NO VIDEO :o(

Stresi ft. Anxhelo Koci - Me fal 2 (Official Video HD)

26 854
2 048
 
Σχόλια
Diana Myrtezai
Diana Myrtezai - Πριν 21 ημέρα
Bravo Stresi
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare - Πριν μήνα
Stresinjoooo 😍😍😍😍
katerina aliaj
katerina aliaj - Πριν μήνα
👏👏 shum bukurrrr ❤️❤️
Markela Mazi
Markela Mazi - Πριν μήνα
Shume e bukur
Markela Mazi
Markela Mazi - Πριν μήνα
Kujt ja ke kushtu kte kengen?
Roshi Tallamanda
Roshi Tallamanda - Πριν μήνα
😚😚😚😚😚😚😚😚😚
Olsiona Xhanari
Olsiona Xhanari - Πριν μήνα
bravo me keto keng
Na I hoqe stresin 😘😘😘
Ahmad kwajakhel
Ahmad kwajakhel - Πριν 2 μήνες
Nice 🇦🇫🇦🇫👌👌
Lola Lolica
Lola Lolica - Πριν 2 μήνες
Sa muzikë të bukur që ka kjo kënge superrr 😍😍😍😍👌👏👏👏👏
Lalapreng 1
Lalapreng 1 - Πριν 2 μήνες
Brravo 😎
Elenh Kuriai
Elenh Kuriai - Πριν 2 μήνες
😍😘😊😪😝❤❤❤🔥👍👉📱
Aron Aron
Aron Aron - Πριν 2 μήνες
Keng shum e bukur ju lumte cuna 😍👍
keti xristina
keti xristina - Πριν 2 μήνες
😜❤❤❤❤❤🔥🔥🔥
melisa Aliaj
melisa Aliaj - Πριν 3 μήνες
Best Song in Albenia
Gesti Ducka
Gesti Ducka - Πριν 3 μήνες
2018 💓💓 se je superr femerr superr superr femerr👑❤
Samuel Dalipi
Samuel Dalipi - Πριν 3 μήνες
bravo stresi☺☺☺☺☺
Greta Sakaj
Greta Sakaj - Πριν 3 μήνες
jeni super vipa stresi shum bukur bravo 👏👏👏👏👏👄👄💋💋💋👑👑👑👑👑👑
Enzo Il bomber
Enzo Il bomber - Πριν 3 μήνες
bravo
Kujtim Pashako
Kujtim Pashako - Πριν 4 μήνες
2018 ⭐⭐♥♥❤❤
Alfio Domi
Alfio Domi - Πριν 4 μήνες
1 je super
Gersi Karameta
Gersi Karameta - Πριν 4 μήνες
keng e papar bravo stres dhe anxhelo
Cun Ballshi
Cun Ballshi - Πριν 4 μήνες
Super Stresi bravo...!!!!
Etleva Mehidri
Etleva Mehidri - Πριν 4 μήνες
bravo
Genny Capuozzo
Genny Capuozzo - Πριν 4 μήνες
Kenga me è bukur🤗
Devi Mustafaraj
Devi Mustafaraj - Πριν 4 μήνες
Super kong edhe pse un jam otr super nong ka bo stresi
Devi Mustafaraj
Devi Mustafaraj - Πριν 4 μήνες
Stresi esht reperi me i mir ne shqipni
Alice Pain
Alice Pain - Πριν 4 μήνες
❤✌
el ch
el ch - Πριν 4 μήνες
🔝Video klipi🔝me i bukur i gjith kengve shqiptare po ashtu dhe kenga super bravo 😍❤🇦🇱❤😍
Grisi Kurmekaj
Grisi Kurmekaj - Πριν 4 μήνες
💞
Dilan Osma
Dilan Osma - Πριν 5 μήνες
STRESI is number one
Elis Morina
Elis Morina - Πριν 5 μήνες
bukur muzik me keni kenaq zemren❤👑 arkimet lushaj respekte ❤❤❤👑👑👑
Bajame Dalipi
Bajame Dalipi - Πριν 5 μήνες
👏👍✌
Jimin's BIG chilli pepper
Jimin's BIG chilli pepper - Πριν 5 μήνες
I love the vibe ♡♡
erika love
erika love - Πριν 5 μήνες
super kenge me pelqen shum👏👏
Virion Mana
Virion Mana - Πριν 5 μήνες
Super
Bessi Muslia
Bessi Muslia - Πριν 5 μήνες
Super keng 👍
Joanna Kubica
Joanna Kubica - Πριν 5 μήνες
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
sara shtjefni
sara shtjefni - Πριν 5 μήνες
Pooooooooooooooooooooooooo😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Grisela Schumann
Grisela Schumann - Πριν 5 μήνες
Stresinjo 💪👍
Bajame Dalipi
Bajame Dalipi - Πριν 6 μήνες
😗😙💏👄❤💖💞
Frenkli Shkurtu
Frenkli Shkurtu - Πριν 6 μήνες
Super
west aka
west aka - Πριν 6 μήνες
😘😘😘
Xhuli Ganxha
Xhuli Ganxha - Πριν 6 μήνες
Zjarrrrrrrrrrrrrrrr
Xhuli Ganxha
Xhuli Ganxha - Πριν 6 μήνες
Hahahahahahhahahahahah. Po ylli
Bajame Dalipi
Bajame Dalipi - Πριν 7 μήνες
😗😙😍
Klejdi Fejzullahu
Klejdi Fejzullahu - Πριν 7 μήνες
Bravo stresinio
suada harif
suada harif - Πριν 7 μήνες
Kenga ma e bukur ju uroj suksese
Delbana Cekani
Delbana Cekani - Πριν 7 μήνες
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
albert c
albert c - Πριν 7 μήνες
Super 👏
Anela Koritari
Anela Koritari - Πριν 7 μήνες
Stresi💟💟💟💟💟💟💟💟 bravoooo
Klajdi Plaka
Klajdi Plaka - Πριν 7 μήνες
bravo
TheWanderingAl3x
TheWanderingAl3x - Πριν 8 μήνες
Muzika e perkryer ju lumte🤗
Berat Jashari
Berat Jashari - Πριν 8 μήνες
I fort je Stresi
ana sotiri
ana sotiri - Πριν 8 μήνες
te lumt stresi
Silva Bajrami
Silva Bajrami - Πριν 8 μήνες
Superrrrrrrr
ντενις ντισα
ντενις ντισα - Πριν 8 μήνες
Sh bukur kenga dhe interpretimi cdo gje e perkryer suksese
Agron Balla
Agron Balla - Πριν 8 μήνες
bravo
Stresi Offical
Stresi Offical - Πριν 8 μήνες
😙😙😙😙😙
Xhoni Hoxha
Xhoni Hoxha - Πριν 9 μήνες
ata nuk na ndalin dot ne ❤😍😍
Brikena Kucuku
Brikena Kucuku - Πριν 9 μήνες
Ate orkestralen e ke dashni fare....super hit..
gesiana shtylla
gesiana shtylla - Πριν 9 μήνες
bukur
Xhoni Skenderaj
Xhoni Skenderaj - Πριν 9 μήνες
Keshtu ec stres bravo vlla
Edlira Gjojdeshi
Edlira Gjojdeshi - Πριν 9 μήνες
Shum keng e bukur bravi ❤👍👏👏
Salvi Djegsi
Salvi Djegsi - Πριν 9 μήνες
super hittt bravo bisha...
Kumanova Rabije
Kumanova Rabije - Πριν 9 μήνες
Bravooooooo
Don Sh
Don Sh - Πριν 9 μήνες
Stresii 💪💪😎😎🇦🇱🇦🇱
xhuli Brushtullu
xhuli Brushtullu - Πριν 9 μήνες
Super kenge
Music Channel
Music Channel - Πριν 9 μήνες
Super hit
Irla Ismalaja
Irla Ismalaja - Πριν 10 μήνες
Bravoooooooooo
Eri isa
Eri isa - Πριν 10 μήνες
Super Cuna🙃
aida aida
aida aida - Πριν 10 μήνες
😘😘😘😘
Leo leos
Leo leos - Πριν 10 μήνες
bukur
migena mesareja
migena mesareja - Πριν 10 μήνες
E ke myt ksaj radhe.bravo
hacker albania
hacker albania - Πριν 10 μήνες
bad boy for life
Djonis Dulla
Djonis Dulla - Πριν 10 μήνες
Bukur stresi je mbreti reperve ne shqipëri të lumte 💪💪💪💪👍👍👍👍👍👍👍👍
Sazan Guri
Sazan Guri - Πριν 10 μήνες
Vec ajo pjesa e muzikes nigjohet
jana ilirjana
jana ilirjana - Πριν 10 μήνες
😍😍😍😍😍
Gorgina Gio
Gorgina Gio - Πριν 10 μήνες
Super 🌟🌟🌟🌟
Irla Ismalaja
Irla Ismalaja - Πριν 10 μήνες
Kanga ma e bukur e jotja
Ani Ani
Ani Ani - Πριν 10 μήνες
Ktu vetem per pjesen instrumentale ... nuk kam fjal
alesia lloji
alesia lloji - Πριν 10 μήνες
Like kush e pelqeu pa e degju
Anxhela Emini
Anxhela Emini - Πριν 10 μήνες
👏👏👏👏👏👏👏👏
Eriselda Mone
Eriselda Mone - Πριν 10 μήνες
Eshte super keng
Sajmira osmani
Sajmira osmani - Πριν 10 μήνες
A e din kush ku eshte xhiruar videoklipi i stresit
Tahir super femer Ninaj
Tahir super femer Ninaj - Πριν 10 μήνες
super femer
Klajdi Loca
Klajdi Loca - Πριν 10 μήνες
super kong
Manjola Vatoci
Manjola Vatoci - Πριν 10 μήνες
Shum bukur patriot .
Genti Bosi
Genti Bosi - Πριν 10 μήνες
Je i papam Stresi
Jam fansi yt
Te prsh shoku.
Festim Kalaj
Festim Kalaj - Πριν 11 μήνες
Bravo🖒👏👏
Marina Vogel
Marina Vogel - Πριν 11 μήνες
Super love you
Ersida Krasniqi
Ersida Krasniqi - Πριν 11 μήνες
Najada Krasniqi
Najada Krasniqi - Πριν 11 μήνες
superrrrrr 💜💜💜💜
Marina Vogel
Marina Vogel - Πριν 11 μήνες
I love you stresiiii best song
Flavio Vlore
Flavio Vlore - Πριν 11 μήνες
Stresi je super dhe kengt i super
Klajdi Dervishi
Klajdi Dervishi - Πριν 11 μήνες
ti stresi ime
Jakup Ramadani
Jakup Ramadani - Πριν 11 μήνες
shum mir këndon
Toni toni Tv
Toni toni Tv - Πριν 11 μήνες
Bravo yll fare
Dona Laci
Dona Laci - Πριν 11 μήνες
super keng
Vini Mullameti
Vini Mullameti - Πριν 11 μήνες
STRESI BOSI
n p
n p - Πριν 11 μήνες
Te 2 jeni fantastik,kenge fantastike, nje bashpunim shum i bukur.Respekt.
Fabiola Nisllai
Fabiola Nisllai - Πριν 11 μήνες
superrr 😍
Dimitris Sharka
Dimitris Sharka - Πριν 11 μήνες
O bish gjigand je
Patrick Profiti
Patrick Profiti - Πριν 11 μήνες
Bukur e ke bo por nuk je më i mir se NOJZY. STRES BRAVO
Επόμενο