NO VIDEO :o(

Al Pazar - 10 Mars 2018 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

251
60
 
Σχόλια
Geri Koci
Geri Koci - Πριν 11 ημέρες
ky¥%^&=,/€&€&%^(9_€€^3=th6jkij9jk
edmond goga
edmond goga - Πριν 8 μήνες
hahahaha
Morena Metaj
Morena Metaj - Πριν 9 μήνες
Shum bukur bravo fifi je shum e mir
Natali NY
Natali NY - Πριν 9 μήνες
Agron .......mire thone mbylle ...shterove ...dobesohu ...etj etj nuk ja vlen
Maria Bosco
Maria Bosco - Πριν 9 μήνες
Treshja Shqiptare😀😉
GEZIM TOSKA
GEZIM TOSKA - Πριν 9 μήνες
AR GRONE KESAJ FIFIT SHIFI MOS I GJEN NDONJE BURR NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK.
Eri Er
Eri Er - Πριν 9 μήνες
Ku esht aneja o gone
Vojsava Cobanai
Vojsava Cobanai - Πριν 9 μήνες
Gabim shume i madh ke larguar mrekulline ,Ajen,,Agron Al Pazar pa Ajen eshte nje Hic,,,,Dhe Jakup Kallinin jane dy Fenomen,,
Aris Michali
Aris Michali - Πριν 9 μήνες
bravo fifi un jam nga mallakastra por e kendove bukur kenken se ke ze te mrekullushem.
Tom Gallone
Tom Gallone - Πριν 9 μήνες
Aris Michali kenke e bukur shume😂
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza - Πριν 9 μήνες
Jepi. Nji. Dopio. Se. Pa. Raki. Srri. Ai. Vdes
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza - Πριν 9 μήνες
Me. Kte. Xhevon. E. Ke. Dhjere. Al. Pazarin
Hatixhe Haliti
Hatixhe Haliti - Πριν 9 μήνες
"APANO.SAMARI"KY EMISJONI .
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 9 μήνες
Hatixhe Haliti ik mo pirdhu hatixhe mos e pafsh kurr
iluminati Iluminati
iluminati Iluminati - Πριν 9 μήνες
... cfare freskie i dhate programit,me kete Legjende ne fushen e Gjorices dhe
Malet e Dibres,ishte nje befasi e kendshme.flm.
Maria Bosco
Maria Bosco - Πριν 9 μήνες
Treshja Shqiptare😀😉
Lefi Sallata
Lefi Sallata - Πριν 9 μήνες
Me mire mbylle Agron. Ke shteruar fare.
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo - Πριν 9 μήνες
Alfons Tafani qesh mir kush qesh i fundit alfons kaqoli
Alfons Tafani
Alfons Tafani - Πριν 9 μήνες
Lefi Sallata hahahahaha tamam
Επόμενο