NO VIDEO :o(

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (02 dhjetor 2018)

1 236
467
 
Σχόλια
Malvine Hamzei
Malvine Hamzei - Πριν 19 ώρες
Ik moj pler vajz
El Xhepa
El Xhepa - Πριν ημέρα
Pershendetje .fabiola .me komuniko .me kte numer .0695241669
kristina Christina
kristina Christina - Πριν 2 ημέρες
Kjo nuk eshte normal, po ku ka gje me te bukur se me ta dasht prinderit femijen, jo po do ma marre po le ta marre moj le te rritet me gjyshin se vetem zemra plot dashuri i mushet femijes. Nuk e bej ate qe ka bere babai im thot! Ti ma keq po ben se gjith kte mdhef e shfac dhe te femija jot e vetem energji negative i jep o psikopate! 🙄🙄
Ka ndodhur qa ka ndollur ne vend qe te marresh dhe ndihm nga prinderit dhe te vazhdosh nje pune nje shkoll, qe nje dit dhe femija jot te shkoje ne universitet dhe jo te te shkoje dere ne dere mas dashnorve te mamit
alfredo t
alfredo t - Πριν 2 ημέρες
vajza beri gabim e madh
Hamit Cobaj
Hamit Cobaj - Πριν 3 ημέρες
Pse kjo vajze qenka kaq e poshter A keshtu sillet me prinderit nje vajze normale Kjo qenka rrugaçe.
Eneida Jaçaj
Eneida Jaçaj - Πριν 3 ημέρες
E paedukate
aj gashi
aj gashi - Πριν 3 ημέρες
O tu marrte goja moj vajze so thote babit genjeshter moj bushter
aj gashi
aj gashi - Πριν 3 ημέρες
E mjerim per popullin ton Se si na ka ardh puna me kete pjell mjeri prindet qe kan kesi fmije mjerim
Xhesiana Bejdo
Xhesiana Bejdo - Πριν 3 ημέρες
Femer idjote si vjen turp kur I pergjigjet babait ashtu qe mezi e ka rritur, femer e ulet ... gjynan per ate femij qe ska faj po te rritet nga nje nen e ulet si ajo...
lorik maloku
lorik maloku - Πριν 3 ημέρες
sa keq qe paske rritur nje kurv si kjo
Arben Parreshi
Arben Parreshi - Πριν 3 ημέρες
pse nuk kuptoni qe babai eshte nji i semur psiqik...ai ka dy personalitete.Fabjola behu e fort dhe zoti te ndimoft
Mynyre Qosja
Mynyre Qosja - Πριν 3 ημέρες
Pu pu çfar budallenjësh si vajza ashtu edhe babai turp
ari ari
ari ari - Πριν 3 ημέρες
kjo qenka kurv fare nqs nk e donte babai nk e kish rritur ta bente kaq sa eshte
Lui Dema
Lui Dema - Πριν 3 ημέρες
Moj baxhell goc qe je ti qe shkerdhefsha rracen kare femer
B-S T
B-S T - Πριν 4 ημέρες
O bo bo sa femer e keqe kjo si shtrig
Gargy Bargy
Gargy Bargy - Πριν 4 ημέρες
Asëgje ne jet nuk kisha dasht më shum vetëm edhe njëher ne jeten time ta shoh baban tim.
2006 Babai im ka ndrruar jet
Shum her mëzitem qaj më mungon babai im shum her më duket si ëndërr
Kur bie ne gjum shum her e shof ne enderr nuk deshiroj te zgjohem deshiroj te jem në endërr vetëm të jem pran babit tim
E ti zonjë e dashur kur të përzen babai nga dera ti hyn nga dritarja hatri kurr nuk duhet të mbetet duaje prindin mos merr inat
Se gabimin e ke bër ti.
Ti e din shum mir se nuk preket familja ne moral ke qen vajz fshati ke bër diqka shum të turpshme duhesh ta mbyllesh gojen e ta ulesh koken e jo te tregosh veten aq krenare se si sillesh me baban tend eshte turp .
Edhe pse ke bër nje turp të madh prap babai ytë te kerkon te shkosh në shtëpi të jetosh me prind
Po të ishe me një vend arab ku e kan mentalitetin shum te keq ti nuk kishe qen gjall moti te kiish shku koka si gjelit pa e then asë nje fjal
E falendero zotin qe nuk je ne atë rac te arabve
E mos e ngrit zërin se eshte turp met vertet turp se si vepron ndaj babait tend.
Kurse ky i gjori te kerkn te vish ne shtepi
Turp per tye dashur ta ngritësh zërin ashtu
Kur ti vet e din se qfar turpi ke bër.
Klotiloa Hatia
Klotiloa Hatia - Πριν 4 ημέρες
kokrra kurves
Ibadete Thaqi
Ibadete Thaqi - Πριν 4 ημέρες
Me besoni se me vjen te qaj me za për ket baba nuk muj ta besoj qe ka ksi femiju te pa ndergjegjshem po sikur te ishte babai ma i keqi ne bot nuk mundesha tja beja kete qfar femiju krokodil ta shef babain me lot ne sy e mos ti trembet qerpiku mos moj se ka ZOT
Lina Hatia
Lina Hatia - Πριν 4 ημέρες
O pler femer zoti te denoft keshtu ta bef dhe ty femija jot
Nik Name
Nik Name - Πριν 4 ημέρες
Ke tre vajza ke ngopur pogradecaret me pith
Nik Name
Nik Name - Πριν 4 ημέρες
Turpi eshte turp te nje minut vjen me kunjtal po nderi vjen me drehem te venedikut
Nik Name
Nik Name - Πριν 4 ημέρες
Une jam mendu o rop por ti kush je qe me pyet e sa per cektesine SME vjen anes po plasi cipa gjykon te tjeret ti si mendon qe cupat duhet te bejne dobicer te babai une kam 8motra ku 4jane me universitet po turpi sbehet nder
Anya Grace
Anya Grace - Πριν 4 ημέρες
neser femija qe ka bere kjo do ti vij turp qe ka nje nene te till . sigurisht nese e edukon sic duhet .
Anya Grace
Anya Grace - Πριν 4 ημέρες
nk e kptj pse shkojne te eni apo duan ta mari vesh e gjith shqipria😩
Anya Grace
Anya Grace - Πριν 4 ημέρες
babai i shkrete shko ne emigracion per te siguraur buken e gojes kurse kjo bredh me ke ti dali para . me siguri nk e di se me ke e ka femijen 🙈🙊 mos paft asnje prind nje femij te tille o zot .
ervis celiku
ervis celiku - Πριν 4 ημέρες
copa kurves kjo
Gjlsha Iljazi
Gjlsha Iljazi - Πριν 4 ημέρες
Oj pise muti je ni kurv e keqe ke han veç mut e mut
Mimoza Koliqi
Mimoza Koliqi - Πριν 4 ημέρες
E dial a shihpiptare shiehmi ne gjyc
Zeliha Murrizi
Zeliha Murrizi - Πριν 4 ημέρες
Moj femer rrospalle me koken ulur ngen dhe bythen perpjet zerin lart edhe duke qen me kopil tek shpia babait harram te qofte yzmeti prinderve rrospalle
Ai Cuni
Ai Cuni - Πριν 4 ημέρες
Ti vetem femer sta vej emrin po mjer ky baba me ty
Μαργαριτα Μ
Μαργαριτα Μ - Πριν 4 ημέρες
nji or e mepara ne dhe moj injorante moj fshatare e mallkume prindi esht prind dovij dita qe doti biesh kokes me grushta po dojet von....nji or e mepara ne dhe bushter keshtu dotevij dita dotabaj dhe ty evlati jot se ska gja neket bot qe s.paguhet cfar dobesh do gjesh njer prinderit e shkret cfar mostre kan rritur duket ajo qe esht nena e intrigave edhe simbas kuptimit te tefolurit femijen e paska me moshen e babajt te vet prandaj se tregon injorantja ai po I vjen qe ta ndimoje te bijen asaj I beka goja si qeni qe lef ne kasolle thirri mjendjes moj injorante e semur se pak sepote pranon me kopilin ne der po se dashke plumbin mune ball moj ai qan etethot kthehu e surrati jot ….po do punosh dhe pes vjet me zanatin qe ke se femija nuk rritet pa perkraje moj pler po leri mashtrimet e rrugaceve se dovij dita po ke ai baba I keq do shkosh po potejem un ne vend te atij babe ate here ta mbyll deren njer e pergjithmon …….me erdhi shum keq per kete prind qe julut aq shum asaj ndyrsires saseke iden mos u merzit se seshpejti do vij dita prap ke ty do kthehet se nuk e mban ai plakushi se ka familjen e vet dhe pastaj dota shohim ke program me zemer te hapur ke Aida …..
Vasili Mudiri
Vasili Mudiri - Πριν 4 ημέρες
tuuuuuurp per ty moj vajz se dole e rrugash dhe mete shtatzan .ti pasje nje kurv e madhe .se po te ishe e imja do te kisha var me duart e Mia. .😭😭
Ergita Sula
Ergita Sula - Πριν 5 ημέρες
Cfare injorante po' nuk ta mer babai femijen o idjote femer ti qenke njeri djallezuar
Riko Peto
Riko Peto - Πριν 5 ημέρες
moj injorante babaj ka te drejt te te fus nje shupllak por e ben per te miren ton o i njorante edhe mua me ka rraf babi cfar duhet te bej ta vdes jo moj goc babaj esht dashuria e par e nje femre e nje cupe edhe babai im me ka rrahur e ai babai im vdes per mua e dy femijet e mi je shum debile
Miri Zefi
Miri Zefi - Πριν 5 ημέρες
Me vjen keq per ty por paske kur....va shpi
Gjustina Avgustini
Gjustina Avgustini - Πριν 5 ημέρες
Si guxon te ja sjellesh zerin babait Ndrroje plloqen moj budalleqe se babain e ki te mire.Marfi te qofte ta qosh zerin ne baba duhet te mburresh čfare babai ke.
Gjustina Avgustini
Gjustina Avgustini - Πριν 5 ημέρες
Ma mir vlen ni shuplak e babait se tia kthesh fjalet babait Ku asht ajo nene qe nuk te m bron po t lshon n fdhat ashtu si qeni n zingjir kur lshohet.Respekt per babain
Don Ara
Don Ara - Πριν 5 ημέρες
vetem litari duht per ky lloj pisllekut
Meryem Safani
Meryem Safani - Πριν 5 ημέρες
I tregova babait tim një respekt të tillë derisa ai na la, e putha dorën dhe më mungon aq shumë babai dhe kur e shoh se tani ajo që nuk e respekton këtë vajzë babai i varfër që më dhemb aq shumë në zemër
Meryem Safani
Meryem Safani - Πριν 5 ημέρες
OO zot tim në mënyrë që të flisni me një baba dhe para një audience ju keni një djalë veten një ditë ju do të dini se është e mamaja të jetë që ju keni babai juaj për të qarë Unë do të jetë babai juaj Unë nuk u përpoq të merrni ju kthehet ajo më bën i trishtuar
klevis cenko
klevis cenko - Πριν 5 ημέρες
Fabjola qenke i koker kurvet po ky sesht dasht te rrahi po te qij ropt plum balli po ky qenka shpirt njeriut ca ke dasht me tba
Elis Cela
Elis Cela - Πριν 5 ημέρες
Kjo qenka buce e paskan pallu shum veta qe se tregon babain e femijes
Elhame Tahiri
Elhame Tahiri - Πριν 5 ημέρες
Te.lutem o prind MOS qaj drrasa me at kurv hiqu saj SE koka llud e shkreta krejt
adi Malka
adi Malka - Πριν 5 ημέρες
femija pa baba kopil quhet dhe aq me keq ne i themi dobic .po kjo qenka nje bushter. e ndyr gjynah per ate prind cfar fare ka nxjer. .po b ...a ka damar plot .kurvat jan te zgjuara din dhe e mbrojn veten .po kjo qenka super buce .apo bushter ajo dukej qe hapte dhembet po me ke .oj buce me baben qe mzi te rrit ta shperblefte femija jot .po babai jot qenka i duruar po un do te kisha marr xvarr bashke me policin .do ta gjeja baben e djalit .ishalla shpresoj mos te jet ndinje qen .se ju keni filluar flini me qent .bucccccceeeeeee ndyreeeee
Hamdi Krasnici
Hamdi Krasnici - Πριν 5 ημέρες
Kjo vajza nuk e tregon baban e fmiut spse ka pas mardhenje me ndonje nga familja mendimi im esht
Elisabeta Alikaj
Elisabeta Alikaj - Πριν 5 ημέρες
O po kjo qenka hata fare...Pa pik kulture...mblidh mendjen e kokës moj çupë.
Dityrije Koci
Dityrije Koci - Πριν 5 ημέρες
po ti moj vajze qe ke ze zot qe bertet si bu..e po ti je me faj oj ko..e vajza qe eshte vajze nuk ngel shtatezan ke shpija e babas po vetem nje bu.e e bon kete po turp turp te kesh moj vajze qe del e fol po prindi nuk te hethe kurre nga shtepija po ti je bu..e dukesh ne sy ti moj turp te keshe ku i thua babes boll po ai bab te tha shkoll te tha mesim po i paska shku ati babe mundi kot per tu me mire te rriste nje qen jashte shtepije sesa ty turp turp te kesh
Engjell Bajrami
Engjell Bajrami - Πριν 5 ημέρες
Kesaj i paska mbet hatri qe i paskan then per cunin Kopil !😂 kur nuk dihet babai Kopil quhet me goc e ndyre
Engjell Bajrami
Engjell Bajrami - Πριν 5 ημέρες
I shkreti ky qe i paskan ren ca goca super kurva ..... ju shkerdhefsha ropt e motrat
Dori Xhani
Dori Xhani - Πριν 6 ημέρες
Ik moj kokrra buces...
Juna merdini
Juna merdini - Πριν 6 ημέρες
Ti dashke rrah per qejf moj cupke qe ti thirresh mendjes e ta kuptosh qe prinderit jane te pa zevendesueshem.
Silvia Veraj
Silvia Veraj - Πριν 6 ημέρες
Un se kuptoj cfare kerkon, ku e di ajo kush eshte babai i femijes
Silvia Veraj
Silvia Veraj - Πριν 6 ημέρες
Gjynah me vjen per ty o burr i mire qe te paskan ren per pjese ca cupa kurva
Elizabeta Mhilli
Elizabeta Mhilli - Πριν 6 ημέρες
o ti moj vajz don plumbin ne kok
Eva Cardo
Eva Cardo - Πριν 6 ημέρες
Ti moj isterike
Luljeta Elezi
Luljeta Elezi - Πριν 6 ημέρες
o zot na ler mendt ne koke e u dhente qetesi prinderve tane Perendi
Bullaku Juppi
Bullaku Juppi - Πριν 6 ημέρες
kjo Qik koka qik rrugv thmije piss a BABA e pas nje Prit te VERTET NJE baba i mir pa kufije
Ronild Progonati
Ronild Progonati - Πριν 6 ημέρες
femer buce
Nebi Jusufi
Nebi Jusufi - Πριν 6 ημέρες
Aman mor Altin se paske një shtëpi me budallenj 😞😞😞!
Bogoeski Dimitar
Bogoeski Dimitar - Πριν 6 ημέρες
Un nuk e njoh kete burre,por me me vjen keq per te ,kur e degjova vajzen e tij se si flet me prindin,o zot ku je?????ku kemi mberritur ne si prind,,,,,,,,,as edhe nje gram edukat nuk ka vajza ,,,,,,,.Si nuk i vjen turp ,ka lindur femi pa dutur kysh eshte i ati,,,,,o zot sa e tmerrshme per prinderit,un jam prind edhe vet,prandaj me dhimbsen kto njerez te shkret,,,,,,,o zot na ndihmo
xaris kontouris
xaris kontouris - Πριν 6 ημέρες
Qe Ka idiot ai ,pse e lut?Ajo te te lutet
Pg Vodafon
Pg Vodafon - Πριν 6 ημέρες
O
Have Fun with US
Have Fun with US - Πριν 6 ημέρες
Unë jam nga Kosova, kesaj vajze duhet ti vie TURP për sjelljet që bën ndaj babait të saj ...
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj - Πριν 6 ημέρες
Cfare tmerri.Njerzit i kane pasur baballaret kriminele dhe maskarenj dhe si kane hedhur kurre poshte kurse kkjo korr dhe prit. Ka edhe fytyre te flasi femer injorante.Jo te uli koken se e ka vene zoti para nje halli te madhe dhe te flasi mw prindrit se si prindrit nuk ka .
Rita Luneto
Rita Luneto - Πριν 6 ημέρες
Po ske turp moj femer e keqe si i pergjigjesh babait kshtu ti do ni dajak te fort femer e digjeneruar mir moj ta ka ber qe te ka nxjerr jasht .ju doni dajak femra te digjeneruar
rozina coku
rozina coku - Πριν 6 ημέρες
Sa turp per ato vajza e kane futur babain e gjalle ne dhe thjesht nga mungesa e nivelit qe kane ky eshte shperblimi per gjith ato nete pa gjume qe bejne prindrit per te rritur femijen rinia duhet ti veje gishtin kokes dhe te mos bejne gjera te papjekura.!
Anela
Anela - Πριν 6 ημέρες
Oj bushter ke dhe fytyr e flet 😠
Oj topalle driqit po ik moj debile ik paske frik se te merr babai djalin ty. Ta beft djali ty ashtu ishalla dhe akoma me keq,injrante!!
Anxhela 1997
Anxhela 1997 - Πριν 7 ημέρες
Turp te te vij moj Mortje
Shqipe Hazizi
Shqipe Hazizi - Πριν 7 ημέρες
te te kisha une fmi ty moj llapaqene te kisha heq koken debile femer
Suela Ahmeti
Suela Ahmeti - Πριν 7 ημέρες
Zoteria duket nje baba I mir vajza shum e pa edukat turp moj vajz
Lisi Mucaj
Lisi Mucaj - Πριν 7 ημέρες
gjyna ky baba, jepi ore ilac miu
nikos simakus
nikos simakus - Πριν 7 ημέρες
Kush te ka shtypur ty moj ju thafte 😂😂😂
nikos simakus
nikos simakus - Πριν 7 ημέρες
Sic ka fytyren ka dhe shpirtin kjo
lorena shkurta
lorena shkurta - Πριν 7 ημέρες
Ti nuk quhesh femer turp te kesh,ke bere gabim dhe ngrihesh perpjet.
Fati Elbasan
Fati Elbasan - Πριν 7 ημέρες
MOJ Z/ENI U ABITE KUR TE KTHEU PERGJIGJEN QE GJATE 9 MUAJVE STATZANI SKA VAJTUN NJEHER KE MJEKU PO 70% E POPULLSISISE FSHAT AKOMA JANE ME KOHEN E BABAQEMOS KSHUQE TI Z/ ENI ISHIKON NGA STUDIO ALLET E MILETIT KSHU ESHTE KUR TE ZE BYTHA DHJAM. SKE PSE HABITESH ME PERGJIGJEN QE TE THA ?Z/ENI
Donnëë Dona
Donnëë Dona - Πριν 7 ημέρες
Kurv koti kjo ka bere femij me diken te njofshem per ate nuk guxon ta jep emrin 🖕🖕🖕 do digjesh bushter.
Lucy P.
Lucy P. - Πριν 7 ημέρες
Te betohem te kishte qen ndonje baba tjeter do ta vriste kete buc dhe me kopil dhe lart e mban hunden jo se eshte e zgjuar e ben nga budalleku
k f
k f - Πριν 7 ημέρες
epo te jesh bere nene vete dhe ti flasesh prindit ne kte menyre...do e kerkosh baben moj vajze po do jete vone....shpresoj te reflektoj kjo vajze..prind ste behet askush!
Inis Izairi
Inis Izairi - Πριν 7 ημέρες
Ori goc je një mende madhe por me u kshir në pasqire doti kishe than vetes jam nje budalla por si ste vjen turp me bisedu me baba un jam nje baba i di djamve po r që 26 vite sdi ala me mi idhnue por mos aroje se baba nuk gjendet ne rug se me sakrificat e babas jeni ritur pyete kur ke qen e vogël si te ka rujatur edhe frym kur ke mar te k a kshir por turpe me te ardh të kishe qen goca ime per bes per at flamur dot kisha djeg të gjall 🗡🗡🗡🗡🇦🇱🇦🇱🇦🇱pershendetje nga tetova
ALBIONA RUCI
ALBIONA RUCI - Πριν 7 ημέρες
Keto qenkan si motra u bien pupit neper kasollet e lopve ngelen shtatzan e ua kan fajin prindrit epo kete ska byth ta mbaj pika qe su bie vajza pa pik respekti ndaj vetes se tyre ne radh te pare pastaj ndaj prindrit hapu dhe e perpi njerez te till kaq kisha une
Suada Heshta
Suada Heshta - Πριν 7 ημέρες
Spaska cip kjo fryu barkun ne der te babait 🤔🤔🤔🤔 dhe ngre zerin uaaaa
DJDYLI DJ-DYLI
DJDYLI DJ-DYLI - Πριν 7 ημέρες
hej moj vajz po ti qenke nje vajz shum eprapambetur ti nuk paske as pak mend.po shifet edhe qka ke ber ke ber KOPIL po per ket bab nuk edin sa e dhimshme esh kjo kjo esht jam i vdekur po ende jetoj po si jetoj qdo her me fetyr te skuqer dhe te marrjes qe ja paske ber keti babaut tand ti ishalla ta ban femia jot keshtu ty at her ekupton po dot jet shum von...
Rafmije Gjura
Rafmije Gjura - Πριν 7 ημέρες
Παυλος Γκεγκαι
Παυλος Γκεγκαι - Πριν 7 ημέρες
Kjo qenka kokrra e kurves
Cimi Toska
Cimi Toska - Πριν 7 ημέρες
O injorante si ke guxim i flet babas ashtu që të ka rritur ty oj kurv
Joni Bufi
Joni Bufi - Πριν 7 ημέρες
m pak fjale kjo qenka nje baxhelle qe ska respekt ndaj te jatit
Niko Lleshi
Niko Lleshi - Πριν 7 ημέρες
Shko te qr injorante meriton litar ti
Luca G
Luca G - Πριν 7 ημέρες
O te qisha ropt ty Po cfare burrit kenke i degjenerum tyrp me than se jeni shqiptar Po ste vjen tyrp me i kallxua botes se cfare hale vajzet paske rrit, me pas kush me ju fut flaken tanve si Famigie...
Faviljona Osmani
Faviljona Osmani - Πριν 7 ημέρες
Kjo qenka mere me leng se mishi mbaroj...ca pispiruqe qenka kjo me.
Σουελα Λιφο
Σουελα Λιφο - Πριν 7 ημέρες
A moj debile debile
Elion Biba
Elion Biba - Πριν 7 ημέρες
Qa qenka kjo kuqk muti kshu
Ajo vajz Caplany
Ajo vajz Caplany - Πριν 7 ημέρες
Turpe te kesh oje goce flliqure
Eriselda Zeqo
Eriselda Zeqo - Πριν 7 ημέρες
Bobobo sa femer e ndyr kjo vetem femij nk esht kjo kucka harram qe i kan ber koken ai prind ta punoft kshu dhe ai qe ke lind ti tani
Ariana Ar
Ariana Ar - Πριν 7 ημέρες
kriminele femer prindrit gjithmon do te miren e poshter femer
Aurela au
Aurela au - Πριν 7 ημέρες
Zoti te denofte o debile e trashe
franzi Toska
franzi Toska - Πριν 7 ημέρες
po ti me ke ebere o e ke mendo nje kusheri e se thua dot pler femer
Ronaldo ALB
Ronaldo ALB - Πριν 7 ημέρες
o kurv ai bab te ka rrit..a ce je ti ti duhesh me te rraf mir e mir kurv
dua Iba
dua Iba - Πριν 7 ημέρες
Sikur ishte vajza ime do ta lidhi në litar lavire qenka si flitet kështu me prindër
franzi Toska
franzi Toska - Πριν 7 ημέρες
ty do te qish kurven bushter femer
Jurgen Sufka
Jurgen Sufka - Πριν 7 ημέρες
Uat dhë fak..
Mish i huaj 😂
Bledi Salaj
Bledi Salaj - Πριν 7 ημέρες
Ty do perveluar me vajguri do qir ropt
Far e keqe.
Επόμενο