2018♥
Emi 2018
Emi 2018 - Πριν 5 μήνες
I adhuroj kenget e tua je shum super
Alba Stoja
Alba Stoja - Πριν 5 μήνες
Sa e bukur
GabriIsi Malo
GabriIsi Malo - Πριν 5 μήνες
ti me frymezon
Junior Sciences and Fun
Junior Sciences and Fun - Πριν 6 μήνες
8baller hard
8baller hard - Πριν 6 μήνες
kush e degjon ne 2018 😍😍
Ajla D
Ajla D - Πριν 6 μήνες
Eshte 2018 dhe akoma me pelqen Albani cun me shume zë !!!! #jepialban
Xhevdet Thaqi
Xhevdet Thaqi - Πριν 6 μήνες
jo vetem ti por te gjithe mashkujt ne kete bote duhen ti thone mirmengjes vajzave
Leda Kuqari
Leda Kuqari - Πριν 6 μήνες
Kenga ime e preferuar
Fifa Psycho
Fifa Psycho - Πριν 7 μήνες
13/05/2018
Helios Paja
Helios Paja - Πριν 7 μήνες
Je shum i bukur love Alban skenderaj 💥💣💟💣💭🕳💫💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💜💜💜💜💜💝💝💝💝💜💝💝💝💝💝💝💜💜💜💜💜💜
Endri Endri
Endri Endri - Πριν 7 μήνες
😊😇💋💙👌👍💖👏👑👑🎻🎷
Amiir Imeri
Amiir Imeri - Πριν 8 μήνες
Mirmengjes ❤
vesa .b
vesa .b - Πριν 8 μήνες
2018 ndokush????
FlankerVT
FlankerVT - Πριν 8 μήνες
The beginning of the song starts off with the request “give me one coffee please.”
TOP FOOOTBALL CK
TOP FOOOTBALL CK - Πριν 8 μήνες
Kengetari im i preferuar!
Enxhell Krasniqi
Enxhell Krasniqi - Πριν 9 μήνες
😍😍🧡
ilir hysenaj
ilir hysenaj - Πριν 9 μήνες
super...!!!
Viola Ymeri
Viola Ymeri - Πριν 9 μήνες
Oooooo shum bukuuuuuuur
Silva Karaj
Silva Karaj - Πριν 9 μήνες
Uniku
Red flower
Red flower - Πριν 9 μήνες
2018 still here ❤
Ardit Mollaj
Ardit Mollaj - Πριν 9 μήνες
27.2.2018
Tomi Disha
Tomi Disha - Πριν 9 μήνες
bravo alban
rojfi lleshanaku
rojfi lleshanaku - Πριν 9 μήνες
Mirmengjes Alban
Alisea Gremi
Alisea Gremi - Πριν 9 μήνες
Alban mirmengjes
Thoma Teneqexhiu
Thoma Teneqexhiu - Πριν 9 μήνες
Te lumt yll je
aninomous _hacker
aninomous _hacker - Πριν 9 μήνες
Kush e degjon sot 2018???
Xh o
Xh o - Πριν 10 μήνες
TE TAKOVA SOT TE TEATRI EKSPERIMENTAL!BEME DHE FOTO!😀😀😀😀
Tina Esi
Tina Esi - Πριν 10 μήνες
2018
Alban Strakosha
Alban Strakosha - Πριν 10 μήνες
Kjo këngë më dha ambicjen që unë ja shpreha dashurinë vajzës së ëndrrave të mia ❤❤❤
different music in different photos
different music in different photos - Πριν 10 μήνες
05.06.2018 kush e degjon akoma ne 2018???
Flori Myrta
Flori Myrta - Πριν 3 μήνες
Po shko re mbushu
Alba Saliu
Alba Saliu - Πριν 4 μήνες
different music in different photos une e degjis sot vertet shum mire
Xd Kl4r3nc
Xd Kl4r3nc - Πριν 10 μήνες
5.02.2018
ma e mira e ksaj bote
ma e mira e ksaj bote - Πριν 10 μήνες
2018?
Flavia Mullaj
Flavia Mullaj - Πριν 10 μήνες
😍😍😍😍😍
Flavia Mullaj
Flavia Mullaj - Πριν 10 μήνες
😍😍😍😍😍
Denise Metushaj
Denise Metushaj - Πριν 10 μήνες
Te dua shume Alban
Emilia Death
Emilia Death - Πριν 10 μήνες
Kujt i pelqen kjo keng
Emilia Death
Emilia Death - Πριν 11 μήνες
Më pëlqejne këngët e tua😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
Emilia Death
Emilia Death - Πριν 11 μήνες
O Alban jam fancja jote Më e madhe
M .D
M .D - Πριν 11 μήνες
05/01/2018 🕚11: 00 💞🎧🎼
SHQIPGaming 2
SHQIPGaming 2 - Πριν 11 μήνες
o alban kang e bukur
Boy withoutname
Boy withoutname - Πριν 11 μήνες
Kush e degjon akoma ?
21.12.2017 😉😉
Elda Metushi
Elda Metushi - Πριν χρόνο
Me i miri je .
I mrekullueshem
Diora-kaona Frozen
Diora-kaona Frozen - Πριν χρόνο
kenge e mrekullueshme pershendetje te pafundme nga kosova!!!!!
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS - Πριν χρόνο
Miremengjes🇦🇱
THE UNDERTAKER
THE UNDERTAKER - Πριν χρόνο
Ej e ngojsha ma moti kur shkojsha en plazh kuu
Megguy GalLe
Megguy GalLe - Πριν χρόνο
Des français ? J’adore moi 😌
dionis cepele
dionis cepele - Πριν χρόνο
Bravo alban
Adi King
Adi King - Πριν χρόνο
2017 ❤️
GLEDIS CELA
GLEDIS CELA - Πριν χρόνο
I vetmi kengetar shqipetar qe me pelqen meqe eshte pak te stili i rockut
Er Lee
Er Lee - Πριν χρόνο
''Nje karrige te ulem , dhe te dhjeesss ''
super keng tho'
Kevin Racaku
Kevin Racaku - Πριν χρόνο
keng me te bukur ska @alban skenderaj
Tomas Hasanaj
Tomas Hasanaj - Πριν χρόνο
perl❤
Altina Allushaj
Altina Allushaj - Πριν χρόνο
Sh e bukur number one Alban Skenderaj
Petrit Samsung
Petrit Samsung - Πριν χρόνο
o zemer🌌🌌💋💋👄👄👄❤💌💐😘😘😘😘😘😘😚😚😔😔👍👍👍👍👍
Enver Axhami
Enver Axhami - Πριν χρόνο
❤❤😍😍
stivi noizy OTR
stivi noizy OTR - Πριν χρόνο
Kameramani aty ngjitur ai me jep nje kafe te lutem 😉, po e mir muzika
L Ram
L Ram - Πριν χρόνο
2017 still here
😃😘
Shadow Hunter
Shadow Hunter - Πριν χρόνο
fiks rasti im alban 😂😂😂 shum flm kur e degjoj kte kenge ndihem shum here me te lehtesuar
Xhesika Saraci
Xhesika Saraci - Πριν χρόνο
Shume kenge e bkr super
El Güero Tamaulipeco
El Güero Tamaulipeco - Πριν χρόνο
I only understand a little bit but this is a very nice song to listen to.
Edi karaj
Edi karaj - Πριν χρόνο
Song the bessst.!
Thjesht e mrekullushme.👌🙏🙌
aris kume
aris kume - Πριν χρόνο
Mirmengjes zamra ime Vasilka
john's life
john's life - Πριν χρόνο
Nuk besoj te keq kaq guxim se pse sme le ndrojtja dhe emoxionet kurre e shikoj ate ajo eshte thjesht nje engjell ☺❤❤❤❤❤❤
tilda dreams
tilda dreams - Πριν χρόνο
sa kenge e bukur dhe e embel ^_^ teksti fantastik ^_^
Dea Luzi
Dea Luzi - Πριν χρόνο
Ti Alban mban gjalle muziken shqiptare. Bye♥♥!!!!
Ester Cara
Ester Cara - Πριν χρόνο
Bravo ju lumte
Ester Cara
Ester Cara - Πριν χρόνο
😍😍
Shqipron Maloku
Shqipron Maloku - Πριν χρόνο
02.06.2017 👌👍
Perparim Berat
Perparim Berat - Πριν χρόνο
A degjohet akoma dhe tani ne 2017
Ro Er
Ro Er - Πριν χρόνο
albani skendera kendone shume bukur je shume ibukur
Rifat Halili
Rifat Halili - Πριν χρόνο
kush e ndegjon edhe 2017
IDENTITY
IDENTITY - Πριν χρόνο
Rifat Halili uneeee thjesht e mrekullueshme
gamer gameplays
gamer gameplays - Πριν χρόνο
my ashy Nish se vet zban
Ingrida Ballaxhia
Ingrida Ballaxhia - Πριν χρόνο
Ska fjale per kte kenge
Ester Cara
Ester Cara - Πριν χρόνο
sa bukur te lumt alban skendera
Rina Zekaj
Rina Zekaj - Πριν χρόνο
YLL - kur i degjoj kanget e tua relaksohem , te gjitha kanget e mira
Kate Plepi
Kate Plepi - Πριν χρόνο
uuaauuu sa me pelqejne kenget e tua sidomos kjo mirmengjes edhe sikur ta nigjoj 100 her ne dite me pelqen cdoher e me shume je bylbyli i keges👍👌💥
Romeax
Romeax - Πριν χρόνο
kenga e me mire!
Επόμενο