John shahu

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Πριν 3 μήνες
Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow facebook.com/eastmusicmatters/ Follow John Shahu on Facebook ...
JOHN SHAHU - MEDICINE ( Kenga Magjike 2017 )
JOHN SHAHU - MEDICINE ( Kenga Magjike 2017 )
Πριν 11 μήνες
Kenga Magjike 2017 - Java Gjashte Teksti: John Shahu Orkestrimi: Arbre Blass Kompozimi: John & Arbre Produksioni: Arbre Blass Publishing : Super Sonic ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | MAD REACTION
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | MAD REACTION
Πριν 3 μήνες
Original Link: grvideo.net/tYKweOhJOq4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html PROMO MERCH: www.mixedsociete.com Instagram: mixed_societe_lifestyle Follow Me ...
JOHN SHAHU - MEDICINE ( Kenga Magjike 2017 NETET FINALE)
JOHN SHAHU - MEDICINE ( Kenga Magjike 2017 NETET FINALE)
Πριν 10 μήνες
Kenga Magjike 2017 - NATA FINALE Teksti: John Shahu Orkestrimi: Arbre Blass Kompozimi: John & Arbre Produksioni: Arbre Blass Publishing : Super Sonic ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Lyrics Video)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Lyrics Video)
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata - Ku Vajti (Lyrics Video): grvideo.net/FsDKPBS7Te4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html Nëse ju pelqeu kjo video ju lutem bëni subscribe në kanalin tim këtu: ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (COVER by: Miklovan Prifti & Kristina Rira
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (COVER by: Miklovan Prifti & Kristina Rira
Πριν 19 ημέρες
LIKE: facebook.com/Emma-Video-326973434521280/?modal=admin_todo_tour facebook.com/klaudjo.prifti1 ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - MIKE (Cover Shpend Latifi)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - MIKE (Cover Shpend Latifi)
Πριν 15 ημέρες
Production: Detox Studio Directed: Elmo Creative Guitar: Artan Osmani VHS video style.
KARAOKE : Elvana Gjata & Ledri Vula ft. John Shahu - Mike (Lyrics)
KARAOKE : Elvana Gjata & Ledri Vula ft. John Shahu - Mike (Lyrics)
Πριν 3 μήνες
TONNIDAS Mike - Instrumental for cover, Karaoke, Lyrics, Teksti Për t'i përdorur muzikat, kërkohet të jipen kredite, përndryshe do të reportohen videot!
Kush vjen per dreke/ Pjata e kengetarit John Shahu (09.01.2018)
Kush vjen per dreke/ Pjata e kengetarit John Shahu (09.01.2018)
Πριν 9 μήνες
Këngëtari John Shahu ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Shahu tha se nuk ka marrëdhënie të mira me kuzhinën dhe se për të ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (BECY Bootleg)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (BECY Bootleg)
Πριν 21 ημέρα
free download www5.zippyshare.com/v/S6JI83WB/file.html.
Elvana Gjata & Ledri Vula feat John Shahu - Mike(Lyrics   Video)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat John Shahu - Mike(Lyrics Video)
Πριν 3 μήνες
Ledri Vula ft. Elvana Gjata - Mike ◅THE SHQIPEZ▻ Ndiç ◅The Shqipez▻ në rrjete sociale: IG: instagram.com/theshqipez FB: facebook.com/the.shqipez ...
Mike by Elvana Gjta and Ledri Vula ft. John Shahu | Dardan Krasniqi Cover
Mike by Elvana Gjta and Ledri Vula ft. John Shahu | Dardan Krasniqi Cover
Πριν 3 μήνες
Don't forget to follow me: Instagram: instagram.com/dardan__kras I hope you like it!
Albanian ❤️ Story Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | Reaction
Albanian ❤️ Story Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | Reaction
Πριν μήνα
Albanian ❤ Story Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike | Reaction Welcome to my channel!! Subscribe for more videos!! Today we're gonna be ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Πριν μήνα
instagram.com/xhonatan_meco/
Elvana Gjata & Ledri Vula Ft. John Shahu - Mike ( BECY Bootleg )
Elvana Gjata & Ledri Vula Ft. John Shahu - Mike ( BECY Bootleg )
Πριν 21 ημέρα
SUBSCRIBE❗ ⬇Free Download - www5.zippyshare.com/v/S6JI83WB/file.html #Mike#BECY#Bootleg.
Mike- Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu
Mike- Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu
Πριν 2 μήνες
Instagram- @_etunaj_.
Leard Mike Cover (Elvana Gjata ft John Shahu
Leard Mike Cover (Elvana Gjata ft John Shahu
Πριν 29 ημέρες
Leard Mike - Cover DualVox Studio Video Arma Creative.
Elvana Gjata feat. John Shahu - Mike [Disco Remix 128 BPM]
Elvana Gjata feat. John Shahu - Mike [Disco Remix 128 BPM]
Πριν 3 μήνες
I do not own this song, i only made this remix (non-commercial). original (much better): grvideo.net/tYKweOhJOq4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html ...
Kush vjen per dreke? - Mishela Rapo dhe John Shahu (09 janar 2018)
Kush vjen per dreke? - Mishela Rapo dhe John Shahu (09 janar 2018)
Πριν 9 μήνες
Facebook: facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu.
Elvana Gjata ft. John Shahu ft. Ledri Vula - Mike (Cover Erina Sherifi)
Elvana Gjata ft. John Shahu ft. Ledri Vula - Mike (Cover Erina Sherifi)
Πριν 3 μήνες
Mike | Elvana Gjata ft. John Shahu ft. Ledri Vula . . #mike #cover #elvanagjata #johnshahu #ledrivula @elvanagjataaaa @john_shahu @ledrivula.
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shaku - Mike (Cover Arnesa)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shaku - Mike (Cover Arnesa)
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata Ledri Vula John Shahu Mike Arnesa.
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Chipmunks Version)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (Chipmunks Version)
Πριν 3 μήνες
Contact on IG - @chipmunks.channel #mike #elvanagjata #ledrivula SUBSCRIBE per me shum video chipmunks. SUBSCRIBE per video nga te gjitha fushat.
Elvana Gjata ft. John Shahu & Ledri Vula - Mike (Cover by Antonela Cekixhi) HD Video
Elvana Gjata ft. John Shahu & Ledri Vula - Mike (Cover by Antonela Cekixhi) HD Video
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata ft. John Shahu & Ledri Vula - Mike (Cover by Antonela Cekixhi) HD Video 1920x1080 follow Antonel-en ne : Instagram ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike❤️
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike❤️
Πριν 3 μήνες
Lyrics : Chorus. Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E ...
Mike - Elvana Gjata & Ledri Vula ft. John Shahu (Violin Cover By Alban Çeça)
Mike - Elvana Gjata & Ledri Vula ft. John Shahu (Violin Cover By Alban Çeça)
Πριν 3 μήνες
A violin cover of "Mike" By Elvana Gjata & Ledri Vula ft. John Shahu. Enjoy, Comment, Subscribe and Share!!! Arilena Ara - Nëntori (Bess & Gon Remix) coming ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (karaoke,/ teksti)
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (karaoke,/ teksti)
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike instrumental Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike cover Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John ...
ALBINA KELMENDI - SI N'FILLIM (KENGA MAGJIKE 2017)
ALBINA KELMENDI - SI N'FILLIM (KENGA MAGJIKE 2017)
Πριν 11 μήνες
Albina Kelmendi - Si n'filim Kenga Magjike 2017 - java e gjashte Muzike & Orkestrim: John Van Ride Teksti: Ylli Limani Producer: John Van Ride follow ...
AFRO 2018, Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (REMIX)
AFRO 2018, Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike (REMIX)
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike OFFICIAL VIDEO : grvideo.net/tYKweOhJOq4-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html REMIX BY DJEC18 NEW AFRO.
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike chipmunks version
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike chipmunks version
Πριν 12 ημέρες
Elvana Gjata #Ledri Vula #John Shahu #Mike.
Elvana Gjata & John & Ledri Vula - Mike ( Cover - Emanuel Mehmeti )
Elvana Gjata & John & Ledri Vula - Mike ( Cover - Emanuel Mehmeti )
Πριν 3 μήνες
Contact with Emanuel on Instagram - instagram.com/emanuel_mehmetii.
John Shahu - Topic
John Shahu - Topic
John Shahu is a musical artist. This channel was generated automatically by GRvideo's video discovery system.
ERGYS SHAHU - FALE ZEMREN ( Kenga Magjike 2017 )
ERGYS SHAHU - FALE ZEMREN ( Kenga Magjike 2017 )
Πριν χρόνο
Kenga Magjike 2017 Java Dyte Website: kengamagjike.com Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk ...
Kelly & Ergys Shahu - Kudo qe jam (Official Video 4K)
Kelly & Ergys Shahu - Kudo qe jam (Official Video 4K)
Πριν 5 μήνες
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip Music & Lyrics by Anxhelo Koci Arragment by Alsked Rrenja Headline Records ND Film Production.
Kush vjen per dreke/ John Shahu tregon si festohet Viti i Ri ne Australi (09.01.2018)
Kush vjen per dreke/ John Shahu tregon si festohet Viti i Ri ne Australi (09.01.2018)
Πριν 9 μήνες
Këngëtari John Shahu rrëfeu sot përmes emisionit “Kush vjen për drekë” jetën në Australi. Duke qenë në fillimin e 2018-ës moderatorja pyeti se si festohet Viti i ...
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike ( Mussette Remix )
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike ( Mussette Remix )
Πριν 3 μήνες
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike ( Mussette Remix ) Follow me on soundcloud soundcloud.com/mussetteofficial LYRICS : Chorus.
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (05 nentor 2017)
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (05 nentor 2017)
Πριν 11 μήνες
Facebook: facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
Elvana Gjata .ft John Shahu & Ledri Vula - #mike (COVER BY ARJOLI)
Elvana Gjata .ft John Shahu & Ledri Vula - #mike (COVER BY ARJOLI)
Πριν 3 μήνες
Instrumental producer Pandeli Frroku Enjoy Follow instagram.com/arjol.hoxha/ instagram.com/pandeli_frroku/
♫ Nightcore - Mike ♥ (Switching Vocals) (Lyrics) [Elvana Gjata & Ledri Vula & John Shahu]
♫ Nightcore - Mike ♥ (Switching Vocals) (Lyrics) [Elvana Gjata & Ledri Vula & John Shahu]
Πριν 3 μήνες
You like this song? Subscribe me for more! ➥ bit.ly/YunaMusicSub ◅ Previous Song → grvideo.net/s9jzItYWmZs-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF.html ▻ Next Song → ➥ Nightcore ...