Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

50 340
1 453
 
Σχόλια
Etlend Toci
Etlend Toci - Πριν 20 λεπτά
Me pak fjal je talent... Je kengetari me i Mir
Korado Beqiri
Korado Beqiri - Πριν 26 λεπτά
Bravo Flori je legjend artist I vertet.
Esa Shima
Esa Shima - Πριν 47 λεπτά
E bukur.por fitoren e meritonte Stresi
Kallioph Flessa
Kallioph Flessa - Πριν ώρα
Skema me u pa me bashk, skena me u pa shpirti im e di po plas skena me u pa me bashk😭😭😭😭😭❤
Jona ona
Jona ona - Πριν ώρα
Super keng 😍
Egla Xhelilaj
Egla Xhelilaj - Πριν ώρα
Debolesa ime .je i pa arritshem♥️.te uroj sukses dhe fitore gjithmone
Anila Marko
Anila Marko - Πριν ώρα
Urime bravo
Aurora Duraku
Aurora Duraku - Πριν 4 ώρες
Shpirti Im Po Plasssss....Nuk Kena Me U Pa Mo 😪😪
Teatri Migjeni
Teatri Migjeni - Πριν 9 ώρες
Flori je argjend♥️
LobreXor
LobreXor - Πριν 10 ώρες
Could someone translate the lyrics in English please? Thanks
Anila Durres
Anila Durres - Πριν 13 ώρες
Brividi 😪😪
Midaami Cota
Midaami Cota - Πριν 13 ώρες
bravoooo flori e meritoje😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍
alda krisa
alda krisa - Πριν 14 ώρες
Me nje fjal te vetem je super artist
Greta Zeqiraj
Greta Zeqiraj - Πριν 15 ώρες
Kenga magjike me plot kuptimin e fjales😍bravo flor bravo edhe nji her tjeter tregove vlerat e tua vokale dhe si producent , thjesht te adhuroj asgje me shum 😍😍😍😍😍😍
Sahit Hajrullahu
Sahit Hajrullahu - Πριν 15 ώρες
Ky se ka meritu ka pas me te mir se ky
flawless .f
flawless .f - Πριν 14 ώρες
Fifi
Liljana Kumbulla
Liljana Kumbulla - Πριν 15 ώρες
💖💖💖
Riza Riza Riza Riza
Riza Riza Riza Riza - Πριν 16 ώρες
O zot marova mas kesaj kenge😍😍😍😍😍❤👏👍
Laureta Bytyqi
Laureta Bytyqi - Πριν 16 ώρες
💋💋💋💋
Melitta Herczik
Melitta Herczik - Πριν 16 ώρες
Can someone translate please! Thank You!
Luiza Prelaj
Luiza Prelaj - Πριν 16 ώρες
Super kenge ,, si dhe nje tekst shum i ndjeshem .. Urime e meriton 👌🏻👌🏻
Gjuri Leka
Gjuri Leka - Πριν 17 ώρες
skena me u pa ma bashke😭😭
Roberto Grande
Roberto Grande - Πριν 17 ώρες
Shum e bukur dhe e ndjer ne thellesi te zemres emocionuese bravo flori
Adisa Ajdini
Adisa Ajdini - Πριν 17 ώρες
Esht nje keng e cila esht e perkryer plus zeri yt i jep nje fuqi te madhe qe besoj qe na qellon te terve ne zemer.
Deon Samanta Xhepa
Deon Samanta Xhepa - Πριν 17 ώρες
Shum e bukur
Armando Mullahi
Armando Mullahi - Πριν 18 ώρες
super kenge
N P
N P - Πριν 19 ώρες
👍💗👑
Kiki Jajic
Kiki Jajic - Πριν 19 ώρες
KOSOVO IS SERBIA
Klodi Ceno
Klodi Ceno - Πριν 19 ώρες
E ke emrin flori sepse je nje flori i vertet
Klodi Ceno
Klodi Ceno - Πριν 19 ώρες
Bravo flori e meritoje kupen
Erion Dekaj
Erion Dekaj - Πριν 20 ώρες
bravoooo
Gou Xou
Gou Xou - Πριν 20 ώρες
Γτ αυτό το πραγμα είναι τάσεις στην Ελλάδα?.....
zlatniljiljanak
zlatniljiljanak - Πριν 20 ώρες
Beautiful language and beautiful song much love from BOSNIA 🇧🇦
bosniangirl
bosniangirl - Πριν 14 ώρες
zlatniljiljanak 🇧🇦
Blerina Bala
Blerina Bala - Πριν 20 ώρες
Kenge qe cdokush e gjen veten aty
Super- Plas Floriiiii
Kosava Pavarsia
Kosava Pavarsia - Πριν 20 ώρες
Te lumte Flori ti e meriton kupen 💋💋👄👄😘😘
Dajana Osmani
Dajana Osmani - Πριν 20 ώρες
😭😭😭
LOGO TEXT HERE TV MILI
LOGO TEXT HERE TV MILI - Πριν 21 ώρα
Bravo
Shqiponja M
Shqiponja M - Πριν 21 ώρα
Kryevepër
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 21 ώρα
ok zemer the same. The list of neighbouring the most popular and the other side of the best of luck with the best was a bit more about our services in future of our own. The may be able to get the most of the day of work to be a good idea to have the opportunity to join us on our website
Berta Bajrami
Berta Bajrami - Πριν 21 ώρα
ok the best. The comments. I am a beautiful person. I am looking forward in the UK and the other hand I poshter the same as the one I had the opportunity 🍻 🍻 🍻 🍻 🍻 🍕 🍕 🍕 🍟 🍟 🍟 🍗 🍗 🍗 🍗 🍗 and password. If the reader. The list below. I am a man to the right ❤ ❤ ❤ ❤ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎁 🎁 🎁 🎁 the other day and age 💔 🎂 the same. I have a look at the top of my favourite, and I am not a problem, but the best thing to remember to leave your name and password that the information in the morning, the only way we can get involved in the UK and Ireland and Wales with number. Each time. The may the most of the most popular games
Alexandros Tasi
Alexandros Tasi - Πριν 21 ώρα
Te lumte goja ma kenaqe shpirtin e kam degjuar 100 here kete kenge ishte vertet per ta fituar te ndoqa ne e djela shqiptare bravo
Granit Gjoka
Granit Gjoka - Πριν 21 ώρα
Flor e dija se do fitoje.
Cristiano ronaldo
Cristiano ronaldo - Πριν 21 ώρα
Me vjen te qaj kur e degjoj ket keng😢😢
Riga Hasan
Riga Hasan - Πριν 22 ώρες
të lumtë
Besa Besa
Besa Besa - Πριν 22 ώρες
Bravoooooo eshte nje sukses i vertet😚😚
erjon brahimi
erjon brahimi - Πριν 22 ώρες
Super
Miklovan Jonuzi
Miklovan Jonuzi - Πριν 22 ώρες
Shum keng e bukur flori bravo je kombozitor shum shum i talentum🤗👏
Vasilika Puka
Vasilika Puka - Πριν 23 ώρες
🇦🇱🇦🇱😍😍
Antonio Mjeda
Antonio Mjeda - Πριν 23 ώρες
Bravoo 🤗
Jona Jona
Jona Jona - Πριν 23 ώρες
R⭐
Landa Kadiu
Landa Kadiu - Πριν ημέρα
Nji mendim perfekt Flori interpretim shume i bukur kenga me pelqeu shume isha e pa vendosur ti apo fifi po' ti e meriton vendi i dyte i takonte fifit vetem se ska dy vende te pare suksese
Meela Queen
Meela Queen - Πριν ημέρα
❤❤❤❤
Maki Maki
Maki Maki - Πριν ημέρα
😭💔💔😭
sophie e
sophie e - Πριν ημέρα
watch this: https://schlafschoen.ch/?p=750
A.A 2015
A.A 2015 - Πριν ημέρα
Kjo eshte dashuria, te ben te kendosh kur je I dashuruar dhe prap te kendosh kur je I zgenjyer nga dashuria .Kjo eshte bukuria e dashuris .
Shoku Flori , eshte nje fjale e urrt popullore qe thot.
Po do dike lere te iki , po u kthye eshte e jotja , po su kthye ska qene kur e jotja.
Mos u merzisni o njerez per ato dashuri qe skethense skan qene kur e juaja .
Eridian Tafilaj
Eridian Tafilaj - Πριν ημέρα
Bravo flori je shum inteligjent shum i bukur me ke pelqyer ne maksimund vlla
Sa Me
Sa Me - Πριν ημέρα
Këngë e re e florit https://youtu.be/eVZmqUhIAzw
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani - Πριν ημέρα
Sa e dojkam kte kenge,vec Flori munde te kendoj keshtu me ndjenja,e ke meritu vendin e pare😉😉😉
Gentian Sina
Gentian Sina - Πριν ημέρα
😢😢💔💔
Ona On
Ona On - Πριν ημέρα
👏👏👏👏👏
bella bellissima
bella bellissima - Πριν ημέρα
Bravo kenga ma e bukur
skerdi musaraj
skerdi musaraj - Πριν ημέρα
Ti je inspirim vlla bravo 👏 je m i miri. Nj super keng e kenduar na nj super kengetar 👏👏👏👏👏
Endrit_ ead
Endrit_ ead - Πριν ημέρα
Si gjithmon gjigand dhe i pazevdesushem
Lejla Rudi
Lejla Rudi - Πριν ημέρα
ishe Favorit Flori ose Fiffi 😍😍 Text shumm te Ndjeshum 😭😭
Gjevalin Deda
Gjevalin Deda - Πριν ημέρα
këngë e mrekullueshme urime flori e meritonte vendin e parë kjo këngë 💖
Kris Hana
Kris Hana - Πριν ημέρα
👑🔝Florii🔝👑
Ciljeta Bracellari
Ciljeta Bracellari - Πριν ημέρα
Je shume I mire floriiii
Ciljeta Bracellari
Ciljeta Bracellari - Πριν ημέρα
Je shume I mire floriiii
Hans Arnald Baja
Hans Arnald Baja - Πριν ημέρα
this iz so magical
Black Women
Black Women - Πριν ημέρα
I love this man 😍😍😍😍 beautiful voice 😍😍😍😍😍 I wish u all the best... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Isi Arapi
Isi Arapi - Πριν ημέρα
Kushedi sa her qan elvana kur e degjon kete kengen 🤗
Erald Buba
Erald Buba - Πριν ημέρα
Ta hash
Maria Rubati
Maria Rubati - Πριν ημέρα
Suppperrrr Floriii😍😍😍
Baki Bakollari
Baki Bakollari - Πριν ημέρα
Je me i miri
Speed Eagle
Speed Eagle - Πριν ημέρα
E Flori Bole Madh je 💪🏼💉❤️
Energic Gamer
Energic Gamer - Πριν ημέρα
Flori=Autori i hiteve👏🏻👏🏻👏🏻
Dhurata Muhaj
Dhurata Muhaj - Πριν ημέρα
😻💗
Ori Adi
Ori Adi - Πριν ημέρα
❤️❤️❤️
Nazlije Begu
Nazlije Begu - Πριν ημέρα
bravoooooooooo
Xhimi Kumrija
Xhimi Kumrija - Πριν ημέρα
Nje super kenge je njesh bravo♥♥♥♥★★★★★★★
artan shima
artan shima - Πριν ημέρα
e vetmja kenge qe me ben te qaj me shpirt
Lol Mlg
Lol Mlg - Πριν ημέρα
👍🏻😢😢
Bla rock
Bla rock - Πριν ημέρα
bravo
Tam Tam
Tam Tam - Πριν ημέρα
Qr le name o plako elvana iku tash vec qetesohu se ka () boll
Ledion Mhillaj
Ledion Mhillaj - Πριν ημέρα
Plotsisht e meritume dhe kuptim plote suksese Flori
Alex Galaxy
Alex Galaxy - Πριν ημέρα
2:31 kush mendon qe ketu thot mas miri like komentin👍👍👍
tin tina
tin tina - Πριν ημέρα
kangtari ma i miri i kosoves 👍
Ema Genti
Ema Genti - Πριν ημέρα
😢😢😢shpirti im e di po plas nuk kemi me u pa më bashk 😢
artan shima
artan shima - Πριν ημέρα
arber.nad😢😢
Leonora Sulejmani
Leonora Sulejmani - Πριν ημέρα
bravo
barcley burrington
barcley burrington - Πριν ημέρα
Fituesi i kenges magjike
ne fakt per mendimin tim e meritonte fifi me mc kreshen prz
Zyle Rexha
Zyle Rexha - Πριν ημέρα
https://www.youtube.com/watch?v=QV2UCXNwzGE shikojeni coverin tim me te ri ju lutem shpresoj tju pelqej
klajdi guna
klajdi guna - Πριν ημέρα
fitues je
Avi Elezi
Avi Elezi - Πριν ημέρα
Spr kenge flori
Anila Bregaj
Anila Bregaj - Πριν ημέρα
Shum e bukur .pa fjal
Ledi Keri
Ledi Keri - Πριν ημέρα
🌟🌟🌟🌟🌟
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti - Πριν ημέρα
Bravooo suksese
Kris Lou
Kris Lou - Πριν ημέρα
Skena me u pa mo bashk....nuk kena me u pa mo...
TROPOJA 4EVER
TROPOJA 4EVER - Πριν ημέρα
Ky Flori Mumajesi veq ligen e kampjonve Se ka fitu
Venom
Venom - Πριν ημέρα
Ms Senada😊😊
Ana Ana
Ana Ana - Πριν ημέρα
Bravo Flori ! E meritoje fitoren !
Επόμενο