Elvana

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Πριν 5 μήνες
Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow facebook.com/eastmusicmatters/ Follow John Shahu on Facebook ...
Elvana Gjata - Ku Vajti
Elvana Gjata - Ku Vajti
Πριν 5 μήνες
Listen on Spotify, Apple Music and more : smarturl.it/kuvajti Elvana Gjata - Ku Vajti (written by Arber Gjikolli, Elvana Gjata) Produced by : Big Bang (Redbox ...
Elvana Gjata
Elvana Gjata
Official Channel of Elvana Gjata. Subscribe to connect and get notified. Be the first to know!
Poo Bear - Shade ft. Elvana Gjata
Poo Bear - Shade ft. Elvana Gjata
Πριν μήνα
Listen to Poo Bear Presents: Bearthday Music everywhere: poobear.lnk.to/BearthdayMusicYD Follow Poo Bear: Facebook ...
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
Πριν 10 μήνες
Music : Pirro Cako, Elvana Gjata Lyrics : Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana ...
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
Πριν 10 μήνες
Lyrics: Pirro Çako,Elvana Gjata Music: Pirro Çako Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana ...
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
Πριν 10 μήνες
Music : Pirro Cako Lyrics : Pirro Cako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana ...
Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno
Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno
Πριν 3 χρόνια
Music video for Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno performed by Elvana Gjata. Site: www.threedots.al Facebook: ...
Elvana Gjata - Pak nga pak (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - Pak nga pak (Acoustic Live Session)
Πριν 4 χρόνια
Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Pak ...
Elvana Gjata - As ti (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - As ti (Acoustic Live Session)
Πριν 4 χρόνια
Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for As ti ...
HEART SHAPED BOX (FULL VIDEO) - ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
HEART SHAPED BOX (FULL VIDEO) - ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
Πριν χρόνο
FIND US ON FACEBOOK.. facebook.com/elvanaelvisfrontednirvana UK & US Tours - On Sale Now - see Facebook page for details UK & US Tours ...
Elvana Gjata ndez Prishtinën
Elvana Gjata ndez Prishtinën
Πριν 4 μήνες
Elvana Gjata - Ku jeton dashuria (Afer dhe Larg)
Elvana Gjata - Ku jeton dashuria (Afer dhe Larg)
Πριν 4 χρόνια
Official Audio by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare.
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]
Πριν 7 χρόνια
My Fan Page facebook.com/MusicIsMyDrog Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011] Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) Elvana ...
Elvana Gjata - Puthe  -  Dance Cover
Elvana Gjata - Puthe - Dance Cover
Πριν 2 χρόνια
Vazhdon Konkurimin Ajsi Muca nen interpretimin Kengetares Elvana Gjata , I urojme Suksese Ajsit ^_^
Elvana Gjata - Anonim (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - Anonim (Acoustic Live Session)
Πριν 4 χρόνια
Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi & Elvana Gjata Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions ...
Elvana - Forever Is Over
Elvana - Forever Is Over
Πριν χρόνο
Elvana - "Forever Is Over” (Jason “Poo Bear” Boyd, David Guetta, Giorgio Tuinfort, Elvana Gjata) Produced by David Guetta and Giorgio Tuinfort Co-Produced by ...
Elvana Gjata - Disco Disco ft. Kaos
Elvana Gjata - Disco Disco ft. Kaos
Πριν 4 χρόνια
Music : Flori Mumajesi Music video by : Pro Video Music video for Disco Disco ft. Kaos performed by Elvana Gjata. Site: www.thredots.al Facebook: ...
ANEURYSM (FULL VIDEO) - ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
ANEURYSM (FULL VIDEO) - ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
Πριν χρόνο
FIND US ON FACEBOOK.. facebook.com/elvanaelvisfrontednirvana UK & US Tours - On Sale Now - see Facebook page for details From the bowels ...
Elvana: Elvis Fronted Nirvana
Elvana: Elvis Fronted Nirvana
Elvana - The World's Finest Elvis Fronted Nirvana Tribute.
Best of Elvana Gjata 2017 - Top 10 Songs Mix (Albanian Special Summer Mix) Tallava + Ballads
Best of Elvana Gjata 2017 - Top 10 Songs Mix (Albanian Special Summer Mix) Tallava + Ballads
Πριν χρόνο
Best of Elvana Gjata 2017 - Top 10 Songs Mix FREE DOWNLOAD: click.dj/genvis-muca/elvanagjata-mix ❌ Abonohu Ketu: goo.gl/ydCRRJ ❌ Na qo ...
Elvana Gjata Perlotet gjat koncertit ne Prishtin
Elvana Gjata Perlotet gjat koncertit ne Prishtin
Πριν 4 μήνες
Elvana Gjata Perlotet gjat koncertit ne Prishtin.
ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
ELVANA: ELVIS FRONTED NIRVANA
Πριν χρόνο
FIND US ON FACEBOOK.. facebook.com/elvanaelvisfrontednirvana UK & US Tours - On Sale Now - see Facebook page for details From the bowels ...
Elvana Gjata - A ke ti zemer (Official Video) HQ
Elvana Gjata - A ke ti zemer (Official Video) HQ
Πριν 8 χρόνια
Entermedia is an international global media company specializing in advertising, communications, film, digital media and marketing consulting. Entermedia ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Chipmunks Version)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Chipmunks Version)
Πριν 5 μήνες
Contact on IG - @chipmunks.channel #mike #elvanagjata #ledrivula SUBSCRIBE per me shum video chipmunks. SUBSCRIBE per video nga te gjitha fushat.
Elvana Gjata Përformanca në Xing me Ermalin
Elvana Gjata Përformanca në Xing me Ermalin
Πριν 9 μήνες
Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Lyrics Video)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Lyrics Video)
Πριν 5 μήνες
Elvana Gjata - Ku Vajti (Lyrics Video): grvideo.net/FsDKPBS7Te4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html Nëse ju pelqeu kjo video ju lutem bëni subscribe në kanalin tim këtu: ...
Elvana Gjata- Me fal (karaoke shqip/ teksti)
Elvana Gjata- Me fal (karaoke shqip/ teksti)
Πριν 9 μήνες
Subscribe for more goo.gl/dgZhAz Elvana Gjata- Me fal cover Elvana Gjata- Me fal instrumental Elvana Gjata- Me fal lyrics.
Elvana Gjata & Ledri Vula - Mike (Karaoke / teksti)
Elvana Gjata & Ledri Vula - Mike (Karaoke / teksti)
Πριν 5 μήνες
SUBSCRIBE, Like and Coment for more Elvana Gjata & Ledri Vula - Mike instrumental Elvana Gjata & Ledri Vula - Mike remake Elvana Gjata & Ledri Vula - Mike ...
Elvana Gjata - Vec nje pike (3EP)
Elvana Gjata - Vec nje pike (3EP)
Πριν 10 μήνες
Music : Pirro Çako Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana ...
Elvana Gjata - Ti Shqiperi me jep nder (3EP)
Elvana Gjata - Ti Shqiperi me jep nder (3EP)
Πριν 10 μήνες
Music : Pirro Çako Lyrics : Naim Frasheri Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram ...
Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori
Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori
Πριν 3 χρόνια
Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. facebook.com/www.threedot... Video Production ...
Elvana Gjata - Pak nga pak (Instrumentale)
Elvana Gjata - Pak nga pak (Instrumentale)
Πριν 4 χρόνια
Acoustic Live Session by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare.
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Afer dhe Larg)
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Afer dhe Larg)
Πριν 4 χρόνια
Official Audio by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare.
ANTONY QUAGLIATA : Love me (feat  Bruno) by Elvana Gjata
ANTONY QUAGLIATA : Love me (feat Bruno) by Elvana Gjata
Πριν 2 χρόνια
Because Zumba® is not only made of latin songs, I decided to choreograph this hit coming from Albania. I felt in love with this sound from Elvana Gjata. I would ...
Flori dhe Elvana flasin me mesazhe të koduara?! Fansat-këngëtares: “Po digjesh për të!”
Flori dhe Elvana flasin me mesazhe të koduara?! Fansat-këngëtares: “Po digjesh për të!”
Πριν 6 μήνες
Fansat e këngëtarëve Elvana Gjata dhe Flori Mumajesit kërkojnë rikthimin e një prej çifteve më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar. Lidhja e tyre nuk u konfirmua ...
Kenga Fituese, Elvana Gjata - Me ty, 5 Qershor 2011 - Top Fest 8 Finale
Kenga Fituese, Elvana Gjata - Me ty, 5 Qershor 2011 - Top Fest 8 Finale
Πριν 2 χρόνια
Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës ...
Elvana Gjata- Xheloz (karaoke shqip/ no guide)
Elvana Gjata- Xheloz (karaoke shqip/ no guide)
Πριν 9 μήνες
Subscribe for more goo.gl/zK8Quh Elvana Gjata- Xheloz teksti/ lyrics/ instrumental/ cover.
Albulena - Mashup (Butrint Imeri, Dafina Zeqiri, Dhurata Dora, Elvana Gjata, Yll Limani)
Albulena - Mashup (Butrint Imeri, Dafina Zeqiri, Dhurata Dora, Elvana Gjata, Yll Limani)
Πριν 2 ημέρες
Cover Produced by: Don Gima Video Produced by: Fidan Saini "SAINI Production" grvideo.net/c/UCU8zCDYo8xo0Bya7HQE1gbAabout ...
ELVANA GJATA - Ku jeton dashuria & Afër dhe Larg, 100 Vjet Muzikë
ELVANA GJATA - Ku jeton dashuria & Afër dhe Larg, 100 Vjet Muzikë
Πριν 6 χρόνια
Nata 9 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN.
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
Πριν 10 μήνες
Music : Pirro Çako Lyrics : Pirro Çako Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram ...
Elvana Gjata feat. John Shahu - Mike [Disco Remix 128 BPM]
Elvana Gjata feat. John Shahu - Mike [Disco Remix 128 BPM]
Πριν 5 μήνες
I do not own this song, i only made this remix (non-commercial). original (much better): grvideo.net/tYKweOhJOq4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html ...
ELVANA GJATA - ME FAL (KARAOKE SHQIP 2018)
ELVANA GJATA - ME FAL (KARAOKE SHQIP 2018)
Πριν 9 μήνες
facebook.com/bardhideejay instagram.com/bardhidj.
Elvana Gjata - Xheloz - Piano Cover
Elvana Gjata - Xheloz - Piano Cover
Πριν 9 μήνες
Tutorial Synthesia.
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | MAD REACTION
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | MAD REACTION
Πριν 5 μήνες
Original Link: grvideo.net/tYKweOhJOq4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html PROMO MERCH: www.mixedsociete.com Instagram: mixed_societe_lifestyle Follow Me ...