NO VIDEO :o(

Portokalli, 4 Nëntor 2018 - Policët e postbllokut (Rrjeti i prostitucionit)

2 662
212
 
Σχόλια
DEART GAMING
DEART GAMING - Πριν 17 ώρες
F.N.SH DO TE THOTE FATMIRI NERVRIKOSET SHPEJT
HAHHAHAHA
ALB GAMER
ALB GAMER - Πριν ημέρα
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAAHHAHAAHHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAHHAAHAHHHAAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHHA
Aqif Lala
Aqif Lala - Πριν 5 ημέρες
Shaka e malle😄😄😄😅😅😅
Voyage Tour
Voyage Tour - Πριν 8 ημέρες
Aman sa bukur qe ngjaja o
Miri
Halil Mazreku
Halil Mazreku - Πριν 10 ημέρες
i gjith stafi i portokallis dhe aktort e portokallis jan te shkelqyer
erti palla
erti palla - Πριν 10 ημέρες
her shkruj pa menje
erti palla
erti palla - Πριν 10 ημέρες
na fal qe thash ashtu po na i
Fabjola Kulla
Fabjola Kulla - Πριν 10 ημέρες
he ha ha ha
ermire kolgjini
ermire kolgjini - Πριν 11 ημέρες
a may good
internet cafe
internet cafe - Πριν 11 ημέρες
Miri Tamam. Si grua. Bravisi mo
Maja Canaj
Maja Canaj - Πριν 12 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 sa i madh ky miri 👍👍👍👍👍👍👍👍
redi ibrahimi
redi ibrahimi - Πριν 12 ημέρες
Super aktorë 😂😂😂😂
Lirim Gjyla
Lirim Gjyla - Πριν 12 ημέρες
Ai qe qesh ashtu duhet te jet shoku i Mirit..
Se vetem shoket qeshin ashtu me lot per nj-tj.. 😂😂
daniel metaj
daniel metaj - Πριν 13 ημέρες
Sa here e shikoj me lot qesh🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😄😄😄😄😄😂😂😂
Kamer Cehu
Kamer Cehu - Πριν 13 ημέρες
Hahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahhahahahahahahahaahahahahahahhahhahahaahhahahahahahahahahahahahhhahahahahaahahhahahahahahaahhahahaahha😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Diana 5654
Diana 5654 - Πριν 13 ημέρες
E qeshura ska fund me ju..😂😂😂😂 jeni me te miret
qesh o plak
qesh o plak - Πριν 13 ημέρες
Ndeshja angli gjermani kupa e botes itali 90
Arlin Dervishi
Arlin Dervishi - Πριν 14 ημέρες
Të dielën që do vij do bëhet Kola femër kush e di si do ngjaj 😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😆😆😆😆😆😆
Carci TV
Carci TV - Πριν 14 ημέρες
Dicka nuk e kuptoj tek portokallia.Shum her humori eshte banal dhe duhet te kete logon 16+ ose 18+ ?
Blerina Deda
Blerina Deda - Πριν 14 ημέρες
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
erti palla
erti palla - Πριν 14 ημέρες
o mir o gei🐓🐔
Erjon Tatgjonaj
Erjon Tatgjonaj - Πριν 14 ημέρες
hahahahahahaha hahahahahahaha hahaha
ERSI SONGS
ERSI SONGS - Πριν 14 ημέρες
hahahah the best
fanis ladas
fanis ladas - Πριν 14 ημέρες
GREECE are a proud and honest people .not a group robbers.ju vidhni të vdekurit animals.bëj dashuri dhi. REMEMBER THIS ! hell is close to you all,ferri është i afërt me të gjithë ju.
horror gaming tv
horror gaming tv - Πριν 14 ημέρες
🤣🤣🤣🤣😃😃😃
Kevin Potka
Kevin Potka - Πριν 14 ημέρες
Sa I modh ai tipi qe qesh hahahahahahhahaha
Yuhuuu
Yuhuuu - Πριν 14 ημέρες
Ahahahahahaahahahaahahahhahaahahahahahahh
dona dona
dona dona - Πριν 14 ημέρες
Hahahahahhahahahahah sa te mir jenii
altin allkushi
altin allkushi - Πριν 15 ημέρες
Eshte budallallek te thuash banalitet kur ke mundesi zgjedhje programacioni,ste pelqen ndrro kanalin....kjo eshte nje kryeveper,kam qesh me lot...hahahaha
Bota e Çmendur
Bota e Çmendur - Πριν 15 ημέρες
krejt mir vetem e keni tepruar fustanin shum te shkurter kjo eshte e teperme .
Lia Lie
Lia Lie - Πριν 15 ημέρες
Te pa pare po sa bukur beka pole dancing si profesionist 😂😂😂❤
vivjan hajdari
vivjan hajdari - Πριν 15 ημέρες
hahahahahahah me lot kam qeshur
daniel metaj
daniel metaj - Πριν 15 ημέρες
Sa i papare ai burri u shkri 🤣🤣🤣🤣🤣
romeo arapi
romeo arapi - Πριν 15 ημέρες
Sa i shkokan
Riduan domi
Riduan domi - Πριν 15 ημέρες
U
Keli Roshi
Keli Roshi - Πριν 15 ημέρες
Ahhahahahahahahah miri
Endri Keci
Endri Keci - Πριν 15 ημέρες
Ai spektatori u shkri fare😂😂😂😂
iPhone Remix
iPhone Remix - Πριν 10 ημέρες
Endri Keci Po pra
Mimoza Shkarpa
Mimoza Shkarpa - Πριν 12 ημέρες
gathgm
Endri Keci
Endri Keci - Πριν 15 ημέρες
O Briana ki mendjen
Age Pjetri
Age Pjetri - Πριν 15 ημέρες
Jeni fantastik sidomos Miri😅😅😅😅😅
Florian Peqini
Florian Peqini - Πριν 15 ημέρες
Hahahahhahahahhhaha
Florian Peqini
Florian Peqini - Πριν 15 ημέρες
Hahahahhahahahhhaha
Iuliano Bardho
Iuliano Bardho - Πριν 15 ημέρες
Super fare
aida aida
aida aida - Πριν 16 ημέρες
Sa ka qesh aj burri 😂😂😂
Fatjona's art
Fatjona's art - Πριν 16 ημέρες
🤣🤣🤣
baby girl
baby girl - Πριν 16 ημέρες
me lot o zot
Oresti Zhilli
Oresti Zhilli - Πριν 16 ημέρες
jam fiks me cunin poshte meje
Alban fier
Alban fier - Πριν 16 ημέρες
😂😂😂😂😂
Franc Saraci
Franc Saraci - Πριν 16 ημέρες
Shyqyr se keni kthy ne pornografi kte portokalli
Recensione
Recensione - Πριν 16 ημέρες
Ti qe po lexon kete koment me ndiq ne kanal dhe do te kesh shun fat ne jete.
fanis ladas
fanis ladas - Πριν 16 ημέρες
grekët nuk luftojnë si heronj, heronjtë luftojnë si grekët. KËTU HELLAS.
dori Kasamaj
dori Kasamaj - Πριν ημέρα
Cdo gje qe the ti mu duk bla bla bla
mari lena
mari lena - Πριν 14 ημέρες
+fanis ladas JO...TI KE MENDIME SHUME TE GABUARA DUKE PARE TE GJITHA KOMENTET E TUA. TI SJE I DREJTE.TE KA HYRE NACIONALIZMI NE PALCE.PASKE PROBLEM SERIOZ.
fanis ladas
fanis ladas - Πριν 14 ημέρες
+mari lena ne jemi të dy të drejtë
mari lena
mari lena - Πριν 14 ημέρες
+fanis ladas kudo ne bote ka politikane qe shesin ...dhe pijn droge..edhe ne Gr...cfare lidhje ka kjo me popullin shqiptar ? Daku ku e ble mallin ti se I skaduar duket.
GERMANY GIRL
GERMANY GIRL - Πριν 16 ημέρες
Jeni te papar like ☛😙
aniii shila
aniii shila - Πριν 16 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Sa pash MIRIN 😂😂😂😂😂😂😂😂Goca e Fantozit😂😂😂😂😂😂😂😂😂Fikssssssssss I ngjan shum😂😂😂😂😂😂😂
sono dappertutto iu fil mi
sono dappertutto iu fil mi - Πριν 15 ημέρες
Hahahhah mariangela 😂😂😂😂
Klaus Feta
Klaus Feta - Πριν 16 ημέρες
Sa bukur e beni publikun me qesh me humor prostituconi, jeni per tju mbyll programin
Muzik E Re
Muzik E Re - Πριν 16 ημέρες
Kush ben like ishalla Behet Milioner.
GANGO GANGO
GANGO GANGO - Πριν 16 ημέρες
O zotttttt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Klevis Bajrami
Klevis Bajrami - Πριν 3 ημέρες
Toro kutunjo
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi - Πριν 16 ημέρες
Like kush mendon se kjo a kulmi i epizodit mat mir tyne
Lil Naldi
Lil Naldi - Πριν 16 ημέρες
hahahahahahahahahahahahahaha per ate zot me lot kam qeshur
Nikoleta Zefi
Nikoleta Zefi - Πριν 16 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Gladiolaalesio Kuqi
Gladiolaalesio Kuqi - Πριν 16 ημέρες
Te qeshur ke bere more djal 😂😂😂😂😂😂😂😂
DavixSS23
DavixSS23 - Πριν 16 ημέρες
Skandaloze!
As qente dhe macet nuk beni me qesh.Rop koti
Eraldo KAKAROTT
Eraldo KAKAROTT - Πριν 14 ημέρες
Sht up.Mothertrucker.Un qesha me lot
Kali Uchis
Kali Uchis - Πριν 16 ημέρες
DavixSS23 Fol per vete, une kam qesh me lot
Call Me Ben
Call Me Ben - Πριν 16 ημέρες
E kan paguar ate qe qesh shum me siguri😏
Respect The Law
Respect The Law - Πριν 10 ημέρες
Aty nk esht e nevojshme te pagush ndonje se me ate humor edhe un po te isha aty me lot dhe gjith fuqin do kisha qesh 😁
Gladiolaalesio Kuqi
Gladiolaalesio Kuqi - Πριν 16 ημέρες
Call Me Ben ska nevoj per ta paguar njeri se eshte pronar I nje biznesi ai djali.
Eliana Recka
Eliana Recka - Πριν 16 ημέρες
Eeee miri miri 😂😂😂👏👏👏😍😍
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre - Πριν 16 ημέρες
Car i bonka tubit miri spektakel hahahaha
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre - Πριν 16 ημέρες
+Dragan Plays fol ortaj
Dragan Plays
Dragan Plays - Πριν 16 ημέρες
O patriot prej dibre
MafiaMusicCHANNEL
MafiaMusicCHANNEL - Πριν 16 ημέρες
Kta dy jan mat fortit!!!
SONI OFFICIAL
SONI OFFICIAL - Πριν 16 ημέρες
O zot sa i shkon mirit ky roli 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
KING TV KLEO
KING TV KLEO - Πριν 16 ημέρες
jeni boba fare polica...
I LIKE YOU AND IT
per videom
I LIKE IT
Detjola Vlore
Detjola Vlore - Πριν 16 ημέρες
O zot me lot 😂😂😂😂😂
ori t
ori t - Πριν 16 ημέρες
😂😂😂
Music Lover
Music Lover - Πριν 16 ημέρες
06:53 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Adi Metohu
Adi Metohu - Πριν 16 ημέρες
Ja ke prish gjumin kimeshinjve sot ti😂
Dragan Plays
Dragan Plays - Πριν 16 ημέρες
Pyti pak fmit e vegjel sa lot esht
Music Lover
Music Lover - Πριν 16 ημέρες
Ky burri qenka tu lujt rolin e atyre katunarve qe skan pa najher femer me sy 😂😂😂😂😂
Renato Cela
Renato Cela - Πριν 9 ημέρες
Renato
Clash Royal
Clash Royal - Πριν 12 ημέρες
Tamam ke fol
Music Lover
Music Lover - Πριν 16 ημέρες
Sa ka qesh ai djali 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Renato Cela
Renato Cela - Πριν 6 ημέρες
Music lover 😍😍😘
Besnik Asllani
Besnik Asllani - Πριν 16 ημέρες
😂😂
Aleks Ago
Aleks Ago - Πριν 16 ημέρες
jeni me te miret like kush menon kshu me lot kom qesh brv kshu vazhdoni
Miri Zefi
Miri Zefi - Πριν 16 ημέρες
Humor kot
Miri Zefi
Miri Zefi - Πριν 16 ημέρες
+Kali Uchis normal flas per vete jo per tjert
Kali Uchis
Kali Uchis - Πριν 16 ημέρες
Miri Zefi Per ju, sepse une kam qesh me lot.
Ladi Hoxha
Ladi Hoxha - Πριν 16 ημέρες
Kto qe thon esht "banalitet" e bejn
koment vetem me mar dy , tre like me shum 😂😂
ᴀʟʙᴀɴɪᴀɴɢʏᴍ
ᴀʟʙᴀɴɪᴀɴɢʏᴍ - Πριν 16 ημέρες
Sa ka qesh ai spektatori aty 😂🤣😂
Tamam trans Brazilian 👎
Gaming Channel YT
Gaming Channel YT - Πριν 5 ημέρες
trans brazilian????
Andja Shpuza
Andja Shpuza - Πριν 16 ημέρες
Me duket mua apo kola ka veshur rroba te ngjashme me jungkook kur ishte duke bere shetitje ne gjermani? 🤔🤔
Xristos Markos
Xristos Markos - Πριν 16 ημέρες
Mbaroj humori u degjenerua
Kola Dila
Kola Dila - Πριν 16 ημέρες
Jeni ajka e portokallis
Zila Suxha
Zila Suxha - Πριν 3 ημέρες
Portokalli
Leonardi Murati
Leonardi Murati - Πριν 16 ημέρες
E ik e edukoi femit me keta programme te degjenura turp Po e rregulloni pak komukimin se esht turp per ate qe e Marin guximin e keti programi te qelbur
Antonio Meta
Antonio Meta - Πριν 15 ημέρες
Ke shum te drret un nuk e sho me portokallin pas ksaj humori nuk e sho me po ju qe shkruano kometet jeni nudallenj
Lia Lie
Lia Lie - Πριν 15 ημέρες
Dragan Plays ne ky humor na pelqen
Lia Lie
Lia Lie - Πριν 15 ημέρες
Dragan Plays per ate e ka fajin prindi ne shtepi dhe mesuesat ne shkolle dhe jo aktoret e Portokallise
Lia Lie
Lia Lie - Πριν 15 ημέρες
Leonardi Murati femijet e vegjel duhet te bien oer gjum ne oren 8 te mbasdites ;) pastaj pa merak selindin me universitet me shume di femija jot per sex in sa ti
enrique iglesias
enrique iglesias - Πριν 15 ημέρες
Ça janë këto budallallëqe pse nga portokallija mësojnë për të sharë fëmijët tanë ,unë kam 10 vjet që shikoj më djalin sot është 17 dhe nuk shanë, në shtëpi të paktën me shokët nuk e di dhe po shau ska gjë tip shakaja kuptohet, vetëm mos të zihet dhe të respektojë lirinë e tjetrit prandaj mos hani kashtë disa
Dario Çutra
Dario Çutra - Πριν 16 ημέρες
1:40 😂😂😂😂😂
Επόμενο