NO VIDEO :o(

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (04 nentor 2018)

2 426
251
 
Σχόλια
game TV
game TV - Πριν 4 ημέρες
Gjyna ga zoti.ai duhet e jetoi si cdo njeri ne bote
Fatjon Fier
Fatjon Fier - Πριν 4 ημέρες
Bravo per mbeshtetien qe i ben motra
Mondi Mema
Mondi Mema - Πριν 4 ημέρες
O zot na ruj un para disa ditesh vrava pak doren edhe u qava po kur pash kte thash me veten time jam njeriu mo i kompletuar ne bot
Rei bledi
Rei bledi - Πριν 5 ημέρες
I THEM KESAJ MOTRRE BRAVO TE QOFT PER DASHURIN E MADHE QE PASKE PER VELLEN ZOTI I DHENT SHENDET KETI DJALI PO JAN KAFSHA ATA QE TALLEN ME KETA NJERES LUMTURI PACI GJITHMON NE FAMILJE.
blerim gashi
blerim gashi - Πριν 5 ημέρες
1 bravo te madhe motres dhe profesorit (zoti i gjykoft keta per disliket )
Brunilda
Brunilda - Πριν 5 ημέρες
Sa mbrapa qe jemi ne Shqipri jemi te pare per paragjykim.... Un i them bravo te madhe mamas i Aleksandrit qe nuk e braktisi sic i than njerezit e saj imagjino ca mendimesh po e rriti ajo plot me dashuri bravo dhe motres e fsmiljes eti qe e mbeshtesin. Dhe nji bravo shum te madhe per profesorin qe kete gje qe ben ai duet ta kishe ber shteti ti mbeshtesi njerezit me nevoja speciale te shkollohen. Zoti ju bekoft mbare te vej cdo gje ne jeten tende Aleksander te jesh i lumtur qe ke nji familje qe te do dhe gjithmon do jet pran teje.
Rexhina Altamura
Rexhina Altamura - Πριν 5 ημέρες
Ne momentin qe pa motren me dolen lot nga syt u preka shum me kete mesazh sa gjynah zoti e rujt
Rey Gamez
Rey Gamez - Πριν 6 ημέρες
26:57 Gjynah mos e kap nga dora
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ - Πριν 6 ημέρες
Me vjen shume keq per historine e tij vertete zoti i dhashte kurajo. Dhe mu be shume qejfi per programin qe kane hartu per Aleksandrin 🙏
jurgen beqiri
jurgen beqiri - Πριν 7 ημέρες
Nje histori shume prekese
erjola lleshi
erjola lleshi - Πριν 7 ημέρες
O zot, Paci vec te mira ne Jete
Fjodor Haka
Fjodor Haka - Πριν 8 ημέρες
Gjyna me vjem shum keq tregohu e fort xhan zoti ju bekoft
ντενις ντισα
ντενις ντισα - Πριν 8 ημέρες
Bravo familjes per kurajon dhe forcen dashurin qe i kan dhen dhe i japin ❤️
Besa Besi
Besa Besi - Πριν 8 ημέρες
Zoti ju Bekoft te dyve dhe ju ndihmoft lumt ju per veti dhe lum Familja qe ju ka juve Motra jep dhe Jeten per Vllain por dhe Vllau per Motren Zotri Ardit je nje Njeri me Zemer te madhe Zoti ta shperbleft per tmirat qe ben
Anna Anni
Anna Anni - Πριν 9 ημέρες
Pse o xhaxhi ardit gjith ato lek sja dhurove ti nje karroc qunit.duke dhen nuk humbet pasuria besom shtohet .
Ysen Gorani
Ysen Gorani - Πριν 9 ημέρες
ozot😞💔
\\ Μακεδόνας //
\\ Μακεδόνας // - Πριν 9 ημέρες
ΤΙ ΑΛΒΑΝΙΚΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΙΣ ΤΑΣΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΧΑΖΕΨΑΤΕ;
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ - Πριν 6 ημέρες
\\ Μακεδόνας // μόνο ένας ελληνας θα μπορούσε να πει αυτό το πράγμα σε τέτοια ιστορία ματιά να δεις δεν έχεις ? Μόνο στόμα να λες βλακείες αντε δρόμοοοο ηλιθιος 😡😠 σκατοψυχη . Θα μπορούσες απλά μην το ανοίξεις και τέλος.
SABRINA MINETTO
SABRINA MINETTO - Πριν 9 ημέρες
Pa u thuaj disave sote qe duan iphona dhe mercedeza...gjeja me flliqur qe kemi.ne shqiperi eshte bulizmi qe cdo invalid i vjen turp te dal nga shteppia e vet dhe pa ndihma nga shteti!Respekte nga italia
Halim Smajlaj
Halim Smajlaj - Πριν 9 ημέρες
o zot imadhe te rujt or qun
Tatjana Bullari
Tatjana Bullari - Πριν 9 ημέρες
Ne ankohemi shum ne jet dhe shyqyr zotit jemi mir por kur shikon keto histori te japin mesim ne jet zoti ju ndihmoft mbaresi ne jeten tuaj
Afrim Muhaxhiri
Afrim Muhaxhiri - Πριν 9 ημέρες
Ju in il poli
Ervis Ademi
Ervis Ademi - Πριν 9 ημέρες
Ju qe ben dis like thoni nje fjal te mir se nuk lodhet goja me fjal te mira o njeres pa gjakkk
Kadriji Rufije
Kadriji Rufije - Πριν 9 ημέρες
(ALLAHU) TE NDIHMOFT DHE TI DHASHT GJITHA TE MIRAT E KESAJ BOTE QE DESHIRON TI I NDERUAR ALEKESANDER E KET NJERI QE E PERKRAH(ALLAHU E SHPERBLEFT ME XHEHNETIN METE LART FIREDUES AMIN 😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢
Munir Biba
Munir Biba - Πριν 9 ημέρες
O ZOT NDIHMOJE ETE NJERI SA GJYNA
Selvete beča Axhami
Selvete beča Axhami - Πριν 9 ημέρες
Alda Basilis
Alda Basilis - Πριν 9 ημέρες
Arditi bene para nga keta njerez por nuk u jep asnje ndihme.... Wow vetem i perdore......... Kotheret Shqipetar!
Danjela
Danjela - Πριν 10 ημέρες
vec bekim ju dhaft zoti🙏🙏🙏🙏🙏❤❤
Semuga S
Semuga S - Πριν 10 ημέρες
Une besoj se tani qe po shkruaj kete koment ndonje bamires veq ka menduar qe te ja siguroi nje karroce elektrike. Kete po e them se Shqiptaret kan dhene dhe do te japin ndihmen atyre qe kane nevoje. Jeta ka svidat e veta nuk eshte nganjeher ashtu siq deshirojme ne , por falenderojme krijusin tan qe na mundeson komunikimin dhe na lehteson jeten edhe athere kur mendojm se jemi ngusht. Kete moter e pershendes dhe zoti e bekofte sepse e don dhe e respekton vellain dhe madje ja qan edhe fatin e tij. Kur ne mesin ton kemi ndonje kesi rasti ai person eshte paswyra e jone dhe ne nuk duhet asnjeher ti harrojme , por gjitheher ti ndihmojme nese nuk kemi mundesi te tjera ti perkrahim qe mos te mendojne se jan lene anash. Kesaj familje i deshiroi fat dhe kam nje bindje se profesori do te mbaje fjalen.
Mazreku Hasan
Mazreku Hasan - Πριν 10 ημέρες
Kisha vetem ni mesazh per kit egjull zoti indihmoft po kur don qe kanevoj per gjdo sen qe ka nevoj per mu jam igashum per ti ndihmu nemr te zoti modh je ihapur per ti qka ki nevoj se jenjeri meshum vlera para zoti madh
Elsa Gianko
Elsa Gianko - Πριν 10 ημέρες
Per keto cilesi te shpirtit si njeri dhe si artist do na kesh te gjithe mbeshtetje po vure kandidaturen per kryeminister dhe do thoja qe po ashtu si e the ti (natyrisht jo per vehten tende) eshte shume e rendesishme qe ekziston.Te falenderojme shume per gjthshka qe ben
Elsa Gianko
Elsa Gianko - Πριν 10 ημέρες
Ardit Gjebrea FALEMINDERIT edhe ne TY qe ke nje shpirt kaq te madh,te paster,te bukur.
Dani Nikolli
Dani Nikolli - Πριν 10 ημέρες
Zoti te bekoft moj moter e zoti mbar jau beft jeten kam qar si fmi pash te madhin zot ju pershendes nga londra florian nikolli
Bardha Gurraj
Bardha Gurraj - Πριν 10 ημέρες
Ardit mos mbet shqiperija pa ty
Genc Arifi
Genc Arifi - Πριν 10 ημέρες
Sa pak jemi falenderues ndaj Zotit ne kemi shendetin dhe prap ankohemi O Zot i madh na fal kur ankohemi 😢 ka dikush qe ska duar sy kemb dhe prap nuk ankohet e ne kemi te gjitha prap ankohemi 😢😢 vallah bilah qeky rast me ka prek shum Zoti i ndihmoft kti vllaut e ja lehtsoft ket sprov 😢😢
Renato Kaloshi
Renato Kaloshi - Πριν 10 ημέρες
Zoti Ju rujt te dyve
Μαρία Η.
Μαρία Η. - Πριν 10 ημέρες
Cdo dit te falenderojm zotin Dhe te jemi te kenaqur Nga ai Jo te kerkojm me teper Cdonjeru ne kete bot Ska te drejt te paragjukoj Ne shumicen e rasteve KA njerez qe paragjukojn nje te semur Po harojn se ata qe duken te bukur e te zgjuar ne syt tan ata Jan shejtani vet ata na shajn mbas krahve Dhe ne kujtojm se Ai eshte njeriu me I mir Ska nevoj te jesh I bukur ose shum I zgjuar Rendesi ka te jesh njeri I mir ne kete bot Me behet qejfi shum Qe ne Shqiperi ka mesues qe I ndihmojn keta femij te semur Zoti e bekoft Aleksandron duket shum inteligjent Aleksandro mos u merzit Ti je njeriu me I mir Dhe I vecant nga te tjeret ZOTI TE NDIHMOFT PER ATE QE ENDERON TI
Fluturim Troci
Fluturim Troci - Πριν 10 ημέρες
Te kam sjelle ktu vetem te te them se te dua shum.
A nuk ja thu dot ne shpi
Apo semundja publiciteske ne shqiperi ska fund. Emision pershendetjesh
Besmir Doda
Besmir Doda - Πριν 10 ημέρες
Fluturim Troci ik o kar
Aurela Mile
Aurela Mile - Πριν 10 ημέρες
Zotii ju bekofte nee cdo hap te jetes suaj
xhemi xhemi
xhemi xhemi - Πριν 10 ημέρες
Aleksandri eshte nje frymezim i madh per shume njerez te cilet zoti u ka dhene shendet te plote me nga dy kembe dy duar dhe nje koke bosh.Nuk shkojne shkolle ose e fillojne dhe e lene pergjysem ose nuk punojne edhe pse jane mashalla me i pa.Zoti te dhente shendet dhe uroj te marresh shume dashuri nga njerezit se e meriton.
Tini beli Adrian
Tini beli Adrian - Πριν 10 ημέρες
Ka disa njerz shajn fen allaun kam pa nkomenta supan alla atinve duet allau shejn meju dhan se kan aru kush ika kriju ket dujna ene boten allaut madh ikofshmi fal ozoti madh 🙏
Tini beli Adrian
Tini beli Adrian - Πριν 10 ημέρες
Allau madh esheroft jare bi ket djal idhalla zot kofshmi fal ti alla🙏🙏
Bardiqi Rrustem
Bardiqi Rrustem - Πριν 10 ημέρες
respekt dhasht Zoti te kesh suksese te pa ndalshme 🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲👌👌😘
Recensione
Recensione - Πριν 11 ημέρες
Ti qe po lexon kete koment me ndiq ne kanal dhe do te kesh shun fat ne jete.
Al Bania
Al Bania - Πριν 11 ημέρες
Ju rujte zoti 🙏🙏
ανεμοδαρμένο γατί
ανεμοδαρμένο γατί - Πριν 11 ημέρες
Πάμε πακέτο αλβανικό; Η μάνα του ειναι αυτή;
ανεμοδαρμένο γατί
ανεμοδαρμένο γατί - Πριν 6 ημέρες
+No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ Ευχαριστώ για την εξήγηση, να σαι καλά. Είναι πονεμένο το παιδί, μακάρι να έχει την στήριξη που χρειάζεται για χτίσει το μέλλον του.
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ - Πριν 6 ημέρες
ανεμοδαρμένο γατί νόμιζα ότι είσαι Αλβανός και μιλάς Ελληνικά για να φανείς sorry. Αυτό το παιδί είναι 33 χρόνον έχει γεννηθεί έτσι και όταν ήταν μικρός δεν πήγε πότε σχολείο με τα άλλα παιδιά δεν το δέχτηκαν γιατι λέγαν ότι θα τρομάξει τα μικρά παιδιά . Πριν 2 χρόνια πήγε για πρώτη φορά για να μάθει να γράψει και διαβάζει επειδή το όνειρο του πατέρα του που πέθανε ηταν να τον δει να σπουδάσει και για αυτό το κάνει . Τώρα επειδή δεν μπορεί να περπατήσει δεν μπορούσε να ξανά πάει φέτος και έχει στεναχωρηθεί πάρα πολύ για αυτό η αδερφή του έκανε έκπληξη για να του πει ότι τον αγαπάει και θέλει να τον δει χαρούμενος. Τώρα έχουν φτιάξει πρόγραμμα για 1 έτος θα πάρει 2 σχολικά έτη και έτσι μέχρι να τελειώσει . Το ονειρο του είναι να ανοίξει κατάστημα υπολογιστών και θα τον βοηθήσουν μετά . Είπαν είναι παράδειγμα για ανθρώπους που τα έχουν όλα και μπορούν να δουλέψουν απλά βαριούνται η δεν θέλουν να μάθουν. Νομίζα ότι το λες με υποτιμητικό τρόπο συγγνώμη για αυτό σου μίλησα έτσι να σαι καλά . Είναι πραγματικά παράδειγμα για εμάς που έχουμε όλες της δυνατότητες του κόσμου και αυτός έχει πόλλες δυσκολίες και το παλεύει.
ανεμοδαρμένο γατί
ανεμοδαρμένο γατί - Πριν 6 ημέρες
+No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ Δεν είπα κάτι υποτιμητικό νομίζω. Απλή περιέργεια επειδή δεν ξέρω αλβανικά. Ευχαριστώ πάντως.
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ
No pain No gain ʕ•ᴥ•ʔ - Πριν 6 ημέρες
ανεμοδαρμένο γατί δεν νομίζω να είσαι Έλληνας??? Και γιατί μιλάς ελληνικά εδώ .. το πάμε πακέτο δεν είναι Αλβανικό ούτε Ελληνικό. . Είναι και στην Ιταλία *C'è posta per te* και σε άλλες χώρες. Είναι μια πατέντα που αγοράζεις το δικαίωμα να το κάνεις και στην χώρα σου . Το σχόλιο σου μου φαίνεται υποτιμητικό .... Ι κοπέλα είμαι η αδερφή του όχι η μάνα του .
Dijana Qunaj
Dijana Qunaj - Πριν 11 ημέρες
femijet me nevoja te veqnta japin dashurin me te madhe e motrat ua kthejn dyfishin e dashuris andaj ty te deshirojm te mirat e botes dhe vazhdo ta duash vellan
Xhesilda Faydee
Xhesilda Faydee - Πριν 11 ημέρες
O zot sa qyna. 😢😔
leonee al
leonee al - Πριν 11 ημέρες
respekete ALEKSANDER te uroj shenedet e nje jet plot sukses 👏👏
Jimmy Barjami
Jimmy Barjami - Πριν 11 ημέρες
zemre e vogel me shpirt te madh zoti te bekoft qe I gjendesh vellait tend pa limit
Elhame Tahiri
Elhame Tahiri - Πριν 11 ημέρες
E motra per vlla digjet e vllav per moter e. Jep boten lotet e motres behen akull e per vlla loqka poj digjet te dhasht zoti jet te gjat lum vllav qfar motre ke dashuri shendet harmoni ju duam gjitha te mirat
elidon gashi
elidon gashi - Πριν 11 ημέρες
Shum i ka ndimu profesori aleksandrin e ndimoft zoti alekrsandin e profeso te lumt
elidon gashi
elidon gashi - Πριν 11 ημέρες
Shume mir profesor ti je i sjell shum je i dhimshme
Galaxys6 Edge
Galaxys6 Edge - Πριν 11 ημέρες
Zoti ardit pershendetje nje nr kontakti te aleksanderit ku mund ta gjej ju faleminderit
elidon gashi
elidon gashi - Πριν 11 ημέρες
O zot ndimoje kete djali ne sellshm o zot i madhe
Hlias G.
Hlias G. - Πριν 11 ημέρες
Bravo nje emision I vecant. Nje Bravo te madhe dhe Aleksandrit me vertet eshte nje frymezim,turpe pere ata njerzite qe flasine keq.
merita salja
merita salja - Πριν 11 ημέρες
Allji te rujte zoti Aleksander kudon ce shkon mosu merezit valla I jone allaji
☝️☝️☝️☝️😭Rujte
Anila Rama
Anila Rama - Πριν 11 ημέρες
Zoti te ndihmofte . Respecte Mortes Bravo Aleksander..
ylleson asanlli
ylleson asanlli - Πριν 11 ημέρες
brabo profesor barthokut
ylleson asanlli
ylleson asanlli - Πριν 11 ημέρες
aleks je i madh bravo kemi respekt per ato qe ke ber per familjen  je i madh bravo
Goni Sava
Goni Sava - Πριν 11 ημέρες
Falenderoj zotin qe me ka dhen dur e kemb
Albanian 4tirana
Albanian 4tirana - Πριν 11 ημέρες
Standartet ne shipri jane skandal ska vend per njerez te tille turp nga shteti vk
Lika Bufi
Lika Bufi - Πριν 11 ημέρες
O zot 😢😭😭😭
Armant Veizi
Armant Veizi - Πριν 11 ημέρες
Zoti te dhen kurajo sa gjynaf zoti te ndimoft
Dritan Koxha
Dritan Koxha - Πριν 11 ημέρες
Te gjitha motrat bejn shum per vellezrit po kjo moter qeka e vecant.
lindsey lindsy
lindsey lindsy - Πριν 11 ημέρες
Sa e veshtire o zottt😭😭sa dashurii dhe dhimbje njekohsisht😭😭❤️
Marash Pali
Marash Pali - Πριν 11 ημέρες
Aleksander zoti eshte me ty si dhe gjith shoqerij qe njofin zotin ti je ifort dhe prov per te treguai se njerezit e aft duhet te jet si ti .para veq para zoti te ndihmoft
pink panter
pink panter - Πριν 11 ημέρες
Sa gjynah njimjeni te shkretin se ka fal zoti keshtu
A. Ahmeti Amire
A. Ahmeti Amire - Πριν 11 ημέρες
Me fal o zot kur ankohem per diqka nuk po mundem ta Marr veten me ket histori nuk kam qar ndonjeher si sot suksese I nderuar
tahir telha
tahir telha - Πριν 11 ημέρες
Keto raste te tilla jane mesazhe per ne njerezit nga zoti qe edhe pse nuk kemi asnje problem me trupin tone perseri nuk na mjafton por kerkojme dhe kerkojme dhe kerkojme pa rreshtur ....Pra o njerez ,e mira ska fund por dhe "e keqja "po ashtu ,nese do te mund ta shprehnim rastin e personit ne fjale pa e injoruar me kete shprehje !
ogerta vasili
ogerta vasili - Πριν 11 ημέρες
Keto 89 dislike nuk arrij ti kuptoj??
Zhaku Zhaku
Zhaku Zhaku - Πριν 11 ημέρες
O zot sa e tmerrshme
Vjolca Kofina
Vjolca Kofina - Πριν 11 ημέρες
Bravo nuk humbet humanizmi dhe miresia e njerzeve ne Shqiperine ton te dashur shume bukur te ndihmojme njeri tjetrin edhe pse Ata jan ndryshe nga ne Jane njerez 👏👏👏👏👏
Xheni Xhensila
Xheni Xhensila - Πριν 11 ημέρες
me beri tqaj qe nmengjes
eliza w2e
eliza w2e - Πριν 11 ημέρες
Respekt per Aleksandrin dhe profesorit nje mesim per te gjithe boten bravo,te uroj tu relizofshin te gjitha deshirat
Sara- P
Sara- P - Πριν 11 ημέρες
Qenke djal i mrekullushum ishallah ke jet gjat e tlumtur mos ta nin per paragjykime duhesh me u bo i fort se ti je i njejt si ne te gjith 🤗❤️ lum ti per ket moter qe paske 💕
Ghetto Big Family
Ghetto Big Family - Πριν 11 ημέρες
o zot ndimoje
elvi hon
elvi hon - Πριν 12 ημέρες
Nje histori qe ka ndodhur kur ka lindur ky djale Nje grua shtatzene per here te trete lindi nje vajze te vogel pas dy vajzave. Kur lindi ajo qante duke thene burri nuk do me doje me , sdo doje femijen e tjera ... doktorat vendosen te qonin babain e vajzes tek Aleksadri , kur e takuan i thane gruaja jote ka lindur djale , burri u gezua sa ska më . E drejtuan doktorat tek dhoma e bebeve edhe i thane ja ku eshte djali yt . Kur ai pau Aleksandrin u trondit shume , kapte koken me duar edhe thonte o zot me mir vajze se keshtu gati sa nuk qmendej , atehere doktorat i thane -gruaja jote ka lindur vajze serish ky nuk eshte femija yt .burri u gezua pa mase . Prandaj te dashur njerez ne duhet te falenderojm zotit per qdo te mire te vogel a te madhe qe na jep . Qdo njeri ka te mira ne jeten e tij . vlersoje .🙏🏻
Geni Dertliu
Geni Dertliu - Πριν 12 ημέρες
elvi hon
Rrebeli80 Cobra
Rrebeli80 Cobra - Πριν 12 ημέρες
31 vit klasa e par turp te ken institucionet PSE kan prit kaq qe Aleksandrit mos timudsoheshte shkolla deri tani per njerez me aftsi te kufizuara shtet I kotruptuats numti
Malvina Arapi
Malvina Arapi - Πριν 12 ημέρες
😢 zoti te ndihmoft
Trieshi
Trieshi - Πριν 12 ημέρες
Ooo Zot nim prej tejet. Nimoj kush asht keq 🙏🏻🙏🏻. Valla shtet i pa shpirt mos mej nimua njeriut çi ka kshtu nevoj. Vet jetoj nè USA. Zoti e bekoft kyt popull. Edhe kyt shtet çfar nimet i bén popullit. 🇺🇸🇦🇱🙏🏻
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami - Πριν 12 ημέρες
O zot u gzova shum per ket gjest nga ana e profesorit sa mir qe kemi ende njerez me zemer te madhe. Ju dhashte zoti shendet dhe shum sukses Aleksander dhe Xhoanë
Miradije Hoti
Miradije Hoti - Πριν 12 ημέρες
Me ket Vidio
Ne bet me Lot 😂 Gezimi
Zoti ju dhuroft te mirat e Ter Botes
Kur Beni ksi Mrekulli per
Njerzit ne Nevoj siç
Tek esht Aleksandri ju dhasht Zoti Shendet te plot Lumturi Familjare sebashku me Motren e Familjen Tuaj
Zoti ju Shperbleft Ty Ardit Gjebrea e Professor in si ja beri te Mundur
Shkollimin Transportin & hapjen e nji Dyqai per Komojuter
Zoti ju Shperbleft Amin 🙏🙏🙏.
F4B
F4B - Πριν 12 ημέρες
po ti more qen I fryre , heret qe kishte ardhur ne zyre nuk mund I plotsove ato kerkesa qe kishte? Po po ju kalben leket dhe sju bie ndrmend per as nje njeri tjeter ju zenshin lotet e asaj motre dhe lereni ndonjehere barkun pak pa mbushur se eshte dhe me e shendetshme ti qe kishe kerkuar numrin e tij nga gjermania te hapt zoti rrugt mjafton deshira
elvi hon
elvi hon - Πριν 11 ημέρες
F4B e kan per show more shok /shoqe , as Arditit as askujt si intereson ky I gjore, mbarojne njerzit pas Arditit po ne te vertete vetem duan shikueshmeri edhe kto zyrtaret e punonjesit e zyrave jane ma legena , shih si bejn tashi si engjej njekohe qe aty e kishin tja jepnin doren po kjo bot asht ba e shpifur vetem marrin njerzit nuk japin .
Marksen Sula
Marksen Sula - Πριν 12 ημέρες
Zoti te ka prur ne kete bot si nje shembull per shoqerin jam i bindur qe nje dit do te jesh ne parajs mbas ksaj speove qe po kalon te urouj gjith te mirat vlla!
ave ave
ave ave - Πριν 12 ημέρες
Aleksander ti je njeriu me I zgjuar ne bote 🙏🙏
ave ave
ave ave - Πριν 12 ημέρες
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
ave ave
ave ave - Πριν 12 ημέρες
ooo zot ti e kam par nje dite ne qytet duke kaluar mes permes pran vijave te bardha...dhe qe ate dit sa her mu ka kujtu oo zot sgjej fjal me pershkru sa shuum dhimbje per kte njeri
ave ave
ave ave - Πριν 8 ημέρες
+Gazmend Dermala qa dasme ore??!!
Gazmend Dermala
Gazmend Dermala - Πριν 9 ημέρες
dasma
Ανιλα Ζαΐμη
Ανιλα Ζαΐμη - Πριν 12 ημέρες
Bravo aleksandrit per forcen dhe kurajon qe ka .esht nje shembull .njerzit jan te sakt dhe pertojn.
Durres Durres
Durres Durres - Πριν 12 ημέρες
O zot faleminderit per kaq, mbushu zemren cdo hallexhiu, fukarai , dhe cdo frymori mbi toke...na trego rrugen dhe na udhezo te ndihmojme njerezit e tjere ...moter ti dhe familja jote jeni heronj, ashtu si shum familje t tjera...ju qe paragjykoni shikoni njeher veten ne pasqyr dhe imagjinoni, vetem imagjinoni
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi - Πριν 12 ημέρες
Ju qifshin ropt motren grat ca kini kush ben dislike o moter qira po vetem kjo q smund t behet dislike
baby girl
baby girl - Πριν 11 ημέρες
Tosi Skenderi ke te drejt o shoku cfare njerzish te ndryre qe bejn dislike
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi - Πριν 12 ημέρες
Tu befte vllai sa gjynah respekte dhe per arditin nje njeri vertet me zmr t madhe
Rinert Madhi
Rinert Madhi - Πριν 12 ημέρες
Hallall ta beft zoti paci vec te mirat e kesj bote bravo familjes rsp
Francy Lika
Francy Lika - Πριν 12 ημέρες
Aleksander lum ti qe ke nje Moter te till
Paq gjithmon lumturi ne jet
Qofshni gjithmon te lumtur
aniii shila
aniii shila - Πριν 12 ημέρες
😢😢😢😢😢😢😢Kur pash kete video mendova sa me fat jam dhe Falenderoj ALLAHUN e madh qe eshte gjithmon me Mua dhe kur shohim te tilla Vidjo Me Raste te si kjo e Sotmja ,Vetem Atehere kuptojm qe asgje sesht me e Rendesishme se Shendeti dhe se ne nuk i jemi aq Mirenjohes ALLAHUT por behemi Egoist Dhe e kuptojm kete gje vetem kur shohim te tilla raste.Atehere kujtohemi dhe i lutemi Te madhit Zot per Veten qe mos te na shoh Syri asgje te keqe.Shpresoj qe ai te na e fale kete gje AMIN.Dhe motra tha nje fjale shum te sakte qe VELLAI esht nje person i Vecante.Dhe jo vetem i Vecant por une do ta quaja Nje Person SPECIAL.Bravo Motra qe per Vellain Jep dhe jeten.Bravaaa👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄
Rafet Gashi
Rafet Gashi - Πριν 6 ημέρες
Tosi 😂🤣
Mami Mami
Mami Mami - Πριν 9 ημέρες
O zot jepi kurajo asaj.none.se.kur e shofish femin te pjas shpirt
aniii shila
aniii shila - Πριν 11 ημέρες
+lindsey lindsy Faleminderit 😘😘😘😘😘😘
aniii shila
aniii shila - Πριν 11 ημέρες
+lindsey lindsy Me fal po nuk te thot askush te mos qeshesh.Por per fat te keq jemi nje Komb qe seshte per tu ven faj askujt .Por shohim gjithmon gjerat e te tjereve.Per fat te mire un shoh punet e mia dhe nese shoh ndonje koment te pahijshem jam gjithmon Feministe.Ndaj pa merak Cdo kush vepron sipas Shpirtit dhe Edukates qe ka .Ndaj nuk me intereson shum.Kalo bukur🤗
lindsey lindsy
lindsey lindsy - Πριν 11 ημέρες
shumica e komenteve tua kane👍🏻nga uneee
Elpida Legome
Elpida Legome - Πριν 12 ημέρες
Moter e vella. Te jeni krenar per njeri tjetrin. Bravo. Besoj se nuk do jeni vetem kurre, shoqerija e kulturuar do jete prane jush. Respekt....
Ferdann Imerr
Ferdann Imerr - Πριν 12 ημέρες
Ka njerez nket bot qe jan te gjall po nfakt jan te vdekur, ka njerez nket bot qe skan asnje te met fizike po ne fakt jane invalid, ka njerez ne ket bot qe mbajn kokat me vete kot, ky esht nje nder ata njerez qe e sprovoi Zoti me pamjen fizike po jo edhe mendore, se paku le te marim mesim nga kto lloj njerez qe mos te ankohemi per gjera qe na doken te renda...se ka rend e ma rend...Zot mos na sprovo☝🙏🙏
Hamdi Hamdi
Hamdi Hamdi - Πριν 6 ημέρες
Shqitart per shqiptart 3
Erjon Lazaj
Erjon Lazaj - Πριν 12 ημέρες
Kjo eshte dashuria e nji morte per vllain e vet bravo 👏 Motra
Maria Zefi Zefi
Maria Zefi Zefi - Πριν 12 ημέρες
Zoti ta dhasht te maren mor aleksander
Soumai Soidani
Soumai Soidani - Πριν 12 ημέρες
Bravo qe ja keni plotesuar endrren keti djali
Maria Zefi Zefi
Maria Zefi Zefi - Πριν 12 ημέρες
O zot zoti te nimoft se me merziti shum ajja vajz e mir
Επόμενο