NO VIDEO :o(

Free Mc's - Nene qe me rrite (Official Video 4K)

13 855
1 071
 
Σχόλια
Zoi Zoi
Zoi Zoi - Πριν 16 ημέρες
Shume bukur ju lumte goja
Redion Aliaj
Redion Aliaj - Πριν 20 ημέρες
Kto jan vargje dhe keng me qualitet.. Kete muzik dhe vargje duam akoma.. Mos te ndryshojn kenget si kan ndryshuar ne te gjithe boten.. Keto kenge na kujtojn kohet e vjetra kohe te bukura
Arjol Arjol
Arjol Arjol - Πριν μήνα
Nuk ka si nene bravo djem 😥😥👏👏👏🍁🌺nene jep jete per femij
neda neda
neda neda - Πριν μήνα
Ti je bota ti je jeta mami ime.
eduart ferhati
eduart ferhati - Πριν μήνα
Te lumte zemra o djal ,bravo shum keng e bukur🤗
Arenc Isufaj
Arenc Isufaj - Πριν μήνα
Bravo cuna jeni te mbrekullushem😍😘👍👍
tarizani cita
tarizani cita - Πριν μήνα
Bukur djemte e Fierit urime !!!! Por na nxirni dhe nje version te ri si versioni i kenges Karamboli !!!
Θοδωρης Ρούσης
Θοδωρης Ρούσης - Πριν 2 μήνες
😘😘😘😘😘😘😘😘
Shyqo Sharka
Shyqo Sharka - Πριν 2 μήνες
bravo he kengetaret me te mir
Malo Dhamo
Malo Dhamo - Πριν 2 μήνες
Ju lumt goja o cuna e keni qar 😍😍
Rigels Vlore
Rigels Vlore - Πριν 2 μήνες
Ju kendofte zemra Cuna Fre mc
Mondi Mondi
Mondi Mondi - Πριν 2 μήνες
Hallall te qofte o yllllllllll
Emirjano Emirjano
Emirjano Emirjano - Πριν 3 μήνες
Bukur cuna
Vullnet Kumrija
Vullnet Kumrija - Πριν 3 μήνες
Respekte djema,Bravo suksese te metejshme
Fredi Ferko
Fredi Ferko - Πριν 3 μήνες
Bravo cuna
Tina Caulli
Tina Caulli - Πριν 3 μήνες
Ska me gje e bukur te jesh nene ne kete bote djema shume kenge e bukur bravo pershendetje
Saro Ilias
Saro Ilias - Πριν 3 μήνες
Bravo djemte e fierit kenge e bukur
Sadik Rucaj
Sadik Rucaj - Πριν 3 μήνες
Bravoooooo
Drilona Hoxha
Drilona Hoxha - Πριν 3 μήνες
Kenga me bukur qe kam degjuar
Bravo 👏 cuna
Me mungon shume nena ime kam 3 vjet pa e pare 😭
Mallkuar qoft ky emigrimi na ndahu nga familja me gjallje 😑
Afrim Saliu
Afrim Saliu - Πριν 3 μήνες
Kjo kenge esht nje super kenge
Marjus Murrizi
Marjus Murrizi - Πριν 3 μήνες
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀⚘⚘⚘⚘⚘⚘
Kozeta Voja
Kozeta Voja - Πριν 3 μήνες
Te keqen e dialit te vogel si e puth mamin e vete a te falte zotiiii ....
alfred cela
alfred cela - Πριν 3 μήνες
Superrrrr ska gje me te bukur se nena
Ardjan Bajrami
Ardjan Bajrami - Πριν 3 μήνες
Bravo djem.shuum rrespekt je as
Kozeta Voja
Kozeta Voja - Πριν 3 μήνες
Do mbleth rrezet e diellit do mare bukurin ehenes do mare kaltersin e qiellit do tia bej dhurat nenes
Cosa Nostra
Cosa Nostra - Πριν 3 μήνες
jeni me te miret kshu vazhdoni cdo keng e juaja eshte legjend nostalgjike ...
Generali B
Generali B - Πριν 3 μήνες
me behet shum qejfi qe shikoj nje super grup qe rikthehet me bukur sec ka qene, per me teper qe po arrin miliona ne klikime pavaresisht se videoklipet jane teper te thjeshta larg videoklipeve alla kallashi, super bravo cuna, kete kenge e keni qa fare, big thumbs up
Σοφια ντρεδαη
Σοφια ντρεδαη - Πριν 3 μήνες
Nene qe me Rrite 😘🌺🌸🌹🍀Bravo 🌺
Eva Hanxhari
Eva Hanxhari - Πριν 3 μήνες
Super keng.
Anna Qejvani
Anna Qejvani - Πριν 3 μήνες
Nena esht gjeja me e cmuar ne jet e 1 ne dashurin r njeriut te dua nena ime
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka - Πριν 3 μήνες
O yjet e Fierit
Alban Aliaj
Alban Aliaj - Πριν 3 μήνες
Fjala NENE fjala me e bukur ska zevendesues kushdo qe ia din vlerat nje dit do shperblehet vetem me te mira sepse nena eshte ajo qe gjakun shpirtin dhe jeten e fal
Dhurata Sulaj
Dhurata Sulaj - Πριν 3 μήνες
Komplimente shum e bukur ju lumte goja per kte super kenge kushtuar nenave qe mallohemi dhe jemi large per fat emigrimi na ndau me gjallje 😢😢😢
Eriseld Brakaj
Eriseld Brakaj - Πριν 4 μήνες
U lumt cuna si Nena nuk ka ne bote Nena. Eshe me ecmuara
Stivi Stivi
Stivi Stivi - Πριν 4 μήνες
Shum kenge bukur 😥😥
Durim Cullhaj
Durim Cullhaj - Πριν 4 μήνες
Bravo Bossa
Pelo Pashaj
Pelo Pashaj - Πριν 4 μήνες
Shum bukur. Bravo👑
Hena Abazi
Hena Abazi - Πριν 4 μήνες
Ju lumt goja djema ❤️❤️❤️
Jorgjia Zhobro
Jorgjia Zhobro - Πριν 4 μήνες
😍Nënë😍😢
Jona Hoxha
Jona Hoxha - Πριν 4 μήνες
Shum e bukur kjo kenge ju lumt goja nena esht e shtrenjt ❤❤💋💋💋💋💋❤
Adelina Adelina
Adelina Adelina - Πριν 4 μήνες
Shuuuum e bukur bravo djema kenga me è bukur qe kam degjuar per nenen qofshin te lumtura nenat kudo te jene
Elsabet Eli123
Elsabet Eli123 - Πριν 4 μήνες
Bravo ju gjithmon nxirni kenge te bukura
Manjola Bobo
Manjola Bobo - Πριν 4 μήνες
Sapo e dëgjova mu mbushen syt me.lot nena esht vërtet gjithçka në bot jep gjithçka si e thot e kënga esht vet misherimi..e kuptoj me shum se kurrë tani që jam ber e vet nënë..gjëja më e ee shtrenjt në Jet..njeriu me I shtrenjt jep jet..te dua nënë..
Adrian Mema
Adrian Mema - Πριν 4 μήνες
Bravoooo djema se me ke te kenge me bushen syte me lote se kam 2 vite pa takure nene jetoi larke nenes ky kurbete na dau na njrzite tane 😢👍👍👍👏👏👏👏👏
Erjon Dauti
Erjon Dauti - Πριν 4 μήνες
Te lumte goja vella e te kendofte zemra e goja na mallengjeve hallall ta bej i madhi zot kudo qe te jesh
Neiden Malaj
Neiden Malaj - Πριν 4 μήνες
Nuk ka dashuri me te paster.. se dashuria . Nenes . 😍😍😍😍. Big love per te gjitha nenat . Qe na kan rritur me mundime.
Gazmend Iseni
Gazmend Iseni - Πριν 4 μήνες
O gento si ylli baka e ke zerin ;)
Intera Shurdha
Intera Shurdha - Πριν 4 μήνες
Ju kendoft zemra keng qe sa her e degjon te mush syt me lot ja dedikoj 💕time emri me i bukur ne bot
Romano Roma
Romano Roma - Πριν 4 μήνες
Respect per te gjitha Nenat kudo qe jam
Άννα Αλτσανι
Άννα Αλτσανι - Πριν 4 μήνες
eshte nje super keng se un e degjoj ter diten mepelqen jash mase shum ....
Altjon Bregaj
Altjon Bregaj - Πριν 4 μήνες
BRAVO CUNA KETO JAN FJAL QE C DO KUSH DO JA DETIKONTE NENES SEVET PA DISKUTIM POR THEN NEN TINGUJT E KENGES TUAJ TINGELLOJN EDHE ME BUKUR .RESPEKTE.
Anna Maria
Anna Maria - Πριν 5 μήνες
A te lumte ajo goje nje kenge e pelqyer nga te gjithe .Kush vlereson nenen eshte njeriu me i lumtur ne bote !!!
Salla Tauland
Salla Tauland - Πριν 5 μήνες
Kjo keng te mbush syt me lot
Erveana
Erveana - Πριν 5 μήνες
Bravo it's very a nice song 😀😘
Kimete Coku
Kimete Coku - Πριν 5 μήνες
bravo shuuum bukur
Stelina Qerreti
Stelina Qerreti - Πριν 5 μήνες
bravo
Miftisamuelei Caushaj
Miftisamuelei Caushaj - Πριν 5 μήνες
Bravi Cuna komplimenti 👏👏👏👏
Bardha Tafani
Bardha Tafani - Πριν 5 μήνες
nje buqet shum e bukur per nenen. .. vertet e meritojn nenat Jan te pavdekshme 😊😊😊
Niko Lleshi
Niko Lleshi - Πριν 5 μήνες
Ky qe kendon refrenin ms esht gje me Ylli Baken, sepse ngjajne ca si shume
Kenga super....
Mireseukthyet FREE MC...
Hena Abazi
Hena Abazi - Πριν 4 μήνες
Niko Lleshi bravo bravo ❤️❤️❤️
Andrea Guce
Andrea Guce - Πριν 5 μήνες
Bravo Djema ju kendofte zemra sapo e degjova kete kenge mu mbushen syte me lot dhe sa here e degjoj me lot ne sy
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi - Πριν 5 μήνες
super💖💖💖💖💖💖⭐⭐
Bukri Eshja
Bukri Eshja - Πριν 5 μήνες
Ju lumt goja
Gerald Zeqo
Gerald Zeqo - Πριν 5 μήνες
ju lumt cuna per kete kenge kaq te bukur dhe prekse
Marios metsai
Marios metsai - Πριν 5 μήνες
Super😊😊😊😊😊
Irma Troka
Irma Troka - Πριν 5 μήνες
Bravo shum e bukur kenga ...nena ime sa shum me mungon
Ηλιασ Σαλιασ
Ηλιασ Σαλιασ - Πριν 5 μήνες
Bravoooooooooo shum bukur suksese lart e me lart
klea ana
klea ana - Πριν 5 μήνες
Sa e bukur
Ermin Kaja
Ermin Kaja - Πριν 5 μήνες
bravoo
Ervehe Rustemaj
Ervehe Rustemaj - Πριν 5 μήνες
Bravo cuna
Arber fier
Arber fier - Πριν 5 μήνες
Sa her e degjoj me.mbushen syt me lot nene te dua shum .....:(
Labi X
Labi X - Πριν 5 μήνες
Rrespeke grupit
Erjon Musta
Erjon Musta - Πριν 5 μήνες
BIG LIKE YEEEE....
emanuel caushaj
emanuel caushaj - Πριν 5 μήνες
👏👏👏
Blabla Bla
Blabla Bla - Πριν 5 μήνες
BRAVO CUNA SUKSESE.TE METEJSHME
faik qevani
faik qevani - Πριν 5 μήνες
NUK E KUPTOJ SE BEJN DISLIKE TE NJI KENG SI KJO ........ SUPER KENGGG
Crazy Gang
Crazy Gang - Πριν 5 μήνες
Respect
Adreas Xhelili
Adreas Xhelili - Πριν 5 μήνες
shumë e bukur kjo kenga për nënën
Klorant Dautaj Dautaj
Klorant Dautaj Dautaj - Πριν 5 μήνες
Shum e dukur
Gazmend Iseni
Gazmend Iseni - Πριν 5 μήνες
Free Mc's mos u ndani si grup se nuk keni sukses,kur kendoni bashk ka lezet te ju degjosh !!!
marsia vlore
marsia vlore - Πριν 6 μήνες
Sa e bukur ❤️❤️❤️ dashuria e nenes e vetmja ne bote ... Pa interes
Ardiana Lala
Ardiana Lala - Πριν 6 μήνες
Me vargjet e kesaj kenge te mrekullueshme i keni ber te gjitha nenat ne bot te jen te lumptura per femjet e tyre.
Spartak Taku
Spartak Taku - Πριν 6 μήνες
❤❤❤❤❤
Ermal Zaimi
Ermal Zaimi - Πριν 6 μήνες
Bravo shum bukur syt me lot na imbushe
Κων/νος Ελευθεροπουλος
Ku je... ♥♥♥
nevruze hoxha
nevruze hoxha - Πριν 6 μήνες
Bravo djema !
Elisabeta Tahiraj
Elisabeta Tahiraj - Πριν 6 μήνες
Hallall😍😍
Apo Store
Apo Store - Πριν 6 μήνες
Te kendofte zemra gjithe jeten per nenen🌟🌟🌟
alketa cepele
alketa cepele - Πριν 6 μήνες
♥️♥️
A.B.A Bregasi
A.B.A Bregasi - Πριν 6 μήνες
Mua me mungonnnnnn😭😭😭😭😭😭
Bledi Korce Bledi
Bledi Korce Bledi - Πριν 6 μήνες
Ju kendoftë zemra djema me këtë këngë super të vecantë per nenen edegjoj ditë edhe nate dhe më qan zemra ju uroj suksese të mëdha edhe të me tejshme keshtu ju kendoftë zemra një herë e pergjigjmonë ❤❤❤❤
Arnold Dhimitri
Arnold Dhimitri - Πριν 6 μήνες
Yll, kenga me bukur! bravo cuna!
Ελι Μελλι
Ελι Μελλι - Πριν 6 μήνες
Suksese djema shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏
Elizabeta Gjishti
Elizabeta Gjishti - Πριν 6 μήνες
🤗👏👏👏👏👏👏👏
Elena Bilbili
Elena Bilbili - Πριν 7 μήνες
Bravvoo😍😍😍❤❤❤
Gentiana Merxhani
Gentiana Merxhani - Πριν 7 μήνες
shum e bukur kenga
klenti01
klenti01 - Πριν 7 μήνες
Ju lumte goja o bandilla.
Hateme Dokaj
Hateme Dokaj - Πριν 7 μήνες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Klodi Lamaj
Klodi Lamaj - Πριν 7 μήνες
Nena eshte nj vater dashurie qe nuk mbaron kurr duke te dhene dashuri me kete kenge pershendes nen time qe me mungon shum 😘😘te puth nga larg o dashuri
Gentjan Hoxhaj
Gentjan Hoxhaj - Πριν 7 μήνες
Fjala me e embel.dora me ngrohte
Gjiri qe nje jete pikoi qumesht eshe lot
Fjale me kuptimplote me magjepse dhe me me peshe se keto nuk ka me...BRAVOOO
super kenge.super melodi...
Keris nasi
Keris nasi - Πριν 7 μήνες
Bravo djema ska si nena
Επόμενο