Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

131 618
9 608
 
Σχόλια
Mariola Papa
Mariola Papa - Πριν 3 λεπτά
yes it is
boss a
boss a - Πριν 59 λεπτά
Big love from Africa
Ikgham
Ikgham - Πριν ώρα
From Morocco 🇲🇦❤️❤️
Robi Robi
Robi Robi - Πριν 7 ώρες
Ledri 😘
Svetlana Ursachi
Svetlana Ursachi - Πριν 16 ώρες
❤️❤️❤️
Stella Meggie
Stella Meggie - Πριν 17 ώρες
Palermo, Italia my city 😘💕 love this song i listen foreign song and i can't imagine you was there for this video music💕😘
Goni Abazi
Goni Abazi - Πριν 20 ώρες
Sjf
Omon Sharopov
Omon Sharopov - Πριν 22 ώρες
In what city they have shoted this bestseller🤨?
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 16 ώρες
Palermo, Italy
Arnaud Boutin
Arnaud Boutin - Πριν 23 ώρες
Which city in this clip ??
Geg Toska
Geg Toska - Πριν 24 λεπτά
Palermo
dritan ramadani
dritan ramadani - Πριν ημέρα
💞💟💓💖
Mina. Ap
Mina. Ap - Πριν ημέρα
I love it, from Grecce ♥️
Florian Difi
Florian Difi - Πριν ημέρα
John I jep bukuri kenges,te gjithe amerikaneve qe u kam treguar kengen kerkojne te degjojne vetem pjesen e tij dhe pothuajse te gjithe mendojne qe zeri I elvanes nuk pershatet fare me zerin e john
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 15 ώρες
Florian Difi Elvana dhe Ledri tashme dihet kush jane dhe skane nevoj per identifikim. Johni ka qen nje sensacion i ri dhe uroj te eci shume! Me siguri ai i ka dhen bukurin kenges sic ja kane dhen te dy tjetet! Sic e thash une dhe me pas e the dhe ti, kjo kenge sdo ishte e njejta nese nje nga keta 3 do mungonte!
Florian Difi
Florian Difi - Πριν 15 ώρες
Normal eshte ceshtje shijesh por ama askush nuk mund ta mohoje qe zeri me I bukur ne kete kenge eshte I John,nuk po ju jap te drejt atyre por ama john eshte me te vertete I papare ne kete kenge.Edhe per mua nuk diskutohet qe mbase kjo kenge kurre nuk do kishte dale kaq e bukur pa te tre.
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 15 ώρες
Florian Difi eshte ceshtje shijesh. Une mendoj qe kjo kenge pa John, pa Elvanen pa Ledrin nuk do ishte njesoj dhe sdo ishte aq e bukur sic eshte keshtu. Por fakti qe e thojne amerikanet nuk do te thot asgje!
Florian Difi
Florian Difi - Πριν 15 ώρες
Nuk mund te jene te gjithe gabim,john kendon shqip dhe prap e pelqejne,ata thjesht thone qe zeri I elvanes nuk pershtatet me zerin e tij.
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 15 ώρες
Fakti qe kane then keto amerikanet nuk do te thot gje pasi ato nuk e kuptojne kengen dhe fjalet! Kjo kenge eshte perfekte keshtu sic eshte! Si Elvana, John dhe Ledri japin lezetin e tyre kenges!
tani rapaj
tani rapaj - Πριν ημέρα
Jettt te duaaa Elvanaaa❤❣💕💋
Jimi Mitsos
Jimi Mitsos - Πριν ημέρα
Si nuk tha njeri qe muziken e ben gjuha kur gjuha te tingulli bukur. Die albanische Sprache klingt sehr gut.
Mariola Papa
Mariola Papa - Πριν ημέρα
The song is the best
Esmeralda Berisha
Esmeralda Berisha - Πριν ημέρα
👏👏👏👏👏super bravo
gaming tv
gaming tv - Πριν ημέρα
Kenga ishte shm e bukur po se per ca esht Ledri Vula aty ?🤔
Sara Sara
Sara Sara - Πριν ημέρα
😂😂😂😂😂😂😂sa kam qesh kur e lexova komentin tuajjj ,,!Ta mbeshtes mendimin😁😁
Enxhi Hysa
Enxhi Hysa - Πριν ημέρα
Shum shum e bukur ase me nje onderr nuk e gjeja mete musiche
Allmir Amzovski
Allmir Amzovski - Πριν ημέρα
ALIMA AMZA 💗💗💗💗
Scream TheKing
Scream TheKing - Πριν ημέρα
I was listening this song in Sarande holiday. That make's me love it
Fatosh Berdoj
Fatosh Berdoj - Πριν ημέρα
Canzone molto bela
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd - Πριν ημέρα
Me ket kenge pershendes. Mikun tim Reni Reni Fier
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Liat Malichi
Liat Malichi - Πριν ημέρα
❤️i like this song!! in my playlist.. kiss from israel❤️
mobile store
mobile store - Πριν 2 ημέρες
Love elvan ledri jon
mobile store
mobile store - Πριν 2 ημέρες
♡♡♡♡♡
mobile store
mobile store - Πριν 2 ημέρες
Un vdes per kete kenge 😘😘😘😘
forewer forewer
forewer forewer - Πριν 2 ημέρες
me florin nxjer naj keng bashk te dyt
Rige Geri
Rige Geri - Πριν 2 ημέρες
9.1 K disslike wtf🤔
Maya Žoltáková
Maya Žoltáková - Πριν 2 ημέρες
I need her dress right now😍😍
yaminamassilya LADJOUZI
yaminamassilya LADJOUZI - Πριν 2 ημέρες
From Algeria ✌✌✌✌✌
Clinton Olson
Clinton Olson - Πριν 2 ημέρες
tre diva ,tre engjëj
RizeeYT
RizeeYT - Πριν 2 ημέρες
Hey ti mike
Diten kur me the se ike
Zerin ti shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen time e more
E kam dit nuk vjen me
Kllaudija Gjini
Kllaudija Gjini - Πριν 2 ημέρες
Ok
GamSucksAtCod
GamSucksAtCod - Πριν 3 ημέρες
bukur
Krasniqi Launeta
Krasniqi Launeta - Πριν 3 ημέρες
Elvana Love l Lieber😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤😘❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Debby Ryan
Debby Ryan - Πριν 3 ημέρες
He ti prawo
Sara Sara
Sara Sara - Πριν 3 ημέρες
I fancy the songs of Elvana... A princess
Andi Abdulla
Andi Abdulla - Πριν 3 ημέρες
kot e keni futur ledrin ne kenga me bukur kendon johni
Lefterie Vata
Lefterie Vata - Πριν 3 ημέρες
Bukur Mike 😍
Eduard Zlatineanu4
Eduard Zlatineanu4 - Πριν 3 ημέρες
🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴
Dash Suli Suli
Dash Suli Suli - Πριν 3 ημέρες
My love song
HALİL DELEN
HALİL DELEN - Πριν 3 ημέρες
Süper Şarkı Klip müzik harika, hangi dilde söylüyorlar acaba
HALİL DELEN
HALİL DELEN - Πριν ημέρα
Teşekkürler.
murat heptokkan
murat heptokkan - Πριν 3 ημέρες
arnavutça
Ola Mema
Ola Mema - Πριν 3 ημέρες
Ola mema esht mami im une quhem amanda vajza e saj te dua
Ola Mema
Ola Mema - Πριν 3 ημέρες
Elvana vdes per ty kengtarja ime e madhe te dua shum ka desshir te te takoj
pellumbesha bilalli
pellumbesha bilalli - Πριν 3 ημέρες
shume mire bravo taman konga shqip
Hasan Hilme
Hasan Hilme - Πριν 3 ημέρες
he from???
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 3 ημέρες
The summer hit 2018!!!
Rencia J
Rencia J - Πριν 3 ημέρες
Kocham Albanie I love music Albania pozdrowienia Z Polski ❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Geg Toska
Geg Toska - Πριν 20 λεπτά
Dzenkuje
Vicky G
Vicky G - Πριν 3 ημέρες
Nje nga kenget me te bukra qe kam degjuar .Love you guys ❤️❤️❤️
BuffMonkeys
BuffMonkeys - Πριν 3 ημέρες
Alisa
Rafail Ruci Ruci
Rafail Ruci Ruci - Πριν 3 ημέρες
J
ysen xhelo
ysen xhelo - Πριν 3 ημέρες
Ah mike ti mike.
Sofii Sofiia
Sofii Sofiia - Πριν 3 ημέρες
#ionut
Saty Aash
Saty Aash - Πριν 3 ημέρες
SICK SMILEY CR
SICK SMILEY CR - Πριν 4 ημέρες
this is mother of all songs
Arlinda Berisha
Arlinda Berisha - Πριν 4 ημέρες
👍👍👍👍👍👍👍👍
Fjorda Asimi
Fjorda Asimi - Πριν 4 ημέρες
Se kisha degjuar me pare po' nje keng mrekulli
klevis halilaj
klevis halilaj - Πριν 4 ημέρες
Hahahahahahahahabahaggshagnfahjd
mazen almousle
mazen almousle - Πριν 4 ημέρες
يرجى عدم وضع صور السفهاء أمثال راغب علامة مع أغانيه مع باقي البشر و المغنين
Marianna Balogh
Marianna Balogh - Πριν 4 ημέρες
Jooo
Twana Azad
Twana Azad - Πριν 4 ημέρες
😍😍🍾
Demyv 11
Demyv 11 - Πριν 5 ημέρες
I from Greece and Albanian i live in Greece
Joanna Wagner
Joanna Wagner - Πριν 5 ημέρες
Best of 2018 😍😍😍😍
Dougi Medi
Dougi Medi - Πριν 5 ημέρες
I'm from New York City and the US, I'm Latino and I was raise around Albanians I kinda understand it not that much. Its been awhile
vicemiler
vicemiler - Πριν 5 ημέρες
Ubavina 🇲🇰
Beautiful Life
Beautiful Life - Πριν 5 ημέρες
36 million views and 128k likes!! ^_^
Kavaja Online
Kavaja Online - Πριν 5 ημέρες
Mbreteresh je mbreteresh po ku Ka me tmir se ty ❤️❤️❤️❤️❤️
Szilveszter Jónás
Szilveszter Jónás - Πριν 5 ημέρες
jo a zene
Natalie Runkel
Natalie Runkel - Πριν 5 ημέρες
Kënga shumë e bukur (:
Muzika më e mirë shqiptare (:
Orges Nasufi
Orges Nasufi - Πριν 5 ημέρες
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Fanni Dobos
Fanni Dobos - Πριν 5 ημέρες
Love thiis❤❤ from Hungary🤗
Ελλη Wolves
Ελλη Wolves - Πριν 5 ημέρες
ΟΥΆΟΥ THIS IS AMAZING❣
Klaudia Kapitány
Klaudia Kapitány - Πριν 6 ημέρες
😍👑 wooowwww legjobb 🤗😍
Kosovare Ajazi
Kosovare Ajazi - Πριν 6 ημέρες
Va
dionis cepele
dionis cepele - Πριν 6 ημέρες
Elvana ti je ylll po ke gabim që e hoqe femijen qe kishe me flori mumajesin
Esat Bresa
Esat Bresa - Πριν 6 ημέρες
Te dua😃😘
Shkelqim Hadri
Shkelqim Hadri - Πριν 6 ημέρες
aq shum u knaqen vesht qi u bon xheloz per syte (e vice versa)
Shkelqim Hadri
Shkelqim Hadri - Πριν 6 ημέρες
Na I knaqe tupanat e veshve.....
SG pro
SG pro - Πριν 6 ημέρες
Pussy?
SG pro
SG pro - Πριν 2 ημέρες
Evelina T thanks for wasting your time on me.
Evelina T
Evelina T - Πριν 6 ημέρες
Nooo 😂😂😂. It's in albanian There are 2 words not 1
PRIYA SUNMEAIRDHA ME U SEAIYIK
PRIYA SUNMEAIRDHA ME U SEAIYIK - Πριν 6 ημέρες
ME AIY IC MIMIC ME UV SIYIC
Chris 1453
Chris 1453 - Πριν 6 ημέρες
Wow 35 million per 2 muaje
ibor ibor
ibor ibor - Πριν 6 ημέρες
🇽🇰🇦🇱❤👐👐👐
apostolis mitre
apostolis mitre - Πριν 6 ημέρες
Shkelqyer. Me ritem te bukur. ❤️❤️❤️❤️
movie trailers
movie trailers - Πριν 6 ημέρες
Kenga ma e preferuar e imja💖
Dfc Intelektual
Dfc Intelektual - Πριν 6 ημέρες
35Mily views , 5.8K Comments LOL Maybe this song is on trendin in Bangladesh Or Syria 😂😂
JusM
JusM - Πριν 6 ημέρες
TOP 20 most viewed albanian songs // TOP 20 këngët më të klikuara shqiptare -- SUMMER/VERA 2018 ---> https://www.youtube.com/watch?v=B2Bqt49KcsU
JusM
JusM - Πριν 6 ημέρες
TOP 20 most viewed albanian songs // TOP 20 këngët më të klikuara shqiptare -- SUMMER/VERA 2018 ---> https://www.youtube.com/watch?v=B2Bqt49KcsU
Tringa Emini
Tringa Emini - Πριν 6 ημέρες
10000 here e kam dëgjuar 😉👌👌👌👌më pelqen
Kaliopi Tserepi
Kaliopi Tserepi - Πριν 6 ημέρες
Elvana kjo kenga eshte e prefuera ime😍😍😍😍😍
Paro Life
Paro Life - Πριν 6 ημέρες
Muy bonito💖💖💖, soy de España
Lucjana Caushi
Lucjana Caushi - Πριν 6 ημέρες
Like kush e pelqen kete kenge
Silvana Asimetaj
Silvana Asimetaj - Πριν 7 ημέρες
😍😍
Edmond Qoshku
Edmond Qoshku - Πριν 7 ημέρες
Shum bukur ledri
Collins Coo
Collins Coo - Πριν 7 ημέρες
😍😍😍😍😍😍
A. Monica
A. Monica - Πριν 7 ημέρες
Tringa Emini
Tringa Emini - Πριν 7 ημέρες
😉👌❤️
Tringa Emini
Tringa Emini - Πριν 6 ημέρες
100000 e Kam ndigju, me pelqen
Erika Bernáth
Erika Bernáth - Πριν 7 ημέρες
nagyon jó
Beautiful Life
Beautiful Life - Πριν 7 ημέρες
35 million views and 127k likes!! ^_^
Ortenca Buzaj
Ortenca Buzaj - Πριν 7 ημέρες
❤❤❤❤
Canaj Mandi
Canaj Mandi - Πριν 7 ημέρες
P.o. cne ti moj me ket morracakun tjtr 35 million shikime o kare 35milion ka mar French Montana me Lil yen e matrime gims qe I digjon e gjith bota p.o. me shum Paskit mar ju bythqirt e shqiperis kengetar klubesh
Klaudio Domi
Klaudio Domi - Πριν 3 ημέρες
Lil Wayne* Maître Gims*
Canaj Mandi
Canaj Mandi - Πριν 7 ημέρες
+Geg Toska ca xhelozie un sjam kengetar pse duhet tjem
Geg Toska
Geg Toska - Πριν 7 ημέρες
Me xhelozi mundesh vetem vehten me shkatrrue.
-Queen Gaming-
-Queen Gaming- - Πριν 7 ημέρες
💙♡^▽^♡
Ledion Tifi
Ledion Tifi - Πριν 8 ημέρες
Super keng elvana
Επόμενο